Opinie o Tajmax w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tajmax. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tajmax o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tajmax w Kraków

Darek

Pierwszy raz pracowałem u takiego słabego pracodawcy ,który miał wszystko w nosie. Cały też zarząd to osoby, które nigdy nie powinny być na tych stanowiskach. Wielka ściema żadnych wiadomosci co się dzieje z firmą ,zero zaintetesowania pracownikiem.Pracowałem rzetelnie wyrabiałem plany...a wypłaty były bardzo śmieszne. Wczoraj powinna być wypłata na koncie,ale niestety dyrekcja ma w nosie pracownika i nie wypłaca na czas.Szczerze to się cieszę,że to upadło.Karma wraca ...mając w nosie pracownika.

parafraza
@Darek

Kiedy przyszli do pierwszych sklepów, milczałem, nie pracowałem tam. Kiedy zamknęli magazyn, milczałem, nie byłem magazynierem. Kiedy szkalowali opornych, nie protestowałem, nie byłem oporny. Kiedy przyszli po mnie, nie było już nikogo, kto mógłby zaprotestować.

oportunista
@parafraza

"www" godzina "w" "w"ybiła, "w"ięc idę się napić

Grzegorz

Macie wypłatę???

@Grzegorz

Co mamy ?

Lem

Ostatnie księgowanie w banku już było, wypłaty brak... Michałek B. pożegnał się z nami, okręt zatonął...

Grzegorz
@Lem

Ciekawe kiedy zapłacą nam ??Czy tej wypłaty się kiedyś doczekamy......

Kinga

żuk

fajowo

negocjator
@żuk

No wreszcie widać postęp w myśleniu pracowników. Zamiast naparzać się między sobą jak wcześniej i dawać nakręcać przez manipulatorów widać sensowne i cokolwiek wnoszące posty. Co macie do stracenia, pracę? Już nie tu. Nie musicie być bezbronni. PIP, pytania, e-skarga.

@negocjator

Tematy do rozmów, zapytań, skarg, pip. Praca w godzinach nadliczbowych Warto zauważyć, że zgodnie z Kodeksem pracy nadgodziny to sytuacja wyjątkowa, dlatego wykluczone jest planowanie nadgodzin z góry (np. W HARMONOGRAMIE CZASU PRACY, GRAFIKU). Jeśli pracodawca wie, że pracy w danym okresie będzie więcej, powinien zatrudnić dodatkowe osoby bądź przejść na inny system czasu pracy, który pozwala przedłużyć wymiar czasu pracy (np. pracę w systemie równoważnym).Trzeba pamiętać, że nadgodziny powstają w wyniku wyraźnego polecenia pracodawcy (pracodawca nakazuje pracownikowi zostać w pracy dłużej), a także kiedy można uznać, że pracodawca wiedział o tym, że pracownik zostaje dłużej w pracy i nie wyraził sprzeciwu. Odbiór godzin za nadgodziny Standardowym sposobem rozliczania nadgodzin jest udzielenie pracownikowi czasu wolnego od pracy za czas przepracowany w nadgodzinach. Odbiór godzin nadliczbowych jest liczony w proporcji 1:1, jeśli wniosek o nadgodziny składa pracownik. Jeśli to pracodawca ze swojej inicjatywy udziela pracownikowi wolnego za nadgodziny, musi zwiększyć jego wymiar o połowę (1:1,5 - czyli za 8 godzin nadgodzin, pracownik odbiera 12 godzin). Odbiór godzin musi nastąpić do końca okresu rozliczeniowego. Przepracowane nadgodziny liczone są bez zaokrąglania w górę. Nadgodziny w niedzielę i inne dni wolne są dodatkowo premiowane – pracownik nawet za pracę w tych dniach w niepełnym wymiarze (jeśli według harmonogramu miał być to jego wolny dzień) odbiera cały dzień. Odbieranie nadgodzin to w Tajmaxie bardziej popularna forma rozliczania nadgodzin niż wypłata dodatku. (Czy prawidłowo przeprowadzana) Odprawa pieniężna Odprawa przysługuje także pojedynczo zwalnianemu pracownikowi, jeżeli wypowiedzenie umowy bądź rozwiązanie za porozumieniem stron nastąpiło z przyczyn niedotyczących pracownika i jeżeli przyczyny te stanowią wyłączny powód uzasadniający rozwiązanie stosunku pracy. A zatem pracownik nie nabywa prawa do odprawy pieniężnej, gdy stosunek pracy ustanie wskutek: wypowiedzenia dokonanego przez pracodawcę, ale z przyczyn leżących po stronie pracownika, wypowiedzenia dokonanego przez pracownika, upływu czasu, na który umowa o pracę została zawarta, dotyczy osób z umową na czas określony, rozwiązania umowy o pracę przez pracodawcę bez wypowiedzenia, (t.z. dyscyplinarka) wygaśnięcia stosunku pracy, ukończenia pracy, dla której wykonania umowa była zawarta. Należy zwrócić uwagę na fakt, że wypowiedzenie umowy zawartej na czas określony nie wymaga podania uzasadnienia. Jednak przyczyna rozwiązania takiej umowy również podlega weryfikacji przez sąd i z tego względu jej określenie wydaje się niezbędne. Jeżeli sąd stwierdzi, że rozwiązanie umowy o pracę zawartej na czas określony nastąpiło z przyczyn nieleżących po stronie pracownika, to zwolnionemu pracownikowi przyzna prawo do odprawy pieniężnej. To nie wstyd zostać oszukanym ale hańba tchórzliwie odpuścić.

