Opinie o Tajmax w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tajmax. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tajmax o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tajmax w Kraków

R&R

(usunięte przez administratora),1szy kontrachen mial kupic firma i zrezygnowal pozostal jeszcze 1en z wawy(Abc data)ale oni chca polowe firmy prezezi graja o wieksze ugranie na sprzedazy ale jakto mowia w firmie jiz po ptokach...,sumujac to fo kupy milo bylo 6lat strzelilo i good bay...

@R&R

Fejk czy prawda, możesz potwierdzić?

Potwierdzać zawodowy
@Nemesis

Potwierdzam

Para
@R&R

A sa jakies oficjalne wiadomosci bo narazie to gdybanie

Północ
@R&R

Niech firma poszanuje swoich pracowników i niech sama powie na jakich stanowiskach stoją!!! Co się dzieje? Czy pracownicy którzy przez wiele lat przynosili zysk dla firmy mają dalej żyć w nie pewności co dalej? (usunięte przez administratora) poszanujcie ludzi , a nie wysyłajcie pachołków w postaci kierowników regionalnych którzy ściemniają że wszystko jest ok !!!

Potwierdzać zawodowy
@Para

Potwierdzam, że to albo fejk albo prawda.

Charlie

Słyszałem ,że pracownicy organizują spotkanie pożegnalne z firmą na statku w Augustowie.....

Krakowiak

Upadłość czy przejęcie przez inwestora? Ltoś wie jaka sytuacja?

@Krakowiak

To jest niepoważne. Nikt o niczym nie informuje pracownika wprost.

@Krakowiak

O czym wy mówicie? chwilowy kryzys firma przetrwa i sie jeszcze bardziej rozwinie...

szef
@123

I tu nie masz racji . Wyszków i Gołdap informację dostali wprost :)

Byku

W Domaxie była jasna sytuacja , 5 m-cy wcześniej prezes oznajmił pracownikom co zamierza i każdy wiedział co chce dalej robić , niestety w Tajmaxie cały czas do końca tajemnica. Myślę że pracownicy są poważnymi ludźmi i chcieliby aby pracodawca traktował ich też poważnie. Widać po sklepach co się dzieje , brak towaru itp , więc nie lepiej powiedzieć wprost co dzieje się z firmą ? to na pewno wyeliminuje pisanie domysłów ( zamyka się , kara z US , czy się sprzedaje )na forum.

Szpaku
@Byku

Dokladnie cięzko tak się pracuje .Bardzo chciało by sie sprzedawać towar tylko za bardzo nie ma czym ....

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tajmax? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Antonio

Brzmi jak kolejny Fake News, zwłaszcza że już kilka m-cy temu pojawiały się plotki , że "Tajmax się zwija" ... Można gdzieś znaleźć potwierdzenie tej informacji ?

Praca

Mozna gdzies potwierdzic wiadomosc?czy kolejna plotka ala typu ze przejmuje firme neonet castorama itd

Antonio
@Praca

Słyszałem też coś o Komputroniku , ale żadnych konkretów...

man

i coś więcej wiadomo?

Olo

Kto kupuje firmę Tajmax?

Natala
@Olo

Podobno neonet , mycenter i euro wykupują

Lala
@Olo

A ja słyszałam ze ikea albo castorama ????

@Natala

Gdybanie, Gdybanie, gdybanie. Podobno to, podobno tamto. Plotka goni plotkę...

pułkowik dąbek
@Lala

żabka bierze wszystko

Konsument
@Olo

Jako konsument to ceny są dużo niższe u konkurencji niż w tajmaxie wiec jaki tu zysk ze sprzedazy skoro inni kupuja gdzie indziej nawet pracownicy bo taniej. Wiec moze i dobrze ze sie zwijają po co sobie nerwy psuć no chyba ze zmniejsza pensje tym co ,,dużo" zarabiają i znajdzie sie wiecej pieniedxy w budzecie na wieksze zakupy

Konsument 2
@Konsument

Niestety "góra" tego nie widzi. Ceny z kosmosu i asortyment kiepski. Więc nic dziwnego że na sklepach pustki. Byłem, widziałem. Mocno rozczarowany. Nie polecam.

