REMAXBUD SP. Z O.O.

Suchy Las

Opinie o REMAXBUD SP. Z O.O.

erf
użytkownik zarejestrowany

@Nin ale zarobki zalenze sa od wielu czynnikow przeciez na przyklad od wyksztalcenie czy tez dosiwadczenia

janek
użytkownik zarejestrowany

a to u nich tylko sa oferty na inżynierów czy jak to wszystko wygląda? strasznie jestem ciekawy jak wgląd u nich praca. bo chyba ceny muszą mieć konkurencyjne, teraz chyba opłaca się bardziej wyjechać i pracować za granicą niż w Polsce, ale wydaje mi się, że jednak można trochę ponegocjowac warunki u nich czy nie za bardzo?

maciek
użytkownik zarejestrowany

haha, no też prawda, że dyplom czy tytuł nie czyni Cię inżynierem, o tyle dobrego jest przynajmniej z tej strony tak naprawdę.. co do reszty to warto cały czas jakoś się kształcić w tym kierunku, bo ma się większe szanse na zatrudnienie potem, wiem co mówie, bo sam to na sobie przetestowałem, niebo a ziemia

zorro

Co dzieje się z tą firmą. Zamierzałem z nimi wspołpracować ale.....

Wykonawca

Szukam osób i firm chcących przyłączyć sie do wniosku o upadłość

g.a

Dla tej firmy w Sądzie Rejonowym Pozań - Stare Miasto jest złożony wniosek o ogłoszenie upadłości.

były pracownik

nie wyświetla linków... wpisz w wyszukiwarkę okręgowy inspektorat pracy w poznaniu, tam znajdziesz na pasku z lewej zakladkę " do pobrania" zgłoszenia, skargi itd...

@były pracownik 05.06.2014, 20:46
nie wyświetla linków... wpisz w wyszukiwarkę okręgowy inspektorat pracy w poznaniu, tam znajdziesz na pasku z lewej zakladkę &q...

juz wyslalem, pozdrawiam,podaj swój nr tel

były pracownik

Ja właśnie wysłałem skargę do PIP w Poznaniu, polecam zrobić to samo, może wtedy coś się ruszy

@były pracownik 04.06.2014, 20:22

podaj adres pipu ja tez zloze,

BUDOWLANY

PROSZE O NR TEL DOLACZE SIE DO SPRAWY.

MarMur

Witam proszę o informacje o Remaxbud podaje ta firmę do sadu i chce znaleźć dużo wierzycieli żeby ukrócić ich działania.

am

Uważajcie przy spisywaniu umów. Są więcej niż niebezpieczni.

MarMur
@am 05.05.2014, 11:51
Uważajcie przy spisywaniu umów. Są więcej niż niebezpieczni.

moneta

remaxbud nieplaci diet, ani delegacji, niepolecam

Beanka
@moneta 05.05.2014, 09:41
remaxbud nieplaci diet, ani delegacji, niepolecam

Dzień dobry Jesteśmy wierzycielami Remaxbudu, proszę o kontakt.

budowlaniec

nie płaci podwykonawcom, uważajcie, ja już straciłem kase. Przez nich mam problemy, (usunięte przez administratora)

Pasza
@MarMur 17.05.2014, 12:46
Podaje Remaxbud do sadu jeśli wiszą Wam pieniądze proszę o kontakt.

Witaj, pracowalem w Remaxbudzie i są mi winni pieniądze, chętnie się przyłączę do walki o swoje

beanka
@MarMur 17.05.2014, 12:46
Podaje Remaxbud do sadu jeśli wiszą Wam pieniądze proszę o kontakt.

Ja również podaję ich do sądu. Proszę o kontakt

gorszek

W końcu tatusiem [usunięte przez moderatora] jest [usunięte przez moderatora] który położył w likwidacji Energopol, MAXER i z najnowszych HYDROBUDOWA POLSKA S.A. (czyli HYDROBUDOWA Włocławek, Katowice, 9 w jednym). Mistrzowie likwidacji.

wy.dymany

[usunięte przez moderatora] . Dorobil sie nowego domu i fajnej fury na krzywdzie podwykonawcow On nikogo nie szanuje [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o REMAXBUD SP. Z O.O. - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REMAXBUD SP. Z O.O.