Opinie o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Perfect Match Detachering BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Perfect Match Detachering BV o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

angelina

Hej, wie ktoś coś o zakwaterowaniu w OMMEL? MAM JUTRO JECHAC TAM i podjac prace przy warzywach i owocach w Helmond.

worek
@angelina

OMEL? uciekaj!! i nie zgadzaj się!! tylko na hotel i.b.c jak już

Krzysiek
@worek

A pracujesz tam jeszcze ?

popolupo
@angelina

ommel to domki letniskowe 15 m2 na jakieś 3-4 osoby ; typowe miejsce do spania i nic więcej; mikro kibel mikro kuchenka i mikro salonik; piętrowe łóżka itp itd Twój wybór

@angelina

Wysmieja ci sie w twarz pracy przy warzywach nie ma nie jedz tam bo za tydzien bedziesz sam opisywal to co ja

Tragediaa warunki tragiczne !!!!wyplaty za40h 210e!!!koordynator bartek to diler ktury opycha marichuane po domkach wpada do pokoi i jesli ma jakis kaprys kaze sie pakowac i wypie..cytuje.kaucja pobrana z poerwszej wypłaty 50euro za mieszkanie i 50za bedż do pracy po odjeciu wypłata pierwsza 52euro po zakonczeniu stosunku pracy powinno byc zwrucone po czym czlowiek dostaje solarisa 100euro na minusie za te wlasnie kaucje i pieniazki wakacyjne takrze na - dzwoniac do ksiegowej usłyszalem ze karzdego tygodnia oni dokladali do moich wypłat i dlatego pobieraja borgi i wakacyjne haha bedac w pl dostałem ostatnia wypłate na konto wiec dlaczego skoro mialem jakies niedopłaty nie zostalo sciagniete z wyplat tylko z moich godzin wakacyjnych i borgu za mieszkanie i czytnik do drzwi do pracy (bedrz)sprawe zglosilem do inspekcij pracy i do prywatnego adwokata .ludzie nie dajcie sie okradac jadac tam mialem pracowac przy wazywach tak bylem rekrutowany jeszcze w pl na miejscu smiech w twarz i my nie mamy prac przy wazywach..Złodzieje wyzucaja ludzi z dnia na dzien z dokmu z walizkami i groza pobiciem osilki koordynatora jesli ktos szuka tego typu wrazen to jak najbardziej skladajcie tam Cv zobaczymy co zrobi inspekcja pracy w tym temacie przeciez to nie dopuszczalne pierwszy raz w zyciu trafiłem na takich (usunięte przez administratora)

@Balbinka rozumiem, że miałaś okazję pracować w firmie The Perfect Match Detachering BV przez kilka lat. Orientujesz się czy na ten moment poszukują pracowników? Mogłabyś w kilku zdaniach opisać jak wyglądał Twój angaż w tej firmie?

Byly pracownik

Firma w Holandii Perfect Match oszukuje pracowników. Ściągają ludzi do pracy, ale pracy nie ma. Jak juz jest to pensja jest obcieta. Nie wyłączają pieniędzy wakacyjnych, praca codziennie jest "na telefon " albo wcale. Mieszkania na hotelu w Best z narkomanami i alholkoholikami, roi sie od dealerów, co weekend bujki. Brak ogrzewania w zimę a za to wszystko kolosalne kwoty. Zarobki czasami na minusie. Niektórzy przyjeżdżają i nie mają gdzie spać. Ostrzegam z daleka od tej firmy. Kuba kierowca kłamca zgramy z szefową.

Balbinka
@Byly pracownik

Potwierdzam w 100% co napisal byly pracownik-tak to wszystko prawda-niestety.

Pracownik Produkcji

Rozmowa szybka i na temat panie w biurze miłe pytań nie było zamiast tego wypełniłam test czy sie nadaje do zakładu :)

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

@popolupo a czy opisany przez Ciebie stan rzeczy będzie rekompensowany w postaci dodatkowych benefitów albo możliwości awansu? Możesz się z nami podzielić jak długo pracujesz w The Perfect Match Detachering BV? Może wiecie, czy w tym momencie firma poszukuje pracowników?

W ostatnim czasie widać wiele ofert pracy w firmie The Perfect Match Detachering BV, chodzi głównie o oferty związane z pracą na produkcji. Czy ten pracodawca oferuję umowy o prace? Co z dodatkami do płacy, można liczyć na jakiegoś typu benefity? Nie ma możliwości darmowych kwater, są tylko płatne? Będziemy niezwykle wdzięczni za udzielenie nam odpowiedzi. @Maxsi, zachęcam Cię do dłuższego wpisu, chętnie dowiemy się informacji o atmosferze pracy oraz kwestii związanych z premiami, na pewno możesz coś dodać w tym wątku.

popolupo
@Marta

nie polecam pracy w tej agencji ; praca tam to niewolnictwo nic więcej ; mają pozwy grupowe od pracowników i procesy sądowe ; sprawdźcie ile razy zmieniali nazwę firmy dlaczego? ano dlatego że mają problemyprawne i w ten sposób chcą się wymigać a dwa nikt nie chce dla nich pracować ; jak chcesz do końca życia pracować za 328 euro netto za 36 godzin pracy płacąc jednocześnie około125 euro za syfiaste zakwaterowanie, 37 euro za dowóz do pracy i 22 za ubezpieczenie to proszę bardzo ; zostanie Ci na rękę jakieś 150 euro powodzenia

