Opinie o Medicover w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Medicover. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medicover o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Kielce

Wolny

Czy w medicover to standard że pracuje się w weekendy?

Tak

Tak

Zuza
@Wolny

To zalezy na jakie stanowisko aplikujesz no i od grafiku. A w weekendy jest chyba najspokojniej ;p mnie nie przeszkadza taki układ

Mati
@Wolny

To normalne, aczkolwiek na rozmowie rekrutacyjnej informują Cię ze tylko dwa dni weekendowe, ale to za przeproszeniem (usunięte przez administratora) prawda, jak chcą to dadzą Ci nawet wszystkie weekendy pracujące.

Janek

Jak to jest z dostępem do Medicover Benefits? Wszyscy pracownicy mają z marszu dostęp i dofinansowanie do platformy medicover benefits? IT podobno ma też możliwość szkoleń 2 razy w roku - rzeczywiście tak jest? wywiązują się z tego?

Łukasz
@Janek

Dostęp do medicover benefits podobnie zresztą jak i do platformy Ella masz bez ograniczeń, a w kwestii szkoleń to z własnego doświadczenia powiem, że wystarczy że zgłosisz potrzebę i ją uzasadnisz. Osobiście korzystałem raz w tym roku z możliwości dofinansowania do szkolenia

Luzak

Co zrobić żeby przenieśli mnie do innego zespołu konsultantów?

Jacek
@Luzak

Co jakiś czas prowadzone są rekrutacje wewnętrzne. Podpytaj ludzi z innego zespołu kiedy będą u nich i próbuj

Pracownik CC

Liderzy którzy wiecznie na papierosku, chodzą jakby byli panami tego dobytku a tak naprawdę nie potrafią nic, nawet telefonów nie chce im się odbierać od pacjentów bo tego też nie potrafią a innych pouczają jak mają to robić. Wyznają zasadę ze jak już nie siedzą słuchawce to mogą się unosić i traktować resztę jak śmieci. Ty odbieraj a oni pójdą zapalić, jakoś dzień zleci. Świetnym przykładem jest ten suchy chłopaczek, nie będę wymieniał z imienia bo nie o to tutaj chodzi a większość i tak wie o kogo chodzi.

@Pracownik CC

Nie podszywaj się pod mój login. Nie stać Cię na wymyślanie nowego czy chcesz po prostu żeby 2 opinie były z tego samego loginu? Jeśli to Ty P. to Twoja nienawiść do Liderów jest znana wszystkim a Konsultantów, prowadzenie zmiany i innych pracowników traktujesz za przeproszeniem jak przygłupów. Czyż tak nie jest?

Pablos
@Pracownik CC

Nie wiem czemu mają służyć wpisy tego typu. Przepychanki na forum publicznym nie powinny mieć tutaj miejsca. Wyjaśnijcie sobie te kwestie między sobą. A jak komuś nie pasuje jego lider, to przecież zawsze może poprosić o przeniesienie...

Niezależny
@Pracownik CC

Ciekawe, dlaczego wszyscy najlepsi odchodzą... Włączcie myślenie, zanim będzie za późno...

Croks
@Niezależny

Którzy to ci najlepsi? Ci (usunięte przez administratora) liderzy? Haha!

