opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

ATERIMA MED

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 1341 ocen
Opinie(2320)
Dodaj opinię
Aktualności(89)
Wywiady(2)

Opinie(2320)

Dodaj opinię
Aktualności(89)
Wywiady(2)
Logo
  • O ATERIMA MED
  • .
  • Zalety pracy z ATERIMA MED
  • .
  • Lekcje języka niemieckiego
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Bezpieczna praca
  • .
  • Kontakt

O ATERIMA MED

Zalety pracy z ATERIMA MED

Lekcje języka niemieckiego

Rekrutacja

Bezpieczna praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o ATERIMA MED

Opinie

Opinie o ATERIMA MED Kraków Puszkarska 7M

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o ATERIMA MED!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    AnaMaria

    23.09.2019 14:40

    Inne

    Czy wiecie cos na temat tych nowych umow od sierpnia 2019 roku?
    ReviewUserIcon
    Renia

    25.10.2019 19:40

    Inne

    Teraz dostajemy zaliczki, zwiazku z zwiekszonymi kosztami firmy.
    ReviewUserIcon
    Renia 35

    26.10.2019 19:00

    Inne

    Powiedzcie co z podatkami. Bo nic o tym nie mowia????
    ReviewUserIcon
    M.

    11.10.2019 16:43

    Inne

    Nie polecam- brak zwykłego ludzkiego szacunku dla pracownika- a przede wszystkim dla człowieka.
    ReviewUserIcon
    Opiekun

    27.10.2018 17:49

    Inne

    Nie wiem skad bierzecie te negatywne opinie. Ja juz nie moge sie doczekac powrotu do Niemiec. Czasu wolnego mam tyle, ze juz ksiazek mi braklo do czytania. Zwiedzilem pol Bawarii i cale Monachium. Sauna i jacuzzi do dyspozycji. Gosposia nam gotuje i robi zakupy. Rodzina tez w porzadku. Pewnie nie potraficie sie dogadac i dlatego wylewacie te wiadra pomyj.
    ReviewUserIcon
    Opiekunka

    29.07.2019 15:17

    Inne

    Chce ostrzec przed ta firma. Wysyłają ludzi na miny, opisy zleceń są przeklamane a koordynator ma gdzies ciebie opiekunie bo dostanie za ciebie kase i tu sie jego rola konczy. Pracowalam z nimi i okresle te wspolprace jednym slowem, porażka.
    ReviewUserIcon
    Lena

    01.09.2019 10:03

    Inne

    Każdy ma swoje własne, inne doświadczenia. Rodziny są różne. Jedna rodzina może wykorzystywać, a druga traktować dobrze. Od około roku jeżdżę przez Aterimę i rodzina trafiła mi się bardzo sympatyczna, dlatego moja opinia na dzień dzisiejszy jest pozytywna. Zobaczymy jak będzie dalej. Opiekunki również są różne, jedną da się polubić, drugiej nie. Jedna da sobie wejść na głowę, inna nie. Wiele znależy od nas samych.
    ReviewUserIcon
    Ex opiekunka

    20.08.2019 15:41

    Inne

    Nie polecam. Niskie stawki. Sztele miny.
    ReviewUserIcon
    Też kiedyś

    22.08.2019 22:43

    Inne

    pracowałam dla nich! wypłata była tylko i wyłącznie w złotówkach, a wtedy (2015r.) kurs euro wynosił równo 4 złote, to możecie sobie wyobrazić...plus potrącenie za to, że "wróciłam przed czasem", a wróciłam bo żona podopiecznego znęcała się nad nim i nade mną, na co firma nie reagowała...dzisiaj jeżdżę dalej, ale z innymi agencjami:)
    ReviewUserIcon
    osia

    23.08.2019 07:11

    Inne

    ja też nie otrzymałam letniej premii, przedłużałam umowę bo obiecywali letnią premię za przedłużenie a dostałam... nie będę się wyrażać, zarobki żenada, ale...zwiedziłam Monachium, poznałam ludzi, złapałam kontakty, to był wspaniały czas, niestety muszę pożegnać się z "dobrodziejami" , normalnie żenada
    ReviewUserIcon
    Mar23

    18.08.2019 14:49

    Inne

    Niestety nie polecam pracy w Aterima-Med. Odradzam. Płacą mniej niż w umowie. Za mnie rodzina płaciła 2850 ( b.dobry niemiecki i doświadczenie), za 30 dni pracy wypłacili mi 950 euro netto.
    ReviewUserIcon
    przerażona

    16.08.2019 16:40

    Inne

    Witam, Ja również wszystkim odradzam tą Agencję,jestem bardzo rozczarowana dokąd mnie wysłali wiedząc o moich wymaganiach.Po 5 tygodniach wróciłam jako wrak człowieka z zryta psychiką.Byłam u dwóch kobiet które mnie nie szanowały,wręcz poniżały,miały za niewolnika ,a nie opiekunkę.Najadłam się tylko niepotrzebnego dodatkowego stresu,nerwicy żołądka,wiecznego leku,i nieustannej pogardy widocznej na każdym kroku.Żadne pieniądze nieoddadzą mi mojego zdrowia które zostało mocno nadszarpnięte,agencja na szybko mi oferte znalazła ale to była wielka pomyłka,że dałam się skusić na pierwszy i ostatni wyjazd z nimi.Oszukują jak inne tego typu agencje,.a my kobiety nie dajmy się zwarjować bo nie samymi Eurasami człowiek żyje.
    ReviewUserIcon
    NieDoWytrzymania

