Opinie o Księgarnie Matras S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Księgarnie Matras S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Księgarnie Matras S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Księgarnie Matras S.A. w Warszawa

Jessica

kochane przyszłe mamy ubiegające sie o zasiłek w wys. zasiłku macierzyńskiego mam do Was pytanie: czy jak składałyście papiery o ten zasiłek to musiałyście dostarczyć zaświadczenie z PUP-u o tym, że nie zaproponowano Wam innych ofert pracy? Wiem, że takie zaświadczenie można dostać jak się jest zarejestrowanym jako bezrobotne, ale nie mogę się zarejestrować bo składam papiery o pieniądze z zus a na dodatek jestem na L4 wiec jako osoba na zwolnieniu nie mogę się zapisać jako bezrobotna. Ewentualnie mogą mi wystawić zaświadczenie ze nie jestem zarejestrowana jako bezrobotna. Miał ktoś podobny problem?

@Jessica

Ja jak składałam papiery to nie dawałam takiego zaświadczenia, jedynie w podaniu napisałam takie oświadczenie ze nie podjęłam żadnej pracy zarobkowej

Jessica
@ika8809

Ja wlasnie tez sama to pisalam...a teraz moze sie okazac ze trzeba..a dostalas juz jakies pieniadze z zusu?

@Jessica

ja złozyłam papiery 7 marca na razie dostałam tylko pismo ze sprawa poszła do zusu w warszawie

jessica
@anonymous

rozumiem,że do dnia porodu przysługuje zasiłek w wys. zasiłku macierzyńskiego a po urodzeniu dziecka przez rok zasiłek macierzyński? bo na piśmie z zusu mam że wniosek o zasiłek w wys. zasiłku macierzyńskiego od 1 marca czyli od dnia w którym złożyłam papiery do końca listopada a poród mam zaplanowany na początek maja...wiec wydaje mi sie ze do maja zasiłek w wys. zasiłku macierzynskiego a pozniej macierzynskie

Ona

Czy ktoś z Was też nie ma zapisanego okresu od kiedy został zastosowany skrócony okres wypowiedzenia w świadectwie pracy?chodzi mianowicie o punkt 4 na świadectwie pracy.

Przyszla mama

Czy ktoras z mam ktorym P. D.K. wyslala skan z-3 maja info ze oryginal doszedl? Bo u mnie dalej cisza...niby mowila ze na drugi dzien wysyla wiec mam nadzieje ze dotrzyma slowa...

@Przyszla mama

na jaki nr tel. kontaktujecie sie z pania D.K bo ja ciagle próbuje sie dodzwonić i nie ma szans zeby odebrała

przyszła mama
@ika8809

Ja dzwoniłam w sprawie druku z-3 codziennie do BPO House oraz recepcji i pisałam do Pani D.K. prawie codziennie maile z prośbą o ten druk i tam zostawiałam swój numer telefonu...oddzwoniła...wyjaśniłam sytuację z tymi drukami Z-3 tzn że większość z nas czeka na ten druk, żeby otrzymać chociaż pieniądze z Zusu, że ja się nie łudzę na pieniądze z Matrasa ale ten druk sprawi, że nie zostaniemy bez środków do życia i ruszyło...wysłała skan i poinformowała ze na drugi dzien wysyła oryginał...

Wkurzona

Jezeli jjestescie na macierzynskim nieliczcie na pieniadze ... Wlasnje dostalam odp z zusu przy wyslanym 3 pismie do matrasa na brak odpowoedzi zus odpowiada zamknieciem sprawy. Kieruje nas tylko do PIP. On sam mowi ze nic nie moze zrobic. (Zus Warszawa)

@Wkurzona

I co robić dalej? rejestrować sie w UP? jesteśmy w ogole gdziekolwiek ubezpieczeni? bo skoro Zus tez sie wypiał to jestesmy na lodzie

@Wkurzona

A czy ktoś z Warszawy był w siedzibie Matrasa albo BPO? Może na miejscu coś uda się załatwić? Ja niestety mieszkam daleko :-(

@Wkurzona

Nie rozumiem dlaczego ZUS ma problem z przejęciem waszych macierzyńskich?czemu ZUS nie chce Wam dalej wypłacać pieniędzy?

S.
@@zaniepokojona

Dziś dostałam pismo z ZUS (takie poglądowe jak jeden oddział przesyła do drugiego), jest to decyzja o wypłacie macierzyńskiego. Niestety nic nie wspomnieli o zaległych pieniądzach za chorobowe, ale macierzyńskie prawdopodobnie zostanie przyznane. Czekam na oficjalne pismo.

