Opinie o Europharma M. Rachtan Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Europharma M. Rachtan Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Europharma M. Rachtan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europharma M. Rachtan Sp. z o.o. w Katowice

M,

Pragnę wyrazić swoje pełne zadowolenie ze współpracy z firmą. Od samego początku naszej współpracy, wykazali się profesjonalizmem, rzetelnością i doskonałym podejściem do klienta. Zawsze byłem informowany na bieżąco o postępach w realizacji projektu i otrzymywałem regularne raporty dotyczące naszych działań. Pracownicy firmy są wyjątkowo kompetentni i skrupulatni w swojej pracy. Współpraca z nimi była niezwykle efektywna i przyczyniła się do osiągnięcia znakomitych wyników. Polecam!

Odbyłam rozmowę rekrutacyjną i nie rozumiem skąd tu te niektóre negatywne opinie. Firma wywarła na mnie duże i przyjemne znaczenie, zaproponowano mi niezłe warunki i niedługo mam zacząć

Łukasz
@Ewa

Fajnie że masz takie dobre doświadczenie jeśli chodzi o rekrutacje. Miałaś jedno spotkanie czy przynajmniej trzeba przejść dwa etapy? Była tylko rozmowa czy też dodatkowe testy do wykonania? Powiesz jakie warunki ci zaproponowali?

BobbyB
@Ewa

Wrażenie to bardzo dobre słowo! Słodko jak w ulu! Nie ma to nic wspólnego z realiami w firmie.

Rosa
@Ewa

Miałam podobnie. Poszłam na rozmowę mimo, że na goworku pojawiło się parę dziwnych opinii. Byłam mile zaskoczona i przyznam,że jakiś czas już tutaj pracuje i do niczego nie mogę sie przyczepic. Jest super

Ech...
@Rosa

Znam kogoś, kto aktualnie tam pracuje i opinie pisze... sama Pani PREZES... nie dajcie się zwieść. Zakłamane środowisko... Jeśli już pójdziecie tam pracować, poprosimy te same osoby z tymi samymi nickami o potwierdzenie tych "rzetelnych" informacji... NIE POTWIERDZĄ, bo NIE ISTNIEJĄ xddddd

Rosie
@Ewa

Na mnie też wywarli super wrazenie. Konkretnie odpowiadali na pytania, konkretnie też pytali o moje kwalifikacje, mega mi się podoba. Mam nadzieję, że się uda.

J.

Jest wszystko ok, zdecydowanie jedna z lepszych ofert jakie dostalem od firm z tej branzy

Dawid S

Wszystko jak najbardziej ok. Badania kliniczne te są niezwykle istotne dla rozwoju nowych leków, terapii i procedur, które mogą pomóc w leczeniu różnych chorób. Uczestnicząc w badaniach klinicznych wiem że przyczynilem się do dobrego. Serdecznie polecam te firme

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Europharma M. Rachtan Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
L. Brzoza

Polecam, wszystko na wysokim poziomie, bardzo konkretne podejście do pracownika. Świetna organizacja pracy.

Damian

Jak oceniacie warunki pracy?

@Damian

Fajne oferty mają według mnie i też czarno na białym jest podane jak z kasą itp.

Kruum
@Damian

Praca jak najbardziej ok, dobre warunki, jasno określony zakres obowiązków

Doświadczona
@Kruum

Miałam doświadczenie z tą firmą i to kłamstwo. Nikt nie dostaje zakresu obowiązków do podpisu.

@Doświadczona

Na umowie nie ma zakresu obowiązków? Z tego co mi wiadomo to na umowie o pracę jest napisane jakie zadania obejmuje stanowisko. No chyba, że tam jest inna forma współpracy niż UoP, w sumie mogłabyś powiedzieć jakie dają umowy?

Kruum

Bardzo dobry pracodawca. Jestem w zespole już ponad rok i mogę z czystym sumieniem polecić firmę. Wszystko odbywa się zgodnie z tym co zostało ustalone na rozmowie rekrutacyjnej oraz spisane w umowie.

Eskis

Nie ma co narzekać na pieniądze, bo firma oferuje naprawdę dobre pieniądze.

Na razie do końca lipca mam umowę w innej firmie, ale jak się skończy to raczej będę próbowała się dostać.

maasto

Jak najbardziej polecam jako dobrego i solidnego partnera w biznesie

Damian
@maasto

Co spowodowało że już nie pracujesz bo widzę że opinia pozytywna a jednak już "Były pracownik"?

Ebo

Po kilku miesiącach pracy stwierdzam ze jest ok i warto było się starać. Nie rozpisuje się bardziej bo pozytywne opinie na tym forum nie są miłe widziane

Iwona
@Ebo

Możesz chociaż napisać jak z atmosferą w pracy?

Ela
@Ebo

Ja też uwazam ze jest ok, nie wiem skąd tu tyle złych opinii, może konkurencja. W każdym razie wszystko jest ok, atmosfera normalna, raczej neutralna

iga
@Iwona

Zero zastrzeżeń moim zdaniem. Wszystko super, można się ze wszystkim dogadać.

looki

Jeśli tylko się chce to można się dużo nauczyć, bo szanse do rozwoju są spore.