Rejestratorka Medyczna

Witam Wszystkich serdecznie. Chciałam się z Wami podzielić moimi wrażeniami po rozmowie o pracę w firmie Medicover w Kielcach. Muszę z przykrością stwierdzić, że było to najbardziej zmarnowane pół godziny mojego życia. Firma poszukiwała osoby na stanowisko rejestratorki medycznej. Ładnie brzmi, ale niestety nie jest to nic innego jak zwykłe call center. Kiedy weszłam do siedziby firmy od razu rzuciło mi się w oczy pełno boksów, w których siedzieli młodzi ludzie ze słuchawkami na uszach. Wiedziałam, że nie takiej pracy poszukuję, ale skoro już tam byłam postanowiłam posłuchać co nieco o pracy w tej firmie. To czego się dowiedziałam zwaliło mnie z nóg (dobrze, że siedziałam :P). Na początku „miła” Pani poinformowała mnie czym Medicover się zajmuje. Moja praca polegałaby na tym, że siedziałabym sobie przed komputerem, dzwoniliby do mnie ludzie i rejestrowałabym ich do lekarzy np. w Warszawie czy Krakowie, ale też nie tylko na tym. Ogólnie rzecz biorąc nic innego tylko siedzenie na słuchawce i odbieranie telefonów. Niby wszystko ładnie-fajnie, ale kiedy usłyszałam stawkę jaką proponują po prostu mnie zamurowało!!! W godzinach 7.00 – 12.00 i 16.00 – 21.00 stawka jest 10 zł brutto, a w godzinach 12.00 – 16.00 7,5 zł brutto!!! Patrząc na charakter tej pracy, rodzaj umowy jaką proponują (zlecenie) i ilość materiału jaki trzeba przyswoić, można powiedzieć, że jest to praca za darmo. Pani, z którą rozmawiałam powiedziała mi, że rozpoczynając pracę 8 lat temu też pracowała prawie za darmo i że przecież to są Kielce, więc czego ja się spodziewam. To, że ta Pani lubiła bawić się w wolontariat tak naprawdę mnie nie interesuje, ponieważ to jej sprawa, że dawała się wykorzystywać. Do mnie jakoś ten argument nie przemówił. Ja chciałabym zarobić chociaż najniższą krajową, a w tej firmie byłoby to możliwe chyba tylko wtedy, gdybym ciągle brała nadgodziny. O jakimkolwiek życiu rodzinnym mogłabym zapomnieć. To, że w Kielcach jest bardzo ciężko o pracę naprawdę nie oznacza, że można tak wykorzystywać młodych ludzi. Stawki, które mi zaproponowano, jak dla mnie są po prostu nie do przyjęcia. 5 i 7 zł na rękę dostawałam, kiedy dorabiałam sobie na studiach ok. 6 lat temu. Kiedy zauważyłam jaki rozmowa obrała kierunek, przestałam się po prostu starać. Wiem, że nie było to profesjonalne z mojej strony, ale wiedziałam już, że nie zwiążę przyszłości z tą firmą. Za to Pani, która ze mną rozmawiała, miałam wrażanie, że gdyby mogła to by ciskała we mnie piorunami. Nie wiedziałam, że kilka słów prawdy i pytań, może tak wyprowadzić z równowagi. Jak widać "odpowiednia" osoba na odpowiednim stanowisku :P Podsumowując, doszłam do wniosku, że praca w firmie Medicover jest nie dla mnie. Jeśli ktoś jest desperatem albo nudzi mu się w domu, niech się tam uda, może mu się spodoba. Na pewno nie jest to praca, którą można traktować jako stałe źródło utrzymania. Można to nazwać jako pracę bardzo dorywczą. Jestem pewna, że znajdą się osoby, które dobrze się odnajdują w call center i może ta praca by im przypadła do gustu, mnie niestety nie. Nie chcę nikogo zrazić, to są po prostu moje spostrzeżenia po rozmowie o pracę. Czas stracony, ale przynajmniej będzie się z czego pośmiać ze znajomymi :) Pozdrawiam Wszystkich poszukujących pracy i powodzenia.

Żadnych nadzwyczajnych. Normalna rozmowa.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.
Pytacz

Jak wygląda proces rekrutacyjny do CC?

Luidżi
@Pytacz

Normalnie :) jest rozmowa, zadawaj sporo pytań by Ci jasno przedstawili warunki. Ogólnie nie ma spiny, choć hr zwraca uwage na szczegóły. Fajnie jesli masz doświadczenie to wtedy +100 dla Ciebie i raczej na bank Cie wezmą

Pracownik CC

Paweł, król CC. Rządzi wszystkim i wszystkimi. Ale jak? Obcesowo, upokarzająco, nie stroni od wyzwisk i to tak, żeby wszyscy wokół słyszeli. Po co? Żeby wszyscy wiedzieli i słyszeli, że on tu rządzi i jest najlepszy a pozostali nic nie warci. Wyzwiska i naśmiewanie się z ludzi są na porządku dziennym. Halo - trochę szacunku, nie jesteś Kierownikiem, nie rządzisz tutaj a przede wszystkim szanuj ludzi, nie wyzywaj i nie upokarzaj bo to nie te czasy, a szacunek należy się każdemu. Pracujemy jako zespół w CC a nie Ty i wszyscy inni nic nie warci wedlug Ciebie, nie użyję Twoich epitetów jak nas nazywasz i jak ludzie od Ciebie słyszą, bo to zablokują, ale zastanów się czy jesteś z nami czy przeciwko, bo Twój stosunek do ludzi jest już poza prawem.

