Opinie o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Perfect Match Detachering BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Perfect Match Detachering BV o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Moon

Odradzam podróż i pracę w tym biurze. Byłam tam miesiąc, pare lat temu. Na początku była praca przez pare dni na boczku. Później niestety praca była tylko w czwartki! Moja koleżanka po przyjeździe nie dostała umowy i bez tej umowy ją zwolnili. Jak ? Domek był ok natomiast kierowca z Torunia nie pamiętam imienia był obrzydliwy. Chwalił się dziewczynami, że w Polsce ma i w Holandii a i po drodze jakaś się skusi tylko po to by miała lepszą pracę. Karygodne zachowanie. Miałam też super pracę przy karmie i mnie zwolnili bo kierowca za pierwszym razem zaspał, a za drugim zapomniał mnie zabrać. Szczerze nie polecam.

Emilo

Jakie są warunki mieszkalne i czy zapewniacie godziny hodzi mi zeby nie pracowac za 200 czy 150 euro tygodniowai czy jest dostęp do internetu i zeby nie było takiej sytułacji ze jak przyjechał bym to zeby sie nie okazało ze niema pracy

Ala
@Emilo

Wróciłam całkiem niedawno z tego bałaganu, a właściwie uciekłam. I to dosłownie, nawet nie podpisując umowy. Warunki mieszkalne tragiczne!!! Pracuje za granicą ładnych parę lat i czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Nie ma szafy, jedna mała lampka na cały pokój, okna bałam się otworzyć, żeby nie wyleciało, śmierdziało jakby ktoś załatwiał swoje potrzeby w róg pokoju. Zgodziłam się na konkretną ofertę pracy, a po przyjeździe okazało się, że pracę mają mi dopiero organizować. Z tego, co mówili ludzie każdego dnia czekają na telefon czy idą do pracy czy nie i mają po 20h tygodniowo. Szkoda nerwów, czasu i pieniędzy! Nie dajcie się (usunięte przez administratora), ja mam nauczkę na przyszłość.

@Emilo

Tragedia. Dostaniesz tyg 230euro. Mieszkania maliny. Kary wala za wszystko. Nie polecam. Pracowałem tam

Tragedia biuro i osoby w tym biurze. Wala kary (usunięte przez administratora) Masakraaaa!!!!!

Bartek

Co usuwacie? Wstyd wam ???!!!

Nie życz drugiemu...

Ziomek nie życz drugiemu co Tobie niemiłe, bo karma wróci do Ciebie szybciej niż się spodziewasz! Można mieć opinię na temat Matcha, ale nie żeby im życzyć by zachorowali, użyj czasem mózgu!

TPM Works

Dla twojej informacji, Kierowca Bartek nie pracuje dla naszej firmy juz od prawie dwoch lat. Jesli masz jakies pytania lub uwagi dotyczace TPM Works prosze o kontakt mailowy info@tpm.works Z powazaniem TPM Works

@TPM Works

Jak rok temu bylem i pracowal?! A jeżeli chodzi o nasze to szkoda słów na te smieci

Pracownik Produkcji

Rozmowa szybka i na temat panie w biurze miłe pytań nie było zamiast tego wypełniłam test czy sie nadaje do zakładu :)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Moja opinia tego biuro będzie jak najbardziej negatywna. (usunięte przez administratora)dostajesz koniec kontraktu nawet jeśli jesteś chory i nie masz siły pójść do pracy. A(usunięte przez administratora) że jest praca,po czym siedzisz w domu bo dostajesz smsa ze jesteś pod telefonem na rezerwie.Odliczają na solarisach coś o co pytasz to nie potrafią Ci wytłumaczyć.Malo tego nie zwracają kaucji za mieszkanie,czipy,a czasem i urlopowe. Nie polecam, szczerze mówię!!!!!

Witam, czy ktoś coś wie na temat pracy na produkcji pizzy?

