Opinie o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Perfect Match Detachering BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Perfect Match Detachering BV o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

kwiatuszek 19

(usunięte przez administratora) z dziadostwem nie polecam, zastanowcie sie 100 razy zanim podejmiecie wspolprace zero pomocy ze strony biura, nie doprosisz sie o solaris nawet zeby ci podrzucili warunki mieszkaniowe na bungalu patola goni patole 86 za hate tygodniowo plus 50 kaucji ,7.50 srodki administracyjne dziennie co juz na samym wstempie jest smieszne 100 kaucji za rower za pranie 5 euro bo nawet pralni niema dla personelu do sklepu na pieszo 5 km bo nawet nie organizuja transportu raz w tyg a jak wyladujesz na bungalach to nic nie zalatwisz bo do biura masz 10 km i nikt cie nie podrzuci a co do zarobkow to lipa w (usunięte przez administratora) max 210 ODRADZAM.................

numer 5
@kwiatuszek 19

prawda szczera prawda mieszkam tutaj teraz ; )

zaślimaczona

To jedź na camping do Valkenswaard i sobie zobacz na własne oczy , domki nr 5 i 6 są zaślimaczone i nikt z tym nic nie robi :) Środowisko ślimaków jest raczej wilgotne więc ja tutaj nie zmyślam bo nie mam po co tego robić .

jojojo

Witam, mam wyjechać jutro do helmond do biura, praca na produkcji, czytam opinie, mówili mi że będę mial 5 euro na czysto, a tu czytam że to nie prawda. Prosze o jakies komentarze czy warto jechac tam, bo nie wiem co robic.

zaslimaczeni

Witam . Ja wraz z chlopakirm zostalsy zakwaterowani w Valkrnswaard na campingu. Mieszkalismy tam z jeszcze jedna para. Spoko ludzie pozdro dla nich . W domku numer 6 wychodza slimaki z odplywu w prysznicu, wiec kapiel z nimi jest pewna. W domku numerul n 5 nie dość ze wychodza slimaki z odplywu i kibla to kibel sie zapycha a w prysznicy stoi woda nawet cala noc i nastepna osoba Nie może się wykąpać. Mieszkalismy w tym domku przez trzy dni bo gdy do butow weszly mi slimaki to nie wtrzymalam i z tamtad ucieklam. Wynajelismy sobie mieszkanie , poznalismy ludzi ktorzy nam pomogli :) :) :) agencja robi walki na ludziach. W biurze w poznaniu wciskaja kity ze na wiekowce bedzieny mieli okolo 5 euro bo zakwaterowanie jest odtracane z kwoty brutto. Co sie okazuje w holandii ze wcale tak nie jest bo kazdy placi 86euro za tydzirn z kwoty netto. Nie chce mi sie wiecej pisac bo brak slow .

Pracownik Produkcji

Rozmowa szybka i na temat panie w biurze miłe pytań nie było zamiast tego wypełniłam test czy sie nadaje do zakładu :)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
radek

ja jade dzisiaj ktos mi powie czy firma ma oferty pracy tylko w okolicach biura helmond czy jest szansa pracowac np w okolicach rotterdamu??

Jolka

Jest to firma typowo nastawiona na dziewczyny , pracuje tu od 2 miesięcy i nie narzekam miła atmosfera w pracy czy w domku , praca lekka spokojna ale monotonna na produkcji mięsa , domek wygląda wspaniale jest wszystko co potrzeba , prysznic,kuchnia wraz z mikrofalą i piecem oraz wyposażona w garnki sztućce itd , w salonie jest telewizor z polską telewizją , ja nie narzekam ,a zarobki jak na singielke na wiekówce (17 lat) znakomite ja dostaję 200 euro tygodniowo bez sobót , 8h dziennie.Dojazd do pracy jak i powrót bardzo przyjemny w miłym towarzystwie.Ci co narzekają na firmę to są typowe nieroby a Ci którzy przyjechali tu pracować ,a nie się ciągle bawić zarobią nie małe pieniądze . Pozdrawiam Jolka z Valkenswaard :)

anna

Czy ktoś pracował przez nich jaki praca? proszę o kontakt na e-mail kieltyka.anna@gmail.com w celu opisania swojej przygody z tą firmą Z góry dziękuje

So bad match

Ostatnio inspekcja pracy przeglądała przepracowane godziny, pracowników tego biura, w jednym z zakładów, także chyba nie do końca wszystko z nimi w porządku skoro interesuje się nimi taka instytucja.

