Opinie o Tajmax w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tajmax. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tajmax o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tajmax w Kraków

optymista

Towaru jest jeszcze w brud, sprzedajmy z polisami i dodatkami, a Tajmax jeszcze pokaże konkurencji gdzie raki zimują. Ja na jutro przygotowałem sobie plan min. sprzedaż 10 polis obrót 20000 zł.

Pesymista
@optymista

Star gdzie ten towar sprzedają?? ???????? Bo masz niezłą fazę...????????

Jasiek

A magazyn w Modlniczce jeszcze funkcjonuje ?czy też zamkneli i zwolnili pracowników.A co ze sklepem-hurtownia w Łomży?

@Jasiek

jeszcze sobie radzą. jak to mówią co nie zabije to wzmocni a dobra obsada to połowa sukcesu sztuką jest sprzedawać nic.!! a to sztuka.!!

@THUNDER

Ok a sklep w Łomży i we Wrocławiu na Robotniczsj magazyn jeszcze istnieje?

@Jasiek

zadzwoń do regionalnego to ci powie.!

Jasiek

Ale w KRD jeszczw nie wiszą, to może sie jeszcze uratują?

nn

Ruszyło !!!!

?
@nn

?

@nn

Co ruszyło.? bo jak na razie to kupa bałaganu na Goworku konkretów wcale.!!

Nn
@THUNDER

Już niedługo się dowiesz

nn
@Nn

No i już wiesz?. Masę ludzi zwolnili a to dopiero początek

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tajmax? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Sprz

Dzisiaj wypowiedzenia na centrali, w kadrach i na kasie a jutro na sklepach :).

Padwa
@Sprz

Piszcie konkrety a nie domysły!!!

@Padwa

Przecież informacja o zwolnieniach w kadrach i kasie to konkrety.

Pewna

Jak u kononowicza nie będzie niczego:)Mnie też to wszystko denerwuje,ale niestety choć sie człowiek stara to na pewne sprawy nie ma wpływu co z tego ,że sprzedaje jak to tylko kropla w morzu....Żal tej pracy

Bobo

Z biura dużo osób już zostało zwolnionych....szykują się zwolnienia na sklepach ale to tylko początek końca....

A
@Bobo

podaj więcej szczegółów, kto poleciał

@A

Zadzwoń do kadr do (usunięte przez administratora)to Ci powie..

A
@Bobo

To jak wiesz to napisz co ci szkodzi

Sprz

Upadek czuć tuż tuż ;) 0 towaru 0 handlu brak możliwości zamówienia nawet głupich worków .... Ciekawe jak plany w czerwcu będziemy wyrabiać?

@Sprz

W czerwcu to już może nie być tajmaxu, jak już stronę zamknęli i twierdzą, że "przebudowa strony".

Szpr

Zamknęli bo na hurtowni nic nie ma.... To sens działania sklepu internetowego jest żaden

@Szpr

No to jak nie mają towaru, to raczej nic z tego nie będzie, nie sądzisz?

Dawid

Reanimacja trupa koniec bliski .

Dawid

Puls ustał już w marcu. Kto cwańszy już dawno się pożegnał .

sprz
@Dawid

To kiedy wypowiedzenia?

poirytowana

widać, że za dużo wolnego czasu co niektórzy mają. Już lata temu tajmax powinien się z hurtu wycofać i inwestować w swoje sklepy a nie skupiać się na hurtownikach... niech sobie te wszystkie firmy przejmie kto chce a firma niech skupi się na tym co uratować się jeszcze da. Co było a nie jest niech idzie w zapomnienie i tyle. Strona nie działa bo towary są na sklepach to po jaką cholerę sklep internetowy jak towaru nie ma na magazynie! Czas jest ciężki dla wszystkich więc zamiast wylewać gorzkie żale niech się każdy skupi na tym po co został zatrudniony.

@poirytowana

Chyba nie masz pojęcia ile pieniędzy oni mieli z hurtu, strzelili by sobie w kolano jakby ten hurt zamknęli. Po za tym mają dużo sklepów franczyzowych, które mają ich logo.

@nieznany Strona partnera już do wczoraj nie działa i ten komunikat "Obecnie trwają prace nad przebudową sklepu." śmiech na sali. Dobrze, że jeszcze B2B działa, ale zapewne zaraz też i to wyłączą.

