Opinie o Medicover w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Medicover. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medicover o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Kielce

Mada

Z tego co widzę wypowiadają się głównie osoby, które w firmie pracowały tydzień albo dwa. Wnioskuję po tym, że piszecie same bzdury. Pracuję kilka lat i nie pamiętam żadnego "wciskania" szczepionek. Proponuję zacząć swoją wypowiedź od ustalenia ile kto przepracował i co było powodem zakończenia współpracy.

ambitna

a o premiach możecie pomarzyć :) nie ma czegoś takiego

ambitna

od 7:00 do 12:00 i od 16:00 do 21:00 wychodzi 8.50 zł brutto i tak samo weekendy i święta (na Infolinii Ogólnej pracują piątek, świątek czy niedziela). Tak, przede wszystkim umawiasz i odwołujesz wizyty, ale też użerasz się z koszmarnymi pacjentami i wciskasz jakieś szczepionki, promocje (po co to komu, dużo gadania a ludzie się wkurzają). Umowa zlecenie, na UoP raczej nie ma szans:/

Mao

Czyli w godz 12-16 5.50 na rękę? A w innych godzinach? Lub w weekendy? Jak to wygląda? I ogólnie praca polega na umawianiu/odwoływaniu wizyt? Cały czas jest ciężko czy zdarzają się ciche godziny?

Rejestratorka Medyczna

Witam Wszystkich serdecznie. Chciałam się z Wami podzielić moimi wrażeniami po rozmowie o pracę w firmie Medicover w Kielcach. Muszę z przykrością stwierdzić, że było to najbardziej zmarnowane pół godziny mojego życia. Firma poszukiwała osoby na stanowisko rejestratorki medycznej. Ładnie brzmi, ale niestety nie jest to nic innego jak zwykłe call center. Kiedy weszłam do siedziby firmy od razu rzuciło mi się w oczy pełno boksów, w których siedzieli młodzi ludzie ze słuchawkami na uszach. Wiedziałam, że nie takiej pracy poszukuję, ale skoro już tam byłam postanowiłam posłuchać co nieco o pracy w tej firmie. To czego się dowiedziałam zwaliło mnie z nóg (dobrze, że siedziałam :P). Na początku „miła” Pani poinformowała mnie czym Medicover się zajmuje. Moja praca polegałaby na tym, że siedziałabym sobie przed komputerem, dzwoniliby do mnie ludzie i rejestrowałabym ich do lekarzy np. w Warszawie czy Krakowie, ale też nie tylko na tym. Ogólnie rzecz biorąc nic innego tylko siedzenie na słuchawce i odbieranie telefonów. Niby wszystko ładnie-fajnie, ale kiedy usłyszałam stawkę jaką proponują po prostu mnie zamurowało!!! W godzinach 7.00 – 12.00 i 16.00 – 21.00 stawka jest 10 zł brutto, a w godzinach 12.00 – 16.00 7,5 zł brutto!!! Patrząc na charakter tej pracy, rodzaj umowy jaką proponują (zlecenie) i ilość materiału jaki trzeba przyswoić, można powiedzieć, że jest to praca za darmo. Pani, z którą rozmawiałam powiedziała mi, że rozpoczynając pracę 8 lat temu też pracowała prawie za darmo i że przecież to są Kielce, więc czego ja się spodziewam. To, że ta Pani lubiła bawić się w wolontariat tak naprawdę mnie nie interesuje, ponieważ to jej sprawa, że dawała się wykorzystywać. Do mnie jakoś ten argument nie przemówił. Ja chciałabym zarobić chociaż najniższą krajową, a w tej firmie byłoby to możliwe chyba tylko wtedy, gdybym ciągle brała nadgodziny. O jakimkolwiek życiu rodzinnym mogłabym zapomnieć. To, że w Kielcach jest bardzo ciężko o pracę naprawdę nie oznacza, że można tak wykorzystywać młodych ludzi. Stawki, które mi zaproponowano, jak dla mnie są po prostu nie do przyjęcia. 5 i 7 zł na rękę dostawałam, kiedy dorabiałam sobie na studiach ok. 6 lat temu. Kiedy zauważyłam jaki rozmowa obrała kierunek, przestałam się po prostu starać. Wiem, że nie było to profesjonalne z mojej strony, ale wiedziałam już, że nie zwiążę przyszłości z tą firmą. Za to Pani, która ze mną rozmawiała, miałam wrażanie, że gdyby mogła to by ciskała we mnie piorunami. Nie wiedziałam, że kilka słów prawdy i pytań, może tak wyprowadzić z równowagi. Jak widać "odpowiednia" osoba na odpowiednim stanowisku :P Podsumowując, doszłam do wniosku, że praca w firmie Medicover jest nie dla mnie. Jeśli ktoś jest desperatem albo nudzi mu się w domu, niech się tam uda, może mu się spodoba. Na pewno nie jest to praca, którą można traktować jako stałe źródło utrzymania. Można to nazwać jako pracę bardzo dorywczą. Jestem pewna, że znajdą się osoby, które dobrze się odnajdują w call center i może ta praca by im przypadła do gustu, mnie niestety nie. Nie chcę nikogo zrazić, to są po prostu moje spostrzeżenia po rozmowie o pracę. Czas stracony, ale przynajmniej będzie się z czego pośmiać ze znajomymi :) Pozdrawiam Wszystkich poszukujących pracy i powodzenia.

