Baltur Technika Grzewcza Millena Zajączkowska

Tarnowo podgórne

Opinie o Baltur Technika Grzewcza Millena Zajączkowska

olivka

Bardzo przyjemna atmosfera pracy, zespół mały, ale zgrany i zorganizowany. Wypłaty na czas, a to najważniejsze.

acodin

Beznadziejna. Wymagania z kosmosu, wyplaty z poslizgiem, zus nieplacony. Dajcie sobie spokoj.

wolf

witam Włoskie to najlepsza jest pizza i lody po za tym urządzenia grzewcze są do (usunięte przez administratora) i bardzo awaryjne szkoda grosza na serwis:)

Zostaw opinię o Baltur Technika Grzewcza Millena Zajączkowska - Tarnowo podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baltur Technika Grzewcza Millena Zajączkowska