Opinie o Tajmax w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tajmax. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tajmax o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tajmax w Kraków

Jak z tajmax.? Ktoś wie jakie sklepy lub magazyny zamkneli

Bloker

Nie ma co siać zamentu poki nie ma upadłości to trzeba pracowac handlowac czym sie da a jak nie to odejdz i nie becz. Wszyscy wiemy jacy sa zarządzajcy i niektorzy nie maja pojecia o marketingu logistyce sprzedazy a tacy tam sa od podejmowania decyzji i w nowych firma jesli ich gdzies zatrudnia to watpie zeby sobie poradzili.

Tajmax moje życie

Już niedługo wjedzie nowy towar na sklepy, i niebawem targi w Krośnie.

Lolek
@Tajmax moje życie

Szkoda że tylko Krosno dostaje "zielone światło" i jest wzbogacane o nowy towar, czego nie można powiedzieć o reszcie sklepów. Widocznie tak ma być :(

Kozak
@Tajmax moje życie

To prawda do nas przyjechały 4 busy towaru

The end
@Kozak

Pisz Likwidacja sklepu, następne Szczytno ma być

Obatel

Obywatele przeglądający te wypowiedzi w poszukiwaniu prawdy... Wyciągaj wnioski! Strona PartnerAgdRtv zamknięta, sklepy i hurtownie zamknięte min w Łomży..., jak znajdziesz otwarty- przejrzyj asortyment - o ile jest... Tu opinie może pisać każdy zarówno na plus jak i na na minus pod każdym nikiem - nawet prezesa. Fakty mówią jednak za siebie i nikt tego nie podważy. Pozdrawiam

Ponczo
@Obatel

Niestety, to prawda, już po firmie masę sklepów pozamykane, główny magazyn do końca miesiąca. Sporo osób zwolnionych, trzeba szukać pracy i nie łudzić się że firma stanie na nogi.

Limonka 80
@Ponczo

Moim skromnym zdaniem już po firmie.Tajmax zalega z opłatami wszędzie gdzie to możliwe.Policja na sklepie...sprzedajemy sprzęty ,które poobijane przyjeżdzają z innym zamknìętych sklepów.Sklepy nie zarabiają tak jak kiedyś...klientow coraz mniej.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tajmax? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
Racuten

Komornik z policją już na sklepach...... Koniec Tajmaxu.....Zajmują towar......Bosch ma roszczenie w wysokości 12,5 mln złotych, w kolejce czeka Amica..... Do zobaczenia w innej firmie. Pozdrawiam

@Racuten

To wymien sklepy jak taki poinformowany jestes ... czekam .

Bombom
@Racuten

Dokladnie to sie zwolni pracy jest teraz duzo i nie posz takich glupot bo bezesnsu zasmiecac forum

@Bombom

Pisz po polsku

no name
@nn

nie ucz kogoś na takim portalu :) gdyż sądzę iż Sam nie jesteś orłem chowając się pod nickiem nn

@no name

no name ...hahaha... Orle

Racuten
@King

Np: Pisz, Suwałki..............zadzwoń do tych sklepów to sie dowiesz....

Lolek
@Racuten

A gdzie ty tam widziałeś komornika?

GG WP
@Lolek

Może nie komornik, ale sprzęt zabezpieczony przez policję. Dla mnie wystarczy

TakToja

I Wysokie Mazowieckie... Też policja i BSH zajęty towar

Też ja
@Racuten

Potwierdzam, Bosch i policja na sklepach

waldi

śmieszy mnie jak niektórzy pracownicy firmy tajmax , wychwalaja firme zarabiając najniższą krajową czyli ok 1800 zl na reke , firma sie zwija a oni jeszcze zastanawiaja sie jak podnieść sprzedaż nie mając towaru.Taki zarobek jest poniżej godności człowieka , tyle jest teraz możliwości zmiany pracy i zarobków.

Łucja
@waldi

Dobrze byłoby, jakbyś miał na uwadze, że dla jednych wynagrodzenie oferowane przez Tajmax może okazać się wystarczające. Kwestia wynagrodzenia jest tu zatem indywidualna. A możesz nam przy okazji powiedzieć, czy pracodawca ten zapewnia swoim pracownikom dostęp do jakichś ciekawych dodatków pozapłacowych?

