Opinie o Tajmax w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tajmax. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tajmax o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tajmax w Kraków

Dominika

Pracowałam w firmie ponad 3 lata i z przykrością opuściłam szeregi firmy -mówię z przykrością nie ze względu na pracodawcę czy płace, a osoby ze sklepu z którymi miałam okazje współpracować przez ten czas . Prawda jest jest to ze firma posiada na prawdę bardzo dobrych pracowników (sprzedawców, kierowników sklepow) którzy nie są niedoceniani przez pracodawcę . Firmę opuszczają wieloletni pracownicy ponieważ są to dobre zmiany ???? . Wymagania są w każdej firmie jednak zazwyczaj są one adekwatne do zarobków. Ja dzisiaj śmiało mogę powiedzieć ze cieszę się ze już tam nie pracuje, a jedyne co zostaje to sympatia to pracowników sklepów. Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo siły w realizacji planów :)

Szymko

Nie ma co tu dawać przykładów. Dobrą wizytówką firmy jest to ze w ostatnim czasie dużo osób z wieloletnim stażem opuścilo szeregi firmy

Grażyna

Jeżeli ktoś szuka pracy i zastanawia się nas świetna oferta pracy w tej firmie to radzę się stuknąć w głowę i jeszcze raz czegoś poszukać ! Natomiast osobom tam pracującym życzę powodzenia i sukcesów w szukaniu nowej pracy . Firma jedyne co soba reprezentuje to brak szacunku do pracownika i metodę zastraszania . Obiecywane podwyżki okazały się w rzeczywistości obniżkami płac ale za to wzrostem oczekiwań co do wykonywanych zadań . Kierownicy regionalni sami nie wiedza co się dzieje w firmie bo gubią się w swoich kłamstwach . Polecam aby kadra dyrektorów zainteresował się pracownikami a nie tylko kasa , bo bez pracownikow kasy nie będzie .

Bez nazwy
@Grażyna

Pracownik jest najważniejszą wartością firmy. Niestety w tej firmie tego nie rozumieją. Poziom chamstwa i arogancji sięgnął gór. Pracownik jest nie szanowany! A zarobki.. bez komentarza.

Poszukujacy
@Grażyna

A mozesz napisac jakies konkrety? a nie ogólnikowo. Tez dostalem od nich propozycje pracy. Moze niech sie ktos wypowie co pracuje juz tam kilka lat

@Poszukujacy

Wydaje mi się ze dla osób bystrych wypowiedz nie jest ogólnikowa . Pracowałem tam kilka lat i zgodzę się ze wszystkim .

janek

jaka jest obecna sytuacja w firmie ? czy jest stabilnie ?

@janek

(usunięte przez administratora) ale stabilnie ????????????

Filip
@janek

Sytuacja na tą chwile stabilna ale kosztem pracowników, zmiana płac i to w dół;

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tajmax? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Grzegorz

Zmienili system wynagrodzeń na lepsze nie dla pracowników tylko dla pracodawcy, widać prace Arturka T. , pora opuszczać okręt jeśli mają pracowników w d., zobaczą jak będą predysponować gdy zatrudnią nowych za takie marne grosze, życze powodzenia w szukaniu nowych pracowników;

Wojciech

Dzień dobry, z tak nieprofesjonalną firmą i rekrutacją to się jeszcze nie spotkałem ! Rekrutacja na PH. panie dyr jak ktoś się na coś umawia to dotrzymuje słowa!!! Z takim podejściem, biznesu w tym regionie to nie zrobicie. Nie polecam nikomu.

Ireneusz

Z opisow wyglada na to ze rotacja pracownikow duza, moze niech ktos sie wypowie co juz tam pare lat pracuje i powie jaka sytuacja chyba ze faktycznie jest tak że tylko ze za stalych pracowników mozna nazwac ciotki synowie wujkowie itd prezesow

@Ireneusz

To firma bez sensownej polityki, obecnie na równi pochyłej, brak towaru, brak pieniędzy, totalny (usunięte przez administratora)

@Ireneusz

Ireneusz, masz rację stali pracownicy to ciotki, synowie ciotek, kuzynki, wujkowie prezesów i dyrektorów. Jak ktoś nie wierzy to niech idzie na chwilę tam do pracy :)

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Tajmax? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

qwert

Firma Tajmax, obiecują gruszki na wierzbie, oczywiście nikt w tej firmie obietnic nie dotrzymuje, ale sami od Ciebie będą oczekiwać rzeczy niemożliwych. Osoby które są inteligentne szybko się zmywają. Nikt w tej firmie nie jest uczciwy, i nikt nie dotrzymuje słowa. Umowę o pracę po okresie próbnym oczywiście na najniższą krajową dostajesz, aby potem mogli Ci taką wypłatę wysłać.