Jak dużo osób pracuje w Europharma M. Rachtan Sp. z o.o.?

Danuta

Mało, czyli ile? To jaki średni staż pracownika wynosi w tej firmie? A podasz przyczyny dlaczego pracownicy stamtąd uciekają, ciężka robota czy może niskie zarobki?

@Danuta

co do stażu to chyba max 2 lata 1 osoba, reszta przychodzi i odchodzi. Czyli warunki muszą być słabe skoro rotacja taka duża.

@Kasia

Poszukaj sobie w necie numeru do firmy stacjonarnego- pracownicy odbierają to się zapytaj - poproś o szczerą opinię

Drejku

Trzymają się umowy, więc jak ktoś się zdecyduje podpisać to jest pewność, że to co na papierze to się będzie mialo.

Była pracownica

Nie polecam tej firmy - nie dajcie się nabrać na pozytywne wpisy. Pracowałam i widziałam jak tam traktuje się pracowników. Do dziś pozostał niesmak, mimo, że trochę czasu już upłynęło. Humorki i złośliwości na porządku dziennym - wszyscy pracownicy jakby zastraszeni. Uśmiechy, kwiaty, poczęstunki tylko na pokaz - prawdziwy obraz jednak wygląda nieco inaczej. Złe wspomnienie!

@Była pracownica

A jak się traktuje pracowników? Możesz coś więcej powiedzieć? Widzę, że poszukują specjalisty w dziale konferencji, wiesz może jakich zarobków można się spodziewać na tym stanowisku lub ogólnie jakiego rzędu zarobki są w tej firmie?

hirado
@Danuta

Nie łatwo napisać jak traktuje się pracowników. Ale może trochę faktów. W ciągu ostatnich 3 lat to będzie już chyba 6 osoba na tym stanowisku. Ludzie nie wytrzymują psychicznie i się zwalniają. Dzwonią lekarze, przedstawiciele czy też grube ryby z firmy farmaceutycznej i czasami oczekują niemożliwego. Czasami wszystko się układa normalnie ale prezeska ma humory i nie zapłaci za hotel który albo anuluje rezerwację albo szykanuje takiego biednego lekarza, że jak nie zapłaci to nie wyjdzie i potem w nocy dzwonią telefony dlaczego hotel nie opłacony. Dodam, że to nie jest praca przy konferencjach bo tych już firma nie robi od dłuższego czasu, to jest praca polegająca na zamawianiu hoteli, lotów, taksówek, wejściówek na konferencje. Ogólnie chodzisz i śpisz z telefonem przy (usunięte przez administratora) bo w każdej chwili ktoś może zadzwonić i kazać coś zrobić. Ogólnie praca w europharmie jest dla ludzi o stalowych nerwach i pancernych jajach. Jak coś spie*** to masz jazdy od prezeski. Podsumowując to ludzie raczej stamtąd uciekają niż się zatrudniają.

Hello

Czytam te super komentarze i po prostu nie potrafię uwierzyć w szczerość, rzetelność oraz intencje. Fakt jest jeden do stycznia opinie na poziomie 1,0 aktualnie od początku roku nagły spływ dziennych wspaniałych opinii…chyba coś jest na rzeczy, czytaj albo zostały opłacone albo sama szefowa je sobie wystawia. Ludzie nie dajcie się zwieść. Ta psychiczna firma i (usunięte przez administratora) pracowników nigdy się nie zmieni. Nie pomoże tutaj dzienna ocena na 5 jeśli ktoś ma troszkę oleju w głowie i potrafi wywnioskować ze to jedna wielka ściema.

Hello

Wszystkie negatywne opinie z ostatniego miesiąca zostały usunięte. Nic to nie da, bo każdy kto tam pracował i odważył się tutaj napisać prawdę, odważy się ponownie. Istnieją ludzie, którzy mają dobre serca i chcą ostrzec innych przed Wami. Taką osobą jestem i ja. Będę pisać do skutku :)

kinia

Wszystko zgodnie z warunkami jaki mi zaproponowano, nie ma się do czego przyczepić. Dobra kasa, atmosfera nie jest zla. Polecam

halinka

jakie to wszystko prawdziwe w tych opiniach, nie ma ani jednej w której by ktoś napisał nieprawdę - chodzi mi oczywiście o opinie negatywne. Pracowałam tam i wszystko widziałam na własne oczy, też miałam dzielone wynagrodzenie - umowa o pracę i oczywiście podwyżka w formie premii. Bałam się zachorować aby nie została mi ta kasa zabrana, wystarczył jeden dzien i po premii. Nie dziwi mnie odpływ ludzi z tej firmy, w takiej atmosferze nie da się po prostu wytrzymać. Te ciągłe podejrzenia, pomówienia, nie pozwolenie wytłumaczenia się z żadnej sytuacji - wszystko traktowane jako wymówki - będzie mi się to chyba śnić po nocach! Nie wspomnę o szantażowaniu w kwestii urlopu - musiałam się tłumaczyć a po co mi on, na co a i tak często dostawałam odpowiedź negatywną na prośbę o wolne. Nic nie można było sobie zaplanować, do ostatniej chwili niewiadoma. Knucie, podejrzenia, obśmiewanie Polaków, profilowanie, rozliczanie z każdej minuty, obcinanie wynagrodzenia za spóźnienie do pracy nawet jak nie była to twoja wina bo stałeś w korku. Zastanówcie się zanim pójdziecie tam na rozmowę kwalifikacyjną, szanujcie się zdrowie psychiczne ważniejsze