@o co kaman

Pranie i konserwacja Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie, aby stosowane środki ochrony indywidualnej oraz odzież i obuwie robocze posiadały właściwości ochronne i użytkowe, oraz zapewnić odpowiednio ich pranie, konserwację, naprawę. Jeżeli pracodawca nie może zapewnić prania odzieży roboczej, czynności te mogą być wykonywane przez pracownika, pod warunkiem wypłacania przez pracodawcę ekwiwalentu pieniężnego w wysokości kosztów poniesionych przez pracownika. Wysokość ekwiwalentu za pranie odzieży Ekwiwalent za pranie odzieży roboczej należy wypłacać w wysokości kosztów poniesionych przez pracownika. Pracownicy nie mają obowiązku przedstawienia faktur czy rachunków dokumentujących poniesione wydatki. Ustawodawca nie określił górnej granicy ekwiwalentu ani nie odwołał się do przepisów, które miałyby regulować tę wysokość. Nie może on jednak istotnie odbiegać od wartości uwzględniającej nakład pracy na ten cel oraz aktualne koszty (energii, wody, środków piorących itp.). Aby ustalić wysokość ekwiwalentu za używanie własnej odzieży, należy oszacować jej aktualną cenę na podstawie cen rynkowych.

@o co kaman

szukajcie a znajdziecie, proście a będzie wam dane, żądajcie a otrzymacie

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tajmax? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Będą jutro wypłaty?Nic nie wiecie?

@456

tak w media expert, my center, max elektro, neonet, euro itp. i to sowite

@szczebel decyzyjny

Haha dobre

@457

szukajcie a znajdziecie, proście a będzie wam dane, żądajcie a otrzymacie

Pozytyw

Oj żeby tak uczciwych pracodawców było więcej w Polsce. Byłem pracownikiem Tajna. Umowa o pracę w pierwszy dzień nie jakieś zlecenie po tygodniu . Atmosfera ok choć kilku kierowników regionalnych już dawno powinni wymienić . Szkoda tej firmy oj szkoda. 12 lat to była szkoła życia . Gorsze i lepsze lata .....były jak to w życiu.

@Pozytyw

Mnie dalej nurtuje pytanie co położyło tak tą firmę , Nie oszukujmy się po zmianach tego(usunięte przez administratora) Tukena , sprzedaż polis mocno wzrosła , a wypłaty poszły w dół . a i tak padli . Przychód miesięczny z polis mieli konkretny .

@King

Jeżeli jesteś szeregowym pracownikiem to nie twoja sprawa i nie musisz wiedzieć. Właściciel firmy otwiera firmę kiedy chce i zamyka kiedy chce tylko ma się wywiązać z obowiązków wynikających z prawa. Zresztą jak do tej pory nie pojąłeś co się wydarzyło to z całym szacunkiem chyba nie na twoją głowę. Chyba, że jesteś prowokatorem bo pracownicy nie powinni tu pisać o sprawach firmy, które ich nie dotyczą.?????

@..

