Opinie o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. w Śrem

Mr

Zwolnieni zostali wszyscy co nie pasował brygadzistom. Niby brane pod uwagę były jakieś kryteria ale kto je wypisywać do poszczególnych pracowników? No przecież że brygadzisci a kierownictwo nawet tego nie sprawdziło. Atmosfera na drugiej zmianę masakra przez planistke która rządzi brygadzista itp. Zanim była plnista atmosfera była super. W większości poleciały osoby które nie pasowały brygadzistce i planistce.

RM

Jak widać, przyjaciół poznajesz w biedzie ????

Filemon

Zbieramy ogólnokrajową petycję o przywrócenie Kachy z Emerów.

Bvjk

A co da niby petycja?

Zwolniony

A to inni są gorsi?

Dr Mario
@Filemon

Podpisuje się Kacha nie dość, że ogarnia to zrobi więcej roboty niż Mario i Luigi, którzy. trzymając się za brody niczym myśliciele rozmyślają jak to drugi Mario dzielnie i samodzielnie wykrywa usterkę maszyny. Tutaj przydałaby się redukcja stanowiska.

wrrrr

Kacha ogarnięta jedyna ...śmiechu warte do krzywdzenia to się nadaje na pewno ....

wrrrrwrr
@Filemon

Faktycznie bez Kachy pf upadnie do reszty .hahaha . Pewnie sama pisze tą petycję osobiście

@wrrrr

Ciebie los skrzywdził już przy urodzeniu chyba ????

Ms Phenix
@wrrrr

Jest specyficzna, można ją lubiić lub nie ale powiedzmy sobie uczciwie z całego tego towarzystwa zasiadającego przy biurku jedyna ma orientacje co się dzieje, pozostałe osoby oddelegowują do niej a dlaczego? Może im się nie chce, może mają to w czterech literach, może wolą sobie posiedzieć przy stoliku i pogawędzić a może zwyczajnie 0 kumacji.

PAULINA

Czy ktoś kto miał znajomości też poleciał ,czy takich tu zostawiają...???

Zwolniona
@PAULINA

Myślę, że i tym razem znajomości zadziałały. Choć ja z nimi dobrze żyłam i byłam na każde ich zawołanie a mimo to zwolnienie ...... najgorzej zrozumieć że zrobili to też tym osobom które pracowały 7-8 lat .....

Wkurzona
@Zwolniona

no jasne sposób myślenia mistrzowie obijania się bo już tyle lat pracuje i mnie nie ruszą, he he , a ruszyli

Benia
@PAULINA

Popytaj na dziale gpe gdzie 3 liderow pakowania???? na 2 zmiany

Na pierwszym miejscu do zwolnień powinni stanąć liderzy i brygadzisci.jesli chodzi o tampo to aż dziw że Rafal utrzymuje to stanowisko,Juz dawno powinien wylecieć.i połowa liderów,a zaś popatrzeć na pracowników.jak można zostawić Ukraińców a zwolnić Polaków.to najlepiej przenieś firmę na Ukrainę.

Becia

Tak...a na gpe 3 liderow pakowania zostalo

Hype

Zwolnienia swoją drogą, są rzeczy o wiele ważniejsze, kiedy wróci normalna pensja? Przepraszam nie, to nie są normalne pięniądze, kiedy wróci stan sprzed koronawirusa? Ludzie ja (usunięte przez administratora) jak wy dajecie radę wegetować cały czas? O to walczmy to jest narazie najbardziej istotna rzecz chyba w tej firmie. I nie o żadną kolejną śmieszną podwyżkę o 20 groszy brutto bo to jest poniżej godności człowieka..

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Inspektor ds. BHP w firmie PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Sunrise

Tak dzis zostalismy zwolnieni a czesc osob co zostala to kazdy wie ze za duzo nie robia...np dzial mechanikow ile w firmie oni pracuja a ile jest potrzebnych to kazdy wie taka niestety prawda

Betis23
@Sunrise

Mario I Luigi hehe ściemniacze że głowa boli muszą w trzech podchodzić do maszyny bo przecież samemu nie idzie odkręcić śróbki. Większość operatorów sama umie naprawić maszynę bo jak przyjdzie Mario to patrzy na Luigiego lub na trzeciego Mario i wielce udaje że coś naprawia i ściemy w tableciku awaria niby że byli i coś tam zrobili.