zniesmaczony

Ostrzegam Was ludzie przed tą firmą. W niedziele razem z moją narzeczoną przywiózł nas bus pod siedzibę firmy. Tam czekaliśmy 1,5h na śpiącego królewicza, który śmie nazywać się kierowcą. Żeby było mało, wywiózł nas w sam środek lasu do jakiegoś ośrodka wypoczynkowego, gdzie oczywiście były campingi w których mieliśmy mieszkać...cele w pierdlu wydawałyby się ładniejsze. Za pranie trzeba było płacić, o internecie zapomnijcie, całe szczęście była możliwość wykonania telefonu , co dziwne był zasięg. Moge orać po 16h, ale wydaje mi się że człowiek zasługuje na to by po pracy wrócić do domku o jakimś ludzkim standardzie a nie chaty na pustakach.

marius

Wszędzie pełno ćpunów i pijaków i konfidentów, którzy zarabiają 10euro na godzinę (stara gwardia), a reszta tyrają jak beduini lub są w tyłek robieni! Powinni zlikwidować ten (usunięte przez administratora) już dawno! Wstyd siadać na te ich rowery i do sklepu pojechać, wszystkie rowery pomalowane chamskom zieloną farbą takie oczojeb..ne zeby Holendrzy widzieli nas na ulicach.. A to że człowiek przyjeżdza i do pracy i pracuje zeby zarobic na mieszkanie to dopiero uwłaczające!

aniuś

no hej dostałam od nich propozycje pracy na produkcji przyprawy albo mięso i nie wiem co zrobić są tak podzielone zdania. Jeśli ktoś był to niech napisze coś konkretnie bardzo was proszę.

Phoenix
@aniuś

Na przyprawach lepiej

onaapppp
@aniuś

Moje dwie znajome wyjechały właśnie na przyprawy, ale bardzo sobie chwalą.

Martuska

Ja pracowałam prawie rok i nie Narzekam. Miałam stałe godziny,wypłaty na czas. Mieszkałam w fajnym domku

nikko

Praca jest, zarobki podane, tylko trzeba umieć samemu o siebie zadbać a nie czekać na zbawienie. Nikt za nas nic nie będzie robil ani nas wyręczał. Przede wszystkim trzeba dobrze gadać z koordynatorami, spoko ziomki. A jeśli chodzi o domki to JAK ZBASZ TAK MASZ, PROSTE!!!

seba

Gdzie wy mieszkacie? :) może jakiś email?

kami

Ja wyjeżdżam w niedziele rano :) ciekawa jestem czy te wszystkie opinie są prawdziwe, szczególnie te dotyczące "ofert" od kierowców.

Seba

Ja jade tam w niedziele i podobno od poniedzialku do pracy na produkcje. Mloda moze jedziemy na to samo?

@Seba

seba ja wyjezdzam jutro wieczorem. Do jakiego miasta jedziesz? moze i tam gdzie ja podaj adres :)

a....
@Seba

Witam, pracowałąm w tej firmie I powiem tak jeśli nie masz tam dobrych znajomych co Cie ściągają do siebie to nie radzę się wybierać. Mając znajomych trafisz na dobre warunki a nie mając żadnych wtyk/znajomych traficie do rudery( warunki mieszkaniowe fatalne) ODRADZAM!!!!!

mloda

napiszcie cos plissss !!!! czy warto jechac ?

tusek

o jakie ogłoszenie Ci chodzi ? PRACE PRODUKCYJNE W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM ? i jaka miejscowość ?

@tusek

tak o prace na produkcji jak tam teraz jest? w Helmond?

mloda

cześć wybiera się ktoś teraz do pracy na produkcję?

menka

jestem zainteresowana wyjazdem do pracy. czytając wasze opinie właściwie nie wiele rozumie czy mógłby mi ktoś napisać jakie prace się wykonuje czy znajomość języka jest konieczna i o jakich stawkach jest mowa

Zostaw merytoryczną opinię o The Perfect Match Detachering BV - Helmond

• Jak się pracuje w The Perfect Match Detachering BV?

Zobacz opinie na temat firmy The Perfect Match Detachering BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Perfect Match Detachering BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Perfect Match Detachering BV?

Kandydaci do pracy w The Perfect Match Detachering BV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Perfect Match Detachering BV