GFT Polska (dawniej Rule Financial)

Poznań

Opinie o GFT Polska (dawniej Rule Financial)

Edyta
użytkownik zarejestrowany

Firma GFT Polska jest bardzo rozwijającą się firmą na polskim rynku. Mimo to dają szanse osobom bez wykształcenia. Więcej na: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,963932,wywiad-piotr-kania. Aktualnie poszukują Graduate Developera i Junior Developera Java i warto aplikować. Ktoś z Was się skusi?

bama
użytkownik zarejestrowany

no i ludzie jak najbardziej będą składac bo cv bo oferty na takie stanowiska jak np. Marketing & Employer Branding Specialist bardzo kuszą warunkami, szczególnie że na benefity nawet rodzina się załapie

AT

Warszawka, jak najbardziej props za merytoryczną rozmowę rekrutacyjną bez żadnych dziwnych korporacyjnych pytań a tylko związane ze stanowiskiem. Oby więcej takich procesów.

mikol

A wiecie ile można dostać na stanowisku Recruitment Specialist (Warszawa i Łódź)?

Dlatego

(usunięte przez administratora), Ogólnie pewnie nie jest tak źle jak ktoś lubi korpo szoł . Paru cwaniaczków jako menagerowie, masz szyć co Ci karzą jak nie to wypad . Poziom techniczny średni. Udają super speców od javy jednak wielu zaawansowanych programistów odeszło od nich bo mieli dość słabiaków .

robbo

Sporo obiecywali, ale rzeczywistość jest smutna. Byłem programistą, a tu zrobili ze mnine kodera, kogoś kto ma pisać kod i nie wychylać się. Teraz szukam nowej roboty.

Zostaw opinię o GFT Polska (dawniej Rule Financial) - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GFT Polska (dawniej Rule Financial)