Olaf
@Pracownik CC

Jak są takie akcje to czy nie lepiej załatwić je od razu z kierownikiem, a nie pisać o tym tutaj? Tutaj raczej nikt niczego z tym nie zrobi, a jak zadziałasz od razu to i będziesz miał faktyczny argument, a nie tylko puste słowa...które mogą być równie dobrze subiektywną opinią...

CZY TO WAŻNE KTO

Pewnie wszyscy w Kielcach znają opinie o Call centrach takich jak Neuca, CCIG czy jakieś tam sprzedające garczki. CC Medicower może już ustawić się w jednym rzędzie z nimi po prostu (usunięte przez administratora). Chlew, sodoma i gomora ciekawe kto tak tam zarządził żeby do tego doprowadzić, rączka rączkę myje. Jak chcesz tam iść t9 od razu weź sobie jakieś słuchawki bo będziesz pracował na pourywanych kablach, trzeszczacych głośnikami w słuchawkach, wystających kablach brudnych gabkach . O komputerach to już nie mówię TRAGEDIA!!!!!@!!!!!!! a w cc to podstawa A tu komputer otwiera się 10min o ile w ogóle się uruchomi, ledwo co ma tej pamięci RAM. WIELCE CHCA MIEC NAJLEPSZA JAK9SC JAK NAWET NA PORZADNY SPRZET DO PRACY NIKT TAM NIE ZADBA A CO DOPIERO O PRACOWNIKA!!!!!! TE MENADZER TEGO SYFU , BURAKI NA POLE SADZIC A NIE ZARZADZAC LUDZMI I PROWADZIC DZIAL

Czarny
@CZY TO WAŻNE KTO

Nie przesadzaj. Przeszedłem do medicover z cc innej firmy. Tam się dopiero działo. Czasami to nawet kompów nie było wolnych, niektórzy pracowali na systemach zeszytowych jak w (usunięte przez administratora). Tutaj sprzęt jest jaki jest. Mnie sie udało pogadać z liderem i słuchawki dostałem prawie nówki. O swoje czasami trzeba samemu zadbać. Takie czasy

Jakie są warunki zatrudnienia w Medicover?

Johny

O jakie stanowisko dokładnie pytasz...? Każdy dział rządzi się innymi zasadami i rekrutacja będzie wyglądała inaczej. Zresztą o wszystko możesz wypytać na rozmowie. Od siebie dodam, że stawki sa jak wszedzie, ale sa też premie uznaniowe i benefity. Duży props za prywatną opiekę medyczną

Nonono

Nie polecam w pracy w firmie Medicover, ponieważ jest ciężka atmosfera, coraz więcej obowiązków a pieniądze takie same.... Owszem są szkolenia ale żeby za tym były docenienie pracownika poszła pensa do góry zapomnij. Bardzo dużo straciłam w tej firmie zdrowia psychicznego i nie tylko... Ja jako były pracownik dużo się nauczyłam jeżeli chodzi o obsługę pacjenta.... Podsumowując to można wiele się nauczyć ale nie zmienia to faktu, że nawet pracownicy którzy przepracowali w tej firmie wiele lat mówili że jest coraz gorzej.

Kinga
@Nonono

Nie ma tragedii według mnie. A mam porównanie, bo dopiero przeszłam do medicover po 9 latach pracy w innym miejscu. Prace tutaj poleciła mi znajoma - też długoletni pracownik jak Ty. I owszem mówiła, ze praca nie jest łatwa, ze jest stres itd., ale to zrozumiałe w naszym zawodzie. Jak narazie nie żałuje wyboru, a wrecz jestem zadowolona