Panie prezesie, kto odpowiada za dzisiejszy stan firmy?, czy te osoby czy osoba nie powinny już dawno być zwolnieni?

@Marcin

Zwolnieni, haha, dobre????????

Najgorsza firma w jakiej mialem nieprzyjemność pracować. Dno i wodorosty. Nie polecam a nawet odradzam !!!

Tomekp

Witam a co ze sklepami w Lublinie, Jarosławiu, Muninie też są do likwidacji?

@Tomekp

Tak niestety do likwidacji kolejne sklepy Świdnica Mielec Odpowiedź jest prosta dopóki Piotr L będzie zarządzał detalem A nic nie wnosi decyzje podejmuje I co chwilę jest zmienia firma będzie się cofać.

@Tomekp

Dzisiaj już pod nóż poszedł sklep w Wyszkowie i nie zapowiada się żeby to był koniec.. Najgorszy scenariusz staje się faktem.. Firma się zawiaj..

@Marcin

Nie zawija sie. Przechodzi restrukturyzacje, potrzebna w każdej firmie co jakiś czas.

Xxx

W Lublinie juz nie ma.

januszg

Witam , jak w tej firmie z zatrudnieniem i płatnościami ? coś sie poprawiło?

@januszg

Poprawić to nic, ale się pogorszyło. Nie ma towaru, obcięte zamówienia towaruw, transport raz w tygodniu na sklep. Kolejne sklepy zamykane. Wiekszoźć ludzi to szuka nowej pracy

Joaśka

Od czasu do czasu należy się przyjrzeć głębiej i zrobić rachunek sumienia by firma mogła rozwijać się dalej co nie znaczy, że od razu się zwija ...

Tajmax Sp. Jawna

Szanowni Państwo, Serdecznie dziękujemy za wszystkie konstruktywne komentarze na temat naszej firmy pozostawiane w serwisie gowork.pl. Przyjmujemy do wiadomości też opinie negatywne. Co do zasady zależy nam nie tylko na zadowoleniu naszych klientów, ale także – a nawet przede wszystkim -pracowników, którzy tworzą naszą firmę i którym zawdzięczamy dobrą opinię wśród klientów. Dlatego z każdym wpisem uważnie się zapoznajemy. Niewątpliwie cenna byłaby możliwość poznania tożsamości osób pozostawiających opinie, tak byśmy mogli dokładnie przyjrzeć się poszczególnym przypadkom i wprowadzić stosowne działania naprawcze tam, gdzie są one potrzebne, lub rozwijać i ugruntowywać te aspekty pracy w Tajmax, które spotykają się z Państwa uznaniem. Niepokoją nas jednak anonimowe wpisy, które nie są oparte na stanie faktycznym i w nieuzasadniony sposób rzucają cień na naszą firmę. Jesteśmy rdzennie polską firmą, która bez wsparcia zagranicznego kapitału już od 27 lat z powodzeniem działa na lokalnym rynku, oferuje miejsca pracy także w mniejszych miejscowościach i rzetelnie realizuje obowiązki podatkowe. Potwierdzeniem dobrej kondycji firmy jest fakt, iż obecnie tworzymy sieć 107 salonów własnych i franczyzowych. Stanowczo zaprzeczamy wpisowi o rzekomo naliczonej nam przez Urząd Skarbowy kwocie 6 mln zł. Traktujemy to wręcz jako próbę zdyskredytowania firmy i jednocześnie informujemy, że podjęliśmy stosowne kroki prawne. Zaznaczamy też stanowczo że tak będziemy traktować wszelkie próby rozpowszechniania nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd informacji na temat naszej firmy. Nie pozwolimy aby ktoś prowadził działania w celu osiągnięcia określonych swoich korzyści lub wyrządzenia szkody naszemu przedsiębiorstwu . Jednocześnie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami – osobistego lub telefonicznego pod nr 12 683 85 00. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie wątpliwości i pytania dotyczące tak firmy Tajmax, jak i należącej do nas marki Partner AGD RTV. Z poważaniem, Jacek Liszka, Tomasz Gracz Właściciele Tajmax, Mieczyński, Gracz, Liszka Spółka Jawna