    16.08.2019 12:47

    Inne

    Pierwszy i ostatni raz dalam sie namowic na coś takiego jak Niemcy i do tego na cos takiego jak umowa zlecenia. Wcześniej pracowałam w Holandii, więc mam porównanie. Organizacja wyjazdu przebiegła bardzo szybko, po przyjeździe wiedziałam dlaczego, bo to była zwykła mina. Rodzina była bardzo opryskliwa. Robili wrażenie jakby mieli do mnie pretensje, że przyjechałam im pomagać: "My musimy za ciebie płacić tyle pieniędzy." Oczywiście jedzenie musiałam sobie dokupować. Z językiem miałam czasem problem (jak chyba każdy), ale bardzo dużo rzeczy rozumiałam, bo znam holenderski. Nocnego wstawania miało nie być, a tu pobudzka co godzinę. Później wyciągałam ten dzwonek z kontaktu, bo przecież ile można. Zameldowałam do tym całym koordynatorkom, ale zero reakcji. Porażka totalna. Dobrze, że wzięłam to zlecenie tylko na miesiąc. W dzień wyjazdu nawet się nie oglądałam. Chciałam uciekać stamtąd z krzykiem. Miejcie swoją godność i pozwólcie się tak traktować. Jest wiele innych prac do wykonywania. Omijać szerokim łukiem.
    ReviewUserIcon
    Krysia

    01.08.2018 13:35

    Inne

    Omijajcie tę firme dziewczyny. Oni tylko stwarzaja pozory dobrej firmy a tak na prawde opiekunki traktuja bardzo zle jak juz sie wyjedzie. Ja mam duze doswiadczenie w pracy ze starszymi osobami. Tutaj przedstawili mi oferte a na miejscu okazalo sie wszystko inaczej. Podjelam dezycje o powrocie po 2 tygodniach zgodnie z umowa ale firma obarczyla mnie kosztami przejazdu. Mimo ze zaczekalem na nowa opiekunke. Malo tego te dziewczyny z firmy sa bardzo wredne i nagadaly na mnei straszne glupoty tej nowej opiekunce az sie rozplakalam.
    ReviewUserIcon
    Sofie

    14.08.2019 18:20

    Inne

    Aterima med powiedziała rodzinie ojje pdp że spotykam się z islamistami i że jestem uzaezniona od narkotyków... to była ich reakcja na to jak śmiałąm ise poskarzyć na to ze wnuk składa mi jakies chore propozycje, zadzownili do rodziny i mnie oszkalowali! Chora agencja! odradzam !
    ReviewUserIcon
    Matka Teresa

    15.08.2019 11:29

    Inne

    Masakra. Koncze stelle i uciekam od nich. Ciekawe co o mnie nagadaly.
    ReviewUserIcon
    ania7

    14.08.2019 10:35

    Inne

    tak się zastanawiam.... co to jest dzisiaj 1600 Euro, które firma tak hojnie płaci, jeśli w ogóle tyle ktoś dostaje, zważywszy, że u nas wszystko podrożało i nadal drożeje a ludzie pracują przecież w Niemczech i na niemieckie warunki, bo TAKIE trzeba brać pod uwagę, są to małe pieniądze za 30 dni pracy w miesiącu. Nawet połowy z tego, co płacą rodziny się nie dostaje- każda opiekunka jest w tym zorientowana- i tylko w teorii jest to 40h tydzień pracy...
    ReviewUserIcon
    osia

    08.08.2019 08:04

    Inne

    sądząc po niektórych opiniach jestem na całkiem spoko Stelli, wczoraj byłam w Monachium, poszłam zobaczyć malarstwo w Pinakotekach, pół dnia odlot! w sklepach na Karlsplatz Stachus i Marienplatz angebote, nakupiłam ciuchów i dwie pary adidasów po 50 euro, za które w Polen trzeba wydać majątek... no i cały czas uczę się języka, ich bin froh!
    ReviewUserIcon
    Aśka

    24.05.2018 13:27

    Inne

    Co mi powiecie,kto ma myć okna,jeśli jest sprzątaczka,Poprzedniczki twierdzą że przekazywała P.sprzątaczka o umyciu w kuchni,lazienka,babci pokój,nasz Ale to nie koniec teraz dodaje jeszcze jadalnie ,bo ona ma za dużo!!!!.Przychodzi 2 razy w tygodniu sprząta po łebkach dół ,a górę już od dłuższego czasu sobie odpuściła.Tak wygląda ,że nam ją zostawiła,Zawsze myła podłogę ,odkurzała u babci,w pokoju telewizyjnym ,dość duży przedpokój. Jak posprzątała to szmaty mopa ,serwetki itp rzuca do kosza na pranie aby samo się wyprało lub ktoś za nią wyprał.Czy ktoś wie co do nas nie należy,jak mamy się zachować.Co jest zapisane w umowie ,między koordynatorami a RODZINĄ.Mąż babci sam nam nic nie mówi,A gdy sprzątaczka idzie na urlop 2 tygodniowy lub 1 dniowy,to kto ma ogarniać ten bajzer.poprzedniczki ogarniały za friko.Dziadek nie zapłaci ani złotówki,ale też sam nic o sprzątaniu nie mówi,Co mam udać,,,,,,ze tak ma być
    ReviewUserIcon
    Najwazniejsze, że ja mam sucho

