Opinie o Europharma M. Rachtan Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Europharma M. Rachtan Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Europharma M. Rachtan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europharma M. Rachtan Sp. z o.o. w Katowice

Nie polecam. Praca ma się nijak do opisu na pracuj.pl (Asystent ds księgowości). Jedyne co robisz to wklepujesz formularze badań do kompa. W biurze nie ma klimy chyba że na górze ale tam szefowa ma w zwyczaju ją wyłączać dla oszczędności xdd. W wolnej chwili jeździłem firmowym puntem do castoramy po klej do drewna lub kupowałem zgrzewkę wody za 8zł na fakturke i zanosiłem na budowę. Pracowałem tam 2 tygodnie ale zostałem zwolniony bo tutaj cytat "nie ma na razie wystarczającej ilości pracy" ale zapytano mnie czy przyjdę w sierpniu xd. Oczywiście szefowa jest zbyt zajęta żeby przekazać takie nieistotne wiadomości jak zwolnieniem więc zrobiła to moja koleżanka. Na koniec informacja Euromedic i europharma to ta sama firma. Wpisują euromedic bo nie ma o tej firmie żadnych opinii. Na koniec dla indeksowania googla, (usunięte przez administratora)

Lidia

No rozumiem, a zarobiłeś w Europcharmie te 4,5 - 5,5 tys.? Tyle było podane w ogłoszeniu na stanowisko młodszego specjalisty ds. księgowości - to akurat znalazłam, choć Ty piszesz, że to miał być asystent...

@Lidia

Tego nie wiem ale patrząc na oszczędności jakie szefostwo poczynia nie liczyłbym na konkurencyjną pensje. :) Jak miałbym stawiać to ci napiszą 2,5 tys netto na umowie.

Łukasz

Na umowie zwykle jest pensja brutto. Dwa tygodnie pracy to bardzo krótko. Nie rozumiem po co szukali pracownika jak nie mieli dla niego wystarczającej ilości pracy. To trochę niepoważne podejście. Na twoim miejscu bym się wkurzył.

Dominika

@Osoba szukająca pracy To co innego jest na ogłoszeniu a na rozmowie okazuje się zupełnie inne stanowisko ?

ślimak
@Dominika

Zgadza się . Co innego w ogłoszeniu , co innego na rozmowie . Boję się ,że w umowie będzie też co innego .

Osoba szukająca pracy

Oferta na stanowisko asystentka biura (obsluga office, urządzenia biurowe) a rozmowa kwalifikacyjna do pracy w laboratorium w kostiumie i potrzebna matematyka. Nie aplikować chyba że lubicie loterie!

Lala

Po kilku latach mi sie przypomniao o tym nieprzyjemnym wpisie w moim CV... Musze przyznac jedno - praca tam pozwolila mi docenic i cieszyc sie z tego ze obecnie mam normalna prace za fajne pieniadze, w ktorej o dziwo mozna byc docenionym! Tak, to jest mozliwe! :) W tym momencie na rynku jest tyle mozliwosci, ludzie, darujcie sobie ta firme. Nie zartuje i powiem, ze do tej pory sni mi sie ta psychopatka z mezem dorobkiewiczem, dreczaca wszystkich psychicznie. Po kilku latach! Taki to zostawia slad w psychice... Mam nadzieje ze wybierzecie madrze.

Jasminka
@Lala

A gdzie szukac tej fajnej i normalnej pracy?????

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Europharma M. Rachtan Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

zainteresowana

Podczas rozmowy powiedziano mi, że przez pierwszy miesiąc dostaje się umowę zlecenie - aby przekonać się czy ta praca jest dla nas, czy się nadajemy. Później otrzymuje się umowę o pracę.

Mateusz

Z czego wynika tak duża rotacja w tej firmie ?

HardWorker
@Mateusz

Rotacja wynika z dwóch powodów: 1. Pracownicy sami rezygnują, gdy przekonają się jaka atmosfera panuje w firmie i w jaki sposób traktuje się pracowników. 2. "Widzimisię" Zarządu. Podpadasz - odpadasz to tak najprościej ujmując.

HardWorker

Praca nie dla każdego. Tylko dla ludzi wytrwałych, o mocnych nerwach. Słabi nie wytrzymują sposobu traktowania. Początki pracy w firmie są rewelacyjne - pochwały, uśmiechy, motywujące rozmowy. Później już jest tylko gorzej. Każdy twój błąd traktowany jest jak poważna zniewaga. Pracujesz nadgodziny dla idei i dobra firmy. Podpadniesz raz - jesteś na "celowniku". Kto przeżył pracę w tej firmie ten wie o czym mówię. Takie doświadczenia budują osobowość i już nigdy nie będziesz taki sam jak kiedyś.