@Bolo nie jestem z żadnej konkurencji. Po za tym jak można kogoś nazywać, że jest z "konkurencji", skoro tajmax już od dawna nie jest w stanie z nikim konkurować, to już MyCenter na hurt ma więcej towaru niż Wy.

Nieznany

Strona partnera już zamknięta. To już koniec... Pakujcie się...

Tajmax moje życie

Proszę prezesów o szczerą rozmowę z pracownikami, wspólnie możemy uratować firmę, ja np. ze swojej strony mogę jeden miesiąc pracować za darmo.

@Tajmax moje życie

to świetna inicjatywa !

zelaznalogika
@Tajmax moje życie

Naprawdę wspaniałomyślna inicjatywa. Może dodatkowo przynieśmy drobne sprzęty AGD z domów, od rodzin, znajomych i wciągnijmy na stany. Dodadkowo transporty do klientów woźmy własnymi samochodami po skończonej pracy. A we wrześniu 2021r, (tydzień po tym jak w końcu doczekamy się rzetelnej informacji od PJONU firmy co sie z nami tak naprawdę dzieje) gdy wjadą na magazyn nowe sprzęty to tak wjedziemy w rynek z kopyta, że wykrecimy takie wyniki w sprzedaży i w polisach, że odrobimy ten miesiąc społeczny 5x krotnie. Świetna, świetna inicjatywa.

To prawda, tajmax się kończy. Nie jestem pracownikiem tajmaxu, ale klientem hurtowym. Brak towaru z dnia na dzień jest co raz większy, co da się odczuć gdy chce się coś zamówić. Pozwalniali przedstawiciela, paru innych pracowników, wysyłają na urlopy. Dla mnie nie odratowania.

Bolo

Anonim z konkurencji. Jeśli jest tak jak napisałeś to przedstaw się z imienia i nazwiska. Nie chowaj się w szczurzej norze. Jak nie jesteś pracownikiem Tajmaxu to nie hejtuj naszej firmy.

RIP
@Bolo

To zadzwoń jutro na hurt i zapytaj kto w pracy jest.

Zawiedziony

Pewnie Wiesz kto teraz tam rządzi

@RIP

Pracują wszyscy.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A niektórzy na wycieczce.!!

Bobo

Już nawet nie można przesuwać towarów pomiędzy sklepami. Firma szykowana jest na nadejście syndyka. Kto jeszcze ma złudzenia niech szybko się obudzi bo to już koniec.... nie ma żadnego inwestora.

Mirek
@Bobo

To jest Idealny przykład jak można wierzyć bezmyślnym informacjom tutaj. Dziś przyszedł meil aby każde przesuniecie wysyłac przez koordynatorów . Gdzie tam jest napisane że nie wolno przesuwać ??????? Nie siej głupiej paniki i propagandy !!!!!!!

Brak motywacji do pracy

Coś wiadomo? Ktoś wie co z firmą?

Blackjack
@Brak motywacji do pracy

Z tego co zauważyłem to cześć sprzedawców już szuka pracy w innych firmach. Brak wiary aby ta historia skończyła się pomyślnie.

Grzegorz

Albo niech się ktoś w końcu określi co dalej, albo zamówić towar, bo nie ma czym handlować, jakim cudem mamy wyrobić dobry wynik i wziąść przyzwoitą pensję jak nie ma czym handlować ?, ja pie...le robić za podstawe

Witam. Trochę tu pracuje raz jest gorzej raz lepiej. Dużo zeczy i osub czasami drażni. Ale jest jak jest. Generalnie lubię tą pracę i firmę ciekawych ludzi tu poznałem i wogole. Z chęcią bym tu dalej pracował. Trzymam kciuki chociaż wszyscy raczej wiemy że to nie będzie proste. Prezesi nic nie mówią bo pewnie sami nie wiedzą co dalej będzie. Ja przynajmniej wierzę i walczę do końca. Uczciwie bo przez tyle lat współpracy myślę że tak się należy.

Powodzenia
@Nowy

Popieram wpis i również życzę Firmie pozytywnego rozwiązania sytuacji .