@Łucja

Łucja ...ty chyba się z choinki urwałaś skoro piszesz takie rzeczy

the end

Firma Partner już znika, znajomi prezesów biorą najlepsze kąski, myśląc że wydoją jeszcze coś z najlepszych sklepów, ale wcześniej czy później i tak znikną z rynku, koniec ten tylko obnaża brak honoru i odwagi ze strony prezesów by powiedzieć prawdę załogom sklepów, cały czas chcą tylko ich jeszcze wykorzystać do swoich "gierek"

@the end

Uważam że Prezes T.G jest pozytywną osobą która przez wiele lat wspierała pracowników w ramach możliwości na trudnym rynku AGD.

@the end

Ja też mam już wypłatę i tak od 12 lat zawsze na czas ! I jestem szarym pracownikiem i jest mi z tym dobrze. Narzekajacych zawsze było dużo laserów leni. Firma Tajmax od lat 90 dała pracę setką ludzi ! Nie plucie do swojego gniazdka. A jeśli wam tak źle zmień cię pracę. Trzymam kciuki za firmę a w szczególności Prezesa T. G pracowitego uczciwego człowieka z wadami tak wadami bo kto ich nie ma ale był i jest wzorem i wielkim człowiekiem skromnym . Nigdy nie nosił głowy w górze ....pozdrawiam Prezesa ....Z Bogiem pomimo zawirowań ......

Tabaluga

Bóg zapłać ????????????

@Tabaluga

☺....

@Pozytyw

A teraz chce tych najdłużej pracujących wykorzystać i podsuwa super wyjścia z sytuacji..żeby tylko odpraw nie płacić..wstydu nie ma!

Pozytywni SXX
@Pozytyw

My też otrzymaliśmy wypłatę, na którą uczciwie pracowaliśmy pomimo braku towaru, informacji i jakiego kolwiek wsparcia, pozostawieni sami sobie. Prezesa wielu pracownikow nie poznało i zapewne nie pozna, ale jeżeli z niego taki fajny gość to niech coś napisze- powie, poinformuje swoich pracowników czy będą mieli za co chleb swojej rodzinie kupić i zapłacić ratę kredytu czy niech szukają sobie innego zajęcia. Nikt nie ma JAJ, aby coś nakreślić bo większość ludzi pewnie szybko by uciekła nawet porzucając pracę mając coś pewniejszego na oku. Kpina, kpina, kpina!!!

@Pozytyw

albo za dużo wypiłeś albo za mało! chlapnij jeszcze i idź spać a nie pieprz.."laser" to ty jesteś..a gdzie to twoje gniazdo???pracę zmienimy wszyscy...złap się za głowę lepiej..i Boga w to nie mieszaj..

@Pozytywni SXX

Dokładnie tak jest jak piszesz:(

Pozytywnie

Obrażać umiesz ...docenisz jeszcze kiedyś tego pracodawcę . Powodzenia z Bogiem . Ps żyje w wolnym kraju i będę pisał co myślę i nie będę się zniżał do poziomu który reprezentujesz . Pozdrawiam

Kudłaty

Dzisiaj podobno zamykali sklep w Trzebini. Ktoś wie coś więcej, czy to prawda czy plotka?

Nemesis
@Kudłaty

Prawda

Brodacz
@Kudłaty

Prawda Trzebinia zamknięta opcjonalnie następna jest Wieliczka.

@Brodacz

ile już sklepów zamknęli na południu ?