Asdfghjkl

W firmie w ostatnim czasie dzieje sie bardzo zle. Pani Kierownik zupełnie nie idzie za potrzebami pracowników, wrecz robi na zlosc. Zmuszanie do pracy w swieta Bożego Narodzenia jest ponizej pasa - przeciez to jest czas dla rodziny! Kontakt do Pacjenta w malo znaczącej sprawie jest najzwyczajniej nietaktowny i zle wpłynie na wizerunek firmy. Zarabiamy najnizsza krajowa a wymagania mamy narzucane jakbysmy zarabiali conajmniej 3 razy tyle. Ciekawe dlaczego Pani Kierownik wraz z Panią Menager nie przyjdą tego dnia do pracy? Pamiętajcie, ze wszyscy jestesmy ludźmi. Musimy sie szanować nawzajem, bo inaczej to wszystko upadnie i ludzie zaczną masowo odchodzić. Nie wynagradzacie pracy w zaden sposob, marna premia albo wcale - brak podwyżek. Tak chcecie zmotywować ludzi do pracy? Osoby zarządzające w tak dużej firmie, gdzie na codzień mamy do czynienia z wieloma różnymi ludźmi powinny miec choć troche empatii. Niestety przez te wszystkie decyzje i zachowania Pani Kierownik w ostatnim czasie straciliśmy wielu pracowników. A mozna bylo tego uniknąć... ogarnijcie sie i spójrzcie poza czubek własnego nosa.

@Asdfghjkl

Hm w tej firmie od zawsze pracowało się w swięta. Z tego co mi si e wydaje to również jest zapisane w umowie, w jakich dniach się pracuje. Czyli podpisując umowę, człowiek godzi się na pracę w swięta. Inną kwestią jest to, że zazwyczaj święta były dla chętnych, raczej nikogo nie powinno się zmuszać. Nie wiem jak jest teraz, ale ja nie zrzucałabym to na brak empatii, a na specyfikę pracy oraz świadomość, że praca na infolinii również jest w takie dni.

Jarosław
@.

Czy praca w święta o której piszesz jest dodatkowo płatna? Jak wygląda kwestia umów w firmie, czy od początku można tu liczyć na umowę o pracę? Daj znać, jestem tego ciekaw.

Bigos
@Jarosław

Za jeden dzień świąt dostajesz bonus 200 zl. Takze jak dla mnie mogę co roku w takie święta pracować. Umowa o prace tylko dla ogarnietych, którzy na to zasługuja. Na początku tylko zlecenie

@Asdfghjkl

Masz rację jednak zwróć proszę uwagę, że na rozmowie kwalifikacyjnej zawsze informujemy, że pracujemy 365 dni do roku i w święta ja taka informacje dostałam. Każdy przychodząc tu jest uświadomiony, że to jest infolinia medyczna więc kontakt z pacjentem musi być non stop tym bardziej, że tych połączeń nie a dużo. Niestety wiele osób z nas zgadza się na wszystko podczas rozmowy "tak pasuje mi stawka tak jestem dyspozycyjna" a potem na przerwie "o to niesprawiedliwe itp. Mimo wszystko rozumiem Twoje rozgoryczenie.

Nonono

Zgadzam się w 100%

Kornik

Jestem pozytywnie zaskoczony dzisiejszą rozmową rekrutacyjną. Pani wbrew temu co słyszałem od osób postronnych, była bardzo miła, do tego przygotowana do rozmowy. Pytania były konkretne, warunki i zarobki przedstawione kawa na ławę. Feedback był dobry, liczę że oddzwoni

Magda
@Kornik

O której zaczyna się pracę a o której kończy? 22:00? W niedziele się chodzi do pracy?

Xxx
@Magda

Start o 7, do 21, w niedzielę i święta również otwarte

Kornik
@Magda

Godziny jak podali wyżej. Mnie to lezy jak najbardziej, bo się wymieniamy z żoną w pracy nad córą. A jak coś komuś nie pasuje danego dnia, to nie ma problemu z dogadaniem się co do zamiany. Ludzie sa z tego co zauwazyłem i juz podpytałem wśród znajomych bardzo elastyczni i całkiem życzliwi

Ewelina
@Kornik

Nie studentów też zatrudniają?

Justyna
@Ewelina

A dlaczego i nie. Zaczęłam jako studentka, teraz jestem juz 2 lata po studiach i nadal w medicover. Godziny mi pasują, zarobki też póki co spoko, mozna dopykać nadgodzinami i premią

marta
@Justyna

Czy wszyscy mogę pracować z domu? Co się robi na Home office?

Justyna
@marta

No ale to zalezy od tego w jakim działe jesteś. Przeciez nie każdą prace można wykonywać zdalnie...w każdej firmie tak jest

Hagi

Witam. Czy ciężko siędostać do pracy jako konsultant i czy cięzka jest praca konsultanta?

