Opinie o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Perfect Match Detachering BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Perfect Match Detachering BV o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

krzysiek

niech ktoś spróbuje sie dodzwonić z holandii do poznania życze sukcesu

as

Witam Czy ktoś pracował tam przy malowaniu samolotów??? Jak warunki itd???

Tomek21

A ktos jedzie 30-31 do tej firmy?

Tomek21

I jak pojechalas?

Pracownik Produkcji

Rozmowa szybka i na temat panie w biurze miłe pytań nie było zamiast tego wypełniłam test czy sie nadaje do zakładu :)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Maja 23

Witam czy ktoś wyjeżdża w niedziele 24 do tej firmy

RAFALEK@

Ja wybieram sie do Helmond 17-01-2016 z Katowic

Tomek2

Tomek ja wybieram sie. Po Otto mysle ze juz gorzej byc nie moze zobaczymy

Witam Czy wybiera sie ktos 04,01,2016 do Helmond

nawalka

Matyldo z przykrością musze stwierdzić że to nie są zarzuty to jest realna rzeczywistość w tej agencji. Nikt tu nikogo o nic oskarżać nie będzie ale moze te opinie uratuja komus życie. Jesli zalezy ci na pracy dobrej i stabilnej zapraszam na maila ra_v.np@vp.pl wysle ci numery agencji ktore warte sa uwagi.

nawalka

Witam. Według mnie agencja the perfect match góruje w agencjach które należy omijać. Sprowadzaja caly czas ludzi do holandii upychaja ludzi dziesiatkami w domkach biora pieniadze za sofie numer a pozniej czekasz na prace po pare dni. Jak praca sie znajdzie to i tak jestes na szarym koncu musisz wpierw zarobic dla agencji na domek i ubezpieczenie a zanim zarobisz cos dla siebie jesli w ogole da sie cos zarobic to dopiero po miesiacu moze. Agencja bierze 7,5euro za dojazd do pracy codziennie chociaz bys mial 500metrow do pracy to i tak nie ma mozliwosci ominiecia tej oplaty. Zakwaterowanie straszne straszni ludzie tam siedza praca tez makabra po prostu jedziesz tam i wegetujesz i liczysz ze dozyjesz powrotu. Nie polecam a nawet zaklinam kazdego kto podejmie probe pracy dla tej agencji. Agencja ma podpisanych 50kontraktow w roznych fabrykach i nie masz stalego miejsca pracy tam gdzie ktos jest potrzebny to lecisz i robisz to co ci każą. Co do ludzi tam robiacych w fabrykach to straszne gbury wiekszosc ma mine jak by caly swiat stal przeciwko nim. Nie mozesz liczyc na pomoc a co dopiero zeby ktos ci cos wytlumaczyl. Jak jestes nowy to stoisz i patrzysz sie jak ludzie sie zajmuja swoimi zajeciami a ty nie wiesz w co rece wlozyc bo nikt sie toba nie interesuje w takim wypadku lepiej jest zamknac sie w toalecie i przesiedziec 8 godzin i tak nikt tego nie zauważy.

agaaaaa

Witam!! Odradzam wszystkim tą firmę!!!Byłam w tej firmie dwa dni i o dwa za długo!!!!Babka z biura na dzień dobry powiedziała że jak mam możliwość to żeby (usunięte przez administratora) z tej firmy bo niczego się nie dorobię a na wypłatę jaką kolwiek mogę liczyć może po miesiącu bo miesiąc trzeba (usunięte przez administratora) eby biuro utrzymać!!! za mieszkanie 86euro i jak dostaniesz się na Ommel na kempingi to porażka do sklepu 6km nie interesuje ich w biurze że nie masz czym się dostać to Twój problem w pokoju szafa bez półek w kuchni nie ma miejsca na twoje rzeczy bo półek też brak ani czajnika ani garów ci co mieszkają dłużej to swoje prywatne ani internetu ani tv a już o pralce zapomnijcie z polski ze sobą trzeba zabrać niby gdzieś na tych kampingach można zrobić pranie za 5euro. 23euro pobierają za ubezpieczenie ale z tego co słyszałam to trzeba sprawdzić czy opłacają bo niby kasę biorą ale nie opłacają ubezpieczenia 50euro musisz zapłacić kaucji za mieszkanie 7,50euro dziennie pobierają za to że cię zawiozą do pracy no i jeszcze za czipa do pracy też ci pobiorą więc (usunięte przez administratora) zarobisz tylko na biuro trzeba (usunięte przez administratora) Koleś wracając ze mną z pracy mówił że jest miesiąc już i przez ten miesiąc nic nie zarobił jest jeszcze na minusie -125euro dla biura!!! Kierowcy też mówią że w tej firmie kariery się nie zrobi więc jak możliwość to (usunięte przez administratora) i tak zrobiłam!!! Dzisiaj Ci napiszą że idziesz do pracy a jutro że trzeba być pod telefonem cały dzień i nie możesz się nigdzie ruszyć bo oni zadzwonią i masz być gotowy bo zaraz ktoś podjedzie tylko że zaraz to u nich trwa z pół godziny albo lepiej!!!! Więc jeśli się ktoś z was wybiera to naprawdę zastanówcie się poważnie bo nie dość że na podróż się wykosztujecie w tamtą stronę to jeszcze na powrót do domu!!!!

