Opinie o Dacomet w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dacomet. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dacomet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dacomet w Bydgoszcz

Ile jest zmian w Dacomet?

Ona

Jedna zmiana, od 6 do 14

Bronisław
@Ona

Czym konkretnie zajmujesz się w Dacomet? Możesz mi powiedzieć czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego i czy warto myśleć nad wysłaniem CV do firmy? Czekam na Twoją odpowiedź, mam nadzieję że mi pomożesz.

MISTRZ ŚWIATA

NIE POZDRAWIAM SZEFA "dacometu" O NAZWISKU NAPASTNIKA REPREZENTACJI POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ . JEŚLI PRZECZYTA PAN TEN WPIS TO MUSI PAN WIEDZIEĆ ŻE PANA ZACHOWANIA ZEMSZCZĄ SIĘ KIEDYŚ W ŻYCIU PONIEWAŻ ZŁO WYRZĄDZONE BEZPODSTAWNIE DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI WRÓCI PODWÓJNIE , NA KONIEC PRAGNĘ DODAĆ ŻE PAN L TO BEZWZGLĘDNY KARIEROWICZ NIE MAJĄCY POJĘCIA O PRACY JAKĄ "WYKONUJE", PROSTY MĘŻCZYZNA BEZ KULTURY OSOBISTEJ NA STANOWISKU Z POLECENIA...

@MISTRZ ŚWIATA

#HejtToNieOpinia

X
@MISTRZ ŚWIATA

To nie szef to pionek zwany kierownikiem ale fakt pojęcia nie ma ani o swojej pracy, ani o tym jak postępować z ludźmi zwolnić lojalnych pracowników a zostawić du..... tylko to potrafi. Dlatego firma przędzie jak przędzie.

agucha

PISZE DO GOŚCIA KTÓRY NAZYWA SIĘ TAK SAMO JAK NAPASTNIK REPREZENTACJI POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ : ZA WSZYSTKIE PANA BEZPODSTAWNE DONOSY ŻYCIE SIĘ ZEMŚCI NA PANU KARMA WRACA DO TAKICH LUDZI JAK PAN

@agucha

#HejtToNieOpinia

on

A czemu ma niby bać sie spojrzeć do lustra?? tak zapewne mu kazali to zrobił!! on posadke ma co sie tam bedzie przejmował ludziskam! i gość niby na poziomie ale zawiodłem sie na nim tak samo jak inni ! zresztą nie ma czego żałować oprócz tego że były tam niektóre fajne kobietki i tyle Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dacomet.
***

Świetne miejsce pracy dla tych co lubią donosić, przytakiwać i zostać z dnia na dzień bez pracy. Kierownik pozwalniał uczciwie i dobrze pracujących ludzi kierując się donosami innych. Nie zadaje sobie wysiłku aby poznać pracowników po prostu kieruje się opiniami pracowników. Zreszta czego można spodziewać się po człowieku który podczas rozmowy patrzy w podłogę a nie na rozmówcę. Ta firma to temat rzeka. Każda firma oby nie ta! Panie L może Pan patrzeć w lustro ?!

Tester

Pan kierownik pozwalniał dobrze i uczciwie pracujących ludzi , bo nie raczył sam się z nimi zapoznać tylko opierał się na donosach innych. Naobiecywać złotych gór i pozwalniać to dewiza tego miejsca. Ludzie nadzorujący zero empatii , brak doświadczenia w kontaktach z pracownikami. Odradzam !!! Dobre miejsce dla tych co lubią z dnia na dzień zostać z niczym i dla donosicieli. Panie kierowniku ciekawe czy Pan może spojżeć w lustro?

A TO CUŚ JESZCZE WOGÓLE ŻYJE??? jejku okropieństwo!! to co pisze ""stara''to prawda! ale wogóle co oni tam jeszcze robią wiadomo pan kierownik to ma co robic przesiedzi pochodzi popatrzy i dzionek minął kaska leci ale ta cała reszta?? a no przecież jest jeszcze hierarchia palaczy jeden dymek drugi potem trzeci itd zapomniałam że im wolno!!! a ciekawe co robi teraz pan brygadzista?? pewnie klepie kable na teście ! hahhi dopóki mozna doić to sie doi wiadomo! nokia w bydgoszczy moi znajomi z Poznania myśleli że to jakaś potęga poprostu jak sie dowiedzieli co to jest za padoł to no nie brak słów szkoda mojego czasu pozdrawiam fajnych ludzi z którymi byla okazja popracować!