Maciej

Większość opini zamieszczonych na stronie przeklada się niestety na realia w tej firmie, sieciowka zatrzymała się w latach 90-tych zarówno z asortymentem jak i polityka.Średnie zarobki 2tys netto, brak szkoleń i możliwości rozwoju.

Poszukujacy

Witam, A moze niech ktos sie wypowie co pracuje tam nadal i opowie jak tam jest naprawde zarobki atmosfera itd? Ja ostatnio bylem na rozm. w modlniczce i powiem rozmowa na poziomie jesli mozna to tak nazwac z tym ze chyba Pan z logistyki nie wie co do konca tam sie dzieje i mowi rzeczy o ktorych nie ma pojecia a najlepsze ze brnie w to bez sensu ale ogolne wraznie ok tylko sugeruje zmiane logistyka

Pablo

2100 brutto na umowie

#poszukujacy
@Poszukujacy

2100 brutto + dodatek nocny + upraw. na wozek widlowy maxx 2800 brutto a atmosfera??

@Poszukujacy

Firma totalny (usunięte przez administratora) ogromna rotacja. Kazdy kto zapozna sie z firmą momentalnie ucieka

qwert

Zarobki to tragedia... 2tys. zł na rękę przez 3 msc. okresu próbnego, potem tylko mniej. Sieć się nie rozwija, bo jak można się rozwijać bez odpowiedniej reklamy. Lokalizacja sklepów również pozostawia dużo do życzenia. Dział marketingu to porażka, zresztą cała firma to jedno wielkie nieporozumienie, w stosunku do konkurencji są zerem. Niestety w tej firmie nie zarobisz i unikaj szerokim łukiem. Na stanowisku kierowniczym nie przeskoczysz 2,2 tys. zł, będą od Ciebie cudów oczekiwać a sami nic nie zrobią aby cokolwiek zmienić.

Laruś

To firma która nie dba o pracownika, wymaga bóg wie co, obiecują złote góry. A zarobki naprawdę lepsze w biedronce, czepiają sie wszystkiego tylko po to żeby za coś odjąć z wypłaty. Wiem co mówię ponieważ pracowałem w tej firmie 5 lat i cieszę sie ze już tam nie robię. Wypowiedzenie można dostać tam w każdej chwili nawet nie wiedząc za co. A zarobki, atmosfera itp to kpina.

Filip

Czy możecie napisać jak się pracuje? Jaka atmosfera?

Tomasz

Pojawiły się ogłoszenia o pracę z mojego regionu. Zastanawiam się nad aplikowaniem. Jakie są aktualnie zarobki kierownika sklepu i jakie warunki, obowiązki itp? Byłbym wdzięczny za jak największą ilość szczegółów. Może się wypowiedzieć ktoś kto pracował na tym stanowisku?

TOMASZ
@Tomasz

A w jakim miescie??

@paweł Czy możesz dodać na jakiej podstawie tak piszesz?

ojtam

generalnie jak na dziesiejsze czasy to niezła firma. Oczywiście zawsze mogło by byc lepiej ale gdzie jest idealnie

paweł
@ojtam

bzdury to jedna z najgorszych firm

peru

Chyba są dalej, tylko szkoda ,że nie napisali nić o wynagrodzeniu czy szkolenia oferują chociaż? Czy pracownicy cie douczają?

ciemno,to widzę

Pozytywne opinie o tej firmie pisze tylko kierownictwo i osoby na wyższych stanowiskach ,żeby sobie nabijać kasę,a sprzedawcom płacić marne pieniądze i wyżywać się na nich . farsa..........

dag

plany miesieczne podwyszane tak abys przypadkiem ich nie wyrobil, a jak wyrobisz to ci znow podniosa, i to ma byc uczciwe?, i jak tu godnie zarobic?

f

w firmie T....x płacą śmieszne pieniądze. Na początku najniższa krajowa przez 3 mc pozniej ok 1500 dane w krakowie, więcej zarobisz na kasie w biedronce. Nie polecam chyba ze nie masz co robić. Musisz jezdzic na otwarcia sklepow, nie masz nic do gadania. Ogólnie to typowa polska firma, w której zarabiają tylko ci co są na górze i dzięki której młodzi ludzie dycydują się na emigrację

marek

Co raz gorzej, jesli chodzi o wyplaty za prace, zero jakichkolwiek podwyzek podstawy, za to coraz wiecej obowiazkow i kar za nie wykonanie planow miesiecznych sklepu, nie ktorzy pracownicy juz sie zwalniaja, bo kto bedzie robil za 1500 zl

Zostaw merytoryczną opinię o Tajmax - Kraków

• Jak się pracuje w Tajmax?

Zobacz opinie na temat firmy Tajmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tajmax?

Tajmax