NIe spinaj się tak gościu bo ci majtki pękną

próbuje zrozumieć
@Lolek

wydaje mi się, że to ty Lolek mocno się spinasz bo wpis który komentujesz wygląda na ostrzeżenie dla pracowników przed snuciem pochopnych opinii które można by ścigać prawnie co już tu na forum było poruszane rok temu i od czego właściwie się zaczęło a jeśli zahaczył o twoją głowę to ciesz się że to nie ta guma z majtek

@próbuje zrozumieć

Faktycznie masz problemy ze zrozumieniem, próbuj dalej

negocjator
@Lolek

sądząc po twoich wpisach to Cię, ktoś mocno wy.....ł, żadnych merytorycznych wypowiedzi jak tak też pracowałeś jak się tu udzielasz zaśmiecając forum to wiemy czemu firma tak funkcjonuje a góra traktuje pracowników "powiatowa liga"

@negocjator

Z twojej strony też nie zauważyłem wspaniałych sentencji w tej sprawie, czy ktoś mnie wk.....wił ? nie trudno domyśleć się kto. Jeśli o moje wpisy, reaguje na niektóre pierdoły które są tu wypisywane w sprawach o których nikt to nie ma zielonego pojęcia po za samą górą. Pytanie czy ty pracowałeś-pracujesz w tej firmie jeśli tak to sam tworzyłeś tą "powiatową ligę". a Jeśli uważasz że ta sytuacja jest wynikiem kto w niej pracował to potwierdzasz poniekąd swoją wcześniejszą diagnozę , płytkie myślenie. A jak góra kogo traktuję to tylko zależy od tego na co sobie dana osoba pozwoli.

Pracownik H03

Marku, dla mnie jesteś beszczelnym draniem który dąży po trupach do celu . Zaskoczył mnie telefon z propozycją podpisania wypowiedzenia z datą majową. Już wiem że nie jesteś fair wobec nas . Już wiem dlaczego nie masz kolegów w życiu prywatnym . Wylałes wszystkie żale na Radka ale Ty niczym się od niego nie różnisz . Cyniczny gbór który widzi tylko swój czubek nosa . Teraz chcesz załagodzić sytuację mówiąc że dalej nic nie wiesz ? , wiesz i to wszystko od początku do końca !!!! . Zrobiliście z nas złodziei a teraz chcecie znaleść frajerów??? . Nie tędy droga . Sklepy które są do przejęcia - nie dajcie się się !! Walczcie do końca o to co się dla nas należy !! Tajmax nigdy nie był za pracownikiem , pamiętajcie o tym !!!!! .

Inny pracownik H03
@Pracownik H03

Szczera prawda.(usunięte przez administratora). Kupią was, przejmą was już będzie lepiej i ściema do dziś, nagle dziwne wypowiedzenia, telefony i 0 skrupułów. Zawsze pilnuje swego stołka. Od początku wiedział o wszystkim co i jak, tylko trzęsł gaciami, że jak coś się wyda to by ludzie pouciekali już dawno. Zasoby (e-maile) o dziwnych wytycznych podchodzących pod (usunięte przez administratora) ma nie jeden sklep, nie licząc zdjęć i nagrań. Zanim sobie zaczną straszyć niech się dowiedzą za co jest dyscyplinarka i za co przysługuje- "inteligencja powiatowa". Tajmax (a raczej jej ludziki na górze) do końca pokazuje, że ma pracownika głęboko gdzieś. Szkoda naszej ciężkiej pracy za takie traktowanie na koniec.

Jeszcze inny pracownik
@Inny pracownik H03

Racja, racja. Gadanie na Radka, a sam nie lepszy. Popieram. Niech sobie glupka szuka wokół swoich kolegów, których nie ma...

@Pracownik H03

Chwila chwila jak to nie mam kolegów a Bartek a Radek a Piotr to niby kto? Przyjaźnie się z nimi a mówicie że nie mam

@Marek

To nie koledzy tylko kamraci do wspólnych działań wobec szeregowych pracowników firmy a jakich to wszyscy już wiemy i nie mamy wątpliwości bo orkiestra już przestała grać.

@.