Edmund
@Kasia

Lepiej spać pod mostem niż pracować u nich

Edmund

Holandia powinna się wstydzić że w ich kraju istnieją takie biura, wstyd dla Holendrów, gemente i rządu. Masakra

To biuro to jest największa porażka Z jaką się spotkałam. Pojechaliśmy wraz z mężem we wtorek do tego biura i następnego dnia musieliśmy zjeżdżać do innej pracy, ponieważ powiedzieli nam na miejscu, że pracy nie ma na pizzy jest tylko na rzeźni a i nawet tam nie było jej. To jest firma, w której naprawdę nie ma pracy mają tylko rzeźnie, W Polsce obiecują nie wiadomo co człowiek przyjeżdża zostaje bez pracy. Na zakwaterowaniu warunki są fatalne, w domku nie mieliśmy nawet światła w żadnym domku nie ma internetu... Niestety wszystkie negatywne opinie jakie tu czytałam okazały się prawda. Dziwię się, że jeszcze nie zamknęli TPM...

Magda

Szczerze. Skali ocen dała bym -100punk Pytacie dlaczego Przyjmując się do pracy ładnie obiecują . A co do czego prawda jest inna. Pracowałam u nich jakiś czas. Tylko niestety ta agencja to niedorajda ludzi siedzących za biurkiem. Którzy tylko widzą nazwiska ludzi nowych i odrazu (usunięte przez administratora) z radości ze będą mieli kasę za nowego pracownika. Dla picu dadzą na dzień lub dwa w tygodniu czlowieka do pracy .tylko po to aby zarobił na zastany hotel . A to że ludzie nie mieli na jedzenie to już mieli głęboko gdzieś. A co ciekawe jest gdy zwolnisz się z ich agencji czeka cię niespodzianka. Ostatni solalisy dostajesz z dużymi minusami. Gdy pytasz się ich za co potrącenia są nawet ci nie umiał odp . Za Chipy potrącić umia Chip zakwaterowania 50eur drugi z pracy 50eur Razem 100eur A przy oddaniu po rozwiązaniu umowy wymyślają tak że wychodzisz niby na minusie i nawet nie zwracają kaułcji za Chipy. Śmieszne .skoro niedorajdy nie umiał zapewnić pracy swoim pracownikom to jakim prawem pobierają za hotel całość .Skoro ludzie nie ze swojej winny siedzieli na wolnym po 3 lub 4dni w tygodniu Hm po to by wyjść na końcu na minusie i by nie oddać kalcj ludziom Ludzie nie pchajcie się do tej agencji. Bo będziecie biedniejsi niż przed przyjazdem do nl.

Prawda,nie polecam tego biura pracy,na zakwaterowaniach śmierdzi gównami s pola a w pokoju muchy latają,Do tego w pracy wykorzystują nas polaków do najcięższych prac czyli dźwigania i noszenia ciężkich towarów przez cały dzień.

TPM Works

Dziękuję za recenzję! Czy możesz wyjaśnić swoje niezadowolenie, abyśmy w razie potrzeby mogli podjąć działania? Jest to możliwe za pośrednictwem wiadomości e-mail; info@tpm.works.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie The Perfect Match Detachering BV?

Ela

Kontrakt holenderski

Mieczysław
@Ela

Mógłbyś wytłumaczyć na jakich zasadach obowiązuje taki kontrakt. Jest to umowa na czas określony, czy stabilna i długoterminowa na czas nieokreślony?

