Europharma Sp. z o.o. Apteka

Rybnik

Europharma Sp. z o.o. Apteka

Opinie o Europharma Sp. z o.o. Apteka

Jeżeli ktoś z Was jest pracownikiem Europharma Sp. z o.o. Apteka lub z nią współpracował kiedyś, to może moglibyście napisać od siebie kilka słów na temat swojej pracy w niej? Każda opinia na tym forum będzie przydatna wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym.

Emi

Nie współpracował z nimi, mogę wypowiedzieć się jedynie jako bardzo zadowolona klientka, bywam u nich często bo kupuje leki dla babci. Obsługa jest miła i zawsze chętnie doradzi, zaproponuje nowości :)

ulka

Apteka jest droga i jeszcze raz droga!!!! Mimo że teraz wprowadzili 10% rabatu dla stałych pacjentów to mimo tego nadal jest jest droga.

anna

Apteka Europharma jest najgorszą apteką na naszym osiedlu pod względem cenowym. Nie polecam tej apteki.

bella

Apteka Europharma w Rybniku jest najgorszą apteką z jaką się spotkałam pod względem cen jak również personelu, szczególnie panią w okularach , która była dla mnie nie miła.

Zostaw opinię o Europharma Sp. z o.o. Apteka - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europharma Sp. z o.o. Apteka