Opinie o Metsa Tissue w Krapkowice Opolska 103

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Metsa Tissue. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Metsa Tissue o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metsa Tissue w Krapkowice Opolska 103

Dodaję negatywną opinię za fatalne traktowanie kandydatów. Na rozmowie Pani z hr sama, bez wcześniejszych pytań obiecywała mi, że wyślą informację o wynikach rozmowy w ciągu 2 tygodni, niezależnie czy decyzja będzie pozytywna czy nie. Mija miesiąc od tamtej pory, a od firmy zero kontaktu. Jeżeli tak traktują wszystkich pracowników to współczuję.

kandydat
@@Pracodawca

ja nie dostałem nigdy informacji zwrotnej

Czy Metsa Tissue organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Metsa Tissue?

@Pracodawca
@Anonim

Szanowna Pani / Szanowny Panie, dziękujemy za przedstawioną opinię. Staramy się udzielać informacji zwrotnych wszystkim kandydatom zaproszonym na rozmowę rekrutacyjną, niemniej jednak zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o kontakt pod adresem ciekawa.praca@metsagroup.com - będziemy mogli zweryfikować, co było przyczyną braku informacji zwrotnej oraz udzielić pełnej informacji o statusie Pani / Pana aplikacji. Zależy nam na pozytywnym doświadczeniu zarówno odrzuconych, jak i zatrudnianych kandydatów. Prosimy o bezpośredni kontakt. Z poważaniem Dział Personalny, Metsa Tissue Krapkowice

kandydat Nowy wpis
@@Pracodawca

ja nie dostałem nigdy informacji zwrotnej

zwątpiony Nowy wpis

Byłem na rozmowie, faktycznie pytający sam się gubił. Szukają ( alfę - omegę ) za minimalne wynagrodzenie. Porazka . Nie polecam .

Czy można liczyć w Metsa Tissue na prywatną opiekę medyczną?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Metsa Tissue? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno

Jak wygląda ścieżka kariery w Metsa Tissue? Czy trudno jest zdobyć awans?

Truth

Witaj, zależy o jakim docelowo stanowisku Szanownemu Pytaniu chodzi?

Krzysiek

Proszę o opinie pracy na stanowisku Operator Magazynu. Warunki pracy, zarobki, czy warto się tam zatrudniać?

Jak w Metsa Tissue wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Grzech

Ewentualny awans by Cię interesował? A na jakim dziale?

Alicja
@Grzech

no na produkcji np? ciekawa jestem czy na kierownika można w firmie bezpośrednio liczyć na awans czy biorą jedynie osoby z zewnątrz? jak rekrutacja przebiega i kiedy była ostatnia?

Bzyk
@Grzech

Na DIP Tz z DIP na np CEO

Grzech
@Alicja

Podstawą musi być wolny wakat. Brani są pod uwagę pracownicy jak i osoby z zewnątrz. Jako pracownik trzeba zaaplikować chęć podjęcia funkcji odpowiednio uzasadniając decyzje, tak czasem bywa, że pracownik produkcji awansuje wyżej.

Czy ktoś może napisać coś o utrzymaniu ruchu? Podobno w zeszłym roku odszedł kierownik.

@Kandydat

po pierwsze nie odszedł tylko chamsko został zwolniony , za dużo wiedział i co najgorsze dla niektórych chciał skonczyć z przekrętami , wałkami , podwójnymi fakturami, zawyżonymi cenami , usługami których nie było- jak wiadomo był audyt , oczywiście raport wylądował prawdopodobnie głęboko w czyimś biurku. Na dzień dzisiejszy w ur , jest jakiś tam kierownik , chociaż to raczej figurant razem z jakby jego prawą ręką , faktycznie rządzi i decyduje kierownik produkcji już tu opisywany , niekoniecznie pochlebnie , chłopaki z ur widać że robią co mogą żeby ten cyrk jakoś trzymać w kupie , ale już paru zrezygnowało z walki z kretynizmem i poszło do innych firm- tyle na szybko i w skrócie

