Apteka Spółki Europharma Sp. z o.o.

Ruda Śląska

Opinie o Apteka Spółki Europharma Sp. z o.o.

ania

ale napiszcie jak z pracą @tolo czy potrzebują kogoś aktualnie i na jakie warunki zatrudnienia mogę liczyć, jestem świeżo po studiach i nie bardzo się orientuję na co mogę liczyć na start?

tolo

drogo i jeszcze raz drogo!!!!!!!!

xxxxxxxx

zgadzam się ze wszystkimi !!! Apteka jest droga a szef do bani. Jak przyjmuję osoby na staż z urzędu pracy to pozbywa się ich.

żabka

Drogi Stasiu Apteka Europharma jest beznadziejna . Osoby może są ok ale pod względem ceny i pracodawcy do bani. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Apteka Spółki Europharma Sp. z o.o. - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka Spółki Europharma Sp. z o.o.