Opinie o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Perfect Match Detachering BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Perfect Match Detachering BV o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Malinka94

Witam wybieram sie do Van roya na pakowanie mięsa przez firme perfect match jak jestogólnie w tej pracy ile można zarobić na tydzień i czy praca jest ciężka

xnxx

Mniej wiecej ile mozna zarobić na czysto co tydzień ?

xnxx

Witam, czyli jak w umowie od tej firmy jest napisane ok 5 Euro/h to z tego jeszcze mam płacić za transport i zakwaterowanie, czy to już jest odliczone i tle się dostanie do ręki?

lolek123
@xnxx

mariusz
@lolek123

dołączam się do pytania

xxx

Witam,według mnie agencja THE PERFECT MATCH jest dobrą firmą lecz nie do końca.Głównym problemem w firmie jest domek w miejscowosci Helmond Medevort8,w którym mieszka PANI JOANNA,która nie pracuje w firmie a dyktuje warunki ludzią którzy mieszkają i pracują i płacą za ten domek.PANI JOANNE przyłapałam na przeszukiwaniu moich rzeczy osobistych,gdy jej zwróciłam uwagę że powiem PANU ZBYSZKOWI zostałam z policzkowana.Jednym słowem banda złodziei,co PAN ZBYSZEK przywiezie z hali to jest wywożone do POLSKI.A na innych domkach brak garnków,talerzy itd.Po dwóch tygodniach od tego incydentu zostałam zwolniona że niby ja zachowywałam się agresywnie wobec mieszkańców, tak naprawdę to PANI JOANNA robiła cały zamęt.Nawet dwóch kierowców nie wytrzymało presji wywołanych przez PANIĄ JOANNE i wyprowadzili się.Firmo THE PERFECT MATCH czy wam są obojętni wasi pracownicy,dalej będziecie patrzeć przez palce na ten dramat co się dzieje.PZDRAWIAM XXX

Pracownik Produkcji

Rozmowa szybka i na temat panie w biurze miłe pytań nie było zamiast tego wypełniłam test czy sie nadaje do zakładu :)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
marzena

Witam jade na przyprawy w ndz 22,05 zobczymy jak bedzie bo opinie podzielone a poki nie pojedziesz i nie zobaczysz to nie ma co oceniac. Jakas dziewczynakobieta chetna do wyjazdu razem by bylo raniej prosze pisac na mala marzenapalka@vp.pl

dokitufirma

do kitu ten perfekt

thania

86 euro za domek , a w domku nie ma neta i jest syf. Cenia się bardzo, transport 7,50 euro za kazdy dzien, acha praca moze byc w 1, 2, 3 ,4 lub w najlepszym wypadku 5 di w tygodniu.

karo

Firma beznadziejna, niepolecam! Jak chcecie robic tylko na biuro i zarabiac marne grosze to prosze bardzo..

Patol33

A kobiety mieszkają razem w domkach chłopakami? Czy poprostu sodoma i gomora tam jest ?

Patol33

a jak z ludzmi na bungalach ? normalni ?

Ktos

Jest mega zle we wszystkim robisz na firme po trzy dni gora by mieli za co potracic za domek lub bungal w domkach nawet do 15 osób miejsca brak bungale same mrowki chodzace po wszyskim ciuchy jedzenie po tobie tragedia zero wsparcia maja wyj... Na miejscu na ludzi mili zanim sie wprowadzisz pozniej w d... Mają

berlan
@Ktos

Ktos - co Ty gadasz za bzdury, człowieku wez sie ogarnij :/ jakie 15 osob na domku? kompletny kretyn z Ciebie! Nie wierzcie w takie historyjki. Jak chcesz pracować to pracujesz, a jak jedziesz i sadzisz, ze za ladne oczy dostaniesz wyplate to lepiej zostan w domu. Praca glownie jest na produkcji, jako pakowacz kielbas, miesa. Domki przyzwoite, wiadomo, ze jak dbasz tak masz. Ludzie na domach spoko. Ja nie zaluje, ze wyjechalem, bo przynajmniej mam prace i pieniadze! Polecam ;)

Mariusz
@berlan

Skoro tam jest tak dobrze to czemu nie jesteś w pracy? Masz pracę i pieniądze w tej firmie jak piszesz, a w środku tygodnia o 10:28 siedzisz na necie i ją wychwalasz....hmmm...to daje do myślenia czym się u nich zajmujesz...

Patol33

są godziny i jak zakwaterowania ?

Patol33

ja mam zacząć prace od poniedziałku na wędlinach i jeszcze nie wiem gdzie mnie zakwaterują gdyż bede u nich w tą niedziele. ma ktoś jakieś info ? dzieki

mimi

Ja pojechałam z chłopakiem i jesteśmy zadowoleni po kilku tygodniach pracy. W poniedziałek po przyjezdzie podpisaliśmy papiery u takich miłych Pań. A we wtorek rozpoczęliśmy pracę w fabrykach z mięsem na pakowni. Wypłaty na czas. Praca jest. Godziny są. Nie czytajcie opini tych zawistnych ludzi co tam pracują niekiedy latami, a potem psy wieszają na firmie.

Mloddy

Widze komentarze na temat tej firmy jade w niedziele tam i mam nadzieje ze bedzie dobrze. Czy moze tez ktos jedzie ?

danieC
@Mloddy

Ciekawe czy jeszcze tam te lesbijki "Polki" pracują na tym mięsie hih babo-chłopy/ Odradzam Perfect mach to jest syf i kpina i oszustwo !!! NOWOCZESNE NIEWOLNICTWO !!!

M.

Siema, wybieramy się z dziewczyną w niedzielę rano do Helmond to jest 03.04.2016. Jeśli ktoś chciałby się z nami zabrać, żeby dojazd był tańszy (jedziemy własnym autem) to dajcie znać na e-mail: diablo-3000@outlook.com

Maly

I jak z tą agencją? Mam wyjechać w sobotę...

kamilmce

ja wlasnie wybieram sie z kolega proszę o konkrety firmy . z katowic ktos juz tam jest na miejscu s

pompa111
@kamilmce

siema ja wlasnie sie wybieram w sobote z mysłowic z kolega też zastanawiam sie nad wyjazdem opinie sa dziwne jak dla mnie

Jedzie ktoś na 14.03.2016 do pracy przez ta agencje? może ktoś ma informacje jak to teraz tam wygląda?

JJaKub
@Paweł

To tak szczerze nie polecam , firma cie ma głęboko w nosie kontakt z firma jest naprawde żaden . Warunki socjalne 3/10 dziurawa wanna cieknący kibel i syf na każdym kroku

gosc

Spróbowałam , nie było problemu

Zostaw merytoryczną opinię o The Perfect Match Detachering BV - Helmond

• Jak się pracuje w The Perfect Match Detachering BV?

Zobacz opinie na temat firmy The Perfect Match Detachering BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Perfect Match Detachering BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Perfect Match Detachering BV?

Kandydaci do pracy w The Perfect Match Detachering BV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Perfect Match Detachering BV