mariano

Ofertę pracy z tej agencji, znalazłem na stronie "niedziela.nl" jest tam wiele ofert z pracą w Holandii, z różnych firm.

mariano

Generalnie......8,70 brutto, 40 godzin tygodniowo z "plusem", czyli możliwe nadgodziny. Zakwaterowanie w domku, w pokoju dla pary...w sumie tyle.

helmut

@Mariano jakie warunki ci zaproponowali?

mariano

Witam. Dostaliśmy, razem z moja dziewczyną ofertę pracy, przy pakowaniu przypraw w Helmond.Wyjazd w najbliższą niedzielę. Czy może ktoś wie, co tam się w tej chwili dzieje ?

gosc
@mariano

Tragedia! pojechaliśmy z chlopakiem, zapewniali od razu prace,a tu co chwilę "pod telefonem" albo "jutro wolne"! Najgorsze biuro jakie moze byc! Dla osób, ktore sie wybieraja do pracy przez te biuro, radzę sie dwa razy zastanowic. Nie dość, że wykosztowaliśmy sie na wyjazd to wróciliśmyy spłukani!

as

nie jedz na samoloty jeden dzien robisz 17h a drugi masz wolny,nie placa nadgodzin i godzin nocnych

Do- "O"

Przyprawy to praca dla mężczyzn bardziej niż, mięso? Powien tak, jest kilka zakładów jak się załapiesz to będziesz pracować 5 dni w tygodniu, jeśli nie to 2 lub 3 dni. Szczere to szkoda czasu i pieniędzy na tą Agencje. Pozdrawiam :-)

O

Dostałam propozycje pracy na przyprawach bądź mięsie. Wie ktoś może jaka jest tam teraz sytuacja ? Czy jest szansa na więcej pracy niż 2 dni w tygodniu ? Czy nie ma sensu jechać ?

Gościnna 22

ZGADZAM SIĘ Z OPINIA (KWIATUSZEK 19) JEST DOKŁADNIE TAK SAMO JAK KOLEŻANKA OPISALA. Do tego bywa tak że pracuje się 2 dni a resztę spędza się w domu. Pobierają też 5 euro za przelew na polskie konto jeśli ktoś nie ma Holenderskiego. Za buty też 25 EURO. Na bungalach nie jest za ciekawie, brudne materace, ściany, połamane łóżka. Totalna porażka. Przywoza ludzi po to by na nich zarobić i nic więcej. NIE POLECAM

elwi28

Witajcie! Powiedzcie mi jak to z pracą wygląda? Bo stawkę znam (mimo, że zaniżona to i tak mi odpowiada, u siebie tyle nie zarobię), warunki mieszkaniowe też mnie nie przerażają, tylko ten brak pracy.. Powiedzieli mi że 40 h w tygodniu, czy to prawda czy jest mniej? W weekend mamy jechać ze znajomymi i sie zastanawiamy czy nie odpuścić :) Dzieki za info :)

nesta
@elwi28

Elwi28 ja pracuję mimo, że na wiekówce to i tak zarabiam więcej niż bym zarobiła w Polsce. Wyjechałam na pracę sezonową i jestem mega zadowolona. Mam 5.75 brutto a na rękę 5.25 euro.

Ona
@elwi28

Pojechaliście czy odpuściliście? Mam ten sam dylemat...

Zostaw merytoryczną opinię o The Perfect Match Detachering BV - Helmond

• Jak się pracuje w The Perfect Match Detachering BV?

Zobacz opinie na temat firmy The Perfect Match Detachering BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Perfect Match Detachering BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Perfect Match Detachering BV?

Kandydaci do pracy w The Perfect Match Detachering BV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Perfect Match Detachering BV