@Pracownik H03

Może i Marek z Radkiem wiedzieli wcześniej co się będzie działo , ale co by to zmieniło i tak większość siedzi w tej firmie do końca ( pewnie dla odpraw) co to by zmieniło gdybyśmy wiedzieli tydzień czy miesiąc wcześniej . A co do wypowiedzeń , Obrażanie Marka to przegięcie z akurat tego powodu , myślisz że to on sobie to wymyślił , to B.P dał taki pomysł i kazał nam przekazać , taka jego rola , jak moją rolą po telefonie od Marka było przekazanie moim pracownikom ( jestem kierownikiem ). Tym tokiem myślenia chłopaki ze sklepu powinni mi pocisnąć bo powiedziałem im o tych wypowiedzeniach . Taka jego rola i stanowisko , on przekazał słowa B.P nie kazał nie naciskał że tak ma być i koniec. Tylko powiedział co B.P oczekuje. Miałem z nim kilka razy do czynienia i naprawdę to jest dopiero człowiek bez skrupułów , chamski , agresywny i naprawdę wredny . Nie bronię tu Marka ale , najeżdżanie na niego z akcją o wypowiedzeniach to przesada, musiał to tylko przekazać tak jak my kierownicy swoim pracownikom .

Jeżeli pracodawca lub osoby w jego imieniu zarządzające firmą wydają polecenia które są nie zgodne z prawem lub noszą znamiona szykany podwładny ma prawo a nawet obowiązek odmówić wykonania polecenia i to już jest kwestią uczciwości i charakteru.

Coś Solec Zdrój nie śpieszy się w tym miesiącu :P

Z-ca kierownika

A ja dostałem telefon z My Center - o tym że przejmują w pakiecie sklepy Tajmax i chcą ze mną podpisać umowę o pracę w tej samej placówce - na takiej samej zasadzie jaką miałem do tej pory. Przesłali system premiowy i wychodzi na to że mogę zarobić więcej (poza standardową premią - premia specjalna za produkty wyselekcjonowane - jak oni to nazywają - punkty za sprzedaż). Myślicie że to blef czy też warto zmienić barwy skoro w perspektywie i tak kilkuletnie szarganie się z syndykiem o potencjalną odrawę??

Kierownik
@Z-ca kierownika

Nas odwiedził Pan z My Center, siedzieliśmy z nim 4h, sprawdzaliśmy towar pod względem braków i uszkodzeń. Sklep ocenił na bardzo dobry itp. Powiedział że trzeba będzie przyzwyczaić się do innych kolorów, po czym zapewnił, że sklep zostanie przez nich przejęty. Na koniec rzekł Do zobaczenia :D

@Z-ca kierownika

Jedno nie wyklucza drugiego przejść do innej firmy można a spokojnie czekać na odprawy. NIe podpisywać żadnej ugody z Tajmaxem

@Lolek

Jak już wszyscy wiemy z rozmów tel. ta strona jest monitorowana przez nadzorców a niektóre wpisy to część polityki firmy mająca mydlić oczy pracownikom. Barwy i tak trzeba zmienić i zbierać punkciki a kilka tysiaków z odsetkami za " kilka lat" to mała lokata i rekompensata za kłamstwa, (usunięte przez administratora) szykany i robienie z pracowników złodziei. Zrobią wszystko aby nas zniechęcić.

@.

Cześć jak tam sytuacja z Tajmax. Czy magazyn w modlniczce jeszcze działa?

MagazynieR przez duże R
@Nowy

Działa , działa.. wszystko hula jak po-je-ba-ne ???????????? Piła , Wrocław , Lublin , Łomża , Białystok.. zapchane towarem że komar ch-u-ja nie wsadzi.. jednym słowem zapie-r-dol że nie ma czasu wózka załadować !! ????????????

...

Z tymi dyscyplinarkami to brednia bo nie oszukujmy się danie w tym momencie dyscyplinarki w takim momęcie od razu wydaje się podejrzane no i trzeba pamiętać też o jednym w tej firmie na sklepach nie pracują głupi ludzie możecie wytoczyć w ich stronę działa i prubować za wszelką cenę z nimi walczyć zamiast dać spokojnie i godnie odejść z firmy ale pamiętajcie zanim podejmiecie walkę że każdy ma w telefonie dyktafon każdy ma też aparat którym mógłby przypadkiem sfotografować jakieś e maile aaaaaa i nie usuwajcie ich teraz to oczywiście apel do dyrekcji i regionalnych bo kto że tak powiem miał je zapamiętać to i tak je zapamiętał e maile i wytyczne z nich były różne zarówno od regionalnych jak i dyrekcji po co te przepychanki rozstańmy się bez żadnych problemów

Limonka 80
@...