Bimbim
@Tajmax Sp. Jawna

Bardzo dobra odpowiedz Panie Jacku i Panie Tomku, szkoda tylko ze w ostatnim czasie pozbyliscie wieloletnich pracowników z firmy nie znając powodów odejścia ich... Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i nie przejmowac sie jakims durnymi wpisami o skarbówke

Artur
@Tajmax Sp. Jawna

Panie Tomku i Panie Jacku ja bym proponował tak jak zadawnych czasów zrobić zebranie wszystkich kierowników sklepów, omówić z nimi ważne dla firmy kwestie a także wysłuchać jakie maja problemy na danych placówkach, zaniechano tego typu spotkań zastopiono tylko wizytami regionalnych wrzucono wszystkie sklepy do jednego worka a przeciez kazdy sklep jest inny ma rózne problemy i atuty.

@Tajmax Sp. Jawna

Dla szukających pracy dobra rada omijajcie tą firme z daleka, dla pracujacych powoli szukajcie nowej pracy - firma z ogromnym zadłużeniem, bez towaru i mozliwości pozyskania go. Koszty swojej błednej polityki polityki przekłada na pracowników (coraz nizsze wynagrodzenia) nie zmieniając nic w celu poprawy. Powstaje coraz wiecej stanowisk pseudo menager na których pracują pociotki włascicieli, którzy na niczym sie nie znają, a chcą oczywiscie sporo zarabiać. Firma stała sie przy tej polityce małą, drogą hurtowienką, która jak już ktoś w poprzednich postach napisał jest na równi pochyłej.

mm

Dacie radę :)

olo
@Bimbim

Faje zrób. Bardziej zaplusujesz

Tomekp

Witam czy przyjmują do magazynu w Modlniczce? warto się zatrudnic? jak tam z zarobkami?

Marek3

Witam likwiduja sklep w Pile i sklep w Lublinie.Czy ta firma już sie zwija?

manieek
@Marek3

....zgadza się zlikwidowali hurtownie w Pile ,Wrocławiu ,za jednym strzałem zostawili tylko hurt Łomży i gł.Kraków czaciska sie pętla imoim zdaniem cos sie szykuje....

Pawel

Pracuje już w tej firmie od roku (roku wielkich zmian, o których mowa wyżej ) i fakt zmieniło się trochę, i faktycznie tym którzy siedzieli na (usunięte przez administratora) jak baba w biedrze i czekali aż klient podejdzie z cenowka i będzie chciał to kupić może nie odpowiadać obecna zmiana. Lecz jeżeli ruszysz (usunięte przez administratora) z za biurka i conieco posprzedajesz to idzie w tej firmie zarobić. Arogancja kierowników regionalnych ? Ciekawe z jakiego regionu bo u mnie akurat czegoś takiego nie ma. Co do kierowników sklepów faktycznie nie posiedzisz przy laptopie na zapleczu, i to może akurat w tej firmie jest dobre, nikt tu się stanowiskiem nie wywyższa z detektorami można porozmawiać jak z normalnymi ludźmi tak samo z kierownikami regionu. Wiec kozim zdaniem większość opini wyżej jest mówiąc delikatnie lekko podkolorowana. Dodam ze nie jestem synem kuzynem itp prezesa czy dyrektora ;) porównując ten sklep to mex czy e.r.a to jest naprawdę spokój kosztem ciut mniejszych zarobków. Ale przeciez nie dla samych $$ człowiek pracuje ;)

Grzegorz

Dzisiaj dowiedziałem się że kierownik detalu, wydłużył godziny otwarcia sklepu w sylwestra z zamknięcia sklepów o 13 na 16; Tak sobie z dnia na dzień nie licząc się w ogóle z ludźmi pracującymi na sklepach z ich prywatnym życiem, planami. I takich ma właśnie Tajmax dyrektorów, Panie prezesie Tomaszu, czy tacy ludzie to odpowiednie osoby do zarządzania pańską firmą??

No name
@Grzegorz

Przecież w tej firmie nie szanują pracowników, więc nie ma się co dziwić.