Szary
@Hagi

Co znaczy pytanie Czy ciężko się dostać? ;p Jak masz dobre CV i pozytywne nastawianie to przejdziesz rekrutacje spokojnie. Czy jest ciężko? To zalezy od dnia. Umówmy się to nie jest przerzucanie węgla tylko praca z drugim człowiekiem. Potrafi zdenerwować, ale też bywa bardzo sympatycznie. Zespół jest spoko

Prawie nowa
@Szary

Dlaczego niektóre dziewczyny z działu angielskiego,tak się panoszą? Bo zarabiają 1 zł więcej?

Stara xD
@Prawie nowa

Od kiedy wprowadzili dział angielski? Zawsze byli pojedynczy konsultanci i wiecznie za mało ;)

Alka
@Prawie nowa

To musisz je zapytać ;p najlepiej po angielsku :) A tak na serio to czy to podstawówka, co to znaczy że ktoś się 'panosi'?...serio nie macie chyba innych problemów? :(

Iza

Uciekłam do medicover z poprzedniej pracy, gdzie po 15 latach powiedziała dość. Tutaj jest totalnie inny świat szczególnie jesli chodzi o traktowanie ludzi. Trafiłam na spoko team. Dziewczyny sa miłe, nie ma narzekania wkoło jak było w tamtej pracy. Wiadomo, że bywają rózne sytuacje, ale ogólnie firma trzyma poziom szczególnie jeśli chodzi o traktowanie pracowników i warunki pracy

Angi
@Iza

Startuje w poniedziałek liczę dziewczyny na wsparcie2????

Weronika

Widzę, że sporo się tutaj dzieje, więc dodam coś od siebie. Zahaczyłam się tylko na chwilę w medicover. Miałam przetrzymać czas pandemii i znaleźć coś lepszego. Ale...wkręciłam się w tę pracę. Najpierw były szkolenia - dla mnie super nowe doświadczenie, poprzednie firmy nie podchodziły tak profesjonalnie do szkoleń. Zazwyczaj kończyło sie na mechanicznym przejściu przez punkty i start - zaczynaj. Co no...nie było komfortowe dla 'świeżaka'. Tutaj jest inaczej. Jednak szkolenie jest najważniejsze i firma na tym się skupia, bo jednak chodzi o wizerunek i kontakt z pacjentami. Do tego załoga. Ludzie tutaj są naprawdę spoko. Można się dogadać i co do zmian w grafikach i co do pomocy. Fajna atmosfera. Dlatego nie planuję zmiany i rekomenduję firmę przyszłym 'świeżakom'

Biurwa
@Weronika

I fajne koleżanki można poznać :))))))))))))

Czy można liczyć w Medicover na prywatną opiekę medyczną?

Marcyśka

To chyba zależy od stanowiska. Chociaż z tego co wiem, wiele osób się łapie. Na pewno prywatną opiekę medyczna mają pielęgniarki i lekarze, którzy pracują określoną liczbę godzin. Mnie na recepcji też przysługuje

@Marcyśka

W call center tak przy umowie o pracę.

@Pracująca

Ile można zarobić na call center z angielskim? Idę na studia zaoczne i mam mniej niż 26 lat

A jak wygląda praca na infolinii musimy umieć posługiwać się programami na komputerze. Jeśli tak to jakimi i ile na miesiąc można zarobić?

@Karolina

Oprogramowanie jest objęte tajemnicą przedsiębiorstwa, a zarobki to szerszy temat obejmujący liczbę przepracowanych godzin, obsługiwane inne działy poza infolinią ogólną, języki obce itp. Oscylują w tych niższych stawkach na rynku, ale można sobie ustukać 100-300 zł premii za pracę bez reklamacji, błędów itp.

@Karolina

Tak są aplikacje komputerowe jednak poznasz je na szkoleniu.

Dzień dobry, widziałam ofertę pracy w Kielcach jako specjalista ds analiz i raportowania. Wiecie czy to jakieś nowe stanowisko, nowy dział, czy dołączenie do zespołu? Z tego co widziałam Kielce to głównie call center. Czy w Kielcach na Tragowej pracuje dużo osób? Jaka jest atmosfera pracy?