@Sunrise

a kontrola jakosci na magazynie, śmiechu warte, siedzą świente krowy przy tych komputerach i udają że pracuja, pewnie też muszą mieć niezłe znajomości, a uczciwych pracowników pozwalniali

Negative

Generalnie ludzie starają się zrozumieć sytuację firmy, być może upada. Aczkolwiek wybieranie ludzi do zwolnień, tłumaczenie im jakiś tam powodów, że po części też ich wina dlatego oni . A w porównaniu do innych osób one są " święte " a mimo to zostały zwolnione nie kumam tego. Siła wyższa .

@Negative

Musisz mieć dobre nazwisko żeby tak pracować :)

Obserwator

A tego co wiem to liderów też zwalniali.

Negative

Lub umieć dobrze lizać (usunięte przez administratora) ???? Ludzie są dzieleni na tych ładniejszych i brzydszych ???? nie na tych co praca jest ważna i tych co mają ją gdzieś .

Negative

Jak kto woli. Aczkolwiek przełożeni robią co chcą nikt i niczym nie wie czują się bezkarnie. Wybierają wśród ładniejszych kobiet w czym są lepsze ? Pytanie się nasuwa samo. Przez (usunięte przez administratora) do kariery? Są i tacy ????

@Obserwator

No to jesteś mało zainteresowany bo liderów również zwalniali

Napewno nie z działu M&R

Mario

Z Mr na pewno i z tampo

@Pracujący

No właśnie też z działu MR

Zmiana A czy B?

Abc@

Najlepsze są te spotkania motywacyjne po przerwie, ten zrobił tyle ten tyle a tamten mniej, to już jest łamanie praw pracowniczych ,wskazywanie na kogoś przy wszystkich że dziś jest gorszy od tych co zrobili więcej , brygadzistki tego same nie wymyśliły bo są na to za mało sprytne powiedzmy ,pewnie tak im ktoś mądry nakazał robić .

Mmmm
@Abc@

Dlaczego łamanie praw? Przecież niech każdy wie co się dzieje na jego "podwórku" ludzie nie mają świadomości, ze to nie jest zabawa w drukowanie tylko na prawdę ciężka praca na którą wszyscy pracują. Liderzy i brygadziści tez to robia A nie zabijają bąki tak jak wszyscy ich postrzegają.

@Mmmm

Kto ????Brygadzisci , Liderzy ??? Którzy nigdy nie pracowali na maszynach , a wymagaja od innych aby potrafili zrobic wszystko... Ciężka pracę to wykonuje tam zwykły pracownik.

helou

dokładnie, w poprzednich firmach gdzie miałam okazję pracować brygadziści zap***li niemal na równi z pracownikiem szeregowym, dodatkowym ich atutem było zarządzanie ludźmi, szkolenia, oraz układanie grafiku, ale pracowali przez minimum 70% czasu.

TwójBialyPan
@helou

Skoro tak prostą i przyjemną pracę mają liderzy i brygadziści to czemu nikt nie zabija się o ich posadę? Przecież ciągle było zapotrzebowanie na te stanowiska ( przed tą cała epidemią)

Twojczarnypan
@TwójBialyPan

Jakie zapotrzebowanie? Chyba firmy się Tobie pomyliły, oni nie oddadza stołka tak szybko, wiedza, że nie musza cisnać i mają satysfakcje z tego. (usunięte przez administratora)

Zażenowana
@TwójBialyPan

O jakim zapotrzebowaniu mowa? Gdy są takie konkursy chętnych nie brakuje. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile osób startuje. Wszystko jest jednak ustawione. Zawsze jest oczekiwanie na to, aż zostanie przekonana do startu osoba, która ma na tym stanowisku się znaleźć. Kontrowersyjny wybór chociażby brygadzisty GPE czy liderów zmiany C tegoż działu, gdzie notabene od początku wiadomo było kto zostanie wybrany mimo, iż na jedną z Pań notorycznie wpływały skargi o mobbing.

Q
@Mmmm

Weź (usunięte przez administratora) głupot, brygadzisci i liderzy to zwykli poganiacze niewolnikòw i sami są niewolnikami swoich panòw właścicieli tego (usunięte przez administratora), zwykłe pionki oczko wyżej od robola , zrobią wszystko żeby utrzymać te swoje śmieszne posadki , tylko cyfra się liczy i zysk ,to tylko marionetki na sznurkach kierownikòw ,przeważnie z głębokiej prowincji Śrem Środa i inne zadupia,więc się osrają żeby te swoje posady utrzymać .