New

pytanie odnośnie operatora wózka w modlniczce. 3500zl brutto w ogłoszeniach podają, to jest podstawa? czy może minimalna +premia?

New2
@New

Dobre pytanie mozna poznac realia?

Spekulanci

Dajcie juz spokój tym plotką odnośnie skarbówki itd... lepiej napiszcie jak jest obecnie w firmie czy pensje poszły w gorę jaka atmosfera czy poszukują ludzi do pracy jak tak to jakie stanowiska i na jaką pensje można liczyć

Grzegorz
@Spekulanci

Sytuacja jest taka że zamkneli nie dawno duży sklep w Krakowie, pensje pracowników jak już było tu pisane na forum od lipca poszły w dół średnio 300 zł, po wprowadzeniu nowego system płac, żeby zarobić 2400 zł trzeba się naprawdę napocić. Jeśli lubicie pracę na różnych stanowiskach bo tu kierownik sklepu jest również sprzedawcą, magazynierem, sprzątaczką, kasjerem, pracownikiem wypisującym kredyty bankowe, osobą która przyjmuję i zgłasza reklamacje itd., i to wszystko średnio za 2600 zł netto, składajcie oferty;

J

A ktoś coś słyszał na temat przygód ze skarbówką?

Samotnica

Hmmm??? To az tak zle?

J
@Samotnica

Z tego co jaskółki wy ćwierkały, to skarbówka podobno zajęła należności za 2012r na 6 mln... i dalej szukają...

Jj
@J

Co to jest 6 mln zl i tak firma dobrze stoi finansowo. Dalej prowadza rekrutacje i chca rozwijac firme

Sgd
@Jj

Oni ciągle mają rekrutację, bo ciągle ktoś się zwalnia ????. Jak 6mln zl dla nich to nic, to czemu nie płacą godziwie swoim pracownikom?

Bambam
@Sgd

Płacą tylko na tyle ich narazie stac ale moim zdaniem firma idzie w dobrym kierunku bo ciagle otwiera nowe sklepy nawet zmienila mag. na wiekszy w modlnicy. Jak by chcieli sie zwijac to chyba by tak nie robili. Place dla polakow zawsze nie beda wystarczające

szyszka
@Bambam

Magazyn już zmienili 3 lata temu. Statek nabiera wodu

Tyt
@szyszka

Pomału będzie tonął. Bo wody przybywa coraz więcej, zatrudnili ciekawych ludzi jak A.Tuke***. Więc w niedługim czasie będą mieć ciekawie, innowacyjne rozwiązania itp. hahaha

Klata
@Jj

6 baniek to jest po tej firmie ... jeżeli to prawda ...

Deff
@Klata

Ale gadasz bzdury!! Firma da sobie rady z tym.. a co to pierwszy ich kryzys taki... nie z tak8ch opresji wychodzili... tajmax zawsze bedzie

Artur
@J

Coś jest na rzeczy, odtowarowywanie sklepu, mało towaru na hurtowniach, zerowy wybór w stosunku do konkurencji. Nie rozumiem tylko jednego zamiast ciąc koszty to zatrudniają jeszcze jakiś Tuken... i tych podobnych co mają niewiadomo jakie strategie ale nic co by realnie mogło pomóc w rozwijaniu naszej sieci, bo jak mozna porównywać Mediaexpert czy euro do nas, a oni standardy by chcieli robic takie jak tam, z czym do ludzi???

mati
@Bambam

otwierają i zamykają , już drugi się szykuje do zamknięcia po Biłgoraju

Bimbam
@mati

A co z krakowem?? Bo to chyba firma z krakowa

@J

A gdyby tak UOKIK ukarał ich karą do 10 % rocznego przychodu ( nie dochodu) to też by sobie poradzili ??

@Jj

A gdyby tak UOKIK ukarał ich karą do 10 % rocznego przychodu ( nie dochodu) to też by sobie poradzili??

Zostaw merytoryczną opinię o Tajmax - Kraków

• Jak się pracuje w Tajmax?

Zobacz opinie na temat firmy Tajmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tajmax?

Tajmax