Kim
@Powodzenia

Ja cały czas trzymam kciuki.I wierzę ,ze się uda.

@Nowy

Jeśli dużo ŻECZY oraz OSUB Cię drażni, to dobrze nie jest :D bo np. mnie to mogą drażnić RZECZY :) co do OSÓB to na pracowników nie ma co narzekać :)

Ktoś z Północy
@Nowy

Dopóki nie ma wypowiedzeń, a wypłaty są na czas pracujemy dalej! Musimy wierzyć, że przetrwamy ten kryzys... Kto nie wierzy, niech się zwolni - teraz firmie potrzebni są ludzie, którzy chcą pomóc i na własne oczy zobaczyc jak Tajmax wstaje z kolan...

Gruby Benek
@Ktoś z Północy

O ja pier... Ktoś się chyba za dużo amerykańskich filmów naoglądał :D

TakToja
@Gruby Benek

???? ???? Zima nadchodzi! A po niej lato będzie! Hahaha za domaxu też były nadzieje.... Yak było pięknie, karkusy przyszły i wszystko zniszczyli. Haha tak właśnie im trzeba ciemnej masy i ślepych krów, co kredytów nabrali i boją się pracę zmienić a są tak ograniczeni że świata poza tajmaxem nie widzą hahahaha ktoś się dochrapał kierownika sklepu za dwa pińcet jaja. Żal mi niektórych z północy bo i ja zza muru

Miro

Nikt nie robi z nas (usunięte przez administratora). Czytaj ze zrozumieniem. W tym emailu chodzi o to,że część towaru należy do banku ze względu na kredyt. I tak! Dużo firm na polskim rynku posiada kredyty ???? to rzecz naturalna.. ludzie biorą kredyty na dom,mieszkanie itd. A firmy biorą kredyty na zapotrzebowanie ???? to jest tylko informacja ze względu na komornika.. W razie "W" żebyś mu nie wydał sprzętu, który nie należy do firmy tajmax tylko do banku. Zarząd tajmaxu na pewno będzie walczył do końca I tak łatwo się nie podda. Kwestia czasu i decyzji. Skończcie pisać głupoty, plotki o zamknięciu firmy itd. Po każdej burzy wychodzi słońce. A po waszych głupich komentarzach na temat firmy.. rejonowych itd aż wstyd że pracują tu tak fałszywe osoby. A jak na sklepie pojawi się któryś z rejonowych to nie głupio wam spojrzeć im prosto w oczy po tych komentarzach? Żenada.. macie rację.. pracownicy powinni być poinformowani co się dzieje, ale nikt tak naprawdę w tym momencie nie potrafi odpowiedzieć co się stanie.. Z dnia na dzień są nowe pomysły, negocjacje itd a jeśli będzie jakaś stu procentowa decyzja to na pewno nas poinformują. To ciężki czas dla tajmaxu.. zrozumcie to też. Kupa stresu dla całego zarządu, nieciekawa atmosfera.. oni też chcieliby wreszcie odetchnąć i wiedzieć co dalej. Pozdrawiam

Statki na niebie
@Miro

O jakim Komorniku piszesz?? Chyba jesteś mistrzem czytania między wierszami bo było wprost napisane o kradzieżach... Fałszywe osoby to Twoim zdaniem pracownicy którzy się martwią o firmę i swoją pracę? Którzy są traktowani jak zło konieczne a tak naprawdę pracują na całą firmę.. Bronienie regionalnych jest żenujące. No chyba że masz na myśli tych poprzednich na północy. Niepotrzebnie tylko podgrzewacz i tak gorącą atmosferę.

TakToja
@Miro

Wiesz co? Wiemy kim jesteś... Nie jednym z nas sprzedawców... Zobacz na profile z FB wysoko postawionych hrabiów z tajmaxu.... Kto był w tym roku za granicą ???? ????? To ciężki czas? Od zawsze mają za nic ludzi w sklepach.. Chcą zarobić jak najwięcej i uciec... Już jeden z regionów ucieka jak mnie widzi bo prawił herezje podobne do Twoich ???? ????

Zostaw merytoryczną opinię o Tajmax - Kraków

• Jak się pracuje w Tajmax?

Zobacz opinie na temat firmy Tajmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tajmax?

Tajmax