Niedziela
@Zażenowana

Mobbing i nierówne traktowanie pracownika to standardy utrzymywane od wielu lat, widać to nie tylko podczas tego okresu pandemii, gdzie firma nawet nie spróbowała starać się by potraktować wszystkich jednakowo, co chociażby w początkowym okresie izolacji było wykonalne. Obsługa miotły bowiem nie powinna stanowić większych trudności dla pracowników produkcji no chyba, że tutaj też są przejawy dyskryminacji i z góry zakłada się, że bez instrukcji do obsługi miotły pracownik produkcji z zadaniem sobie nie poradzi. Przypomnijcie sobie również jak to, gdy jednego roku, gdy na logistyce wprowadzono przez pewien okres 3 zmianę to po nadgodzinach w sobotę pracownik logistyki na nockę nie mógł pójść podczas gdy słyszało się, że dla pracownika ten aspekt kodeksu pracy ne przerwanego odpoczynku 35h w ciągu tygodnia nie musiał obowiązywać i osoby, które bywały w sobotę na nadgodzinach na nockach w niedzielę się pojawiały. Podwójne standardy, niesprawiedliwość, dyskryminacja, mobbing, nierówne traktowanie to nieodzowne cechy PFów od wielu lat a za pracę pracownikowi dziękuję się zwolnieniami jak w tym roku lub dawniej przed świętami Bożego Narodzenia, gdy licznej grupie wręczano prezent gwiazdkowy w postaci wypowiedzenia.

wrrr
@Niedziela

w 100 procentach zgadzam sie .Sama prawda .

Sprostowanie
@Zażenowana

Jedną z Pań liderek tej zmiany bardzo dobrze znam i wiem, że bardzo mocno przygotowywała się do tego konkursu i w mojej ocenie na te stanowisko swoją wiedzą i kompetencjami zasługuje.i są momenty kiedy ta rola bywa bardzo niewdzięczna i niedoceniona.

Zosia samosia
@Sprostowanie

Zgadzam się Ale pod warunkiem że ta osoba szanuje ludzi potrafi doceniać pracę pracowników nie wybiera sobie swoich ludzi nie interesuje się ich życiem prywatnym .Brygadzisci i liderzy ! Na magazynie jest tylko jedna jedyna liderka która jest normalna najładniejsza najmilsza pracowita sumienna pomocna wyrozumiala itd

Wójkiewicz

Jak zazdrości liderom i brygadzistom, to porób kursy, szkoły, studia czy jakieś szkolenie i do roboty! Nic się samo nie zrobi.

Wójt
@Wójkiewicz

Są osoby które zazdroszczą i które uważają, że stanowisko poganiacza to super sprawa, ja uważam, że za te ponad 4klocki to gra nie warta świeczki, choć zgadzam się z opinią, którą tu widziałam, że w tej firmie brygadziści mają sielankę, ponieważ ich pomoc w kryzysowych sytuacjach, gdy pracy jest tyle, że ludzie zakopują się w kartonach jest znikoma lub iście symboliczna.

ciekawe czasy
@Zażenowana

Podejrzewam, że po 15 czerwca uruchomiona zostanie procedura kolejnych masowych zwolnień, które tym razem uderzą głównie w produkcję. Będzie zatem okazja pozbycia się tych pseudo liderów i brygadzistów nie tylko z działu GPE, gdyż tam akurat tak najgorzej to nie wygląda. Zdecydowanie bardziej żenujący spektakl widuje się w przypadku brygadzistów MRów, których nieróbstwo poraża wiele uczciwie pracujących osób. Ile można się chichrać przed monitorem. Chociażby stwarzano jakieś pozory, że nie są to spotkania przy ciastkach i kawie. Szef jakiegokolwiek działu musi potrafić wziąć odpowiedzialność za swoich ludzi, nie tylko pochwały jak jest dobrze ale i też za błędy. Niestety tam od tego się ucieka, lepiej zrzucić winę za nieprawidłowość na kogoś innego i udać, że problemu nie ma. Takie sytuacje świadczą, że niestety na tego typu stanowiska nie są wybierane kompetentne osoby i zdecydowana większość person z tych stanowisk powinna zostać natychmiast wymieniona. Na co czeka kierownik trudno powiedzieć.Z tego co się słyszy trochę lepiej wygląda na logistyce, tam jest większa świadomość odpowiedzialności i przede wszystkim wiedzy na temat co aktualnie robi podlegający tej osobie pracownik.

