Remaxbud Sp. z o.o.
counter
2 17 27 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 82 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Remaxbud Sp. z o.o.?

F Nowy wpis

Odzyskam dla Państwa należność od dłużnika, prowadzę postępowanie w tej sprawie. Proszę o kontakt pod nr 517070856

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 183 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Remaxbud Sp. z o.o.?

Cezary Nowy wpis

Szkoda, że tak sie stało. Ludzie stracili pracę!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w REMAXBUD SP. Z O.O.? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

erf

@Nin ale zarobki zalenze sa od wielu czynnikow przeciez na przyklad od wyksztalcenie czy tez dosiwadczenia

janek

a to u nich tylko sa oferty na inżynierów czy jak to wszystko wygląda? strasznie jestem ciekawy jak wgląd u nich praca. bo chyba ceny muszą mieć konkurencyjne, teraz chyba opłaca się bardziej wyjechać i pracować za granicą niż w Polsce, ale wydaje mi się, że jednak można trochę ponegocjowac warunki u nich czy nie za bardzo?

maciek

haha, no też prawda, że dyplom czy tytuł nie czyni Cię inżynierem, o tyle dobrego jest przynajmniej z tej strony tak naprawdę.. co do reszty to warto cały czas jakoś się kształcić w tym kierunku, bo ma się większe szanse na zatrudnienie potem, wiem co mówie, bo sam to na sobie przetestowałem, niebo a ziemia

zorro

Co dzieje się z tą firmą. Zamierzałem z nimi wspołpracować ale.....

Wykonawca

Szukam osób i firm chcących przyłączyć sie do wniosku o upadłość

g.a

Dla tej firmy w Sądzie Rejonowym Pozań - Stare Miasto jest złożony wniosek o ogłoszenie upadłości.

były pracownik

nie wyświetla linków... wpisz w wyszukiwarkę okręgowy inspektorat pracy w poznaniu, tam znajdziesz na pasku z lewej zakladkę " do pobrania" zgłoszenia, skargi itd...

@były pracownik

juz wyslalem, pozdrawiam,podaj swój nr tel

były pracownik

Ja właśnie wysłałem skargę do PIP w Poznaniu, polecam zrobić to samo, może wtedy coś się ruszy

@były pracownik

podaj adres pipu ja tez zloze,

BUDOWLANY

PROSZE O NR TEL DOLACZE SIE DO SPRAWY.

MarMur

Witam proszę o informacje o Remaxbud podaje ta firmę do sadu i chce znaleźć dużo wierzycieli żeby ukrócić ich działania.

am

Uważajcie przy spisywaniu umów. Są więcej niż niebezpieczni.

@am

Podaje Remaxbud do sadu jeśli wiszą Wam pieniądze proszę o kontakt.

moneta

remaxbud nieplaci diet, ani delegacji, niepolecam

Beanka
@moneta

Dzień dobry Jesteśmy wierzycielami Remaxbudu, proszę o kontakt.

budowlaniec

nie płaci podwykonawcom, uważajcie, ja już straciłem kase. Przez nich mam problemy, (usunięte przez administratora)

@budowlaniec

Podaje Remaxbud do sadu jeśli wiszą Wam pieniądze proszę o kontakt.

Pasza
@MarMur

Witaj, pracowalem w Remaxbudzie i są mi winni pieniądze, chętnie się przyłączę do walki o swoje

beanka
@MarMur

Ja również podaję ich do sądu. Proszę o kontakt

gorszek

W końcu tatusiem [usunięte przez moderatora] jest [usunięte przez moderatora] który położył w likwidacji Energopol, MAXER i z najnowszych HYDROBUDOWA POLSKA S.A. (czyli HYDROBUDOWA Włocławek, Katowice, 9 w jednym). Mistrzowie likwidacji.

wy.dymany

[usunięte przez moderatora] . Dorobil sie nowego domu i fajnej fury na krzywdzie podwykonawcow On nikogo nie szanuje [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Remaxbud Sp. z o.o. - Suchy Las

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Remaxbud Sp. z o.o.