Maxsi

Pracowałem przez tę firme trochę sa (usunięte przez administratora) pokoje (usunięte przez administratora) po 105eu i rower do pracy za 150eu praca żucanie worków 25kl na paleta gdzie w holandi worki można klasc do 24kilo po wyżej musi byc maszyna nie polecam tego biura

CiachBajera

Kur** i (usunięte przez administratora)

Jowita

(usunięte przez administratora) i wszystko co najgorsze. Warunki mieszkalne jakie oferują to poprostu nie da się opisać. W pomieszczeniu które miało być pokojem w pełni wyposażonym dla pary NIE BYLO NIC!!! Był tak mały że nawet łóżko by się tam nie mieściło. Odrapane ściany, pety, puszki i zgnite jedzenie... W ŻYCIU CZEGOŚ TAKIEGO NIE WIDZIAŁAM!!! TO BIURO TO PATOLOGIA.

Krzysiek

witam, ja dostalam propozycje do nich wyjazdu w nastepny weekend i po przeczytaniu wszystkich komentarzy mam mieszane uczucia, nie wiem co robic, czy jechac czy nie. Moze ktos pomoze? Mam mies zkac w ROSUN Krzyśek

ANIELKA77
@Krzysiek

Witam bardzo nie polecam tego biura,pracowalam tam 5 lat temu ,to byl moj pierwszy wyjazd do Holandii i pierwsze biuro.......PORAZKA!!!po komentarzach ,ktore tu przeczytalam widze ze totalnie nic sie nie zmienilo!!!!sprobuj Duijdam uitzendgroep albo NLjob oni maja dobre zarobki i mieszkania......bron boze TPM

Matematyk

matematyk Ogolnie mieszkania to jeden wielki syf a praca to taka ze pozal sie panie boze zadnych dodatkow tylko caly czas kroja dla siebie

myszunia9

Ludzie nigdy w zyciu nigdy Odradzam firme jedno czyste oszustwo zlodzieje nigdy w zyciu nigdy!!!! Szczegóły moge podac bardzo chętnie

graza

Perfect Match szuka naiwniaków, którzy pracują na ich domki!!! To jedyne biuro w Holandii, gdzie naprawde nie ma pracy!!! Raz pracowałam 2 dni w ciąu tygodnia, raz 3 dni!!! Salarisy groszowe, tu sie nie zarobi!!!

fela

PRaca jest tylko dla roboli co zarobią się na śmierć ,zeby dostać 180 € może 200 za tydzień, takze słabizna, nie polecam!! Biorą około 40€ za dojzady tygodniowo, jak ktos chodzi pieszo to tez płaci 40€ za chodzenia pieszo!!! Niestety , smutna prawda!!!

@xxx jakie konkretnie zastrzeżenia masz do tej firmy? Co sprawia, że odradzasz ją innym? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach?

@Adamco rozumiesz mówiąc, że okradają? Jeśli firma pomaga w znalezieniu mieszkania oraz transportu, to za jego wynajęcie i koszt dojazdu będzie potrącać koszty. Nie było to dokładnie omówione podczas przedstawiania warunków zatrudnienia? Ktoś jeszcze może powiedzieć coś więcej o tym jak przedstawiane warunki mają się do tego co zastaje się na miejscu? Czy są one zgodne?

To jest (usunięte przez administratora) nie firma okradają ile sie da za mieszkanie 115€ za transport 40€ za ubezpieczenie tez kradną ktorego nie masz i ogolnie wszedzie pijacy ćpuny nie polecam tej firmy

Pipi

Witam. Wie ktos cos o domkach w Geldrop? Szukam numeru kontaktowego do biura z tamtad.

Ludzieludzie

Jedna wielka ściema... Oferta pracy jak i jej warunki oferowane przez agencję w Poznaniu znacznie różnią się tym co zastałam w Holandii... Kaucja za mieszkanie, za chipy ( można nawet do kilku firm w ciągu tygodnia trafić) , opłata za dojazd do pracy nawet jeśli się nie dojeżdża.. w biurze długi czas oczekiwania na dokumenty a potem poganianie i teksty w stylu " podpisuj podpisuj poczytasz w domu" , każą nawet dawać do kserowania karty kredytowe ( o zgrozo kto normalny na takie coś by się zgodził ) JEDNA WIELKIA PARODIA dobrze że uciekłam.. nikomu nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.. o ile warunki mieszkalne były ok i ja trafiłam na domek z przyzwoitymi ludźmi to słyszałam od nich że na innych domkach ćpanie bicie kradzieże są ciagle.. ostatnio jakaś afera była ale dokładnie niewiem co bo współlokatorzy nie chcieli się tym "faktem" podzielić.. stanowcze nie !

@mieszkowidzę, że niestety nikt nie zdążył udzielić Ci informacji, na których Ci zależało. Rozumiem, że już rozpocząłeś pracę. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy na produkcji? Co doradziłbyś osobom, które są tą pracą zainteresowane?

Zostaw merytoryczną opinię o The Perfect Match Detachering BV - Helmond

• Jak się pracuje w The Perfect Match Detachering BV?

Zobacz opinie na temat firmy The Perfect Match Detachering BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Perfect Match Detachering BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Perfect Match Detachering BV?

Kandydaci do pracy w The Perfect Match Detachering BV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Perfect Match Detachering BV