Ortografia to nie Twoja silna strona

@Limonka 80

Kadry

W Ełku za przeglądanie stron prywatnych i za bałagan na sklepie wylecieli dyscyplinarnie. Nawet sąd pracy nie pomoże bo informatycy wyciągneli odwiedzone strony a klauzula o wykożystaniu internetu była podpisana. Zero odpraw, zero wypowiedzeń - da się ? Da się. Pilnujcie się Kochani.

Bzdura
@Kadry

Bzdura jakich mało...Ten kto wypisuję takie dyrdymały nie ma kompletnie pojęcia na temat prawa pracy i sklepu w Ełku. Wszyscy już dawno byli na wypowiedzeniu... Pracownicy zaś to jedyny pozytywny aspekt tej placówki.

Klient
@Kadry

Widać ortografii brak i słownik na forum nie obowiązuje. WYKORZYSTANIU gratuluję fachowej wiedzy.

Bujda
@Kadry

Co za bujdy!!!:-D:-D:-D Pracownicy to serce sklepu...Ktoś, kto tego nie wie i nie docenia jest Głupcem!!! Brak sensownych rozmów z Kierownictwem i możliwości porozumienia to najgorsza droga, jaką można wybrać!!! Pamiętajcie, "kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie"...

@Bujda

W tej firmie nie ma rozmów są tylko sankcje i tak bez końca. Sprzedawca w tej firmie jest jednocześnie spscjalistą od miejsc na reklamę, kolporterem gazetek, sprzątaczką, księgową i ma jeszcze czasem przydomek kierownika sklepu, ale to już niedługo.....

DK

I co tam ? xD Fajne te półki takie nie za pełne xD

Kolo
@DK

Pełne uginają sie pod natłokiem towaru

@DK

A co cie to (usunięte przez administratora) interesuję, jest jak jest nie pasuję wyjdź i nie patrz

Czemu mnie wyganiasz ?

Sprz

Pozwalniali już wszystkich?

Bleble
@Sprz

A co cie to obchodzi.. wez sie do pracy

niezadowolona klientka

A ja 5 tygodni temu oddałam odkurzacz do naprawy - wart 1300 zł - nikt nie odbiera telefonów, nikt nie odpisuje na maile...czy mam szanse go jeszcze odzyskać ...?

Sekretariat Tajmax
@niezadowolona klientka

Dzień dobry, proszę kontaktować się z sekretariatem firmy (12) 68-38-500 lub email: biuro@tajmax.com.pl. Po podaniu danych i kontaktu do siebie dział serwisu się z Panem skontaktuje.

Pozytyw
@niezadowolona klientka

Proszę o cierpliwość . Na pewno otrzyma Pani swój sprzęt . Każdy oddany produkt musi trafić do serwisu producenta . Czasami producenci przedłużają naprawę.

niezadowolona klientka
@Pozytyw

to, że przedłużają to wiem, ale jak firma Tajmax zamknie biura i przestanie istnieć to dokąd wróci mój sprzęt? i kto mi go odeśle dalej? niestety telefonów nikt nie odbiera, a na maile nikt nie odpisuje. Rozumiem, że firma i pracownicy mają teraz większe problemy niż mój odkurzacz, ale jednak ja też martwię się o swoją sprawę.

Nikt ważny

To w Tajmaxie były tak drogie odkurzacze? Chyba Pani pomyliła sklepy

Czy zamknęli się już w modlniczce i ogłosili upadłość firmy?ktoś coś wie

Faker

Ja już nie wierzę w cud ta firma nie stanie na nogi złudnym jest myśleć inaczej.Nie ma już czym handlować przy konkurencji ,aż wstyd.Sam szrot został ,więc czym tu handlować z czego zarabiać .Klienci przychodzą popatrzą ,że pustki na półkach i odchodzą.Nie wierzcie nikomu co wam mówi ,że towar wjeżdza.....tak wjeżdza a,ale nie do nas.On wjeżdza do neonetu ,euro itp

@Faker

a zrobiłeś coś żeby wjechało? są koordynatorzy i zamawiają cały czas ,uzupełniają półki, a niektórzy sami zamawiają i cały czas handlują.. wiadomo,że to desperacja ale robią obrót..nie siedzą i nie marudzą .Każdy ma wybór .Nikt nikogo nie trzyma.

