Best Workers Sp. z o.o.

Adres: Montażowa 3 lok. 304, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 9372701502 REGON: 368662760 KRS: 0000702078

Best Workers Sp. z o.o.

Opinie o Best Workers Sp. z o.o.

Zibi

Wszystko o.k. cóż więcej się rozpisywać. Pozdrawiam wszystkich pracowników Best Workers

Artur Z.

Dzięki za wszystko

Kamil

Agencja o.k., praca o.k. , nie narzekam. Wracam po nowym roku. Pieniądz zgodny z ustaleniami, zasady współpracy jasne i przejrzyste. Cóż mogę więcej dodać, ciężko w dzisiejszych czasach o uczciwego pracodawcę, z lekką obawą podjąłem u nich pracę i .... Mile się rozczarowałem, wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam pracodawcę w 100 %

Michał

Dzień dobry, (dotyczy komentarza poniżej "МАрина") Pani Sushkova Maryna, porzuciła Pani pracę bez uprzedzenia oraz bez zachowania okresu wypowiedzenia. Należne pieniądze czekają na Panią w kasie. Zapraszamy do biura celem dopełnienia wszelkich formalności związanych z zakończeniem współpracy w dni robocze między godziną 8 a 16. Prosimy o wcześniejszy kontakt przed przyjazdem. Z Poważaniem, Best Workers sp. o.o.

Wojtek - Zegrze

W piątek zakończyłem 3miesięczną współpracę z Best Workers. I muszę przyznać że, wbrew opinią jestem mile zaskoczony. Pracowałem 3 miesiące na budowie w Niemczech. Wypłaty zawsze były na czas, koordynator dostępny o każdej porze, służył pomocą i radą. Po nowym roku wrócę do pracy, polecam tą agencję

Natalia
@Wojtek - Zegrze 19.11.2018 08:45

A możesz powiedzieć, dlaczego pracowałeś tylko przez 3 miesiące? Czy pracodawca oferuje również dłuższe umowy? Napisałeś, że pracowałeś poza krajem - miałeś zorganizowany przez firmę transport oraz zakwaterowanie? Może Best Workers prowadzi dla swoich pracowników kursy językowe? Podaj proszę więcej konkretów.

@Natalia 21.12.2018 01:18

Pracowałem przez trzy miesiące bo były to moje indywidualne ustalenia z szefostwem tej firmy. Po prostu chciałem sprawdzić jak odnajdę się w pracy za granicą. Jestem zadowolony ze współpracy, i tak jak napisałem wcześniej, zamierzam ją kontynuować po nowym roku.

@Natalia 21.12.2018 01:18

Jeżeli chodzi o transport i mieszkanie, to firma opłaciła mi busa do Niemiec, za mieszkanie było mi potrącane 200 euro miesięcznie, wszystko było jasno rozpisane na rachunku który otrzymywałem przy wypłacie.

Vasyl

Wszystko dobre, pieniondze tez, nigdy nie mialem klopotu od nich. Polecam

Ihor

Robota dobra, pieniondz tez. Wracam jak odkryju wizu.

Yuliia

Praca o.k. wracam po nowym rokie

Maksymilian

Lubię atmosferę w Best Workers Sp. z o.o. za: Finanse, atmosfera, opieka koordynatorów. Rzetelne podejście pracodawcy do pracownika

Maksymilian

Praca dobra, pieniądze też. Atmosfera w porządku, pracuję juz 6 miesiąc i na prawdę nie narzekam. Jestem w Niemczech i gorąco polecam.

Adrdii Chernak

Lubię atmosferę w Best Workers Sp. z o.o. za: mi sie podoba prace , jestem w best workers 2 miesecy

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Best Workers Sp. z o.o. w miejscowości Bielsko-Biała? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Potap 14
@Administrator 11.08.2018 08:00

Dzień dobry!Tydzień temu był przez tę firmę w Bielsku-Białej,co mogę powiedzieć.Firma nie poważna!Mówią jedno, robią drugie,przyjechał ja w poniedziałek rano,od razu przeszedł szpitala, zwrócił wszystkie umowy do jednego dnia przed południem.W końcu ja siedziałem w schronisku na swój koszt 3 dni,a kiedy wyszedł do pracy dowiedział się, że już 6 osób oszukali z wynagrodzenia,wypłacone 50-60%.

Kateryna

Udana współpraca, wszystko w porządku, polecam tego pracodawcę

Andrii

Witam, pracowal w Best Workers , teraz jestem w Ukrainie, robije vize i wracam, sa super

Olha

Udana praca

serhii

Dzenkuje wszystko ok

Zostaw opinię o Best Workers Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Best Workers Sp. z o.o.