Przyszla mama

Dziewczyny w ciazy mam do Was pytanie.Czy jak mialyscie umowe do 28.lutego to po tym terminie prosilyscie o zwolnienie lekarskie bo okazuje sie ze do zusu moze byc potrzrbne...

@Przyszla mama

Tak dalej bierz zwolnienie od lekarza ale zanos już do zusu

@@zaniepokojona

I maja dalej wypisywac na matrasa? Jak skladalam papirery fo zud to mowili ze niby nie trzeba

@Przyszla mama

Mi dalej wypisują matrasa i takie zasnosze do ZUS i nikt mi nic nie mówi a przynajmniej mam potwierdzenie że na Matrasa.

Kinik

Czy ktoś złożył w sądzie pozew przeciwko Matras o nie wypłacenie świadczeń ?

Anka
@Kinik

złożyłam do sądu pracy w Warszawie i Bydgoszczy.Czekam.....

Kinik
@Anka

Dzis otrzymałam pismo od PIP że oni nie mogą nic zrobić bo Matras odmawia kontoli,... Mi radzą złożyć pozew do Sądu Pracy,więc zrobię.

Crochet
@Kinik

Dostałam dzisiaj też takie pismo. Jestem w ciąży i nie wiem czy mam siłe i ochotę się dłużej z nimi użerac :/

Lili

Orientuje sie ktos czy jak druk Z-3 dojdzie kilka dni po czasie jaki dał im zus to beda jakies problemy mianowicie nie wyplaca zasilku bo zus dal czas do 16a dzidiaj otrzymalam info ze dzis dppiero zostalo wyslane

@Lili

Ale wyszło z PBO dopiero czy juz od pani D.K? bo przypuszczam że pani D.K nie bedzie sie spieszyć z podpisaniem i wysłąniem do Zus

@ika8809

Wyslala mi skan na maila i poinformowla ze zostal wyslany oryginal...jutro wydrukuje i w czwartek sama rowniez zaniose do zus...tylmo czy nie bedzie za pozno..

@Lili

a jak sie kontaktowałaś z panią D.K podaj jakieś namiary :). wydaje mi sie ze nawet jak minał termin to mzesz sie odwołać i wtedy juz bedzie ok

@ika8809

Pisalam do niej odnosnie tego druku i dzwonilam fo bpo i tam numer zostawilam...dzisiaj Pani D.K.fo mnir zadzwonila i powiedziala ze wysyla skan i oryginal

sonia
@Lili

Skorzystałam z Twojej rady i też dostałam wyjaśnienie oraz nowy dokument na skrzynke. Piszcie e-maile i dzwoncie.

Krzysiek

Ciekawostka - http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ecomgroup-przejmuje-ksiegarnia-internetowa-matras-pl-od-kiedy-dlaczego

Lili

ja pisałam do Pani D.K. ale cisza...nie mieści mi sie to w głowie..zalegają nam z wypłata wynagrodzeń, odpraw itp.czy tak naprawdę trudno jest wysłać do Zusu ten głupi druk Z-3...żeby nie pozbawić nas jakichkolwiek środków do życia??? Dzwoniłam na recepcję a tam Pani powiedziała że na Woronicza poczta jest odbierana i jak Zus wysłał takie pismo to do nich ten druk odeślą...tylko jakoś tego do tej pory nie zrobili...Ręce opadają...co jeszcze możemy zrobić??? Jest ktoś komu Matras wysłał to pismo do Zusu?

@Lili

ja tez pisałam meile na 5 różnych adresów z rządaniem wysłania Z-3 ale zero odzewu. Moze któś mieszka w Warszawie i przeszeły się do nich bo już nei widze innego sposobu

@ika8809

Tak samo pisze co drugi dzień maila i codziennie dzwonię do zusu sprawdzić i nic

Mommmy
@Mommy

Przed chwilą dzwoniłam do bpo nie wiem czy to prawda, ale podobno dzisiaj dokumenty zostaną przesłane do D.K. i potem do ZUS

@Mommmy

a na jaki nr dzwoniłas?? bede probowac tez dzwonic i ciekawe czy to samo powiedza

228273257 z Google

@Mommmy

Ooo może w koncu coś drgnie w tej sprawie

I co Ci powiedzieli?

@Mommy

wzieli moje dane i maja przygotowac dokument z3 i wyslac do pani D.K do podpisu i dalej do zus. Robia to indywidualnie wiec trzeba dzwonic do nich

@ika8809

Jakie dane? Ja wczoraj dwonilam i Pani poprosila tylko o date urodzenia...