Faker

Nie wiem kim jesteś ,ale biadolisz głupoty.A skąd wiesz czy nie zgłaszałem braku towaru ?Powiem Ci jedno zgłaszałem ,że pusto ,ale dostałem jedną odpowiedź ,że nic niw wjedzie.Teraz zresztą jest wyprzedaż towaru ,więc chyba już jest wszystko jasne....

Podlasiak
@Faker

(usunięte przez administratora)Jeśli ktoś inny kupi sklepy to choć godne wynagrodzenia zapłaci. Co za różnica kto zleci przelew.. Tajmax nigdy nie szanował ludzi , jak w czasach gdy zyski były na + tak też i teraz jak jest kiepsko , ot czasy nastali , czekam na wypowiedzenie jak na zbawienie hahahahahh

Ssej

Witam czy magazyn główny w modlniczce jeszcze jest i działa?

Nocny Marek
@Ssej

W Tajmax juz nic nie dziala. Wszystko szlak trafil

@Nocny Marek

Sklepy jakos handluja wiec nie gadaj ze nic nie dziala.

@Ssej

Tak przycisk wyłączający światło

Lulek
@King

No proszę nie rozśmieszaj mnie. Każdy handluję do puki go nie zamkną, sklepy są systematycznie wygaszane w zależności od umów najmu lub obrotu. Co da się odsprzedać to zmieni właściciela i będzie działać . Przy takich długach nic nie przetrwa po co się łudzić , dla każdego kiedyś przyjdzie koniec również dla TAJMAXU.

Nocny Marek
@King

Czym handluja? Tymi resztkami co zostaly po tym jak policja z przedstawicielem Boscha zabrali swoj towar. To nazywasz handlem? Teraz wiadomo dlaczego firma padla majac takich doradcow klienta.

100-15IBD (80QQ01H0PB)

Nawet nie wiedziałem, że tak źle jest z firmom. A ja nadal wysyłałem tabelki z rabatami do K. Szlachetki.

DARO
@100-15IBD (80QQ01H0PB)

Źle to jest z Twoją ortografią , a z firmą to swoją drogą .

Racuten
@100-15IBD (80QQ01H0PB)

Dzieki takim panom jak Szlachetka, Makara czy Tukendorf firma leży i już się nie podniesie. Ale najwięcej do zarzucenia można mieć do Pana Lenko. Już dawno Piotrek Hanysz a teraz Marek Koniecko mowili, że odkąd dostał posadę dyrektora Tajmaxu to już nie dało mu się nic wytłumaczyć czy podpowiedzieć. Był świecie przekonany o swojej nieomylności. Panowie Prezesi powinniscie wystosować specjalne podziękowania dla pana Lenko :-(

@Racuten

tak to zakała firmy! tak naprawdę to nie wiem czy potrafiłby dobrze sklepem pokierować jego akcje na których tylko traciliśmy:" bo konkurencja ma taką"...a nic nowego innego nie wymyślił nigdy żeby wyróżniło Partnera z tłumu a trzej panowie SZ.M.T po prostu skorzystali z okazji wzięli kasę i odeszli sami się pewnie nie prosili

Może ktoś ma propozycje gdzie zorganizować imprezę pożegnalną?

No jak gdzie w Krakowie :P

Polisa
@Marcin

Jak to, gdzie? Na Mazurach ;-)

Rick
@Marcin

W Augustowie na statku :-)

Polisa
@Rick

To już było... ;-) ;-) ;-) Może teraz jakieś szanty? :-)

Marik1234
@Polisa

Najpierw pieśni pogrzebowe xD

@Rick

tak...na statku..na Mazurach "w końcu tu się wszystko zaczęło"..potem był Dubaj ..a potem to tylko zainteresowani wiedzą za to my wiemy co jest teraz :(

Zostaw merytoryczną opinię o Tajmax - Kraków

• Jak się pracuje w Tajmax?

Zobacz opinie na temat firmy Tajmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tajmax?

Tajmax