Obserwator
@ciekawe czasy

Nie wiem o jakiej zmianie piszesz, ale podejrzewam że o zmianie B. A jeśli chodzi o nieróbstwo i (usunięte przez administratora) to wydaje mi się że Tampo nie ma sobie równych. Miałem kiedyś okazję pracować na M&R na zmianie A i są tam dziewczyny na które zawsze możesz liczyć,zarówno na produkcji jak i na pakowaniu.

Duda
@Obserwator

No nie wiem na zmianie A Brygadzista MRów też nie ma pochlebnych opinii, dodatkowo ma opinię konfidenta a mawia się, by nie robić ... w własne gniazdo

@ciekawe czasy

Zgadzam się,brygadzisci i liderzy do wymiany.na tampon to aż dziw że te osoby jeszcze pracują.jak lider może powiedzieć operatorowi że jak nie będzie jej słuchał to pożałuje,i że lider jest bardzo mścity przecież to nie dopuszczalne.albo słuchy żeby uważać aby nie podpaść brygadziscie chodzi o tampon,bo jest pamiętliwy,i będzie przechlapane.to są rzeczy nie do przyjęcia a ludzie pracujący tam niech nie mówią bo każdy boi się o pracę.ludzie jak nie pf to są firmy o wiele lepsze niż pf

Mamuśka

Z tym akurat się zgodzę ! liderzy potrafią być okropni ! Obgadują , śmieją się z innych a prawda jest taka ze opierdzielaja się jak mogą ! Na przerwach potrafią mówić ze dana osoba nie potrafi ustawić maszyny a same jak maja to zrobić to nie potrafią albo nigdy w życiu nie ustawiały tej maszyny ???? także ludzie troszkę szacunku do siebie i do innych a praca będzie przyjemniejsza .Co do brygadzisty to szkoda słów ! Rodzinka na pierwszym miejscu a poznisj robale . Nie tylko Pf logo istniej :) są tez inne ciekawsze oferty pracy i na pewno nie za tak śmieszne pieniądze :) jeśli chodzi o sytuacje między ludźmi ona nigdy się nie zmieni do momentu aż nie jednym dziale nie będzie pracować połowa rodziny ! Zawsze będą gorsze i lepszej osoby .

Operator
@Mmmm

Co robią liderzy i brygadzisci.pracuja ciężko hahaha.chyba ze ty lider.

XD

Powiedz nam, w takim razie ile ? Bo 3,5 to szeregowiec z nadgodzinami mial w zeszlym roku.

Samotna

A czy tam brygadziści albo liderzy mają jakieś wyższe wykształcenie ? Bez jaj ! Jak masz dobre wtyki to zostaniesz nawet prezesem ???? dobrze trzymaj rękę w (usunięte przez administratora) a będziesz miał jak w rajuuuu ????

Romek

Chciałbym się dowiedzieć jak można zwolnić pracownika za nie wyrabianie normy jak nie ma towaru i nie ma co pakować.

Maja
@Romek

A ja bym się chciała dowiedzieć, jak to jest z tymi zwolnieniami. Firma wzięła pomoc finansową i miało już nie być zwolnień, a tymczasem wypowiedzenia dostały osoby , które miały już umowy na czas nieokreslony. O co tutaj chodzi , ktoś powie ?