OPE

Przesadzacie, firma ma się dobrze. Ewelina Liszka dalej dzwoni po sklepach i oczekuje ich zdjęć do następnej akcji promocyjnej. Dział marketingu mamy akurat bardzo dobrze rozwinięty. Dziwnie się pracuje tylko bez rankingu polis i walki północ- południe. Michał napisz coś, bardzo proszę. Pozdrowienia dla Pana Tomka Pyzika (bąbelki zawsze na czas)

Końcóweczka
@OPE

"Dział marketingu dobrze rozwinięty"... rozumiem kolego, że to sarkazm, bo brak reklam w TV, radiu, necie, mediach społecznościowych itp. ciężko nazwać jakimkolwiek marketingiem, a co dopiero dobrze rozwiniętym :D Poza tym również ciężko powiedzieć, że firma ma się dobrze po tym, jak nie zatrudnia nikogo nowego i nie przedłuża umów na czas określony. Zostali jedynie pracownicy z umowami na czas nieokreślony, bo ktoś jeszcze musi opchnąć te resztki, które napływają z zamkniętych sklepów... Nie ma zamówień pod klienta, całe zabudowy wysyła się do konkurencji, bo zwyczajnie nie da się ściągnąć towaru... nie no firma hula w najlepsze :D Ciekawe czy mi zapłacą za zaległy urlop, bo już doszły mnie słuchy, że wielu ma z tym problem.

Goja

Przykro ze po tylu latach firma się rozpadła.Tylko czekać jak wejdzie syndyk na sklep.Wypłata szkoda gadać ...chociaż dobrze ze te parę groszy jest na czas

LOLEK

A ty co ? w księgowości pracujesz . Zdumiewa mnie wiedza niektórych osób " szykuje się, że wypłat nie będzie" proste pytanie skąd masz te informację ?

Pozew

Wtedy robimy pozew zbiorowy do sądu !

Gogo
@Pozew

Piszcie konkrety a nie 3/4 wypowiedzi to tylko domysly i co zrobie jak mi kasy nie wyplacą... itd

Kris

Bobo i jak tam u Ciebie , dalej nie wpłacasz , zbierasz pieniądze ? Bo u nas wypłata już była . Siejesz zamęt chłopie .

Pracownik SXX

Jaka jest sytuacja firmy Tajmax każdy obecny i były pracownik wie. Regionalni też udają i mydlą oczy, że już będzie lepiej i już coś się zmieni- tylko zero konkretów, bo jak szary plebs może coś wiedzieć. Ci co zostali to chcą i będą pracować jeżeli takowa praca będzie :) i za jakieś większe pieniądze, a nie najniższą krajową. Przekazywanie informacji w tej firmie to zawsze "brudna pięta Achillesa". Regionalni i "góra" jak przyjadą na kontrolę- to wtedy bohaterowie Partnera- wytykamy błędy, które wcześniej z odgórnego polecenia kazano przez nich samych robić, ale żeby raz czysto i konkretnie porozmawiać z ludźmi to nikt nie ma i nie będzie miał odwagi. Konkurencja, aż jęczy od podpuszczania na forum wypytując co się dzieje w danej chwili- dzieje się co się ma dziać. Szefowie jak nie chcą pisać oficjalnie na forum (może i lepiej) to póki co jeszcze e-mail działa :), telefony, ale po co- tylko przypomnienia, aby pamiętać o obowiązkach bo będą konsekwencje służbowe. "BOHATEROWIE PARTNERA" zwróćcie uwagę, że bez tego szarego pracownika daaaaaawno by Was nie było. LUDZI NIE PISZCIE KONKRETÓW NA FORUM, A POMIĘDZY PLACÓWKAMI JAK TO MIAŁO ZA DAWNYCH CZASÓW, JAK BYŁO KIEDYŚ- konkurencja tylko czeka na to, że liźnie jakiegoś haka. Do boju :)))

Dodo
@Pracownik SXX

Ale bzdury gadasz konkurencja tylko czeka zeby znalezc jakiegos haka?? Hehe a niby po co im to wiedziec zapewne beda mowic klientom ze tamtem sklep pada i nie kupujcie u nich albo ze maja jakis lewy towar nie wiadomego pochodzenia. Jak chcesz byc konkurencyjny z innnymi to musisz miec dobre ceny a takich nie ma musisz miec duzy wybor towaru dostepnego dla klienta tego tez brak

