Opinie o GFT Poland Sp. z o.o. w Łódź

Rule Financial - IT Solutions for Finance

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GFT Poland Sp. z o.o. w Łódź

Danuta

@Sasanka, rozumiem Twoją opinię o firmie. Czy rozmawiałaś na ten temat z przełożonym i próbowałaś naprawić stosunki ze współpracownikami? Czasem spokojna rozmowa może zmienić relacje z innymi osobami w firmie i poprawić atmosferę. Co o tym myślisz? Na stronie firmy https://www.gft.com/pl/pl/index/o-nas/kariera/oferty-pracy/ jest większość ogłoszeń o pracę na stanowiska związane z programowaniem i działem IT. Firma także zachęca studentów i absolwentów kierunków informatycznych do współpracy i rozwijania swojej kariery pod okiem ekspertów.

Danuta

GTF Polska na swojej stronie w zakładce kariera-oferty pracy szuka do oddziału w Łodzi pracowników na stanowiska: security architect, IT suport engineer, UL/UX desinger. Prócz tego szukają też pracowników do oddziału w Warszawie i Poznaniu. Pracownikom oferują twórczą pracę w doświadczonym zespole, konkurencyjne wynagrodzenie, szkolenia i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery, umowę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym, duży zakres benefitów oraz pracę w anglojęzycznym środowisku i kursy języków obcych. Można aplikować bezpośrednio na stronie firmy. Czy jesteście zainteresowani tą rekrutacją?

Danuta

@Lola, będziesz wysyłała CV? Czy interesuje Cię praca recepcjonistki? Jeśli się zdecydujesz napisz jak Ci poszło i czy zostałaś przyjęta? Piszesz, że wiesz od innych osób tam pracujących, że firma jest fajna i pracuje tam młody, zgrany zespół. To motywujące doświadczenie pracować w przyjaznym otoczeniu. Czekam na Twoją opinię.

Danuta

@Krasnal, jakie stanowisko dziale IT Cię interesuje? Jeśli zdecydujesz się na rozmowę o pracę napisz kilka słów na temat warunków pracy jakie Ci zaproponowano i kwalifikacji jakich wymaga pracodawca. Może ktoś z obecnych pracowników firmy pomoże @Krasnalowi i napisze czego może się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Zainteresuje to także inne osoby, które poszukują pracy.

Lola
@Danuta

Widziałam ogłoszenie, że szukają kogoś do recepcji. Koleżanka tam pracuje podobno fajna firma, dobrze płacą, młodzi ludzie, fajny zespół. Iść na rozmowę? Co doradzicie?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Krasnal

Szukam pracy w IT, są obecnie rekrutacje, jakie warunki trzeba miec doświadczenie?

Danuta

@znaków, pracujesz w tej firmie? Wypowiadasz się na temat rekrutacji, więc może wiesz, czy obecnie są poszukiwani pracownicy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Jakie warunki pracy proponuje pracodawca i jakich kwalifikacji oczekuje od pracownika? Czy firma inwestuje w pracownika i otwiera mu drogę do awansu? Zachęcam Cię do dodania opinii.

@Danuta

Sprecyzuj pytanie - na jakie stanowisko chcesz się dostać? -programista? analityk biznesowy? tester? UX Designer? Księgowość? IT Support? HR? Pozdrawiam

J

Pracuje - jeszcze - w Warszawie. Jestes totalnie leniwy? Wiesz co to Spring i Hibernate? "Polecam". Koledze z projektu (nie na benchu) polecilem serial w zeszlym togodniu, juz zaczyna drugi sezon - lacze w firmie jest dobre (ale nie wiem czy oglada w HD). Jedna wada, nie da sie pracowac w domu - plany kolegi aby robic w ten sposob dwa etaty sie nie udaly. Kolega zostal zakwalfikowany w trakcie rekrutacji jako team leader. Jesli jednak troche sie interesujesz IT/Programowanie. To stanowczo odradzam. Bardzo szybko zauwazysz ze tu sie nie da nic zrobic i nic nauczyc (poza tolerancja na patologiczne sytuacje). W kwestji uwag dotyczacyc zarzadzania i HR. Tak, tam jest cos "nie tak". Biorac pod uwage ze sie rozrastaja o Warszawe, nalezy zalozyc ze ich "program" sie sprawdza. Czesc z tych rzeczy jednak dalo sie przewidzec z rozmow kwalfikacyjnych - z kim rozmawiasz (na jakim stanowisku), jakie padaja pytania, jaka jest reakcja na odpowiedzi, oraz jakie pozniej dostajesz odpowiedzi w kwestii paragrafow umowy.