IP-MAN
@Romek

W okresie, którego dotyczy dofinansowanie na utrzymanie miejsc pracy, pracodawca nie może zwolnić pracownika. W przypadku objęcia danego pracownika przestojem ekonomicznym lub obniżeniem wymiaru czasu pracy (art. 15g specustawy) pracodawcy nie wolno wypowiedzieć umowy o pracę z przyczyn niedotyczących pracownika". Oznacza to, że w tym czasie pracodawca nie może wręczyć pracownikowi wypowiedzenia umowy z powodu np. likwidacji stanowiska pracy lub zmniejszenia liczby etatów. Inaczej naruszyłby obowiązujące przepisy. Pracodawca, który otrzymał środki na utrzymanie miejsc pracy w ramach tarczy antykryzysowej, nie może zatem zwolnić pracownika z przyczyn, które nie zależą od samego zatrudnionego. Jeśli pracodawca w czasie otrzymywania dofinansowania np. zlikwidowałby stanowisko pracy i zwolnił pracownika, to będzie musiał zwrócić do wojewódzkiego urzędu pracy całą kwotę dofinansowania otrzymaną na wynagrodzenie tego pracownika. Kwota ta musi być powiększona o odsetki w wysokości określonej jak dla zaległości podatkowej. Pieniądze pracodawca musi zwrócić w ciągu 30 dni od dnia wypowiedzenia umowy pracownikowi. Tak więc jest tutaj ogromna furtka (dziurawa tarcza antykryzysowa), która w żaden sposób nie musi chronić pracownika. Raz, że pracodawca może zwalniać np. za niewyrabianie norm, uchybienia w pracy czyli wykazywać inne przyczyny zwolnienia niż likwidacja stanowiska pracy a dwa zwrot pieniędzy Państwu dotyczyć będzie tylko tych zwolnionych osób. Oczywiście inną sprawa honoru i godności. Bowiem wielokrotnie firma, gdy jest taka potrzeba liczy na pomoc pracowników w kwestii nadgodzin często niekorzystnych. Pojawia się więc sytuacja gdzie firma może w każdej sytuacji liczyć na pracownika a ten ostatni już na pracodawcę nie za bardzo. Trzeba sobie powiedzieć uczciwie, że wkracza się w okres kiedy i tak tych zleceń bywało mniej i trudno uwierzyć, by przy tym co jest obecnie nie było stać firmy na opłacenie 40% kwoty wynagrodzenia. Ważniejsze są zyski niż ludzie. Miejmy nadzieje, że ludzie zapamiętają to co się wydarzyło i że gdy sytuacja wróci do normy wybiorą inną firmę a biedne PF-y zostaną z ręką w nocniku, gdyż nie będą w stanie obstawić 3 zmian z braków kadrowych. Po tym wydarzeniu tego życzę tej firmie natomiast wszystkim zwolnionym szybkiego powrotu do aktywności zawodowej w firmach gdzie jest zdecydowanie większe poszanowanie do człowieka oraz równe traktowanie każdego, które nie muszą wykorzystywać kruczków prawnych ustaw pisanych na kolanie.

moi
@Maja

nie pracuje już w tej firmie (dzięki Bogu) już dwa lata. ale zawsze mataczyli. a teraz skorzystali z tarczy i ludzi zwalniają..... niby likwidacja stanowiska? I to magazyniera.....Jak w magazynie tylko magazynierzy pracują....To co wszystkich zwolnią? Po prostu wykorzystują hasło likwidacja......

Ewelina
@moi

Oczywiście to już kwestia moralności PF Logo Express co do kwestii jak potraktowała ludzi. To jednak niestety tylko i wyłącznie wina beznadziejnej ustawy i kompromitacji rządu. Takim tworem i takimi zapisami nie uda się zatrudnienia zatrzymać. Gdyby firma korzystająca z pomocy za niedotrzymanie warunków musiała zwrócić wszystkie środki, które otrzymała od Państwa gwarantuje, że nikt nie otrzymałby wypowiedzenia. No chyba, że byłoby tak jak opisuje IP-MAN, gdzie po prostu wykazywano by inne przyczyny niż likwidacja stanowiska jak chociażby nie wypracowywanie norm, uchybienia w obowiązkach itp. Swoją drogą nikt z nas nie wie jak zwolnione osoby zostały potraktowane i jaka będzie argumentacja tego zwolnienia. Kto wie czy z takiej luki nie skorzystano i na tego typu luki przy obecnych zwolnieniach się nie powoływano. Oczywiście taka sytuacja byłaby działaniem haniebnym i niemoralnym bowiem od tego czy ktoś się nadaje czy też nie jest umowa próbna. Ten 3 miesięczny okres powinien w zupełności wystarczyć na dokonanie takiej oceny przez przełożonych.

Gertruda
@Ewelina

Co prawda to prawda. Rząd chwali się efektami swoich tzw. tarcz a firmy, które nie dbają o ludzi jak PF-y te luki wykorzystują i spora część osób i tak jest na wypowiedzeniach

Wezyr
@Gertruda

Aż strach pomyśleć co się wydarzy, gdy pomoc od Państwa się skończy a poziom zamówień zleceń nie wzrośnie, choć już teraz na logistyce są sytuacje, że brakuje ludzi.

Robol

Co tam pisało bo admin usunął ????

ona

Czy orientuje się ktoś, czy przyjmują teraz pracowników na stanowisko pracownik produkcji? Jest jakiś transport do pracy, czy trzeba go ogarnąć we własnym zakresie?