emiliana
@halinka

Dodam od siebie, że za każdym razem jak w ZUS widzą, że europharma wysyła Z3 to pukają się w głowę, ponieważ AAR zawsze powtarza, że to na jej łasce bądź niełasce jest to ile kto otrzyma zasiłku chorobowego. Prawda jest taka, że chyba 4 albo 5 osób było w takiej sytuacji i za każdym razem otrzymywały zasiłek płacony od całości a nie tylko od części wynikającej bezpośrednio z umowy. Ale kombinowanie, ubliżanie pracownikom, pokazywanie swojej wyższości nad innymi skończyło się. Ludzie uciekają z tej firmy, nowe osoby jak widzą co się dzieje, to zwyczajnie nie przychodzą na drugi dzień do pracy. Pamiętam kiedyś była jedna osoba co wyszła i nie wróciła zostawiając dosłownie wszystko co miała swojego w tej firmie. Już do takich działań ludzie się posuwają i to jest tragiczne. Jakby tego wszystkiego było mało to AAR w związku ze swoją pogłębiającą się chorobą wywaliła wg mnie osobę którą można było nazwać "najlojalniejszym z lojalnych". Jak z nim jakiś czas temu rozmawiałam, to stwierdził, że zaczął odczuwać ponownie radość życia, (czort wie co miał na myśli) ale widzicie, nawet ludzie którzy w mojej opinii przyczynili się do zbudowania dawnej potęgi tej firmy są traktowani jak (usunięte przez administratora) bo przestali być potrzebni. Jednym słowem kariery w europharma nie zrobisz, co najwyżej wylądujesz u lekarza pierwszego kontaktu z palpitacjami serca i docenisz innych pracodawców z którymi miałeś kiedyś do czynienia lub tych do których się dostaniesz po europharmie. Sława Ukrainie!.

krisskross

pracowałam tam i wiele mogę powiedzieć. Wszystkie umieszczone opinie są prawdą można dużo więcej napisać ale zaraz zostanie to usunięte, bo ktoś tu wykupił pakiet premium za grubą kasę. Ale to nie pomoże. Zła opinia krąży na rynku i choćby nie wiem co smród się ciągnie. Praca tam to wyzysk w czystej postaci, nerwowa atmosfera i ciągła kontrola. (usunięte przez administratora) na umowach, kombinowanie z premiami etc. prośba o urlop traktowana jak najgorsze zło a pójście na L4 to już samozagłada. Nigdy nigdzie nie spotkałam się z czymś takim. Cieszę się że to już za mną!

Nineczka
@krisskross

Dokładnie ! Pracowałam tam i doświadczyłam wszystkiego o czym piszesz ! Egoizm i traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) zero szacunku do pracowników. Wszystko o otoczce „ jak w rodzinie” tylko ty zapieprzaj człowieku i bez protestu. Udowodnią ci kto tam rządzi! I kto ma zawsze rację w swoim wyimaginowanym alter świecie!

Halina
@krisskross

Właśnie te komentarze były jakieś podejrzane - za dużo w tym samym dniu i w podobnym stylu. :/ Powiesz mi, coś więcej o tej sytuacji z premiami? O co chodzi? I jeżeli pójdzie się już na L4, to co się wtedy dzieje, że nazywasz to samozagładą? "Konsekwencje" są aż tak złe? Co grozi?

krisskross
@Halina

podwyżki nie wchodzą do umowy o pracę ale do premii. Jednak 1 dzień L4 w miesiącu i nie dostaniesz premii w danym miesiącu. Bacik na pracowników taka premia frekwencyjna. Na drugi raz chora przyjdziesz do roboty, żeby tylko nie stracić kasy, która miała być podwyżką a jednak nie jest.

Krisskross
@Halina

L4 powoduje, że nie dostaniesz premii, mimo, że to miała być podwyżka pensji. Samozagłada ? L4 to obraza dla tego pracodawcy- weźmiesz, wrócisz i zobaczysz jak będziesz traktowany - jak powietrze (nie utożsamiasz się z firmą tylko bezczelnie dbasz o swoje własne zdrowie). I jeszcze jesteś biedniejszy o premię. W imię zasad! Nauczka i kara musi być! normalna praktyka w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Europharma M. Rachtan Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Europharma M. Rachtan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Europharma M. Rachtan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europharma M. Rachtan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 35 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Europharma M. Rachtan Sp. z o.o.