Opinie o Lumesse w Kraków

Lumesse (formerly MrTed Polska) provides Talent Management solutions in SaaS model

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lumesse w Kraków

Victor

Pracowalem rok. Firma spoko. Zalezy czego szukasz - kasa i benefity jest ok, koledzy - fajny, atmosfera - fajna, te aplikacjy co teraz robia - w miare nowoczesny, glowna apka jest legacy pisana przez hindusow. Wedlug mi najwiekszy problem - brak opisu storijek do klepniecia, wywalanie duzej ilosci pracy do kosza, ale mozna poczwiczic sobie :) Siedziba w UK, management sedzi tam. Nie slyszalem o zwolnienijach.

Jerzy

Słyszałem również wiele dobrego o firmie. Mam zamiar aplikować i proszę o info jak prowadzą rekrutację?

nick
@Jerzy

Dość typowy proces - wstępna rozmowa przez telefon, potem na miejscu w firmie, potem było jeszcze zadanie rekrutacyjne i ostateczny feedback. Moim zdaniem - konkretnie i na temat.

Lidia

Widzę, że nie dostałeś odpowiedzi na zadane pytanie @JA. Dołączam się do w takim razie do Twojej prośby. Na stronie Lumesse są aktualne oferty pracy, więc przyda się opis panujących w firmie stosunków i adekwatności płac do wykonywanych obowiązków.

JA

Jak tam obecnie sytuacja w dzialach technicznych (IT) w Lumesse? Administracja systemami, etc. Pozdrawiam i dzieki za opinie.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Mj

Pracuje w IT wiele lat i jest to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Bardzo stresująca atmosfera, presja, brak stabilizacji. Zwolnienia z dnia na dzień zupełnie bez powodu - to raczej wyniki jakiś potyczek na szczeblu managerskim. Rynek IT oferuje wiele ciekawych miejsc pracy i zdecydowanie odradzam firmę Lumesse. Jest wiele lepszych opcji.

zawiedziony

Fatalna firma, presja, nerwowa atmosfera, zwalniają z dnia na dzień.

dfv

@mani widze ze wlasnie w dlaszym ciagu posuzkuja do pracy na stanowisko Customer Support Executive w Krakowie tylko tutaj napisali ze wymagana jest znajomosc szwedzkiego czy norweskie ktos zainteresoany?

wrrr

Kultura osobista wymaga udzielenia informacji zwrotnej bez wzgledu na wynik rekrutacji. Profesjonalni rekruterzy nie dopuszczaja sie takich zeniedban.

Dar

Nie polecam. Zadzwonil do mnie zdesperowany rekruter z propozycja pracy od zaraz. Informacja zwrotna po procesie rekrutacyjnym miala byc przekazana w cigu kilku dni. Minelo juz 3 miesiace i cisza. Traktujcie ludzi powaznie!

Wigo

Kadra zarzadzajaca kompletnie nie ma pomyslu na strategie dzialania. Przez duza rotacje architektow, w produkt laduja najdziwniejsze cuda, ktorymi pozniej nikt nie chce sie zajmowac. Ostro inwestuja w technologie nie majace szansy przetrwania i bez perspektyw rozwoju. Atmosfera pracy coraz gorsza. Dosc 'specyficzny' dzial kadr. To o czym byla mowa na rozmowie kwalifikacyjnej, w niewielkim stopniu pokrywalo sie z tym, z czym ma sie do czynienia podczas pracy. Rzeczywiscie maja teraz kilka pozycji, ale nawet jak przychodzi osoba z checia zmian, to przez bledne decyzje zarzadu, bardzo szybko sie taka osoba wypala i zostawia rozgrzebany bajzel. Zero wlasnej inwencji pracownika - masz kodzic to co mowia i tak jak mowia, mimo ze to jest bez sensu i mozna to zrobic duzo lepiej. Jak ktos ma duze ambicje i chce sie rozwijac - zupelnie nie polecam. Ogolnie - srednio polecam. W zaleznosci od tego do jakiego teamu sie trafi, moze byc fajnie, albo totalnie do bani. Dodatkowo jest duza rotacja pracownikow. Przez kilka miesiecy pracy, wyglada ze odeszlo tyle samo osob co przybylo. Place - ponizej standardow. Na plus mozna zaliczyc to co daja wszyscy inni w Krakowie. Konsola, owoce, ksiazki, multisport etc. Podobno jest budzet na szkolenia, ale nie moge potwierdzic.

InnyKRakowianin

@marek Raczej chodzi o sytuację w której firma nie poinformowała o negatywnym wyniku rekrutacji. Brak takiej informacji uniemożliwia otrzymanie feedbacku, który jest po prostu dobrą praktyką.

Krakowianin

Brak informacji odnośnie rozmowy rekrutacyjnej.

dev

Rok temu było fajnie. Teraz dużo ludzi odchodzi. Póki co nie jest to moment, żeby szukać tam dla siebie pracy.

thomas volk

Atmosfera spoko (jak w większości firm IT), ale praca typowo rzemieślnicza. Ogromna ilośc legacy codu, przestarzałe technologie; czasami trafi się jakiś nowoczesny stack (java 8, mongo, node ..) ale ogólnie relizować mogą się w Lumesse tylko junior developerzy :)

dev

Chociaż pracują tu fajni i kompetentni ludzie to ogólnie robota jest nudna, managerowie kiepscy a kolejne worki z piaskiem nie pomagają na przytłaczające legacy... są ciekawsze miejsca...

johnny

nie polecam, na początku było ciekawie, potem nuda, coraz większe wymagania, brak podwyżek i motywacji ze strony zarządu, brak rozwoju i szkolen, wkoncu zmienilem firme. pozdr.

dev

Najnowsze technologie: java8, backbone, nodejs (choć pechowcy mogą trafić nawet na coldfusion). Ludzie z doświadczeniem (choć i paru głąbów na wyższych stanowiskach). Fajna atmosfera. Finansowo spełniają wymagania. Odczucie takie, że duża firma, ale jeszcze nie "korpo".

Pracuję 2 lata i na pewno odkąd firma ma nowego CEO, wiele zmieniło się na LEPSZE. Za pewne osoby, które wyrażają złe opinie, to te które pracowały za czasów poprzedniego managementu. Ja osobiście widzę, że obecnie mamy o wiele lepszy i bardziej kompetenty management. Firma bardzo się rozwija, tylko w Krakowie w tym roku zespół powiększył się o sporą liczbe nowych pracowników. Pozdrawiam!

szaman

Ostatnio pojawiło się kilka ofert pracy w Lumesse Kraków, chyba cztery oferty w kwietniu, także rekrutują.

ponton

tak tylko to jednak opinia sprzed ponad pół roku, więc jeśli ktoś ma coś świeższego to może podrzucić

Zostaw merytoryczną opinię o Lumesse - Kraków

• Jak się pracuje w Lumesse?

Zobacz opinie na temat firmy Lumesse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lumesse?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lumesse?

Kandydaci do pracy w Lumesse napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lumesse
3.3/5 Na podstawie 58 ocen.

Lumesse