Opinie o Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Aleksandra Nowy wpis

na www firmy jest oferta na stanowisko Specjalista ds. baz danych BDOT500, GESUT i z checia chcialabym aplikowac, jednak moze ktos zna odpowiedz na moje pytanie jaka jest wysokosc pensji na tym stanowisku w tej firmie bo w ogloszeniu nie ma nawet widelek podanych ?

Maciek Nowy wpis
@Aleksandra

Zadzwon i po prostu zapytaj

Janusz Nowy wpis

Ryszardzie, witam serdecznie i pozdrawiam Ciebie i całą załogę TMCE, oraz składam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności z okazji Nowego 2021 Roku i życzę samych sukcesów w pracy i zadowolenia z tej pracy. Minęło już sporo lat od czasu gdy pracowałem w tej Firmie, ale moje dobre wspomnienia pozostały. U mnie jak na razie wszystko w porządku chociaż lat przybyło.

Ryszard Nowy wpis
@Janusz

Na stronie www.tmce.pl są dane kontaktowe. Daj znać. Napisz maila. Pozdrawiam

Borys

@Janusz a jak myślisz ta firma będzie dobra na początek budowania ścieżki kariery? Żeby i coś się nauczyć i mieć już coś do cv ?

Janusz

Pracowałem w tej firmie w dziale fotogrametrii w Warszawie od chwili jej założenia w 1998 roku do roku 2006 i mam o firmie T.M.C.E. dobrą opinię . Początki nie były łatwe ( m.in. zmiany lokalizacji ) ale dawaliśmy z siebie wszystko i wszystko szło do przodu. Bardzo dobra atmosfera pracy. Z przyjemnością wspominam dawnych kolegów za wzajemną życzliwość w rozwiązywaniu różnych problemów. Nie wiem co od tamtych lat w firmie się zmieniło, ale z przykrością czytam obecne negatywne opinie. Ja miałem lepsze doświadczenia w tej pracy.

Ryszard
@Janusz

Wszystkie negatywne opinie pochodzą od kiepskich pracowników , daj znać co się z Tobą dzieje i jak się trzymasz w tum trudnym czasie. Pozdrawiam serdecznie . Kontakt Żr strony:))

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Gutek

A jak jest aktualnie ? Warto aplikować, jak zarobki i ogólnie ?

wadim

Dzień dobry, a jest szansa żeby zatrudnili cudzoziemca z doświadczeniem i kartą stałego pobytu?

Stefan

Weronika - bystrzacha z ciebie że zauważyłaś że jestem zainteresowany, ale raczej wolałbym, żeby pracodawca powiedział jakie ma oczekiwania wobec kandydatów

Weronika

@Stefan, widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Tukaj Mapping Central Europe. Może warto po prostu skontaktować się z firmą i dopytać, czy potrzebują takiego specjalisty, jakim jesteś. Niemniej jednak trzymam też kciuki za odpowiedzi na forum. Jakie warunki zaoferowane przez Tukaj Mapping Central Europe byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące?

Stefan

Wiesław ciekawe rzeczy piszesz. Kurczą ciekawe czy by potrzebowali specjalisty od SAPa - doświadczenie mam duże, ale zupełnie inna branża bo farmacja. Dobrze żeby sam pracodawca powiedział jak to wygląda.

Weronika

@Wiesław, dobrze, że wspominasz o fajnej atmosferze w pracy - jest ona bardzo ważna! Nawiązując jeszcze do tego, o czym napisałeś - tacy już, jako ludzie, jesteśmy, że chętniej dzielimy się swoimi złymi doświadczeniami lub negatywnymi rzeczami, niż tymi pozytywnymi, dlatego też do każdej opinii należy podchodzić z pewną dozą dystansu. Planujesz związać się z firmą Tukaj Mapping Central Europe na dłużej? Fajnie byłoby jeszcze, gdybyś dodał, na podstawie jakiej umowy pracuje się w firmie oraz czy nie ma problemu z wzięciem urlopu w dowolnym terminie.

Wiesław

Pracuje w tej firmie od 2,5 roku i zaczynałem od projektu GISowego w energetyce. Dzisiaj pracuje przy projekcie EGiB. Atmosfera pracy , ludzie moim zadaniem jest największym plusem tej pracy. Są ludzie którzy pracują tutaj nawet od studiów czyli chyba z 15 lat. Fajne jest też to ,że projekty się zmieniają i nie klepie się cały czas tego samego co daje możliwość nauczenia się nowych rzeczy. Jeżeli chodzi o problemy o których tutaj wcześniej ktoś pisał to ja się z nimi nie spotkałem a moja pensja była zawsze na czas. Może to jest tak ja na wszystkich forach ,że jeżeli na 10 rzeczy tylko jedna rzecz jest zła to tylko sie mówi o tej złej a o 9ciu sie zapomina.