    07.03.2019 19:32

    Inne

    Nie ma zadnego mycia okien. Sprzataczka ma wszystko robic i ustalajcie to zaraz jak tylko wejdzie. Niech umyje to, to i tamto. Zrob jej jazde kilka razy, to od razu przestanie podskakiwac. Po kazdym wysprzataniu pokoju od razu zagladaj i jak cos jest nie tak, to zwracaj uwage. Ja kiedys wlazlam na psychike jednej takiej dochodzacej i stalam, patrzylam jak zamiata podloge, udajac jednoczesnie, ze skladam reczniki kuchenne. Gdy bedzie jakies cyry wyprawiac, to porozmawiaj z rodzina, zeby zatrudnily kogos innego, bo musisz za nia poprawiac i od nowa wszystko robic. Ona bierze przeciez za to pieniadze. Wez przyklad z Pani Aniolowej, ktora stala na klatce i nadzorowala lokatorow, ktorzy sprzatali klatke. Nie bojcie sie odezwac, bo beda was robic caly czas na szaro. Ja na szteli najbardziej lubie wlasnie klotnie.
    ReviewUserIcon
    osia

    28.07.2019 19:47

    Inne

    nasza sprzątaczka miała urlop cały miesiąc, nie tknęłam niczego, wróciła i sprzątała pół dnia, też sprząta po łebkach ale wali mnie to, to jej biznes i ona bierze za to kasę
    ReviewUserIcon
    Majka43

    14.07.2019 14:36

    Inne

    Firma jest niesolidna. Pieniądze wypłacane w częściach, jakieś dziwne okresy rozliczeniowe. Profile rodzin nie zgadzają się z rzeczywistym stanem. Brak ofert na wyjazdy.
    ReviewUserIcon
    Mariawita

    23.07.2019 21:27

    Inne

    Tylko osoba majaca niskie ambicje pojedzie do takiej pracy z biegla znajomoscia niemieckiego.
    ReviewUserIcon
    Młoda30

    12.07.2019 09:45

    Inne

    Ogólnie firma nie najgorsza, wypłacalna, ale denerwuje mnie ich długi okres rozliczeniowy, maja różne sztele, lepsze i gorsze, przeszkadza mi też długi okres wypowiedzenia, aż 2 tygodnie, a jeśli miejsce nie będzie odpowiadać, to co ? Męczyć się 2 tygodnie ? Przez 1,5 miesiąca pracy zadzwonili do mnie tylko raz z pytaniem czy wszystko ok. Już teraz wiem, jeśli będę pracować dalej jako opiekunka, to zmienię firmę, znajoma pojechała ostatnio z innej firmy i ma taką fajną babcię, dużo czasu dla siebie, zarabia 200 euro więcej ode mnie, zawieźli ją busem, szefowa ciągle dzwoni i pyta czy ok, zapłacili za hotel jak była potrzeba, i co najlepsze pojechała miesiąc po mnie i ma już kasę na koncie, od razu , na bieżąco rozliczają, a ja jeszcze nie mam kasy a pracuję od końca maja. Jeśli szczerze ocenić mam to takie 3,5 na 5. Na początek ok, bo duża firma i długo na rynku, ale są lepsze firmy, ale nie ma idealnych.
    ReviewUserIcon
    Jola

    16.06.2019 02:40

    Inne

    Nie rozumiem... Po co tyle złości i obrażania. Ja współpracuję z agencją z Niemiec. Od 6 lat. Dbają o swoich współpracowników. Wypłata zawsze w terminie. Dzwonia kiedy jestem u nowej rodziny, pytają jak się wszystko toczy i równocześnie też dzwonią do rodziny. Nie mam zastrzeżeń, super mi się współpracuje. Za polecenie wypłacają 1euro na ręke za każdy dzień pracy, bez względu ile ta osoba przepracowała dni. Już 4 razy dostałam przelew, każdy na 43 euro, a poleciłam firmę tylko jednej osobie...w luźnej rozmowie. (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Bogusia Sz

    21.11.2018 18:15

    Inne

    Witam, w firmie Aterima Med pracuję od czerwca bieżącego roku, jestem zadowolona z obecnej koordynatorki, pieniądze są wpłacane terminowo do 15-tego każdego miesiąca, jestem również usatysfakcjonowana z zarobków, w porównaniu z poprzednią firmą. Organizacje wyjazdów są skrupulatnie załatwiane i nie ma żadnych problemów. Za granicą miałam pewien incydent zdrowotny firma pomogła załatwić mi lekarza. Bez pozostawiania żadnych wątpliwości jestem obecnym pracownikiem Aterimy Med (proszę nie pisać w komentarzach, że jestem podstawiona itp.). Jeżeli miałby ktoś pytania dotyczące mojej współpracy z firmą chętnie odpowiem:)
    ReviewUserIcon
    Bogusia Sz

