SENTREX SPÓŁKA Z O.O.

Gogolin

Opinie o SENTREX SPÓŁKA Z O.O.

Marex

Zarobki naprawdę niezłe ale panują bardzo niesprawiedliwe warunki-część ludzi chodzi sobie codziennie na 30, 40 minutowe przerwy i to dwa razy dziennie (bo kawa się sama przecież też nie wypije), a reszta ma tej przerwy 15 minut albo jeszcze mniej bo przecież trzeba tych "wybranych" zastąpić. A przełożeni, pomimo tego, że mogliby sprawdzić wszystko na kamerach nie reagują.

michael

zarobki dobre,i tylko tyle dobrego, praca fizyczna ciężka, bo za dużą chcą, dowalić się moga to wszystkiego, nawet za czystość, o którą ciężko w tak brudnej robocie,system 4 brygadówka jest, brak świąt nie polecam

Miki

Szef to pala,uwaza sie za boga(bo tak powiedzial jednemu z pracowikow)Wielu pracowikow wporzadku,ale nie brakuje kuta...

Reflex Blue

przyzwoite zarobki jak na ten region. Drukarz z doświadczeniem 3500 ++ netto.

wesoły smutas

jest ok, kasa w porzadku. wiekszosc ludzi też na poziomie chociaż jest paru buraków ale to wszędzie można spotkac. Polecam

Józef

Zarobki przyzwoite, pracownicy spoko, praca wspaniała, tylko szef to wredny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

kosa

zarobki powyżej 2300 netto system 4 brygadowy, szef despota, zapatrzony tylko w siebie, nawet jak nie ma racji to i tak uważa, że ją ma. większość pracowników bardzo w porządku.

Zostaw opinię o SENTREX SPÓŁKA Z O.O. - Gogolin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SENTREX SPÓŁKA Z O.O.