@Lili

ImięNazwisko i datę urodzenia ;)

elka

Mam taka sama sytuację. Umowa wygasła 28.02 a świadectwa dalej nie ma, niech robia tak dalej a nie bede sie przejmować i zgłosze ich do PIP-u. Do Zus-u tez nie zglosili,że konczy mi sie zasiłek macierzyński i wyplaty mi nie wyplaca, zarejestrować sie w UP też nie mogę bo musi być zaświadczenie z ZUS. Przeginają

@elka

Pip nic z tym nie zrobi, firma byla zgloszona juz tyle razy... Nie wiem co z nimi teraz zrobic, jak ich zmusic do zalatwienia czego kolwiek. Kar finansowych sie bie boją z pipu czy zusu.

@elka

Pani w BPO powiedziała, że w tym tygodniu mają wysłać świadectwa pracy. Jestem na macierzyńskim i Matras nie przesłał moich dokumentów do ZUSu. Pani w Zusie powiedziała, że muszę napisać skargę, opisać swoją sytuację itp, co właściwie i tak nie daje gwarancji, że dokumenty zostaną wysłane... W BPO usłyszałam, że póki co nie mają zlecenia na wysyłkę dokumentów do ZUSu ... Do PIPu też już dzwoniłam jakieś 3-4 tygodnie temu, jak chcę to mogę podać Matras do sądu. Jak dla mnie to sytuacja jest beznadziejna.

S.
@Ginger

Mam podobną sytuację tylko że urodziłam 25-go, a umowa do 28-go. Złożyłam pismo w ZUSie, opisałam sytuację, że nie ma kontaktu z firmą, że wypłat nie ma itd... Powiedziała mi, że przejmą mnie, ale muszą wszystko posprawdzać itd. Przedstawiłam umowę, rozwiązanie umowy itd. W zeszłym tygodniu dostałam pocztą potwierdzenie z ZUSu że sprawa trafiła dalej do sprawdzenia. Oryginału świadectwa pracy jeszcze nie dostałam.

@Ginger

Super....ta kadrowa to jakas pomylka! Siostra tez pracowala w matrasie i na macierzyńskim skonczyla jej sie umowa o prace(luty 2017r.) Obyło sie bez problemu świadectwo pracy dostala przed koncem umowy, wyplacili wszystko, dokumenty do zus od razu przeslali zeby oni ja prowadzili dalej, a ta szanowna p. Dorotka chyba tylko siedzi i kawke pije i nic nie robi a nas pracownikow ma w du...e, jak wszyscy. Koniec ja wystepuje do sadu

Crochet
@elka

Mi wciskała kity, że to dla nas pracuje po nocach i mamy być jej wdzięczni a nie wydzwaniać z pretensjami. Wie ktoś może czy da się na nią gdzieś skargę złożyć? Bo do pipu już napisałam ogólnie na Matrasa. Ale to babsko tak mnie wkurzyło swoją bezczelnością, że chciałabym aby tego pożałowała :[

Artur
@Crochet

Widzę, że nie tylko mnie wkurza jej chamstwo . Myśli , że może ludźmi pomiatać. Ona dla nas nic nie robi prócz prania brudnych pieniędzy z prezesem i udaje pokrzywdzoną. Przychodzi na 12 i udaje , że ciężko pracuje do 19...

@Artur

Dokładnie, a macie do niej numer tel?? Bo na email nie opisuje, a wysłałam kolejna...przecierz to co ona wypiduje w świadectwach pracy to czyste fałszowanie dokumentów, mozna pomylic sie raz, dwa ale tyle razy? Ja do dzis nie mam swiadectwa pracy, ani w Zus nie ma dokumentow

@elka

A o którą panią chodzi? Nie pracuję już ponad 2 lata i nie jestem na bieżąco, a pani w bpo house podała mi numer tel do pani SK. Dzwoniłam ale nie odbiera.

@elka

Przepraszam, do pani D. K.

To właśnie owy babsztyl

@elka

Nie chcę pisać tak na forum, myślę, że jutro złożę oficjalną skargę do pip (telefony nic nie dały) a jeśli to nie pomoże to rozważam sąd. Podaję mój mail, proszę pisać jeśli ktoś z Was chciałby zjednoczyć siły i ew. coś sobie wzajemne podpowiedzieć. ginger159@wp.pl

@Ginger

Ja dzis bede rozmawiac z prawnikiem i zobaczymy co powie, ale raczej wystapie z wnioskiem do sadu pracy przeciwko firmie .