    17.02.2019 18:34

    Inne

    Czy masz jakąś fajną sztele? Mi udało znaleźć się miejsce gdzie wymieniam się co dwa miesiące ze znajomą, która poznałam na szteli:)
    ReviewUserIcon
    niente

    13.06.2019 13:36

    Inne

    Witam pani Bogusiu Ja chce zacząć z Aterima współprace . Zaznaczam że to mój pierwszy raz . Proszę napisz czy faktycznie są opłacane wszystkie składki ? i czy wypłata jest na czas ?
    ReviewUserIcon
    niente

    13.06.2019 13:16

    Inne

    Bardzo Proszę o podanie firmy w miarę uczciwej .
    ReviewUserIcon
    Marek

    19.04.2019 08:09

    Inne

    Napisze tak: Parę lat temu, wyjazd. Podopieczny okay. Oferta opisana ok. Jedynie rodzina kombinowała w lekach + darmowy Polski naprawiacz-ogrodnik. Firma ich dojechała i przestali. Zmieniłem branże. Później wróciłem do opieki z inną firmą. Teraz wróciłem do aterimy. Pierwsza oferta ok. Dobrze opisana. Okay ludzie. Druga oferta - stara baba z demencja, miało być bez demencji i podobnych chorób. Wstawanie noc w noc. Miało być bez nachtpflege. Dodatków nie ma. Firma chciała mnie przekupić 50e, żebym został. Koordynatorki usiłują wymuszać pracę - narzucają co masz robić itd - łamią kodeks cywilny regulujący stosunek zleceniodawca - zleceniobiorca. Masz siedzieć jak najdłużej bo im tak wygodnie. Nie zrobiły totalnie nic, aby "dociągnąć" niemiecka rodzinę do płatności extra itd. Mają gdzieś, że źle zaprezentowały ofertę. Także wychodzi na to, że przez dwa lata firma zeszła na psy.
    ReviewUserIcon
    Renata

    22.03.2019 11:08

    Inne

    Własnie wróciłam z mojego 5 zlecania z Aterimą i chcialabym się podzielić moją opinia o Firmie. Ogolnie ze współpracy jestem bardzo zadowolona. Podoba mi się że firma się ze mną dużo kontaktuje. Jak człowiek dojedzie do Niemiec i się trochę ogarnie to już za dwa dni jest telefon - czy wszystko w porządku, czy na miejscu wszystko się zgadza z opisem, czy nie mam jakichś pytań. Na oferty też poko co odpukać trafiałam w porządku. Ogólnie firma zachowuje się dobrze, wypłaty są na czas, złego słowa nie powiem i jak się ktoś zastanawia to osobiście ja polecam
    ReviewUserIcon
    danuta p

    15.03.2019 19:00

    Inne

    Aterima to znana firma i dlatego do nich przeszłam kilka miesięcy temu jednak postanowilam rozwiązać wspolprace po drugim wyjezdzie. Dwa zlecenia i dwie porażki. Zglaszalam do firmy ze mialam pojechac do miasta a wyslali mnie na jakąś wioche zabitą dechami gdzie nawet z internetem byl problem. Przy drugim zleceniu nie moglam sie dodzwonic do koordynatora bo wciaz zajete i zajete. I tak caly czas. Dodam ze zostalam przez firme (usunięte przez administratora)bo babcia miala byc chodzca a na miejscu okazalo sie ze przez caly czas siedzi, trzeba ją wspierac we wszystkim i takie tam plus jeszcze mąż na dokladke o którym wiedzialam ze pomaga przy zonie. Takze dziekuje szukam dalej.... oszukujcie ludzi dalej
    ReviewUserIcon
    Edyta

    23.07.2018 23:29

    Inne

    Kto z Was wyjeżdża w najbliższym czasie do pracy z firmą ATERIMA MED? Czy firma płaci premię za dobrą znajomość języka niemieckiego? Jak oceniacie kontakt z koordynatorami? Na to forum zagląda wiele osób, głównie pracowników i potencjalnych kandydatów do pracy. Warto im pomóc i podzielić się opinią o firmie.
    ReviewUserIcon
    Paulina

    11.03.2019 11:54

    Inne

    A to był wyjazd z Aterimy? Poziom kultury ma sie rozny ale czy zgłaszałaś problemy z jedzeniem i czasem wolnym do firmy?
    ReviewUserIcon
    Gwiazda Poludnia

    12.03.2019 11:01

    Inne

    Zglaszalam. Oczywiscie zero reakcji. Przeciez to klient jest najwazniejszy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w ATERIMA MED?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - ATERIMA MED

    Puszkarska 7M 30-644 Kraków

    ATERIMA Europe Sp. z .o.o. Sp. k.