ok dzięki

@Kandydat

rozwijając wypowiedż co do UR , to ostatnio usłyszałem dość znamienną opinię- Metsa to jest w tej chwili dobrym obozem treningowym , warto przyjść , popracować z rok , nabyć doświadczenia , kursów , szkoleń itd a póżniej iść gdzieś dalej zarabiać spokojnie większe pieniądze , nie wiem jakie nadzieje wiążesz z MT ale jedno jest pewne jeśli nie masz wysoko pleców to kariery raczej dużej nie zrobisz , chyba że będziesz pieskiem kierownika produkcji , bezmyślnie wykonywał jego złote przemyślenia to wtedy na jakiś czas będziesz przez górę chwalony , a przez ludzi? no cóż sam sobie odpowiedz, żal mi tylko tego młodego którego z robola zrobili kierownikiem , a któremu sodówa rozjechała mózg , no cóż jego życie

pytajacy
@julek

masz na myśli obecnego kierownika czy poprzedniego?

@pytajacy

Poprzedni jaki był , nie był taki zły , o obecnym no cóż , mi trudno pisać nie mam z nim na tyle kontaktu Sądząc po jego dokonaniach , pomysłach itd to raczej trudno pisać pochlebnie , ale (usunięte przez administratora) mogą mieć ina opinię- ale na ten temat może się wypowiedzą inni

manager
@julek

Nie potwierdziły się żadne z jego rewalacyjnych informacji. Wszystko dokładnie sprawdzono. Firma działa przejrzyście zgodnie z procedurami i przy zachowaniu należytej staranności. Jego oskarżebia były bezpodstawne. Nikogo nie zwolniono z tytułu tych śmiesznych donosów. Wszystkie maszyny miały ważne badania techniczne. Sprawa zamknięta.

@manager

Czyli te wszystkie faktury , zawyżone rachunki , czasem płacone po kilka razy , kupowanie materiałów po zawyżonych cenach , usługi firmy zewnętrznej w kosmicznych kosztach to wymysły ? To gdzie jest raport z audytu, była grupa ludzi na rozmowach z audytorem i nie wszyscy byli biali, czemu w tej chwili część usług znacząco potaniała, a przede wszystkim czemu ten człowiek z dnia na dzien na podstawie śmiesznych zarzutów został zwolniony? zresztą co tu się rozpisywać , szkoda czasu na pewne układy, zobaczymy jak długo to prywatne ranczo grupy trzymającej władzę się utrzyma , jak długo beda to ludzie znosić

blue colors
@Kandydat

W porównaniu z tym figurantem tamten to złoty człowiek był, Wszystkim sie interesował o wszystko pytał radził się ludzi jak im usprawnić ciężkie życie a ten obecny biurokrata nosa z biura nie wychyli.

@blue colors

A ten no cóż skoro kompletny dyletant we wszystkim , to robi to co umie , czyli chodzi i czepia się ludzi o byle błachostke aby tylko zaistnieć Inna sprawa że tych pseudo-kierowników jest tyle że w biurze się nie mieszcza , a z braku zajęcia i nieudolności siedzą przy monitoringu i wyłapują ludzi bez kamizelki , kasku itp Niestety ale Metsa zamienia się w jakiś dom wariatów zktórego coraz więcej dobrych fachowców ucieka do normalnej pracy w innych firmach

nikt
@manager

tak zwłaszcza jak każdy swoje lody kręci jeden nalepki drukuje u teścia inny w kieszeni pana J siedzi i tak y szło wymieniać. Co myślisz że ludzie nie wiedzą???

manager
@nikt

Od nalepek proszę się odstosunkować są najtańsze z dostępnych na rynku

Tom
@julek

Zgadzam się z opinią Julka. Pracuje na Surowcach już prawie rok i widze to tak jak opisał Julek. Faktycznie jest u Nas od niedawna też taki pseudo organizator pracy. Pisze i słyszę co mówią też inni. Swoich przydupasow wynagradza a tych co chca spokoju popracowac to im nie da spokojnie pracować, brakuje mu szacunku do swoich pracownikow. ale mi to zwisa bo otwarcie powiem ze jestem przydupasem staram sie i mam się tu dobrze ???? Ogólnie praca na magazynie Ok. Po za magazynem drogi wewnętrzne i chodniki pofałdowane dziurawe tragiczne i mówią ze chyba nigdy nic z tym nie robią? Wspolpracownici Ok. System pracy dziwny ale idzie przywyknac. BHP? Mam wrażenie ze wszyscy pracownicy to służba BHP. Tak, polecam prace w tym zakładzie. Każdy nowy dzień na Magazynie to przygoda zycia.

