Opinie o Startero.Pl Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Startero.Pl Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Startero.Pl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Startero.Pl Sp. z o.o. w Poznań

Gosia Nowy wpis

Niestety do dzisiaj nie otrzymałam PIT 11 za 2019 rok i zero możliwości kontaktu.

Niestety, ale firma ma beznadziejną umowę o partnerstwo aby wykonywać świadczenia usług na rzecz Uber/Bolt, co innego w rozmowie że wspierają podczas kontroli, problemów itp, jak w umowie jest taki ładny paragraf, który przeczy wszystkiemu co mówią, umowa jest o niczym, ma jedną stronę - serio jedną stronę ?? To kpina i nie reguluje ona żadnych kwestii odpowiedzialności odnośnie kontroli, terminowości wypłat jak również posiadania licencji na przewóz osób, także ryzyku mandatu ITD na grube tysiące na 99% pogrąży każdego kierowcę ponieważ oni umywają ręce już w 2 z 3 paragrafów umowy, poważnie się zastanówcie. paragraf 2. Postanowienia szczegółowe punkt1 Zleceniobiorca oświadcza, że będzie wykonywać przejazdy Uber lub/i Taxify lub wykonywać dostawy Uber Eats osobiście, pojazdem, którym dysponuje i na własną odpowiedzialność... PS. czas szukać innego partnera zanim zacznę

Startero
@Michał

Widzimy, że atak nieuczciwej konkurencji trwa nadal. Niestety. Kto bowiem tak bardzo wysilałby się żeby pisać takie długiego posta skoro... nawet nie zaczął współpracy. Odpowiedź jest prosta - nikt. Każda normalna osoba wybiera partnera, który mu odpowiada, a nie opisuje wpierw umowy wszystkich partnerów z rynku. No cóż - jak naprawdę zdecyduje się Pan jeździć zapraszamy serdecznie - wtedy będzie Pan mógł ocenić jak się z nami współpracuje :-)

Kierowca
@Startero

Jestem waszym kierowca i przyszedł mi mandat na 12tys ponieważ wy w żaden sposób jak to pani powiedziała prze telefon „nie zalatwiliscie”

Jaccub Nowy wpis
@Startero

niestety , ja też mam negatywne zdanie o Was a prośby o wyjąsnienie i rozwiązanie problemu zostały nie rozwiązane

Jaccub Nowy wpis

Firma od ponad roku nie potrafi wypłacić zaległości . Nie polecam

Piotr Nowy wpis

W czym się objawia to naciąganie w umowach na niekorzyść kierowców? Konkretnie?

Brałeś udział w rekrutacji do Startero.Pl Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Jaccub

Nie polecam zdecydowanie, (usunięte przez administratora)

Agata
@Jaccub

Twoja wypowiedź jest negatywne, jednak nie zawiera żadnych konkretnych informacji na temat pracy w firmie Startero.Pl Sp. z o.o. Na jaki rodzaj umowy można liczyć zatrudniając się w firmie? Jak oceniasz wysokość zarobków?

Xyz

(usunięte przez administratora) Nie pchajcie się tam!

Kudłaty25

jeżdżę z nimi w Łodzi i wszystko pasuje. już 11 miesięcy! od niedawna odpalili tu też uber eats, ale raczej wole latać na zwykłych przewozach. wszystkie takie firmy działają na takich samych zasadach, każdy wybiera co mu pasi. ogólnie jak ktoś chce jeździć 15h dziennie to niech zakłada działalność i robi licencję, ale dorywczo to się nie klei. no i po to są startera;-)

Ewelina
@Kudłaty25

W Startero.Pl pracujesz już 11 miesięcy, więc można spokojnie powiedzieć, że wyrobiłeś już sobie pewne zdanie o tym pracodawcy i fajnie, iż jak do tej pory wszystko Ci odpowiada. Czytałam, że w Startero.Pl można pracować, jeśli ma się skończone 20 lat, prawo jazdy od minimum 1 roku, samochód od rocznika 2000 (Uber) lub 2003 (Taxify), zaświadczenie o niekaralności. A jak przedstawia się kwestia umów? Jaki jej rodzaj Ci zaproponowano?