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Halina

    02.01.2019 16:10

    Inne

    Z firmą Aterima Med współpracuję od kilku miesięcy. Jestem zadowolona, wynagrodzenie otrzymuję w wyznaczonym czasie, rodziny w Niemczech są w porządku. Jak dla mnie wszystko jest ok, firma jest o wiele lepsza niż ta w której pracowałam wcześniej. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Ola

    21.01.2019 23:42

    Inne

    A moze potrzebuje Pani zmienniczki? Byłabym zainteresowana. Szukam spokojnego w miarę miejsca. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Wiga

    03.03.2019 18:07

    Inne

    Witaj Izka. Ja będę zaczynała przygodę z firmą ATERIMA MED od nauki języka niemieckiego(nie umiem w ogóle). Zadzwoń do firmy ponieważ jest cała gama propozycji nauki język: nauka stacjonarna, przez Skypa a nawet przez telefon.
    ReviewUserIcon
    Edyta

    11.09.2018 11:43

    Inne

    @maewka, czy istnieje możliwość negocjacji zaproponowanych stawek w firmie ATERIMA MED? Czy zależą one od stopnia znajomości języka? Może chciałbyś coś dodać od siebie na temat innych aspektów pracy? Jak je oceniasz? Czy jest coś co byś poprawiła lub z czego jesteś zadowolona?
    ReviewUserIcon
    Dagmara

    19.02.2019 15:26

    Inne

    Nie ma zadnych negocjacji. Czasem jakis ochlap rzuca od swieta i to wszystko. Czego oni mi nie naobiecywali przed wyjzadem. Pozniej dostajesz wyplate i szlag Cie trafia. Wszystko bele wyslac kogos na sztele.
    ReviewUserIcon
    Beata

    31.08.2018 11:46

    Inne

    Marnie płacą bo tylko 1.200 euro netto miesięcznie za język dobry, a w małej firmie otrzymałam za to samo 1.400 euro.
    ReviewUserIcon
    Tamara

    21.12.2018 21:24

    Inne

    A ja się nie boję wyjeżdżać z małymi firmami. Już wiele razy tak wyjeżdżałam. Zawsze jednak przed wyjazdem sprawdzałam na stronie KRS czy firma nie znajduje się w stanie likwidacji. Miałam dobrą stawkę (1.400 euro netto miesięcznie), więc nie przeszkadzało mi to, że firma jest mała. Małe firmy też bywają porządne. Nie o wielkość firmy chodzi, a o to czy firma godnie opłaca opiekunkę za jej ciężką pracę. Teraz to prawie każda firma (niezależnie od jej wielkości) ma pełno ofert pracy i dodatków.
    ReviewUserIcon
    Halina

    23.01.2019 18:41

    Inne

    Prawde mowiac, gdybym znala niemiecki biegle i wszystko rozumiala, to pracowalabym gdzies indziej za inne pieniadze, a nie robilabym 24-órek klocac sie z rodzinna codziennie o byle co.
    ReviewUserIcon
    El

    08.12.2018 18:37

    Inne

    Pracuję z Aterimą już kilka lat. Myślę, że to jedna z najlepszych firm na rynku. To duża firma i dysponuje dobrymi miejscami pracy dla opiekunek z Polski. Zawsze wywiązuje się z umowy, płaci terminowo, terminy wyjazdów dostosowywane są zawsze indywidualnie. Nigdy nie żałowałam decyzji o podjęciu współpracy z Aterimą.
    ReviewUserIcon
    Monika

    11.12.2018 11:22

    Inne

    Dokładnie bardzo popieram. Pracuję w Aterimie od 2016 roku i wszystko mam co mi potrzeba. Firma jest porządna, jest dużo ofert, wszystkie załatwienia jak trzeba. Wiadomo że kazdy chciałby wiecej zarobić. Zresztą obiecali od stycznia podwyżki dla wszystkich - 50 euro więcej. Dlatego ja Aterimę polecam. Pozdrawiam, Monika
    ReviewUserIcon
    Megi

    18.10.2018 21:19

    Inne

    Witam, Mam pytanie, czy obowiązkowe jest podpisanie drugiej umowy, odnośnie promowania firmy Aterima Med i czy jest to warunek, który trzeba spełniać, by móc pracować w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    Teresa

    27.10.2018 17:33

    Inne

    Tak, bo pierwsza wyplata ze zlecen jest placona przez Akademie Opiekunow.
    ReviewUserIcon
    Teresa

    27.10.2018 17:33

    Inne

    To znaczy czesc tej wyplaty.
    ReviewUserIcon
    Miki

    21.10.2018 09:39

    Inne

    Niestety nie polecam, oferty przedstawiane są bez skazy firma zataja fakty lub też nie informuje rzetelnie o tym czego mozesz się spodziewać na miejscu, a jak masz później problem to musisz sam sobie z nim radzić.... Pozatym zarobki nue są wcale adekwatne do wykonywanej pracy. Także zastanów sie bardzo dobrze nim pojedziesz z tą firmą. Piękne pogadanki tylko na początku a po przyjezdzie rzeczywistość jest calkiem inna i brak kontaktu... Moje sugestie dla ATERIMA MED: Proszę zadbać o pracowników i nie robić ich w balona, bo predzej czy później odkryją prawdę i wtedy zemsci sie to na was. Proszę zadbać o to by wyplata byla zacaly miesiąc pod koniec tego miesiąca a nie w kolejnym, nijt nie jest idiotą i wie że robicie sobie lokaty.... Naszym kosztem . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zadbać o rzetelną ciągła i bezproblemową komunikację nie tylko gdy jest wszystko ok ale takze podczas problemu.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    13.10.2018 12:38