Żadnych nadzwyczajnych. Normalna rozmowa.

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler Jakości
Proplastica Sp. z o.o.
ambitna

oj, nie netto tylko 7 zł BRUTTO! :) gdyby było netto to jeszcze nie byłoby najgorzej, wybaczcie pomyłkę.

ambitna

Faktem jest, że wypłata jest marna [7zł netto (sic!) jeśli pracujesz w godz. 12:00-16:00], a pracy dużo. Z przerwami nie ma problemu, trenerzy są różni, klimat też całkiem ok, ale hałas straszny, czasami ciężko telefon odebrać, bo nic nie słychać. Ogólnie praca na jakiś czas i tylko, żeby sobie TROSZKĘ dorobić np do studiów. I - dla mnie najważniejsze - brak możliwości rozwoju!

D

Praca jest może wydawać się lekka, ale nerwicy można nabawić się migiem. Płacą grosze, rotacja jak nigdzie, rekrutacje co chwilkę, bo co miesiąc odchodzi multum ludzi. Chcesz pracować aby mieć na studia i opłacić mieszkanie? Na jedzenie Ci nie starczy... Takie są realia. To jest praca na chwilę aby w między czasie szukać czegoś za poważne pieniądze, bez wyzysku. Premie - oczywiście, jeśli spełnisz to co w tej firmie jest niemożliwe.

były_konsultant
@D

a to ci się uśmiałam, fakt praca ciężka - umysłowa, stresująca ale da się wytrzymać :) jestem byłym pracownikiem, pracującym przez 2 lata, wiele projektów, co miesiąc premie !!!!!!, wiadomo że nowa osoba tych premii mieć nie będzie, ponieważ nie jest jeszcze na tyle obeznana z tematem, do tego trzeba opanować multum wiadomości, działanie systemu, kto kim jest i od czego, ale po 2-3 miesiącach, jeżeli ktoś jest na tyle inteligenty i załapie o co chodzi może, również dzięki premiom, mieć fajną pensje :) ja jako student mogłam pozwolić sobie na dużo, dzięki takiej wypłacie :) a co do umów - fakt, nie dają od razu ale ci mało zorientowani szybko odchodzą dlatego trzeba zasłużyć sobie na umowę i nie - nie trzeba się prosić, jeśli masz optymalne wyniki taką umowę dostaniesz, denerwują mnie takie wpisy osób, które pracowały miesiąc i się wypowiadają. Na koniec najważniejsze - super ludzie !!! pozdrawiam całe cc Kielce !!!! :)

calawtrawie

hej wlasnie w poniedzialek mam tam rozmowe prosze napiszcie mi jakie tam sa zarobki w skali miesiaca, poniewaz bede dojezdzac pociagiem i autobusem, wiec musze odliczyc od wyplaty jakies 250 zl i zastanawiam sie czy w ogole mi sie to oplaci. prosze o kontakt!