Pracujący SXX
@Dodo

A tak nie jest? Jak śledzisz co się dzieje wokoło to wiesz jak jest. Póki co do nas przychodzą klienci po wizycie od konkurencji i ciągle ktoś mówi o naszej sieci źle lub o likwidacji- a mamy z kim konkurować. Fakt faktem, że trzeba towaru i dobrej ceny, a nie informacji dla konkurencji, że kulejemy. Jak na razie handlujemy i staramy się zatrzymać każdego klienta, a nie narzekać, że źle i niedobrze. Dopóki są pieniądze na czas to nie ma co z góry zakładać najgorszego. Prosta zasada- nie chcesz, boisz sie o stołek to zmień pracę. Tyle w temacie

@Pracownik SXX

w sądzie leży wniosek wierzycieli o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej Tajmaxu. Możecie zadzwonić. do sądu. VII wydział bodajże

Ciekawski
@SBT

Podaj numer człowieku. Chce ci się pisać takie banialuki. Przez telefon to możesz ...... Znowu konkurencja mąci wodę wrrrrr.........!!!!!!!

@Ciekawski

SR w KRK VIII wydział gospodarczy BOK 12 619 50 86

LOLEK
@SBT

nie LIKWIDACJI tylko zmiana statusu firmy, TAJMAX NIE JEST JUŻ SPÓŁKĄ JAWNĄ

@LOLEK

Nie wprowadzajj w błąd. Wniosek o zmianę formy działalnosci może leżeć w krs, wniosek o którym ja piszę to wniosek wierzyciela o upadłość likwiadacyjną. Zadzwoń do sądu. Potwierdzą Ci.

Rodo

Jest kilka sklepów Tajmaxu szczególnie na północy które stanowią łakomy dla konkurencji ķąsek do przejęcia. Gotowe miejsce, gotowa załoga z doświadczeniem często i nieźle umeblowanie. Tylko wchodzić że swoim towarem i handlować. Dogadać się w szczegółach i sklep dalej działa tylko pod innym szyldem przynosząc zyski swojemu nowemu właścicielowi. Sokółka, Ełk, Suwałki, Augustów Grajewo i Pisz czyli bardzo dobre lokalizacje (te sklepu są tam od lat) i sprawdzone bardzo doświadczone załogi. Czekamy na propozycje?

Jawna w zoo

I tak odpowiadają od daty zmiany na zoo do 3 lat wstecz za swoje zobowiązania w stosunku do pracowników ipt

...

Pytanie do pracowników którzy jeszcze pracują czy waszym zdaniem nie powinien ulec zmianie system premiowania mam na myśli aby wynagrodzenie zależało albo od obrotu lub procentu z marży którą uzyskamy wliczając w to polisy raty oraz dodatki nie wliczając Tt bo ich praktycznie nie ma biorąc pod uwagę towar przychodzący z G.... teraz sytuacja wygląda tak że nierealne plany powodóją że już po tygodniu wie się że się ich nie wyrobi więc podchodzi się tylko do sprzętów i klientów którym można sprzedać pg więc sprzedaje się pralki bo do tego najłatwiej sprzedać reszta asortymentu po prostu stoi idealnym przykładem jest drobne agd firma zarabia na dodatkach ale po co sprzedawać listę czy płyny na siłe skoro z dodatków nic nie będzie tak samo Tt czy raty nie wspominając o zalegach sklep w którym pracuje praktycznie nigdy nie zrobił100% często 70% sporadycznie 80% dlatego proszę was pracownicy czy taki system jak zaproponowałem nie zmotywował by i was do pracy bo ja mam motywację przez 1 tydzień a potem tylko pg a drobne agd stoi lodówki stoją kuchnie stoją proszę o wyrażenie waszego zdania pracownicy bo teraz to jest wegetacja która firmie nie pomoże

Brak motywacji
@...

Jestem za to co teraz się dzieje nie ma sensu brak jest zupełnie jakiej kolwieek motywacji do sprzedaży bo i tak wiadomo ile się zarobi dlatego właśnie w takich sklepach nie ma stałej pensji tylko system premiowy bo jak wiadomo że zarobi się najniższą to po co te dodatki TT, polisy, czy zalegi sprzedawać

Nn
@...