    Inne

    Pracuję prawie dwa lata w tej Firmie (Aterima Med), jak na razie wszystko się dobrze układa,sprawdzone i dobre oferty.Jesli ma się jakieś pytania albo problemy, można zadzwonić porozmawiać i wszystko wyjaśnić.Firma jest zawsze gotowa do pomocy,a przynajmniej starają się każdemu pomóc oraz rozwiązać wszelkie wątpliwości związane z pracą i nie tylko.
    ReviewUserIcon
    Edyta

    08.10.2018 15:49

    Inne

    @Izabella, czy możesz napisać jak wyglądała w twoim przypadku kwestia dojazdu do Niemiec? Czy transport finansowała firma ATERIMA MED czy koszty były potrącane z pierwszej wypłaty? Czy w ostatnim czasie pensje w tym zawodzie wzrosły? Istnieje wielkie zapotrzebowanie w tej branży nie tylko w Niemczech.
    ReviewUserIcon
    Izabella

    08.10.2018 21:49

    Inne

    W moim przypadku koszty dojazdu i powrotu pokrywa ATERIMA MED . W okresie mojej pracy miałam dwie podwyżki pensji.
    ReviewUserIcon
    Izabella

    04.10.2018 20:27

    Inne

    Pracuję z Aterima Med drugi rok.Nie miałam z nimi żadnych problemów.Wypłaty zawsze na czas,podróż zorganizowana,zainteresowanie koordynatorek przez cały pobyt.Nie ma problemu z kontaktem z firmą.Warunki pracy zgodne z opisem.Zawsze wiem co mnie czeka na miejscu.Z czystym sercem polecam Aterimę osobom które planują swój pierwszy wyjazd i czują się zagubione ,jak ja byłam 1,5 roku temu.Podstawy języka oczywiście trzeba znać, nie tylko żeby się ,,jakoś" dogadać, ale po prostu żeby się lepiej czuć w obcym kraju. A jak są podstawy to głowa do góry, pierś do przodu i w drogę. Ode mnie dla firmy ,,łapka w górę". Pozdrawiam z Niemiec.
    ReviewUserIcon
    Anka

    02.07.2017 14:39

    Inne

    Nie polecam Aterimy kolezanka pojechala ma problemy z rodzina córka chora psychicznie stawiajaca warunki opiekunce nawet niema prawa kozystac w nocy z toalety kiedy kolezanka zadzwonila na alarmowy powiedziano jej że ona moja kolezanka przesadza takie są Panie pracujące w agencjach moja kolezanka jest wykonczona psychicznie żadnej pomocy
    ReviewUserIcon
    Hanka

    28.07.2018 12:02

    Inne

    Jeżeli jest wykończona to dlaczego sama nie napisze komentarza tylko ktoś za nią pisze ,niech po prostu zadzwoni do agencji i poprosi o zjazd do polski , Agencja jest zawsze pod telefonem jest kilka numerów telefonów i każdy może z nich korzystać ,a nie skarżyć się z pomocą koleżanki .Zawsze agencja podaje numery przy wyjeżdzie i przy email co miesiąc to w czym problem? chyba w tym że to opiekunka raczej potrzebuje opieki ,a wyjeżdża jako opiekunka
    ReviewUserIcon
    Kaska

    03.10.2018 10:35

    Inne

    #tematdlauwagi
    ReviewUserIcon
    Beata

    27.08.2018 19:20

    Inne

    Mówisz im od dawna, że chcesz pracować w mieście X, oni obiecują, że jak tylko takie oferty się pojawią, to dadzą Ci znać, ale nie dają. Gdy w końcu sam pytasz o te oferty, bo widzisz, że zamieścili je na stronie, to nawet nie raczą odpowiedzieć lub odpowiadają, że to już nieaktualne (oferta dopiero co zamieszczona). Zrobili to już kilkanaście razy. Firmie to chyba wydaje się, że ma monopol na rynku opiekuńczym. Trzeba próbować wszędzie indziej i samemu też. Łaski bez.
    ReviewUserIcon
    maewka

    09.09.2018 13:56

    Inne

    Też chciałam do konkretnego miasta ale oni proponowali ciągle coś innego.Na moje zapytanie w sprawie oferty do mojego miasta odpowiedzieli,że ta oferta jest już nie aktualna, choć była zamieszczona w tym dniu. Schemat się powtarza, aż zgodzisz się wyjechać gdzie indziej. Trzeba więc zmienić firmę. Tak właśnie zrobiłam.ma
    ReviewUserIcon
    Edyta

    04.09.2018 10:15

    Inne

    Przywołuje Was do porządku i odsyłam do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum jest miejscem publicznym i kłótnie na forum nie będą tolerowane. Proszę Was o konstruktywną dyskusję i wymianę argumentów na temat firmy ATERIMA MED. Na jakie obecnie warunki może liczyć osoba wyjeżdżająca na kontrakt? Ile zajmuje cały proces od złożenia aplikacji do wyjazdu?
    ReviewUserIcon
    Elwira