Weronika

@Osioł, widzę, że pytasz o pracę w Tukaj Mapping Central Europe. Orientowałeś się już, czy w firmie prowadzone są obecnie rekrutacje na stanowiska, które Cię interesują? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Jeśli zdecydujesz się aplikować i zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, to koniecznie napisz nam później na forum, jak przebiegała. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Osioł

Czy można by było prosić o jakąś w miarę aktualna opinie jak wygląda kwestia wynagrodzeń, terminowości, atmosfery, projektów itd. w np. w okresie ostatnich trzech lat. Bo opinie nawet rozbudowane zamieszczone przez byłego pracownika który nie pracuje w tej firmie od 10 lat i swoja wiedzę opiera o jakieś przypadkowe okazjonalnie zasłyszane plotki przy piwie są mało wiarygodne. Z drugiej strony jeżeli kolega pracował przez 5 lat czyli dosyć długo w tej firmie to dlaczego nie zmienił prac wcześniej ,jeżeli tak było mu źle?

Weronika

@asiol, dziękuję za dość istotną opinię! Już jakiś czas temu pracowałaś w Tukaj Mapping Central Europe - może w firmie powoli wprowadzane są jakieś zmiany? Trzymam kciuki, aby tak było! Pozdrawiam Cię serdecznie. @Karol, wypowiadasz się w wątku dotyczącym konkretnego pracodawcy rozumiem więc, że jesteś w jakiś sposób związany z firmą Tukaj Mapping Central Europe, tak?

Karol

Idealnych firm nie ma ale mam wrażenie , że niektórzy tylko szukają czegos żeby oskarżać firmę?

Weronika

@Pracownik, dziękuję za opinię na temat pracy w firmie Tukaj Mapping Central Europe. Czy możesz napisać coś więcej na temat zajmowanego stanowiska u tego pracodawcy? Jak wygląda kwestia szkoleń i ewentualnego rozwoju zawodowego pracownika pracującego w tej firmie? Czy pracodawca oferuje pracownikom szkolenia, które podniosą ich kwalifikacje? @asiol, możesz uzasadnić swoją opinię na temat pracy w firmie Tukaj Mapping Central Europe? Twoja opinia jest odmienna od tego co przedstawił @Pracownik, czy możesz w jakiś sposób to uargumentować? Jakie stanowisko zajmujesz w firmie?

asiol
@Weronika

Pracowałam w tej firmie w okresie, jeśli mnie pamięć nie myli, 2003 - 2008 i zajmowałam niezależne stanowisko związane z szeroko pojętym przetwarzaniem danych, kierując zespołem kilku-kilkunastoosobowym (w różnych okresach). Pogadanki z p. Tukajem na temat "chwilowo mamy problemy z płatnościami - zleceniodawca nie płaci w terminie" były w tym czasie na porządku dziennym, a odroczenia płatności dotyczyły głównie działu fotogrametrycznego i katastru (nazwa sprzed lat) oraz wypłat związanych z nadgodzinami. Od 2008 roku do dnia dzisiejszego mam stały kontakt z ludźmi, którzy tam pracują i ciągle słyszę o tym, że "wyjątkowo" i "chwilowo" nie ma pieniędzy, że klient nie płaci , i że wyceny poszczególnych prac są "elastyczne", czyt. zmieniane nawet w trakcie trwania projektu (co to za firma, która nie jest zabezpieczona finansowo na wypadek opóźnień płatności wynikających z nierzetelności klienta, i która finansuje i uzależnia swoją działalność jedynie z bieżących wpływów?). Te same teksty od 15 lat i te same ogłoszenia o pracę. Oferta pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole wywołuje lekkie zażenowanie i nabiera nowego znaczenia jeśli ma się świadomość, ze zespół jest młody wyłącznie dzięki jego dynamicznie zmieniającemu się składowi - nikt rozsądny długo tam nie siedzi, chyba, że jak już pisałam - należy do grona wybranych i nie dotykają go aż tak bardzo problemy większości.

Wiktor

Czy firma funkcjonuje normalnie?

@Wiktor

Firma funkcjonuje - bez zastrzeżeń. Pracuję w tej firmie kilka lat więc wiem jak to wygląda od środka. Bardzo przyjazna atmosfera, sporo projektów. Jest to firma w której można się rozwijać - jeśli tylko się tego chce. Co do terminowości płatności wszystko jak w zegarku:) Mogę polecić z czystym sumieniem-jeśli byłoby inaczej już by mnie tu nie było:)

asiol

Pracujesz w tej firmie kilka lat i twierdzisz, że płatności są jak w zegarku? To znaczy, że albo należysz do grona wybranych albo jesteś podstawiony :) Co najmniej od 2005 ta firma ma problemy z terminowością wypłacania wynagrodzenia, z krótkimi, nieco lepszymi okresami w ramach poprawy nastroju pracowników...

Zmiana

Ta firma już chyba nie istnieje....

Oddajcie dwie godziny z życia

Wysłałem sprofilowane CV i zaznaczyłem w emailu o co mi chodzi, nic nie pomogło i tak zostałem wystrychniety na dudka.

Oddajcie dwie godziny z życia

Krętacze, uczciwie napisałem, że szukam pracy na stałe a ci mnie zaprosili i wyjeżdżają z umową - zlecenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Odrzańska 7
    30-408 Warszawa

Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o.