Stara

Firma która kompletnie nic sobą nie reprezentuje czas tu stoi w miejscu poprostu komuna i ludzie którzy zostali idealnie wpasowują się w te ramy. Donosicielstwo i brak kompletnie profesjonalizmu. „Kierownictwo” robi wszystko byle nic nie robić . Ręka rękę myje mur nie do przebicia układy i układziki za co im płaca chyba za wyszukiwanie sztucznych problemów. Nowi i ci starsi dokładnie widza co jest grane . I za 5 minut znikają. Szkoda czasu i energi. Pan kierownik to osoba która jest tego wszystkiego poplecznikiem a panie które wpisują się w ten opis to poprostu bezwzględne prostaczki bez i z wykształcenia niestety bez pomysłu przeszkolenia i braku totalnego doświadczenia co widać i da się to odczuć .pozdrawiam tych co mieli okazje tu pracować i co chcieli coś zmienić (usunięte przez administratora) zostały.Ciekawe czy z powody wiedzy cz inteligencji czy pracowitości ha ha może zdjęć

Anonimus

Pajonk weź ty człowieku coś wkoncu ze sobą zrób, bo nie ma czym oddychać smierdzielu., zacznij się wkoncu kąpać, bo ludzie nie mogą z tobą wytrzymać

Anonomus
@Anonimus

Jak to nie pomocna? Dziewczyny tam zdychaja na hali z tym smierdzielem. Ojciec szef dacometu, a syn zwykły brudas i smierdziel

Nikt

Jako nikt ważny bo tak też każdy z nas zwolnionych został potraktowany opiszę wszelkie plusy jak i też minusy pracy w tej firmie zacznę od minusów bo one niestety są większością Minusy: -kierowanie ludźmi -organizacja pracy -donoszenie, mam na myśli pewną osobę która odkryła że telefon może robić zdjęcia i potem ze swoimi zdobyczami leciał do kierownika jak można się domyślać ta osoba nie została zwolniona także donosisz jesteś gość szkoda że tylko dla kierownika -palisz masz więcej czasu na przerwę, dlaczego daję to do minusów ponieważ większość która nie pali ma standardowy czas przerwy a palący poza standardem mają także na palenie -zwolnienia 1h przed końcem pracy a przydałoby się poinformować co najmniej miesiąc wcześniej tak byłoby w porządku -brygadziści mają do poprawy na pewno uprzedzanie pracownika szybciej o nadgodzinach a nie 30min przed końcem pracy -pokłócisz się z którymś ulubieńcem kierownika dobrze czytacie ulubieńcem bo jak większość mówiła ma swoich ulubieńców to niestety czeka was szybsze zwolnienie -mało zebrań z właścicielem firmy z czego wynika jego szacunek do nas pracowników widać ile dla niego znaczyliśmy skoro nie miał odwagi powiedzieć co najmniej miesiąc przed zwolnieniami że pracy nie będzie co by było dla nas jednoznaczne z tym że musimy już szukać pracy PLUSY: -kawa Proszę o pisanie w komentarzach waszych plusów i minusów może o czymś zapomniałam co było istotne i będzie przestrogą dla być może nowych pracowników

fuuj z tym

No taaak ale najlepiej spojrzeć np wiecie na co?? aa na PARKING samochodowy a czemu nie domyslacie sie??? pomyślcie ilu biednych zwykłych (usunięte przez administratora)pracowało na 13stce władze firmy pozbawiły chleba tych pracowników ludzi którzy wychowują samotnie dzieci itd a na placu zwanym dalej parking jest pojazdów FUULL!! więc sie pytam ? może łaskawie ktoś sie teraz wypowie z zacnych zarządzjących nokii czy dacometu kto to jest??? ilu ludzi przyjeżdza tam do pracy za biureczkiem!! laptopik pod paszke kaweczka szuruburu panienki podsmiechujki ot i jest przykład !! nie ma pracyy!!!! ale tylko dla wiadomo szarego zjadacza chleba !!!! cała reszta wyższej hierarchi zostaje pod ochroną kto za tym stoi???po co tylu ludzi tam przesiaduje w tej owej ósemce?? skoro zwalniacie to zwolnijcie i tych którzy dłubią w nosie przez osiem godzin udając różnego typu fachowców z dziedzin np informatyki programistów itd tych którzy biorą najwięcej nie śmieszne 1600zł a efekty ich pracy właśnie widać !!!!

