P.P.H.U. ERGO-PACK TOMASZ DYGA

Krapkowice

Opinie o P.P.H.U. ERGO-PACK TOMASZ DYGA

opolanin

Nie polecam, FIRMA to zadna a i wyroby marnej jakosci.

Michał
użytkownik zarejestrowany

Oj coś tu pusto panowie, pusto, a dziwne, bo się poprawiło w ostatnich czasach, tak więc jest tu ktoś?

użytkownik zarejestrowany

ergo-pack

Drogi Damianie. Odpowiadam Tobie, bo jako jedyny miałeś odwagę podać Swoje imię.(choć taki już dawno tu nie pracował, a może nie pamiętam). Nie wiem do jakich Pan jest przyzwyczajony wydatków, ale tak samo jak Pan staram się dostosowywać wydatki do dochodów. Gdy przesadzi się z wydatkami to wiadomo czym się to kończy. Czy nie masz wrażenia, że gdy codziennie pokonujesz (a może już nie) drogę z portierni ZAMPAPU do nas, to jesteś jak w Strefie Gazy? Tyle płotów, jakieś rozkopy, mury...? Od pięciu lat toczę proces z moim sąsiadem P.S. o tą głupią drogę. Przez to wszystko musiałem wynająć magazyn 2 km dalej i cały materiał dowozić do zakładu. To kosztuje. Postępowanie sądowe też. To idzie w grube tysiące zł miesięcznie. Nie jest łatwo związać koniec z końcem gdy marże na kartonach są znikome. Trzeba się nieźle nagimnastykować. Dlatego też wynagrodzenia są jakie są. Akceptujesz to, albo nie. Ja też nikogo nigdy nie zmuszałem do pracy. Ale ten kto potrafił coś od siebie dać, na pewno został doceniony. Tacy ludzie tu pracują. A jeśli ktoś stracił pracę, to rzadko była to moja decyzja, lecz załogi, która po prostu nie widziała sensu pracy z kimś, kto z tą załogą słabo współpracował. Ja w takiej sytuacji nie mam innego wyjścia jak tylko się pożegnać. Poza tym nie unikam rozmów z pracownikami. Jeśli coś się komu nie podoba, zawsze można o tym po prostu powiedzieć a nie anonimowo pluć w twarz na forum. Pozdrawiam, Tomek.

ta firma to jest katastrofa banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszustow

Daja ogloszenie do biura pracy przyjma pracownika .... Wynwagrodzenie od 1680 zalosne nie daicie sie zrobic w balona ta firma to jedna wielka sciema .Ludzi zmieniaja jak skarpetki .A wyplaty po 1.000 zl Panie Dyga wstydzil by sie pan tak traktowac swojch pracowników.

Niepolecam tej Firmy nikomu .

Zostaw opinię o P.P.H.U. ERGO-PACK TOMASZ DYGA - Krapkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. ERGO-PACK TOMASZ DYGA