Franek

@olaboga Największa przyjemność to obśmiewanie firmy? Brak umiejętności żeby utrzymać się w dobrej firmie?

olaboga

Europharma, faktów kilka: - nie musisz posiadać żadnego wykształcenia, wszystkiego Cię nauczą (bo za wiele filozofii w tej pracy nie ma) - możesz pić prosecco z szefową (Ty stoisz, boś plebs, ona siedzi) - masz do dyspozycji auto służbowe (do naprawy) - całkiem nieźle zarabiasz i zarobki masz jasno opisane w umowie (podstawa minimum, reszta uzależniona od Twojego znaku zodiaku) - możesz zdobyć doświadczenie w różnych działach firmy (zatrudniają Cię do działu badań, ale za złe zachowanie składasz kartony w piwnicy) - możesz liczyć na awans w pracy (w ramach awansu do służbowej nokii 3310 dostaniesz etui) - jeśli masz potrzebę wyjść 5 minut wcześniej to bez problemu możesz (potem szefowa się na Ciebie obrazi i pójdziesz składać te kartony do piwnicy, ewentualnie NIE dostaniesz etui do nokii 3310,,, ale nadal możesz wyjść 5 minut wcześniej....) REASUMUJĄC już bardziej na poważnie - to nie jest FIRMA tylko EUROPHARMA, to raz. W Europharma praca (w sensie czynności, które w jej ramach masz wykonywać) nie ma najmniejszego sensu, tak po prostu. Codziennie zdarzają się tam jakieś absurdalne sytuacje, chodzisz ze spuszczoną głową, bo nie cierpisz tego miejsca, nie traktujesz poważnie szefostwa i nie masz w nich żadnego autorytetu - bo to są niepoważni ludzi, więc jak mieć do nich szacunek??, W zasadzie niczego się tam nie nauczysz i nie rozwiniesz skrzydeł. KONIEC aaaaa, na plus dodam tylko, że większość pracowników jest spoko, szkoda tylko, że tam nadal pracują.

Koko
@olaboga

Tak sobie tu zaglądam po latach i widzę, że na świecie są trzy rzeczy pewne i nieuniknione: śmierć, podatki i (usunięte przez administratora)w Europharmie. :)

Luiza

Akurat atmosfera w bardzo dużej mierze zależy od samych pracowników więc miejcie pretensje do siebie.

NIE

to (usunięte przez administratora) , a o atmosferze szkoda nawet pisać

Igor

Czy tak dobrze się tu pracuje, że rzadko zaglądacie na forum? Jaką macie atmosferę?

El.W

Kierowniczki to prostaczki jakich mało, skąd oni biorą takich ludzi

Edyta

@Tes, to forum jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą wpływać na swoje środowisko pracy. Zatem, jeśli masz doświadczenie pracy w Europharma, to podziel się swoimi spostrzeżeniami, odczuciami czy oczekiwaniami, które są zaspokajane lub nie, a w ten sposób, być może przyspieszysz zmiany, jeśli uważasz, że takie są w tej pracy potrzebne.

Tes

Pozytywne komentarze wypisują kierownicy tej żałosnej firmy, bo nikt nie chce tam pracować

Ulka

Widać, że dobrze się pracuje i ludzie nie zmieniają firmy.

js

Korpo oszołomy bez żadnych wartości i zasad moralnych

Edyta

Firma Europharma nie ma żadnych ofert pracy w swojej zakładce KARIERA, ale jest informacja, że w takim przypadku można bezpośrednio wysyłać CV na adres: kariera@europharma.edu.pl. Czy kiedykolwiek komuś się udało właśnie w tan sposób zdobyć posadę? Firma przy otwartej rekrutacji się odezwała?

@Natalia i co dostałaś pracę?

Edyta

@Piotrek masz rację wątek dotyczy firmy Europharma z Katowic. Czy Ty posiadasz na temat tej firmy jakieś informacje? Może jesteś jej pracownikiem i chciałbyś podzielić się opinią z innymi użytkownikami. Warto starać się o pracę do firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Europharma M. Rachtan Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Europharma M. Rachtan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Europharma M. Rachtan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europharma M. Rachtan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 35 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Europharma M. Rachtan Sp. z o.o.