    07.09.2018 14:51

    Inne

    Pani Edyto, po zgłoszeniu chęci wyjazdu można bardzo szybko otrzymać konkretne zlecenie Nie trzeba się na każde zgodzić i można wybrać, takie które najbardziej odpowiada. Zgłasza się też przy rekrutacji, na jak długo chce się wyjechać, jakie się ma preferencje odnośnie podopiecznego, jakie się ma umiejętności i w odniesieniu do tego firma szuka oferty. Większość opiekunek z Aterimy twierdzi, że firma szybko załatwia wyjazdy. W końcu leży to też w interesie firmy.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    07.09.2018 15:26

    Inne

    A ja czekam już w Aterimie Med na wyjazd od lipca 2018 i mam nadzieję, że wreszcie doczekam się. Być może czekam tak długo właśnie dlatego, że zażyczyłam sobie pracę w konkretnym mieście. Jestem gotowa jechać tylko tam i na pewno nie pojadę gdzieś indziej. Początkowo Aterima próbowała wysyłać mnie gdzie indziej, ale stanowczo odmówiłam. Ja mam rodzinę w tym mieście i chcę podczas pauzy widzieć się z moimi bliskimi. Zdania nie zmienię. Daję szansę wykazać się Aterimie Med i oczekuję na pozytywny rezultat.
    ReviewUserIcon
    Edyta

    26.08.2018 17:30

    Inne

    @Karolina, proszę Cię o trzymanie się głównego wątku dyskusji. Rozmawiamy w tym wątku o firmie ATERIMA MED. Forum GoWork.pl odwiedza wielu kandydatów zainteresowanych nową pracą. Interesują ich informacje dotyczące warunków zatrudnienia, atmosfery w firmie, możliwości rozwoju. Czy wiesz coś na ten temat? Co w ostatnim czasie zmieniło się w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    Opiekunka

    26.08.2018 22:17

    Inne

    Jakie "możliwości rozwoju" ?! czekają na opiekunkę osób starszych pracującą i mieszkającą na co dzień zagranicą ze starszymi ludźmi?? Skąd ty sie urwałaś ?? Brzmisz jak naganiaczka z ich firmy...
    ReviewUserIcon
    Elwira

    27.08.2018 17:25

    Inne

    Co do możliwości rozwoju, to myślę, że są one zawsze. Chyba, że ktoś nie chce się rozwijać. Już same wyjazdy stwarzają np. możliwość praktycznej nauki języka. Dla mnie to bardzo ważne. Wyjeżdżam do opieki już od sześciu lat. Nie zmieniłam firmy, choć miałam rok przerwy w wyjazdach. Nauka języka ma dla mnie duże znaczenie, a Aterima umożliwia naukę swoim opiekunkom. Oprócz lekcji zamieszczanych na ogólnodostępnej stronie internetowej każda opiekunka może logować się na platformę językową, gdzie umieszczane są materiały do nauki. Ja w tej chwili już po raz kolejny korzystam również z indywidualnych lekcji języka niemieckiego przez skypa. Wszystkie lekcje są bezpłatne. Dużo wkładam pracy w naukę niemieckiego, ale myślę, że nie zaskoczyłabym tak dobrze, gdyby nie wyjazdy i praktyczna, aktywna nauka tam na miejscu poprzez słuchanie, mówienie i zwykłe uczestniczenie w codziennym życiu podopiecznego.
    ReviewUserIcon
    Aga

    15.08.2018 11:21

    Inne

    Podpowiedzcie jak organizują pracę i wszystkie poboczne sprawy?
    ReviewUserIcon
    Ala

    15.08.2018 21:12

    Inne

    Jakie poboczne sprawy?o co ci chodzi?
    ReviewUserIcon
    Magda

    17.05.2018 00:25

    Inne

    Koordynatorka zmieniła moja stawke o 200 euro nie mowiac mi tego. Dopiero jak wrocilam do Polski dostalam taka informacje. Firma nie oddala mi tez pieniedzy za przejazd do Polski. Na poczatku sa bardzo mili ale wszystko sie zmienia po tym jak przyjedziesz do Niemiec. To kolejna firma ktora wykorzystuje Polki. Uwaga na pozytywne komentarze. W umowie jest zapis ze trzeba ja pisac w internecie inaczej dostaje sie kare. Sama musialam je pisac a potem wypelniac raporty gdzie pisalam.kI
    ReviewUserIcon
    M

    01.08.2018 13:30

    Inne

    Nie swoim tylko busem ale nie oddali mi a mowili ze mi zwroca
    ReviewUserIcon
    M

    01.08.2018 13:31

    Inne

    150 euro
    ReviewUserIcon
    k

    04.06.2018 15:23

    Inne

    Pracuje dla Aterimy od niedawna i polecam jak najbardziej. Wszystkie problemy sa rozwiazywane przez koordynatorow. Sztele tak jak w opisie. Placa za dojazd w dwie strony.
    ReviewUserIcon
    Ala

    01.08.2018 13:29

    Inne

    no to spokojnie jeszcze zdarzysz tu wrocic i powiedziec co cie spotkalo bo oni nei dbaja o pracownika
    ReviewUserIcon
    Marysia