Maślak
@fuuj z tym

Rodzinka chroni rodzinkę... A najwięksi fachowcy stoją non stop przy kawce na "5"

Dobra Pracownica

Opisze moje doświadczenia z firmą działem 13 starałam się jak mogłam byłam chwalona że pracuje bardzo dobrze i w ogóle żeby teraz usłyszeć że nie ma pracy dobra firma znalazłaby zastępstwo na czas braku pracy chociażby w innej firmie gdzie wiedzą że ludzie zostali z ręką w nocniku i w taki o to sposób rujnujecie swój wizerunek osoby które będą to czytały w celu zapoznania się firmy napiszę krótko żeby się bardzo zastanowiły czy chcą pracować w ciągłym stresie o to czy ich zaraz nie wyrzucą bo nawet umowa o pracę jak widać nikogo nie uchroni dziękuję za uwagę

Ratownik
@Dobra Pracownica

Oj M M M ratownika.

muzyk

Dacomet dacomet na pracy pszyszedł koniec i znowu szukanie znowu pszegladanie ofert tu nowych i gdzie tu sie podziac jak pracu brakuje a wy chustacie w oblakach swoich dziwnych wizji ze lepiej zwolnic dobrych pracowanikow niz stracic i miec dobra ekipe to wy wolicie prawie wszystkich pozwalniac na umowy zlecenie oraz tych z umowami o prace koncze juz nawijac bo lece poszukac pracy nowej kto wie moze zostane grabarzem co jak wy pogrzebaliscie nasza wiare w was i naiwnosc ze bedzie wszystko cacy tymczasem dnia 29.03.2019 eoku podziekowaliscie najleszym ludziom jakich mieliscie slabo z waszej strony ale my sie nie poddamy io rade sobie damy

Bajka

Opowiem wam moi drodzy bajkę, ale zaraz każda bajka ma jakiś tytuł pomyślmy może po prostu DACOMET może kiedyś ktoś z tego stworzy animację a więc zacznijmy, dawno dawno temu w zasadzie nie tak dawno ale każda bajka tak się zaczyna, była sobie firma która obiecała że praca będzie i to na kilka ładnych lat, tak też od początku wszyscy się cieszyli, były nadgodziny, no wszystko jak w bajce prawie wszystko bo można by było się przyczepić do organizacji pracy ale jakoś sobie z tym radzili, odnoszę się tutaj głównie do działu numer 13, dotyczy to także działu numer 5, brak uprzedzania człowieka o tym że za chwilę może pracy nie być, albo też to kilka minut przed końcem pracy o tym czy ktoś chce nadgodziny, takie rzeczy powinno się mówić szybciej, ale to za pewne dla firmy drobnostka przecież my jesteśmy tylko zwykłymi szarymi pracownikami, którzy powinni się kłaniać, każdemu wyżej postawionemu, ale żeby nie było że wszystko piszę w czarnych barwach, dodam że Prezesi i Dyrektorzy firmy zasługują na wielki szacunek, zawsze mili potrafią powiedzieć dzień dobry, co ciekawe kierownictwo i brygadziści dopiero się ich nauczyli, lepiej późno niż wcale, także idąc dalej, pracowaliśmy sobie wszystko super, aż tu nagle bach, nie ma pracy zwolnienia, pracujesz sobie w piątek myślisz o weekendzie a tymczasem to kierownik myśli o Tobie bo zaraz będziesz bez pracy tego samego dnia godzina 12 a Ty dowiadujesz się że nie będzie pracy, no szok mówię wam, bajka skończona.

Marcin Ł.

Pracowałem ponad rok w tej firmie i szczerze nie polecam, każdy mówił że spokojnie można pracować i niczym się nie martwić bo przecież pracy jest na dobre kilka lat.. Obiecywali zwolnionym ludziom w grudniu że od stycznia będzie powoli ruszać praca - pod koniec lutego zwolnili wszystkich pracowników na umowie o zlecenie. Na wyższych stanowiskach znajdują się nieodpowiednie osoby, Arek zajmujący się działem sco jest niekompetentny, chodzi na przerwy po 40/50 minut, każe ci przestać robić bo coś a zaraz po tym przychodzi ktoś nad nim i wielkie zdziwienie dlaczego nikt nie robi. Truskawa czyli Mateusz - Przyjaciel Arka jest konfidentem, lata ze wszystkim do osób z góry jak coś mu nie odpowiada przykładowo dostanie za ciężką pracę czyli np sklejenie kartonu. Pająk czyli syn właściciela jest wiecznie naćpany, przychodzi godzinę później do pracy, wychodzi kiedy chce, robi błędy że trzeba po nim ciągle poprawiać.. są w tej firmie osoby które się nie myją i cuchnie id nich bardzo np. Bek. Jeśli macie okazję tu przyjść to odradzam.

