Opinie o GFT Polska dawniej Rule Financial w Poznań

GFT Polska dawniej Rule Financial
3 38 15 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z GFT Polska dawniej Rule Financial?

Wiktor Nowy wpis

Nie ma ludzi niezastąpionych chociaż zawsze szkoda straty ludzi znających dużo spraw w firmie.

Tak3Nie
robbo

Sporo obiecywali, ale rzeczywistość jest smutna. Byłem programistą, a tu zrobili ze mnine kodera, kogoś kto ma pisać kod i nie wychylać się. Teraz szukam nowej roboty.

Tak34Nie

aktualnie niestety koder
@robbo

Minęło kilka lat, a ta opinia nadal aktualna.

Tak16Nie
Junior dev
@robbo

Potwierdzam, nadal nic się nie zmieniło. Rotacja w firmie jest ogromna, seniorzy odchodzą z powodu nieciekawych projektów (technologia + brak wiedzy biznesowej po stronie klienta), a juniorzy odchodzą z powodu braku rozwoju. Kasa jest OK, ale nie jest warta uwsteczniania się.

Tak10Nie

RychuPeja Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Cały czas prawdziwe. Cytując wieszcza: I nie zmienia się nic

Tak8Nie

Edyta

Firma GFT Polska jest bardzo rozwijającą się firmą na polskim rynku. Mimo to dają szanse osobom bez wykształcenia. Więcej na: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,963932,wywiad-piotr-kania. Aktualnie poszukują Graduate Developera i Junior Developera Java i warto aplikować. Ktoś z Was się skusi?

Tak1Nie5
FS Nowy wpis
@Edyta

Zacząłem czytać z ciekawości opinie, a tu oferta pracy w OPINIACH. GFT, robicie to źle.

Tak8Nie

5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Art

Zweryfikowany użytkownik

Nigdy wcześniej nie doświadczyłem takiego braku profesjonalizmu, jak tutaj. Polecam każdemu, kto chciałby dokonać kroku wstecz w swojej karierze Front End/JS Deva :) Brak projektów i/lub perspektyw na projekty, a także szukanie sobie pracy na siłę to jedyne, co może zaoferować Ci GFT. Oczywiście licz się z tym, że mogą wyrzucić cię w każdym momencie, także rada na przyszłość: jeżeli już rzeczywiście przekonają Cię oferowane przez nich stawki, polecam negocjowanie warunków umowy na jak najmniej korzystne dla nich.

Tak22Nie
Bartek

Nikt nie mówił, że firma jest najwyżej w branży. Jak ktoś czuje się na siłach pracować u konkurencji to nikt na siłę nie trzyma.

TakNie

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi informacjami o GFT Polska (dawniej Rule Financial)? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

bama

no i ludzie jak najbardziej będą składac bo cv bo oferty na takie stanowiska jak np. Marketing & Employer Branding Specialist bardzo kuszą warunkami, szczególnie że na benefity nawet rodzina się załapie

AT

Warszawka, jak najbardziej props za merytoryczną rozmowę rekrutacyjną bez żadnych dziwnych korporacyjnych pytań a tylko związane ze stanowiskiem. Oby więcej takich procesów.

Tak2Nie

mikol

A wiecie ile można dostać na stanowisku Recruitment Specialist (Warszawa i Łódź)?

Dlatego

(usunięte przez administratora), Ogólnie pewnie nie jest tak źle jak ktoś lubi korpo szoł . Paru cwaniaczków jako menagerowie, masz szyć co Ci karzą jak nie to wypad . Poziom techniczny średni. Udają super speców od javy jednak wielu zaawansowanych programistów odeszło od nich bo mieli dość słabiaków .

Tak18Nie

Zostaw opinię o GFT Polska dawniej Rule Financial - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie