Dacomet

Bydgoszcz

Opinie o Dacomet

Erwin

Czy trudno jest przejść przez 4 etapy rekrutacji?

Alicja

@JA dziękuję za opinię. A wy jakie macie doświadczenia z Dacomet?

Adri

W takim razie dobrze, że znajoma u nich pracuje i jej się tak podoba @:) Myślę, że i ja bym nie narzekał, gdyby mnie tylko przyjęli, a wysłałem wczoraj cv na posadę obsługi klienta. Wymagali języka niemieckiego i angielskiego, więc mam nadzieję, że zarobki wysokie.

JA

Super firma, bardzo dobry stosunek do pracowników, pieniądze zawsze na czas - generalnia zawsze chciałabym mieć takie fajne szefostwo jak jest w firmie Dacomet. Bardzo polecam współpracę z tą firmą!

gal

D. jest firmą zewn. zatrudniającą pracowników dla Alcatel-Lucent w Bydgoszczy. Pracownik widzi się z nimi praktycznie tylko przy podpisywaniu i rozwiązywaniu umowy. Ciężko ocenić ten typ współpracy ;)

Zostaw opinię o Dacomet - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dacomet