Metsa Tissue

Opinie o Metsa Tissue

Natalia

Jaki jest powód tak długiego milczenia? Jak się pracuje?

Weronika

Właśnie Metsa Tissue zamieściła ofertę pracy! Poszukuje kandydatów na stanowisko ASYSTENT DZIAŁU PERSONALNEGO :) Aplikujecie?

Mirek

No ale to chyba jest tak wszędzie i nic wielkiego nie da się z tym zrobić, zawsze tak jest, że trochę trudno się na początku dogadać, nic w tym złego z tego co wiem

iii

Ja miałem doświadczenie akurat na to stanowisko, tylko wydaje mi się że za wysokie wynagrodzenie podałem w kwestionariuszu. A próbowałeś już wysłać podanie na operatora?

iii

Było takie ogłoszenie. Można było formularz zgłoszeniowy wysyłać do 10 marca. Dlatego jestem ciekawy ile się czeka aż się odezwą?

iii

Było w ofercie jakie obowiązki miałbym, ale może wiesz za jaki czas odzywają się do potencjalnego kandydata? Jaki mniej wiecej czas to trwa?

iii

Czy ktoś mi powie w jakim czasie odzywają się jeśli są zainteresowani Twoją aplikacją? Ostatnio dałem podanie na pracownika administracji magazynu, ktoś wie jakie są obowiązki i zarobki?Dzięki za odpowiedź

Wytwórca

Pracuje w mt od kilku lat niejest źle no moze tylko brak równego traktowania pracowników jest widoczny.stary może wszystko młody ma gorzej

Fluktuacja kadr (i zarządzającej, i "szaraków") ogromna. Więcej komentować nie trzeba. Firma ostygła trochę w innej epoce. Jeśli jesteś absolwentem i dopiero dorabiasz się stażu zawodowego, to możesz trafić na szefa, który cię czegoś nauczy. Jeśli jesteś pracownikiem z jakimś doświadczeniem - nie warto (no chyba, że mieszkasz w okolicy).

Zostaw opinię o Metsa Tissue - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metsa Tissue