    22.02.2018 08:16

    Inne

    Hej wszystkim:) W Aterimie pracowałam parę lat! znam aż za dobrze warunki zatrudnienia, chorą politykę firmy etc... wspominam to NAJGORZEJ! radzę omijać tą firmę z daleka! Ja bardzo żaluję, że zmarnowałam te lata. Na rynku jest wiele rzetelnych, sprawdzonych firm i DOBRZE płatnych ofert pracy! Słabe zarobki, nie sprawdzane oferty! do niedawna brak możliwości otrzymywania wynagrodzenia w euro! 50stronicowa umowa skonstruowana przeciwko pracownikom, niskie składki emerytalne a w biurze niekompetentne, zarozumiałe, bezczelne i niewykwalifikowane dziewczynki. To wszystko sprawia, że firma jest jedną z najgorszych możliwości w tej chwili na rynku pracy! SZCZERZE NIE POLECAM!
    ReviewUserIcon
    Joanna

    01.08.2018 12:30

    Inne

    Całkowita prawda ja teraz przez to przechodzę
    ReviewUserIcon
    Ala

    01.08.2018 13:26

    Inne

    to prawda dobrze to nazwalas to sa wredne dziewczynki ktore na poczaku sa bardzo mile ale jak juz ywjedziesz to staja sie wredne i maja cie gdzies
    ReviewUserIcon
    Halinka

    29.07.2018 11:14

    Inne

    Czy ktoras z Pan wie gdzie mozna zapoznac sie z regulaminem premiowania? Czy w ogole regulaminy są tajemnicą? Czy udostepniaja tylko prywatnie na email
    ReviewUserIcon
    Zofia

    31.07.2018 18:20

    Inne

    Najlepiej to zadzwonić do swojej koordynatorki, ktore juz od 15 .o5 informują o premiach letnich ,aby podać w jakim terminie się wyjeżdża i na jaki okres ,dziwie się że pani jeszcze nie zgłosiła się .
    ReviewUserIcon
    Zofia

    31.07.2018 18:25

    Inne

    Premia jest zawsze na koncie po przepracowanym okresie nie co miesiąc,
    ReviewUserIcon
    Luiza

    22.09.2017 18:24

    Inne

    WAŻNA INFORMACJA DLA OPIEKUNEK!!! Na rok 2017 podstawa wymiaru składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne pracowników oddelegowanych za granicę nie może być mniejsza niż 4263 zł.. Firmy polskie - wysyłające opiekunki do Niemiec - powinny odprowadzać składki do ZUS-u od tej właśnie sumy. Są to składki emerytalne, rentowe, wypadkowe i zdrowotne. W przypadku umowy zlecenia, składka chorobowa jest dobrowolna. Opiekunki powinny zwracać szczególną uwagę na ten przepis, gdyż zaniżone składki mogą nie liczyć się do przyszłych emerytur. Zainteresowanych odsyłam do zapoznania się z przepisami poprzez infolinię ZUS. Nr telefonu: (+48) 22-560-16-00.
    ReviewUserIcon
    Bea

    27.01.2018 15:32

    Inne

    Cha cha - precież jak ktoś jest filozofem, to jest zazwyczaj i magistrem. Obecnie można poprzestać na licencjacie,a le osobiścienie znam takich osób, które nie kontynuowałby studiów na tym kierunku... Ale jeśli miało się na myśli domorosłego filozofa, to rzeczywiście można nie można mówić o magisterce. ;-) A co do składek... Zawsze wolałam więcej pieniędzy na rękę niż dla ZUS. Teraz od 20 miesięcy mieszkam już w Niemczech, tu pracuję na niemiecką emerytuę, bo w polską nie wierzę. :-D Pracuję na etacie, ale nie wykluczam w przyszłości wyjazdów do domów prywatnych za jakąś dobrą stawkę połączoną z premią, no ale to wyłącznie na niemieckiej umowie (także Aterima odpada). Pozdrawiam wszystkie opiekunki i opiekunów. :-)
    ReviewUserIcon
    Ojej jej

    26.07.2018 16:49

    Inne

    Skoro tak fajnie Pani jest, to co robi Pani tutaj na forum? Czyzby chciala sie Pani dowartosciowac? Z wielkim dystansem podchodze do tego, co Pani napisala i nie wierze w to.
    ReviewUserIcon
    opiekun

    18.04.2018 15:51

    Inne

    Mam dosłownie jedno pytanie,czy firma Aterima płaci chorobowe,Czy morze mi ktoś odpowiedzieć.Dziękuję pozdrawiam:)
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    19.05.2018 14:16

    Inne

    Nie. Oni nie placa nic. Masz z nimi tylko umowe smieciowa wiec nie dostaniesz chorobowego. Podpisujesz specjalnie dwie umowy zeby ominac wszystkie mozliwe oplaty. Nawet skaldki zus odprowadzaja od najnizszej krajowej a nie od zarobionych faktycznie pieniedzy.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    15.07.2018 17:42

    Inne

    Jeśli wyrażasz zgodę na potrącenie składek zdrowotnych .

    Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA MED

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.