Izka
@Kandydat

Co do samego stanowiska to nie podpowiem czy rzeczywiście takowe istniało, ale wydaje mnie się że tak. Zgadza się na ludzi do call center zawsze jest popyt, bo jak wiadomo firma się rozwija, przybywa pacjentów to i obsługa musi być zapewniona. Powiem Ci, że sama nie narzekam na atmosferę. W odróżnieniu od poprzedniej firmy, wyjście na zmianę do pracy nie kojarzy mnie się już tylko z dramatem dnia. Jest przyjaźnie, relacje są naprawdę poprawne, a zespół sie wspiera. I chociaż bywają dni, że jest napięcie, to jednak prawda jest taka, że na swoich zawsze można liczyć - są niezawodni

Nius
@Kandydat

To nie jest nowe stanowisko. Call Center ma różne stanowiska - różne działy. W Call Center jest cały zespół raportowania i analiz. Akurat szukają kogoś nowego. Trzeba być biegłym w excel.

kora
@Nius

Możesz rozwinąć czego wymagają dokładniej na stanowisku ? Excel ale co dokładniej ?

Tosia
@kora

Nie do końca wiem jak ta praca wygląda ale na poprzedniej rozmowie 2-3lata temu jak startowałam wymagana była biegła znajomość kilku przydatnych funkcji pozwalających sprawnie poruszać się po dużych plikach, skróty klawiszowe. Tabele przestawne, wizualizacje itp.

kora
@Tosia

Właśnie mam rozmowę za parę dni i powiedzieli, źe będzie kilka zadań do wykonania na miejscu m.in z Excela i kompletnie nie wiem jak się przygotować

@Kandydat

Nie to nie nowe stanowisko po prostu jedna z osób zmieniła miejsce pracy. Atmosfera w tym dziale naprawdę spoko. Na czas pandemi 50% osób w biurze.. Na tym stanowisku chyba praca zdalna.

Obcy

Ile gdzieś miesięcznie można zarobić ,robiąc po 8,9 h w tygodniu? W miesiącu da się zarobić powyżej 2 tys.? Czy średnio tak?

P R A W D A
@Obcy

Jeśli zarobisz w tej robocie 1500 zł na rękę to już będziesz skakać z radości. Nie znam nikogo kto tam zarabia 2 tysiące złotych

@P R A W D A

Ale farmazony piszesz Jak ktoś studiuje i ma poniżej 25lat przy 160h 3 tys na konto lekka ręka plus premia i dodatki np za zmiany dzielone

Aaa
@Nowy

Bo masz podatek zerowy i masz stawkę większą o 5zl na godzinę niż ludzie powyżej 26 roku więc to prawda że tam wyrobić 2000 to cud

Dżony
@Obcy

Jak dbasz tak masz. Sam decydujesz tak naprawdę ile zarobisz. Stawki godzinowe są jasno ustalone, do tego dochodzą premie. Jak chcesz to ciśniesz i zbijasz więcej

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Medicover?

Rei

Żadnych konkretnych, przynajmniej w moim przypadku, rozmowa telefoniczna to było po prostu praktycznie jedynie zaproszenie na szkolenie.

Narzekaliście na Medicover, bo chociażby praca w galeriach miała być lepsza niż tutaj. A to psikus. Medicover nie zostawia swoich pracowników, daje nam możliwość pracy zdalnej. Cały zespół, kadra stawali w ostatnim tygodniu na głowie żeby uruchomić nas w domach. Mamy nowe sprzęty, mamy możliwość pracy zdalnej i dalszego funkcjonowania przy zachowaniu zdrowia, nie tracimy źródła utrzymania. A wasze firmy jakie mają supermoce?? Narzekają ludzie, którzy mają problem z akceptacją siebie, a przez to nie umieją odnaleźć się w towarzystwie innych, a kiedy jeszcze mają jakieś obowiązki, to pada pytanie "jakim prawem?". A no takim, że w każdej pracy są jakieś mierniki i ocenia się pracę danego człowieka, w innych ocenia się jeszcze jego samego. W Medicover ważny jest nie tylko wynik. Błędy i niesmak ostatnich miesięcy zostały naprawione. Nie dostaliśmy życzeń na święta, ale dziś możemy zostać w domu zdrowi i bezpieczni i tu Renata jak i reszta kadry pokazała najwyższą klasę. To więcej niż tylko praca :)

Obrian
@.

Normalnie dać im medal.

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Kielce

• Jak się pracuje w Medicover?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 11 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medicover?

Kandydaci do pracy w Medicover napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medicover