Anonimus
@Marcin Ł.

Zapomniałeś dodać, że od pająka też śmierdzi niesamowicie, ojciec taki człowiek, a syn zwykły smierdziel

Pan

Właściciele tej firmy chyba nie wiedzą co się dzieje na produkcji. Kierownik i jego mało kompetentne brygadzistki nie mają pojęcia jak zarządzać ludźmi. Brygadzistki wogule nie interesuje czy ludzie siedzą czy mają pracę, najlepiej niech się schowają i niech się cieszą, że mogą odpocząć. Po prostu pracujesz albo leżysz to i tak wypłatę dostaniesz. W tej firmie nie ma przyszłości, kierownik wyróżnia tylko tych co kablują albo tylko po znajomości. Płaca marna, dewiza firmy cieszcie się , że macie pracę. Atmosfera między pracownikami beznadziejna jeden nadaje na drugiego. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Bliżej przyjrzeć się pracy osób zarządzających.

Ajos

Przydalyby się bony na obiady.

Miły Pan

Zastanawiam się czy firma w końcu zrobi coś z tym paleniem trawki po toaletach, jestem zażenowany kierownictwem, co to jest za szopka w tej firmie, nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach, bambry same nic więcej.

Były Pracownik
@Miły Pan

Kierownictwo w tej firmie zajmuje się tylko wymyślaniem kolejnych ściem... Na początku jak Cię zatrudniają to obiecują że "to stała praca, mamy kontrakty na dwa lata, przez co najmniej dwa lata można się nie martwić, będzie praca..." Tymczasem jak się okazuje (tak jest już od kilku lat) w listopadzie połowa pracowników wylatuje i słyszy "zapraszamy za około 3 miesiące, jesteśmy z Pana (Pani) bardzo zadowoleni". A przez te 3 miesiące za co mamy żyć Panie Kierowniku??? Wesołych Świąt! Moje będą świetne dzięki tej firmie...

Zainteresowany (?)

Witam, zastanawiam się nad zmianą obecnej pracy na Analityka Zgłoszeń Serwisowych (j. angielski) w Dacomecie. Czy ktoś ma jakieś info o zarobkach/atmosferze na tym stanowisku? Nie chciałbym się ponownie wkopać do typowego korpo, gdzie jeden drugiego gotów w łyżce wody utopić, a do tego jeszcze za psie pieniądze...

@Zainteresowany (?)

Szanowny Panie, Stanowisko analityka zgłoszeń serwisowych wiąże się z telefonicznym przyjmowaniem zgłoszeń z zagranicy. Sama praca oraz dział Global Welcome Center, do którego poszukujemy kandydatów, charakteryzuje się codziennym kontaktem z obcokrajowcami, dzięki czemu praca jest interesująca oraz nietypowa. Kwestie finansowe, natomiast, uzgadniane są na indywidualnej rozmowie kwalifikacyjnej. Zachęcamy do przesłania CV na adres e-mail: rekrutacja@dacomet.pl

Szanowny Pracowniku, Pragniemy przypomnieć, że wszelkie konstruktywne pomysły czy uwagi mogące się przyczynić do poprawy warunków pracy i komfortu pracowników, są dla nas bardzo wartościowe i jako pracodawca pozostajemy otwarci na wszelkie inicjatywy tego typu. Po raz kolejny więc zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu przekazywania uwag – wyłącznie takie działania dają szanse na realne zmiany w organizacji. Chcielibyśmy przypomnieć, że posty zawierające informacje nieprawdziwe, noszące znamiona mowy nienawiści, obraźliwe w stosunku do innych pracowników, naruszające ich godność osobistą czy prywatność, tym samym naruszające postanowienia Regulaminu i Polityki Prywatności serwisu GoWork.pl, będą moderowane. Jednocześnie pragniemy poinformować, że wszelkie tego typu treści, publikowane w ramach serwisu GoWork.pl, będą przedmiotem analizy pod kątem kwalifikacji z tytułu czynów przewidzianych w Kodeksie Karnym Art. 190a §1, Art. 212 §1 i §2, Art. 216 §1.

Zostaw merytoryczną opinię o Dacomet - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Dacomet?

Zobacz opinie na temat firmy Dacomet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dacomet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dacomet
2.1/5 Na podstawie 50 ocen.

Dacomet