Startero.pl

Moi drodzy – przez dwa styczniowe tygodnie tego roku (17 – 30.01.2019) ukazało się tu kilkadziesiąt komentarzy, autorstwa albo kogoś bezinteresownie złośliwego, albo przedstawiciela nieuczciwej konkurencji (cóż, mogła to być jedna i ta sama osoba…). Jak bowiem inaczej wytłumaczyć to, że nigdy wcześniej nie pojawiały się żadne komentarze na nasz temat, aż tu nagle przez dwa tygodnie pojawiło się ich kilkadziesiąt (było więcej niż teraz, ale Gowork część z nich usunął). Większość z nich – również tych usuniętych - świadczy o tym, że osoba je pisząca nie ma bladego pojęcia o tym co dzieje się w naszej firmie, a także jak nasza firma funkcjonuje. Pisała na przykład o tym, że mamy niesprawne samochody, podczas gdy w ogóle nie mamy samochodów (!). Pisano także, że na zmianach pomiędzy kierowcami są spóźnienia, podczas gdy nie ma żadnych zmian między kierowcami. Tak samo, że nasi kierowcy nie umieją dobrze mówić po Polsku podczas gdy nie mamy swoich etatowych kierowców. Przypomina nam to przypadek jak jakiś przedsiębiorca opisywał sytuację, że na Gowork.pl także pojawiło się ze strony rzekomych pracowników mnóstwo komentarzy na jego temat, podczas gdy on nigdy nie zatrudniał żadnego pracownika..! Prawdopodobnie w naszym przypadku także ktoś dostał po prostu zlecenie 2-tygodniowego trollowania, czego efektem są te właśnie komentarze. Tylko po co? Albo ktoś zrobił to z czystej złośliwości albo w konkretnym celu – żeby np. zaszkodzić konkurentowi czy ogólnie nam jako firmie. W związku z tym, że są to pomówienia, na co mamy dowody jest to czyn nieuczciwej konkurencji, który jest karalny. Dlatego zmuszeni byliśmy zgłosić sprawę w prokuraturze. Bardzo nas bowiem zabolała taka próba ataku, gdyż jesteśmy bardzo sumienną firmą jeśli chodzi o punktualność i prawidłowość wypłat. Nie mamy więc sobie nic do zarzucenia i nie chcemy się tłumaczyć, ale to po prostu bardzo przykre jak ktoś dla swojego zysku niweczy czyjąś pracę. Dlatego liczymy, że organy ścigania zajmą się tym we właściwy sposób i wyjaśnią sprawę, a my tymczasem wracamy do sumiennej codziennej pracy dla Was :)

Filip

Nie podobają mi się warunki umowy. Moim zdaniem są naciągane na niekorzyść kierowców.

Jarosław
@Filip

Jeżeli nie jesteś zadowolony z warunków umowy zawartej z pracodawcą, powinieneś je negocjować i próbować zmienić na korzystniejsze dla siebie. Przybliż warunki zatrudnienia kierowców w firmie Startero.Pl. Jakie kwalifikacje i uprawnienia trzeba mieć, żeby starać się o zatrudnienie? Osoby z własną działalnością gospodarczą też mogą pracować w tej korporacji taksówkowej? Podziel się proszę z użytkownikami forum swoim doświadczeniem.

Jarek

Firma przy podpisywaniu umowy wydawała się być ok. Niestety spóźnienia podczas zmian, (usunięte przez administratora)wypłaty (usunięte przez administratora) pomylone. Pożegnaliśmy się po miesiącu.

Maria

Chyba wypadałoby docenić firmę Startero.Pl za to, że daje szansę na zatrudnienie wielu osobom - bez względu chociażby na wiek, czy doświadczenie. Ale może pozostawmy już tę kwestię i skupmy się na wiedzy, którą posiadasz o tym pracodawcy. Zechcesz się nią z nami podzielić, podając nieco więcej szczegółów? Jak przedstawiają się tamtejsze zarobki? Dostajecie tylko podstawę, czy także i premię? Serdecznie zachęcam Cię do dalszego uczestnictwa w dyskusji!

Kierowca taxify

Tragedia tragedia tragedia, tak w skrucie mogę ocenić współpracę z tą firmą. Podpiąłem się ze swoim autem, niby ok rozliczali mnie i wszystko było super (usunięte przez administratora)

Dominik

Niestety nasza współpraca szybko się skończyła ze względu na konkurencyjna ofertę z dużo lepszymi warunkami. Nie zabierają tyle z wypłaty i wiesz ze pracujesz i dostajesz konkretne pieniądze.

Patryk

Słabo słabo i jeszcze raz słabo. Może zaczną kiedy traktować pracowników jak ludzi(usunięte przez administratora)

Sebastian

Nie polecam.

Nie rozumiem fenomenu tej firmy. Ani nie da zarobić, ani nie dba ko pracownika. Olał totalny

Mateusz

Darujcie sobie jakiekolwiek współpracę.(usunięte przez administratora)Dziękuje za współpracę.

Pawel

Jakoś nie przekonuje mnie ich polityka. (usunięte przez administratora)

Rafał

Miałem podpisać umowę.(usunięte przez administratora)

Adrian

Odradzam.