Kowalska

Witam . NIE POLECAM !!!!!!!!! Po otrzymaniu propozycji podjęcia pracy na produkcji szaszłyków i obiecywanej w miarę możliwości tygodniówki przyjechaliśmy do biura w Helmond , wypełniliśmy ankietę z naszymi danymi i Koordynator podał nam adres na zakwaterowanie i pojechał tam razem z nami . Po przyjeździe pod dom oprowadził nas . Moje przerażenie było ogromne , NIGDY ale to nigdy nie trafiłam na takie warunki i (usunięte przez administratora) a w NL pracuję 5 rok . To nie są warunki dla ludzi , kur...... szanujmy się . Koordynator podał cenę tygodniową za mieszkanie w tym (usunięte przez administratora) 120 E brutto ,Pytam się go w prost czy według niego to jest adekwatna cena za takie warunki , odpowiedział że według niego nie , ale co on może . Mieliśmy tam przemieszkać tylko przez weekend a w poniedziałek podpisać umowę i mieli nam ponoć zmienić mieszkanie , ale nie doczekali się bo wyjechaliśmy stamtąd . Współczuję tym ludzią , którzy przyjeżdżają w takie miejsca busem i nie maja na powrót i muszą w takich warunkach mieszkać . Dom duży w takim (usunięte przez administratora) żył sobie tylko jeden lokator , z lodówki po otwarciu wyłoniły się muchy i larwy . W kuchni pod zlewem beczka ktora przyjmowała wodę z zlewozmywaka , którą trzeba było sobie samemu wylewać , pokoję bez kluczy . W pokojach brak szafek , łózka więzienne . Tak brudno że nawet bałam się na krzesło usiąść . Nie polecam . Zdjęcia nie oddają tego co tam się dzieję na żywo .

Mieczysław
@Kowalska

Dziękuję za Twoją szczegółową opinię. Rozumiem, że w jadąc do pracy nie należy spodziewać się hotelowych standardów, ale warunki, które opisałaś były złe. Zatrudnienie Ci odpowiadało, a jeśli tak to, czy nie było możliwości samemu poszukać sobie zakwaterowania skoro i tak musiałaś za to płacić? Czy ktoś jeszcze spotkał się z podobną sytuacją? Czekam na komentarze.

Balbinka
@Mieczysław

Panie Mieczyslawie,przepraszam ,ale mam niepohamowana chec zapytania Pana-czy jest Pan pracownikiem agencji The Perfect Match? Poniewaz wnioskujac z Pana postu,odnosze takie wrazenie.(oczywiscie mam na mysli pracownika 'biurowego' agencji. Holandia jest dosyc specyficznym krajem jezeli chodzi o wynajecie mieszkania.Przede wszystkim agencje wynajmu w wiekszosci przypadkow oczekuja:salarisow z ostatnich trzech miesiecy,kontraktu,ale nie fazy A,B.,najlepiej zameldowania na terenie Holandii,do tego dochodza rowniez zdjecia osoby,zainteresowania,hobby,miejsce I rodzaj wykonywanej pracy I przede wszystkim narodowosc wynajmujacego,rzecz najwazniejsza.W wiekszosci przypadkow narodowosc polska wskazana w formularzu ,niestety nie jest powodem do dumy,no i rzecz najwazniejsza znajomosc jezyka ,ktora jest nieodzowna w tym wypadku.oczywiscie tez wzgledy finansowe :oplata za mieszkanie+borg+prowizja maklera. TPM-w pierwszej kolejnosci zapewnia prace dla pracownikow zamieszkujacych domki agencyjne,potem dla pracownikow na 'prywatnym'.Reasumujac:osoba przyjezdzajaca na dana lokacje nie ma zbyt duzego wyboru I wybierajac mniejsze zlo po prostu zmienia agencje gdzie byc moze warunki okaza sie lepsze niz w TPM.

Oskar

Pracowałem przez to biuro w okresie 2009-2012 i złego słowa nie mogę powiedzieć. Miałem jasno określoną stawkę godzinową na rękę i ile przepracowałem godzin tyle dostawałem pieniędzy. Mieszkanie na początku bez szału ale po pewnym czasie zostałem przeniesiony na mieszkanie naprawdę ekstraklasa. Przez dwa i pół roku zwiedzilem tylko dwa zakłady(Van Loon w Bescie i Bakx w Veldhoven) i wolne to miałem tylko weekendy. Jak się wykazałeś to pracę miałeś stałą. Nie wiem jak jest teraz ale za mojej kadencji było dobrze i nie miałem powodów do narzekania.