Alicja

wiadomo jak tu sytuacja z BHP obecnie wygląda? Pytam, bo przeczytałam dość niepokojącą opinię odnośnie jakiejś pompy i mechaników... do dziś nic podobnego już się tutaj nie działo? jak teraz tutaj pilnują bezpieczeństwa w trakcie pracy?

Ciekawy

Jak jest na dziale kontroli jakości? Warto aplikować?

bolek

Nie do konca kadra kierownicza zdaje sobie sprawe z tego co sie wydarzylo

specjalista
@bolek

To niech się zainteresuje. Kazać mechanikom podejść do pompy gdzie nie otwarto zaworów i nastąpiła kawitacja to świadome narażenie kogoś na śmierć - sory ale tak to widzę

Rychu

Cześć. Nie dawno przeprowadziłem się do Krapkowic i szukam pracy widzę jest kilka zakładów. Na jakie zarobki jako operator mogę liczyć w Metsa ? 3500 na rękę dostanę (mam na myśli bez nadgodzi)? Czy jest to praca na zmiany ?

Zniesmaczony
@Rychu

Chłopie chcesz żyć to omijaj ta firmę. Multiserwis polecam

Rychu

Czy w Metsa Tissue zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

żul

kierownik produkcji nie jest już kierownikiem

Witold
@żul

To na pewno bardzo ważna wiadomość dla byłego kierownika i gromadki jego podopiecznych, którzy tak mu tutaj kibicowali. Często oceniacie przełożonych i kolegów z pracy za ich plecami? Napisz lepiej jakie są zarobki na stanowisku, które zajmujesz lub też kolegów i przełożonych?

Fantom

Ot kultura, jak by ktoś pytał o poziom kadry menedżerskiej. A tak na marginesie, podobała się wam (pracownikom) ostatnia podwyżka?

Dorota
@Fantom

ile tego dostaliscie? nie jestescie z niej zadowoleni, mało ?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Metsa Tissue odbywa się również w języku angielskim?

przyszły emeryt

po fińsku

Jerzy

Kierownik jest od kierowania a nie po to żeby ci się podobał. Jak jesteś bardziej kreatywny to czemu sam nie ubiegałeś się o to stanowisko? Bo wiesz, że łatwo jest krytykować. Napiszesz ile jest tej kasy co się ma zgadzać, bo zrozumiałem ze dobrze płacą.

Pan Jerzyna ze Szczecina
@Jerzy

Kierownik musi być zaangażowany i kumaty a u Ciebie tego nie widzę Panie Pawle

Operator
@Jerzy

To jak Pan kierujesz na linii maszyn, że wszystko na głowę się wali?????? Strasznie słabe takie kierowanie

oczy otwarte
@Operator

on po prostu nie zauważył tego szczegółu że kawałki metalu spadają. Czepiacie się :) To człowiek zapracowany i do tego komendant Przejrzyjcie na oczy i zatrudnijcie specjalistów a nie ludzi którzy jako osobna spółka miesięcznie pareset tys wyciągali ze spółki

przyszły emeryt
@oczy otwarte

a faberowa zaś cenzuruje i kasuje co się da

Pytalski

A to jest dwóch kierowników produkcji ? Kto odpowiada za co ? Jak to się ma do innych osób zarządzających opinie miłe widziane ? Od czego lider ? Czy ktoś po za kierownikiem i liderem jest jeszcze w tej strukturze produkcji ?

member

Poszukiwanie lidera zmiany na Internecie, Człowiek będzie z góry skazany na pożarcie/ żałosne

Fantom
@member

Nie będzie skazany na pożarcie jeżeli dopasuje się do ogólnego trendu. Jeżeli będzie donosił na kolegów, robił dużo dobrych zdjęć i wysyłał komu trzeba. I dużo maili, koniecznie ????.

Mike

Jeśli chodzi o płace to dobija mnie zbiorowa odpowiedzialność za premnie. Ktoś nawali i idziesz bez premii. Płacona na kwartał a kto wie może w przyszłości roczna boi na to i ich stać.

Zostaw merytoryczną opinię o Metsa Tissue - Krapkowice

• Jak się pracuje w Metsa Tissue?

Zobacz opinie na temat firmy Metsa Tissue tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metsa Tissue?

Metsa Tissue