Marian Paździoch
@ona

Stale szukają pracowników na różne stanowiska, zapewniają darmowy dojazd z Poznania i Śremu. Jeśli dojeżdżasz sama, dostajesz dopłatę do pensji w zależności od liczby kilometrów. Zgłoś się, warto.

@Marian Paździoch

Dzięki za info

@ona

Teraz na pewno nie szukają. Za dojazdy są bonifikaty.

boni
@Ferdek Kiepski

sraty nie bonifikaty, zarabiasz 2k netto, tracic 2h na dojazd i jeszcze wlasne auto mam katować? Trzeba być amebą żeby na takie coś iść.

Wesoły

Ludzie ze Śremu???????? ???? cały magazyn was się wstydzi.

Bolo

Bo porażka. Oni wiedzą.

Agata

Słusznie

Zwolniony

Przy zwolnieniu usłyszałem.. niestety padło na Ciebie. Mężczyźnie jest łatwiej znaleźć pracę! A niby po podpisaniu tarczy miało nie być zwolnień robią ludzi na szaro (usunięte przez administratora)

@Zwolniony

wszędzie rozchodzi się o kase

Lolek

W tej firmie jest ogromna zazdrość

Bolek
@Lolek

tesz tak twierdze i jeszcze rodzina liderów ma super warunki w pracy

Abc@

Zwalniają i nie wypłacają odprawy razem z ostatnią wypłatą co jest już naruszeniem prawa pracownika . Teraz zajmie się tym Państwowa inspekcja pracy ,właśnie poszło zgłoszenie :)

wrr

A co,są zwolnienia?

@abc

no i super

Robaczki z robakowa

Odkąd firma jest w robakowa liczą się tylko cyferki. Zapewne dyrektor nie może podjąć sam decyzji o zamknięciu firmy zapewne musi być zgoda głównegi dyrektora. A że oni niestety teraz liczą tylko same straty i liczyć będą jeszcze długo. Wątpię żeby były dodatki na święta w grudniu (nie wiem jak jest teraz na Wielkanoc) bo kasy nie będzie. Zwolnienia też się posypią nie oszukujmy się. Mam tylko nadzieję Holandia zmadrzeje że zrobi wam postój. 3maj cię się

Grrrrrr
@Robaczki z robakowa

Zamknięcie firmy? Haaahaaa a żyć wtedy za co? Myślisz że ktoś Ci będzie płacił gdy firma zamknięta? Geniusz ekonomii z ciebie daj znać jak to zrobić aby firma nie zarabiała ale nadal miała kasę na wypłaty

Wrrr
@Robaczki z robakowa

Po pierwsze nie Holandia, bo mózgi zarządzające spółką "są'' na zachodniej półkuli Ziemii, poczytaj sobie gdzie pracujesz. Możemy zapomnieć o dodatkach, tylko zastanawia mnie cel tych motywacyjnych spotkań, zebrań, zwał jak zwał ; skoro nie ma premii, nagród, to kto czuje się bardziej zmotywowany by dawać z siebie wszystko hmm?

Śmiech na sali
@Grrrrrr

ta firemka

Firma Hwpd!!. Lesery same, nygusy, (usunięte przez administratora) Obiecanki cacanki to Pf Logo. Dział enery (usunięte przez administratora) Pozdrawiam liderów ściemniaczy. Zmiana B odradzam. Tłuki same

@Adam

A skąd wiesz?

Ciekaawska?

Czy jest sens żebyśmy chodzili wogóle do tej pracy przy tej sytuacji co sie teraz dzieje. Kto teraz potrzebuje gadżety reklamowe?

@Ciekaawska?

Też się właśnie dziwię jak za chwilę również transport będzie zawieszony. A tak wszyscy ryzykujemy, ponieważ ludzie tu pracujący pochodzą z Poznania, Kórnika, Śremu i o zarażenia bardzo łatwo. Tym bardziej, że niektórzy mają gdzieś przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na chwilę obecną.

Gertrude
@Ciekaawska?

Spokojnie, ludzi już jest coraz mniej, a podejrzewam, że od poniedziałku będzie 70% zmiany log/prod. Jak tak dalej pójdzie, to będzie najgorszy rok dla firmy. Ale cóż, nie ma nic stałego, niepoprawny optymizm czasem nie popłaca, tym bardziej, że zarobki są już komicznie niskie.