kas..............a

ja również nie polecam pracy w tym miejscu stawki są stak niskie że aż sie plakać chce jak na tryle wiadomosci jakie trzeba przyswoic to jest to śmiech na sali....wszyscy mili dopoki............. nie powiesz dziekuje odrazu sie ton zmienia ..przetrwalam pare dni szkolenia i podziekowałam żałuje że wogóle straciłam czas na ta firme nie polecam co innego mowia podczas rozmowy a co innego okazuje sie podczas podpisania umowy suma sumara wychodzi 5,50 netto a w świeta i niedziele 7;/ żart

praca dla jelopow i osob ktorzy nie potrafia sie postawic i lubia byc traktowani jak niepelnosprawnych pracownikow. jaka praca taka placa. mam gdzies te 700zl ale w domu glowa spokojna i nikt mi nie dzwoni wieczorem zeby jutro to przyjsc na 7:00 rano gdy czlowiek dojezdza do pracy kupe kilometrow. nie rozumiem po co sa ustalane grafiki skoro nawet ich sie nie trzymaja. nic nie mozna sobie zaplanowac na przod. LUDZIE SZUKAJCIE ROBOTY Z NORMALNYMI GODZINAMI PRACY... cc medicover to tragedia :) ucieklam po miesiacu :) jestem szczesliwym pracownikiem w ZABCE ktoremu nikt na rece nie patrzy i wiem ze nikt mi tylka zawracac nie bedzie jak wroce do domu. pozdrawiam

polecam dla pracoholikow tyle ze wyplata kiepska oj kiepska. 10h przed kompem to chyba duzo prawda?(usunięte przez administratora) nie polecam. marnuje sie tam czas. za caly miesiac pracy wzielam 750zl w ratach oczywiscie:) pracowniki to zwykle robole chodza i sprawdzaja czy moze sie nie obijasz. nawet formularza spokojnie nie mozna wyslac bo dzwonia zeby sie wlaczac, bo kolejka. wszystko na biega. psycha siada i z tym sie zgodze. nerwicy mozna sie nalapac. (usunięte przez administratora) nie wiem jak takie CC moze funkcjonowac i ze jeszcze nikt sie tym nie zajal. straszne. uciekac stamtad poki wczesniej.

marti

Jak czytam trenerzy i koordynatorzy w porządku to mi się włos na głowie jeży. To chyba napisał jakiś wchodzący im w ... pupilek. Trenerzy to zwykłe szczeniaki, można powiedzieć żart a nie trenerzy. Jak do nich podejdziesz to zamiast Cię nakierować albo coś pomóc to usłyszysz: "A co pisze na CC Portalu" ( a przy tym może się zdarzyć że na ten temat nie ma nic na CCPortalu. A koordynatorzy traktują konsultantów jak bydło, które trzeba zaganiać.

kons_ultant
@marti

błagam, co za głupoty !!! trenerzy są mega :) tylko jedna osoba zawsze odpowiada a co pisze na CC portalu haha :)

jaktralala

Pracowałam tam ok 3 lata. Atmosfera jest bardzo fajna jesli chodzi o ludzi. Trenerzy i Koordynatorzy tez byli w porzadku,wiadomo ich tez odgornie cisna stad nacisk na Konsultantow zeby odbierali polaczenia. Ale faktem jest to ze zarobki sa niskie,o umowe trzeba sie prosic miesiacami, zadnych premi. Szans na rozwoj tez nie ma. Osobiscie średnio polecam.

anonimka

Niestety musze sie zgodzic z opiniami powyzej. Nie jest to moja pierwsza praca a tej w Medicover nie polecam najgorszemu wrogowi... (usunięte przez administratora)Pracy nie zyczylabym najgorszemu wrogowi!(usunięte przez administratora)

kaska

nie polecam!!!!!!!!!! mozna sie wykonczyc o kazde 5min przerwy trzeba blagac za kazdym razem a i tak jej nie udzielaja gdy jest kolejka!!! wiec trzeba tyraz przez 8 godz bez ZADNEJ przerwy!!!!!! straszna praca. mozna sie wykonczyc. wytrzymalam tam tylko miesiac. dla ludzi o stalowych nerwach! straszne...

kalkulator zarobków włącz a potem zadawaj głupie pytania....

ooooo

Mógłby ktoś napisać ile wychodzi tam netto za godzinę jeśli otrzymuje się 8.50 ?

jbjbj

bardzo dobra decyzja, gratuluje:) i zycze wszystkiego dobrego w zyciu i znalezieniu pracy

joaśka

Niestety nie zadzwonili w umówionym dniu, mieli dzwonić nie ważne z jaką decyzją... zadzwonili po 3 dniach od umówionego dnia, ale podziękowałam...

nikkn

teoretycznie jest zapewniony abonament w CM, ale trzeba byc zatrudnionym na umowe o prace a o to nie tak latwo, najpierw trzeba odpokutowac na umowe zlecenie, a nim przejdzie sie na umowe o prace to zregulz juz sie odchodzi z tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Kielce

• Jak się pracuje w Medicover?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 11 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medicover?

Kandydaci do pracy w Medicover napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medicover