znaków
@J

Z HR to chyba chodziło o to , że zaburzona laska po psychologii napisała komuś , że nie ma predyspozycji do pracy w zespole po tym jak napisał testy i wyszedł .

Danuta

@ABCD, czy jesteś pracownikiem firmy i mógłbyś dodać konstruktywną opinię na temat pracodawcy? Jakie warunki pracy oferuje i jakich kwalifikacji wymaga od pracownika? Czy firma oferuje nowym pracownikom bonusy w postaci pakietu socjalnego lub szkoleń? @Jehuda, jeśli będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej daj znać jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty? Każda informacja na temat firmy będzie pomocna.

Jehuda

Ma ktoś jakieś nowe opinie? Zamierzam się przeprowadzić do Warszawy i zacząć pracę w tym mieście, i nie chce wpaść w jakieś szambo ????

Leszer
@Jehuda

Wiem ze ciagle rekrutuja. Wiadomo opinie sa zawsze podzielone ale slyszalem na ich temat dobre rzeczy. Warto probowac.

ABCD
@Jehuda

W (usunięte przez administratora) nie wpadniesz.

Danuta

@Norbi @Jehuda Firma prowadzi aktualnie rekrutacje. Ponadto oferty pracy dotyczą różnych lokalizacji - nie tylko Warszawy ale także Łodzi i Poznania. Opisy stanowisk i wszelkie szczegóły można znaleźć na stronie firmy GFT Polska: https://www.gft.com/pl/pl/index/o-nas/kariera/oferty-pracy/.

Norbi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

BlondHR

Ja pamiętam taką biuściastą Panią z HR , która strasznie obsrywała się przez telefon , że ona wie , co to jest bench . Testy były z kosmosu , powaga . Dla nich junior to taki z 4 lata doświadczenia .

qwerty
@BlondHR

Testy z kosmosu? Byłem ostatnio na testach i były bardzo w porządku - podstawy javy, podstawy sql, testowania, agile, CI... wszystko co taki kandydat powinien potrafić. Absolutnie nie są wygórowane wymagania, wręcz spodziewałem się trudniejszych zadań, jakichś podchwytliwych, ale nie - wszystkie zadania były klarowne, bez żadnych haków. Mam około 2 lat doświadczenia.

BlondHR
@qwerty

Ja ich pamiętam jeszcze z czasów Rule Financial .

Jerzy

Szkoda, że nic nie piszecie. Szukam pracy i miałem nadzieję na jopinie pracowników.

Tauron

Ponoć praca z Niemcami jest fajna ...

Trabant Turbo
@Tauron

... szczególnie z tymi z byłego NRD-fenu

Jan

Odradzam tą firmę kontraktorom (umowa B2B zamiast umowy o pracę). Gdy jeden z kontraktorów złożył wypowiedzenie to zgodnie z umową B2B miał obowiązywać termin wypowiedzenia o długości 60 dni roboczych. Czyli prawie 3 miesiące. Na drugi dzień firma GFT poinformowała go, że wycofuje zamówienie na usługi mimo terminu wypowiedzenia. Efektywnie: wywalili kontraktora z dnia na dzień po tym jak złożył wymówienie!

not

Cienkie cwaniaczki

J
@Jan

Przed podpisaniem umowy B2B: na temat umowy i czasu wypowiedzenie w trakcie rozmow dowiedzialem ze 3 miesiacy nie da sie zmienic bo wynika to z tego powodu ze chca miec takim sam czas na umowach B2B jak umowe o prace. W trakcie wypowiedzenia umowy: Kolega na umowie UP wypowiedzial pare dni po mnie. Szlak mnie trafil jak po dwoch tygodniach skonczyl wspolprace.