Drogi kolego. Nie rozumiem Twojej ekscytacji tematem. Przecież tej firmy już nie ma!!! Zamiast wypisywać takie rzeczy zajmij się Sobą. Znajdź nową pracę. Rozwijaj się. Idź do przodu. Nie myśl o czymś czego już NIE MA

Babla
@Nn

Ale sklepy jakos funkcjonuja,wyplaty na czas magazyn tez działa skad takie info ze firny juz nie ma?

@Babla

Zgadza się. Dalej firma działa

Nn
@Babla

A który magazyn działa?

AnryManiak
@Pozytyw

Firma działa wy normalni jesteście wiecie kto wql został u góru (usunięte przez administratora). W kadrach nie macie już nikogo, magazyn modliniczka jest sprzedawany popatrzcie chociaz na OLX. Gdzie wy żyjecie ja się pytam! Gdzie Pracownicy na medal.

Domysl
@AnryManiak

Jakies potwierdzenie link? A nie pisac domysly

andrychowiec
@Domysl

Nie trudno jest wpisać w internecie sklepy masz dużo informacji podanych tylko trzeba chcieć, a chcieć to móc. Trochę techniki i człowiek się gubi

@Brak motywacji

Jak to po co.....po to żebyś za to wszystko dostał premie. TT rozumiem , zanika powoli bo towar z Galicji nie jest TT. Ale za raty , zalegacze których teraz po zamknięciach dużo i nie trudno sprzedać , polisy za to wszystko płacą .

Beza
@andrychowiec

On nie pisal o sklepach a o magazynie i faktycznie na olx i nigdzie nie ma mag. z modlniczki przynajmniej tam gdzie miesci sie tajmax

@...

Gdzie ty się uchowałeś......masakra że tacy ludzie pracują . Nic dziwnego że nigdy nie wyrabiacie planów , z takim nastawieniem .

mati
@...

Człowieku tej firmy już nie ma, nie ma sensu myśleć nad jakimś zmianem sytsemu wynagrodzeń, niedługo może nie być żadnych wynagrodzeń

fleck

w magazynie juz tylko miotła pozostała, tak sie kończy, obsadzanie strategicznych stanowisk dla firmy pociotkami bez żadnej wiedzy merytorycznej.

Robokop
@fleck

A jakieś konkrety ?? Ile ludzi zostało na zmianie jak reszta załogi kierowcy? Bo z tego co mi wiadomo to faktycznie transportem zajmuje sie M.L. natomiast magazynem T.S. i on nie jest jakos spowinowacony z wlascicielami

sagi

czy to prawda że Tajmax upadł...

Quwerty
@sagi

upadł ale wstał, stoi i stać będzie. PARTNER!!!

Srajmax

Żeby nie dało się doprosic swoich pieniędzy za zaległy urlop.. Człowiek dzwoni po kilka razy i ciągle słyszy, że pieniądze już zostały przesłane..???? Tylko ciekaw gdzie..?! Dzisiaj daje im ostatnią szansę.. jeśli nie to PIP, adwokat i sąd.. nie ma innego wyjścia a chciałem załatwić w sposób normalny.

Popo
@Srajmax

A duzo masz tych dni do wyplaty?? Jest juz na koncie?

king

Nic z tego nie rozumiem

lolek

który pisze się prze ó zamknięte

NN

Skąd Ty jesteś ?? Chyba po pijaku pisałeś !!!!!!!! O co ci chodzi ?

Grzegorz

Mam informacje że podobno wczasy pod gruszą wrócą, fajnie będzie dodatkowa kasa za urlop, czyli jednak zmiany dla nas którzy zostali są dobre.

Pestka
@Grzegorz

Buuuuhahahahah Buuhahahaha ebłeś jak łysy grzywką o kant kuli wczasy pod gruszą dostaniesz na świadectwie pracy

@Grzegorz

rozumiem ,że lubisz żarty :) ten ci sie udał

Zostaw merytoryczną opinię o Tajmax - Kraków

• Jak się pracuje w Tajmax?

Zobacz opinie na temat firmy Tajmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tajmax?

Tajmax