:-)
@Gertrude

Teraz w obliczu tego co się dzieje dookoła nas zarobki nie są tak ważne.

Nickt
@:-)

Zgadzam się

lol
@Nickt

I co nadal uwazasz ze zarobki nie sa wazne w tym okresie? Czy cos w sklepach staniało? Oprocz paliwa zywnosc nadal tyle samo kosztuje. Chyba ze jestes przyzwyczajona do tyrania za minimum. No chyba ze mąż zarobi na wszystkich co hehee.

Pułkownik Kwiatkowski

Cześć. Wszyscy tak narzekają na kasę.... to ile zarobi nowy pracownik w 1 miesiącu swojej pracy?

@Pułkownik Kwiatkowski

18 zł brutto na godzinę i 20-50 zł brutto premii na miesiąc (poważnie) Ogólnie to chyba najmniej wśród okolicznych firm

generał john
@Porucznik Róża

Premie to oni zawsze mieli śmieszne, co to jest? czy dyrekcja nie potrafi docenić człowieka? tylko szarpać szarpac, jeszcze w te upały. współczuje...

Dzony
@generał john

Przecież nikt nie jest od myślenia tylko od czarnej roboty

Rafał
@Porucznik Róża

Możesz napisać jakie warunki należy spełnić, aby każdego miesiąca móc ubiegać się o premię? Ciekawi mnie, czy jest to premia motywująca, czy może przyznawana za wyrobienie określonego planu? Z góry dziękuję za informację.

Pułkownik Kwiatkowski
@Porucznik Róża

Dzięki za odpowiedź. A tak realnie z dodatkami to świeżak to te 2500 na rękę wyciągnie? I czy często są nadgodziny?

@Pułkownik Kwiatkowski

Bez nadgodzin nie ma szans, żeby tyle wyciągnąć ;( Nadgodziny: Styczeń - maj słabo Czerwiec - sierpień średnio Wrzesień - grudzień - duzo

@Rafał

Rafał, czy Ty się z choinki urwałeś? Przecież napisałem, że premia wynosi 20-50 zł brutto na miesiąc. Ledwo na paczkę fajek starczy, a Ty się pytasz, czy ta premia jest motywująca? Poważnie? Nawet gdybyś wyrabiał 200 % planu, więcej nie dostaniesz.

Noname
@Porucznik Róża

Wy to nazywacie premia??? Za to nawet wacików nie kupicie.

No name

Chore warunki, chora firma, chory ludzie!

Gertruda
@Rafał

Premie są bardzo motywujące ... do brania chorobowego Brak też dodatku frekwencyjnego co raczej w takich firmach jest rzadkością

Nik

Najlepiej niech się zwiną do Holandii razem z tymi przestarzałymi maszynami i dyrektorem ,kierownikami ,liderkami i brygadzistkami.

Kierowniki
@Nik

Też podstarzałe?

Mik
@Kierowniki

Wszystko potrafię zrozumiec, że człowiek jest zadłuzony, ma rodzine, alimenty musi jakoś przezyc, ale ludzie wszedzie jest pelno roboty za lepszą stawkę, zrobcie jakies porzadne kursy, ukrainiec mechanik w moim miasteczku dostaje 3500-4000netto NA RĘKĘ. Dajecie sie dy***** w (usunięte przez administratora) Wystarczy wziasc sie w garsc i wskoczyc na wyzszy poziom ;P

Przepracowałam umowę na 3 msc i rok. Człowiek chodził nie kombinował, na L4 również nie chodził i takie podziękowanie. Brygadzistka sama przeczy swoim słowom co innego mówi co innego robi, ciągłe narzekania i pretensje nowe rygory z miesiąca na miesiąc coraz gorzej, w okresie letnim gorąco. Sądzę, że umowa nie przedłużona, bo nie przypadłam brygadzistce do gustu. Żenada. Stawka 18, 50 na godz premia 40-50zł.Nie polecam tej firmy.

mona

u mnie było podobnie, też musiałam komus nie podobać się, a byłam na magazynie.....juz dwa lata temu, ale widzę, ze cały czas to samo, kliki trzymają się

Olek
@mona

Ze mną było to samo, też kilka dni i wyjazd - się nie podobałem, liderem wtedy byl

Zostaw merytoryczną opinię o PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. - Śrem

• Jak się pracuje w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 6 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PF LOGO EXPRESS SP. Z O.O.