Senior J
@Jan

Cześć Jan, Obecnie pracuję w GFT od 1,5 roku i odnoszę wrażenie, że słyszałem co nie co o sprawie i dziwię się, że "kolega" zapomina o realnej przyczynie wycofania sie ze współpracy. W zasadzie to dobrze że firma nie wystosowała dalszych sankcji związanych z całym zamieszaniem. Co do oceny GFT, dla mnie jest to świetna firma która daje możliwości nauki. Fakt, nie wszystkie projekty są idealne ale to standard. Jak na międzynarodowe korpo, w wawie nie da sie tego odczuć, chyba że przy wnioskach urlopowych. Polecam firmę oraz to co oferuje. Fajne miejsce, fajni ludzie, biuro w centurm, dobra kasa.

zainteresowany
@Senior J

A co ta firma oferuje?

jp2
@zainteresowany

a jak dla Ciebie to G jak g.... gft

Chętny do pracy

Słyszałam, że to dobry pracodawca. podpowiedzcie jaka jest atmosfera w pracy?

Agata

Szukają aktualnie recepcjonistki. Złożyłam aplikacje, jakas babeczka zadzwonila, i jal tylko powiedzialam, ze chcialabym sie rozwijac, ewentualnie kiedys awans, to od razu było, że niedobrze, bo szukają recepcjonistki na długie lata. Także nie mówić, ze chcecie sie rozwijac, bo zostaniecie odstrzeleni. Pewnie jakbym powiedziała, że nie chce sie rozeijac tez byloby źle. W ogole nie wiem po co mi baba (usunięte przez administratora) zawracała.

Wilk na mikrofonie
@Agata

Wiele nie straciłaś. Kiedyś była tu jedna recepcjonistka, szybko odeszła bo psy na niej wieszali ciągle, o wszystko się jej czepiali, np o podróże służbowe. Szukają kogoś kogo będą mogli tyrać i traktować jak g... za wszystko żeby obwinić.

Agataa
@Wilk na mikrofonie

W jakich godzinach czynna jest recepcja? Duzo te babeczki maja tam roboty czy niekoniecznie?

fu

odradzam, chyba że należysz do gminy żydowskiej i bieglej władasz jidysz jak angielskim tak jak tamtejsza facility manager. oprócz znajomości javy mile widziane czytanie talmudycznych rozważań czyli gazety wyborczej, w zamian oferuje ci ta wielka firma nie tyle rozwój co rozpętywanie g#wnosztormów i robienie ci problemów z byle powodu, atmosfera korposekty niesamowicie mocna. nie ważne co umiesz ważne czy chodzisz z grubymi bertami z hr i facility manager nażreć się co prawda niekoszernej pizzy i poprzeć jej podobnym starym pannom ch*j warte poglądy godne typowych ćwierćinteligentów uważających się za ludzi oświeconych i postepowych, że na przykład aborcja jest ok a jak wyrazisz odmienne zdanie od tego kto odpowiada za wystrój wnętrz masz przechlapane. i koniecznie na wyjściach warto znaleźc wspólnego wroga żeby obrobić mu 4 litery, wtedy wkupujesz się w ich łaski, jak nie to cię zniszczą prędzej czy później. korposekciarskie głupki jedyne co oferujecie to stek (koszerny) kłamstw.

Cv
@fu

Ten komentarz to pogrom w ch*j.

Duch

Witam, Oferta Junior Operations Analyst w Łodzi ponownie pojawiła się na portalach z pracą - czy ktoś wie coś więcej na temat tego stanowiska? Jakiego wynagrodzenia można spodziewać się na takim stanowisku w GFT?

Lidia

Witam, Zainteresowała mnie oferta na stanowisko Junior Operations Analyst w Łodzi. Czy ktoś mógłby cokolwiek napisać na temat tego stanowiska, czego mogę się spodziewać po tej pracy, jakie mają wymagania ( w ofercie są baaardzo ogólnikowe i niewiele wynika czego ta analiza danych ma dotyczyć).Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Będę wdzięczna za każdą wskazówkę. pozdrawiam Lidka

Zostaw merytoryczną opinię o GFT Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w GFT Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GFT Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GFT Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 10 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GFT Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GFT Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GFT Poland Sp. z o.o.