Opinie o Dacomet

Alicja

@Gal a na jaki rodzaj umowy można liczyć? Czy firma szuka obecnie nowych pracowników? Czy mógłbyś w kilku zdaniach opisać swoją przygodę z firmą Dacomet, od jakiego stanowiska zaczynałeś?

@Pati 19.07.2018 13:13

Witam, Pierwsza umowa zawierana jest na okres 3 miesięcy, dalsze warunki zatrudnienia są ustalane z kierownikiem działu. Pozdrawiam

No a dzięki temu, że człowiek posługuje się dwoma językami, dobre są z tego zarobki. No a jak widzę oferują także bardzo przyjemną atmosferę w pracy, w co akurat im wierzę, bo mam znajomą, która pracowała u nich długi czas i może to potwierdzić :)

arek
@Dacomet 17.05.2018 12:21

To się nic nie dowiedziałem. Przybliżone kwoty, widełki byłyby bardziej pomocne

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Dacomet o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Gal 30.04.2018 00:37

Witam, Prosimy o kontakt w tej sprawie z naszym dyrektorem technicznym lub współwłaścicielem firmy. Pozdrawiam

Erwin

Czy trudno jest przejść przez 4 etapy rekrutacji?

@Erwin 03.11.2017 17:21

Witam, Po wstępnej weryfikacji aplikacji kandydata kontaktujemy się telefonicznie w celu przeprowadzenia krótkiej rozmowy i sprawdzenia poziomu j. angielskiego jeśli taka znajomość jest wymagana na danym stanowisku. Jeśli nasz klient wyraził zainteresowanie kandydatem to umawiamy taką osobę na rozmowę kwalifikacyjną. Po przeprowadzonej rozmowie przekazujemy informację zwrotną pozytywną lub negatywną. Pozdrawiam

Cezary

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Alicja

@JA dziękuję za opinię. A wy jakie macie doświadczenia z Dacomet?

Adri

W takim razie dobrze, że znajoma u nich pracuje i jej się tak podoba @:) Myślę, że i ja bym nie narzekał, gdyby mnie tylko przyjęli, a wysłałem wczoraj cv na posadę obsługi klienta. Wymagali języka niemieckiego i angielskiego, więc mam nadzieję, że zarobki wysokie.

anna

Napisali,ze jeden jezyk wymagany perfekt a kolejne komunikatywne, ale masz mozliwosc codziennego szlifowania go w rozmowach telefonicznych z klientami, poza tym na takie wyagania oferuja atrakcyjny system wynagrodzemia

mikołaj

@grizzle pierwszy raz spotykam się z ogłoszeniem na konsultanta z takimi wymogami. Języki są niezmiernie ważne i fajnie, że na takim stanowisku też można się wykazać.

grizzle

Mi wpadła w oko oferta na stanowisko konsultant ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka angielskiego i francuskiego lub hiszpańskiego. Fajnie że dają umowę o pracę no i można sobie podszkolić języki

arcticm

to taka praca, wiadomo na serwisach internetowych czy takich serwerowniach to normalne, tak jak rzecznik prasowy w firmach tak naprawdę dostępny 24 h na dobę

weronika

jest u ncih praca na stanowiko network analyst tylko, że trzeba tam zajmowac się diagnostyką problemów sieci w ramach udostępnionych procedur w trybie 24x7 .

darek

@gruby nie wiem jakie stanowisko Cie interesuje, bo wymgania są zawsze inne jeśli chodzi o prace, ja mogę Ci powiedzieć, że na stanowisku nżynier Oprogramowania C/C++ musisz mieć wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, elektroniki, telekomunikacji lub dziedzin pokrewnych no i znac dobrze język jednak

poliket

jestem osobą młodą, na dobrą sprawę dopiero zaczynam swoje życie zawodowe, dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii. Interesuje mnie szczególnie czy firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, w jaki sposób traktują swoich pracowników, Jak przebiega? Ile mniej więcej można tam zarobić? Warto zaczepić się u nich?

gruby

dla niektórych może pieniądze na czas to norma , ale nie raz sotkałem się z tym że trzeba się prosić żeby Ci dali to co się należy, więc uznaje to za duży plus. Nie ma za dużo wpisów na tym forum, może ktoś powiedzieć coś więcej o współpracy z DACOMET? jakie są wymagania i mniej wiecej stawki? Pozdrawiam

JA

Super firma, bardzo dobry stosunek do pracowników, pieniądze zawsze na czas - generalnia zawsze chciałabym mieć takie fajne szefostwo jak jest w firmie Dacomet. Bardzo polecam współpracę z tą firmą!

gal

D. jest firmą zewn. zatrudniającą pracowników dla Alcatel-Lucent w Bydgoszczy. Pracownik widzi się z nimi praktycznie tylko przy podpisywaniu i rozwiązywaniu umowy. Ciężko ocenić ten typ współpracy ;)

Zostaw opinię o Dacomet - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dacomet