Robso7872@wp.pl

Witam ja chcialem poruszyc troche inny element tej firmy otorz firme Granuband ktora polega pod agencjie perfect Mach otorz pracuja Tam banda nieudacznikow ktorzy rekoma I nogami trzymaja bo jak gdzie indziej pojda to Im (usunięte przez administratora) popekaja

popolupo

TPM to porażka ; koszty zakwaterowania to ok 400 euro; pokoje syf minimum 2-3 osobowe ; dla jasności mieszkam w NL na tzw mieszkaniu socjalnym z gminy i płacę za 62 m2 mieszkania do mojej wyłącznej dyspozycji z opłatami 570 euro ( ze wszystkimi opłatami czyli prąd i gaz 110 e/m, woda ok 22 e/m śmieci ok15 e/m) To pokazuje jakie są barbarzyńskie koszty w TPM; do tego trzeba doliczyć dowozy do pracy ok 40 e/miesiąc za dowóz busem; kwestia kaucji za mieszkanie to ok 100 e i ewentualnie rower 100 euro; kaucje za chipy do stepu do zakładu ok 50 euro/szt ; no i ubezpieczenie ok 25 euro ; razem to ok 150-200 euro brutto samej daniny dla TPM Reasumując : TPM działa na zasadzie dużo pracowników i mało pracy ; wyjaśniam mają wielu zleceniodawców praca jest ale..... no właśnie na 40 godzin pracy przypada 2 czasem 3 kandydatów; i zwykle jest że każda z tych dwóch osób pracuje po 2-3 dni w tygodniu ; polityka lepiej mieć 2 gości którzy zapłacą TPM powiedzmy 400 euro tygodniowo ( każdy po 200 e) niż jednego.....ich nie obchodzi że Ty przyjeżdzasz tu zarobić; masz zarabiać w pierwszej kolejności na nich a dopiero potem na siebie ; musisz sobie także uzmysłowić jedną rzecz : dla firmy która zamawia pracowników w TPM obojętnym jest czy w poniedziałek pracuje Kowalski a we wtorek Nowak więc nie oszukujcie się ... Oczywiście od tej reguły s ą wyjątki np praca w firmie Van Rooi ; tu możesz liczyć na to, że jak się sprawdzisz to będą chcieli właśnie Ciebie z imienia i nazwiska ; wynika to z tego, ze jest to rzeźnia pra ca jest powidziałbym katorżnicza ( trzeba przerzucać po kilkadziesiąt ton mięsa na dniówkę; praca czasem po 14-15 godzin na dzień bo to mięso i trzeba zrobić i ludzie po prostu nie wytrzymują fizycznie i odchodzą- to praca dla silnych psychicznie ); i tu np można zarobić "nawet" po 300 euro tydzień dla siebie ale kosztem nadgodzin i to wielu ; reasumując : aktualnie min stawka za godzinę w Holandii to około 9,80 brutto/h ; przy 40 godzinach to ok 392 euro brutto/ tydz; podatek to od 392 euro to dokładnie 38,38 euro czyli netto ok353 euro ; i od tego odejmij koszty TPM powiedzmy 150 e/brutto tydzień to dla Ciebie zostanie ok 180 euro ; bardzo mało i to pod warunkiem 40 godzin w tygodniu oto i cała prawda ; wg mnie TPM ma swoich pracowników gdzieś ; dla władców biura jesteście niewolnikami którzy mają na nich zarabiać i działają tak żęby swoje dostać od każdego ; a co z wami to już nikogo nie obchodzi . życie pozdrawiam jak ktoś ma pytania to mój mail to barnaba174@o2.pl; mieszkam w NL 8 lat i chętnie pomogę w miarę możliwości

radek
@popolupo

miałem właśnie wyjezdzać przez to biuro ale po tym co tu pisze to sie jednak rozmysliłem a ty jestes w stanie załatwić prace? Radek 691626579

mma7

Fatalne biuro. Ciężki kontakt z paniami z księgowości, zazwyczaj tłumaczą się tym, że system wszystko dobrze policzył. Z wypłaty zostają osiągnięte duże kwoty, w żadnym innym biurze się z tym nie spotkałam. Właściwie nie wiadomo kto jest koordynatorem, kierowcy uważają się za koordynatorów, nie przekazują sobie nawzajem istotnych informacji. Koordynatorzy w godzinach pracy palą zioło z podopiecznymi i dowożą im towar. Nowi ludzie traktowani są z góry, także bardzo niemiło kiedy są brani za Rumunów. Nie zapewniają nawet wymiany dentki w rowerze, którym jeździ się do pracy ale za zgubione zapięcie za 1€ odciągają 20€. Generalnie nie polecam. Najgorsze biuro w jakim miałam okazję pracować

@Byly pracownik czy zapoznałeś się z regulaminem forum przed dodaniem wpisu? Jest tam informacja, że nie można nikogo obrażać. Takie wpisy mogą zostać usunięte.

amelka
@Marta

MAM PYTANIE ZNA KTOS MOZE KIEROWCE (usunięte przez administratora)Z Perfect Matcha to mój dobry kolega chciałabym wiedzieć czy dalej tam pracuje ?

mulat1971

Firma w Holandii tpm oszukuje pracowników. Ściągają ludzi do pracy, ale pracy nie ma. Jak juz jest to pensja jest obcieta. Nie wyłączają pieniędzy wakacyjnych, praca codziennie jest "na telefon " albo wcale. Mieszkania na hotelu w Best z narkomanami i alholkoholikami, roi sie od dealerów, co weekend bujki. Brak ogrzewania w zimę a za to wszystko kolosalne kwoty. Zarobki czasami na minusie. Niektórzy przyjeżdżają i nie mają gdzie spać. Ostrzegam z daleka od tej firmy. Kuba kierowca kłamca zgramy z szefową.uciekaj!! i nie zgadzaj się!! tylko na hotel i.b.c jak już

Madela

Witam, jeżeli ktoś chce tam jechać ODMAWIAM ! Sama czytałam opinie nie uwierzyłam, a teraz jak nigdy żałuję. Wszystko co piszą to prawda. Praca na telefon, nawet o 6 rano i czas 10 min bo auto stoi, w pracy 40 min wcześniej bo tak przyjechał kierowca. Praca dla Kobiet w chłodni nie ma innej, mieszkanie okropne zniszczone przez Polaków jak i Rumunów którzy mają największe prawo do domu bo wynajmuje to ich szef, osikane i osrane deski, nie sprzątają po sobie, żadnego kubka czy widelca , a tym bardziej czajnika. Pościel płatna używana, brak wifi czy tv, pokoje dla par jednoosobowe, w domu biegają MYSZY !!! Naprawdę uprzedzam, wiem że ciężko wierzyć w takie opinie, ale ludzie nie kłamią tak jest , biuro nie ogarnięte jak nie będziesz dzwonić i się upominać nic nie zarobisz, ja jestem stratna 3 dni pracy bo buty mi wieźli 3 dni, tragedia maślanka wedlowska w biurze jak ich mało. Nie polecam, nawet do lekarza nie chcą zabrać, ciągle grożą że jak się nie podoba to do domu, a człowiek stratna za przejazd bo nie pracy jak ich mało. Kłamią i zganiają jeden na drugiego!! Do tego agencja z Poznania przedstawiła zupełnie inne warunki niż są, ja osobiście ich oskarża o oszustwo. Ktoś kto przyjeżdża wytrzymuje max 2 dni i wraca , katastrofa do tego jedzenie ginie z lodówek, biuro wchodzi własnym kluczem do pokoju bez jakiejkolwiek zgody, gdzie nie można. Proszę jechać wszczęcie gdzie się da tylko nie do nich. Choć tak nie długo się spakują bo bardzo dużo ludzi ich zgłasza o oszustwo.

holandżia

Wiecie cos o pracy w Maastricht lakiernik ?

Zostaw merytoryczną opinię o The Perfect Match Detachering BV - Helmond

• Jak się pracuje w The Perfect Match Detachering BV?

Zobacz opinie na temat firmy The Perfect Match Detachering BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Perfect Match Detachering BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Perfect Match Detachering BV?

Kandydaci do pracy w The Perfect Match Detachering BV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Perfect Match Detachering BV