@Ginger

Dziś listem poleconym otrzymałam odp z pip: "...pracodawca nie stawił się na żądanie inspektora pracy, dotyczące okazania dokumentacji pracowniczej, ewidencji czasu pracy oraz list płac i innych świadczeń pieniężnych, ktorego pracodawca nie podjął, tym samym inspektorat pracy nie miał możliwości podjęcia czynności kontrolnych. Wobec braku dowodów materialnych okazanych przez pracodawcę nie jest możliwe przeprowadzenie kontroli"

@Martis

Nie wiem po co ten PIP funkcjonuje skoro tak załatwiają sprawy...

@Martis

O matko! Postaram się tam napisać dziś wieczorem i zobaczymy czy będzie taka sama odpowiedź.

@Ginger

Z tym że odpowiedź ta przyszła po przeszło miesiącu od zgłoszenia...zastanawiam sie czy nie napisać ponownie tym razem o brak świadectw pracy w ustawowym terminie, niech sobie chociaz listy powysyłają jeśli natym polega ich praca..:/

Gnger
@Martis

Właśnie wysłałam skargę do pip, dam znać pewnie za miesiąc co odpowiedzieli...

@Gnger

słuchajcie kolezanka ktora złozyła jescze w styczniu papiery do zusu dzis dostała odpowiedz i okazuje sie ze Zus nei wypłaci nam zadnych pieniedzy(chodzi tu o kontynuacje macierzynskiego) poniewaz matras nie odpowiada i nei moga do zweryfikować. Czyli tak samo jak piszecie wyzej o PIP. Jesli matras nei odpowie na 3 wezwania to Zus zamyka sprawe. To jest jakas kpina !!!!!!

@Martis

Podałeś dodatkowo w skardze namiary na BPO ? To przecież tam znajdują się nasze dokumenty pracownicze.

Byla matraska

Matras.pl odrodził się niczym feniks!

@Byla matraska

Jeśli sprzdali księgarnie internetową powinni mieć kase! (usunięte przez administratora)

Lizzie
@Martis

Niestety tylko wydzierżawili, a nie sprzedali. A podejrzewam, że dzierżawa szyldu zbankrutowanej, skompromitowanej firmy nie jest zbyt droga :/.

zniesmaczona

https://m.facebook.com/matraspl/posts/2038306929518687 Jednak cos dzierżawia

E.
@zniesmaczona

Szanowni Państwo, jest mi niezwykle miło poinformować, że Woblink i spółka eCom Group, podjęły się reaktywacji marki i sklepu Matras.pl! Matras był drugą po Empiku, największą siecią księgarń w Polsce. Jej upadek mocno wstrząsnął rynkiem. Choć w ostatnich miesiącach działalności Matrasa nie brakowało niezadowolonych kontrahentów, to ogromna część zwykłych klientów tęskni za tą marką. Słuchając tych głosów i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, postanowiliśmy podjąć się wskrzeszenia marki online. Już dziś udostępnimy wersję beta księgarni Matras.pl. Będziemy stale nad nią pracowali i udoskonalali jej działanie. Jednocześnie chcę poinformować, że nie planujemy uruchamiania księgarń stacjonarnych pod marką Matras. To dla nas ważny dzień! Pod naszą opieką znajduje się teraz kanał dystrybucji z ogromnym potencjałem i bardzo znaczącymi zasięgami marketingowymi. To m.in. ponad 370 tysięcy subskrybentów newslettera i prawie 108 tysięcy fanów na Facebooku. Bardzo nie chcieliśmy by potencjał tej marki został zmarnowany. Postaramy się przekuć ten potencjał w sukces, tak by Matras.pl osiągał fantastyczne wyniki sprzedaży Państwa książek. Mamy doświadczenie i pasję potrzebne by podołać temu zadaniu. Od lat z sukcesem prowadzimy Woblink.com, a w ramach eComGroup także księgarnie internetowe takie jak Chodnik Literacki, Znak.com.pl, FlowBooks, czy Paskarz.pl. Posiadamy niezbędne zaplecze logistyczne, ludzkie i marketingowe, ale bardzo też liczymy na wsparcie z Państwa strony i owocną współpracę. Jeżeli chodzi o sprzedaż Państwa książek, będziemy opierali się o bliską współpracę z hurtowniami, tak jak dotychczas w przypadku w/w księgarń. W kwestii współpracy komunikacyjnej i naszego zaangażowania w promocję Państwa książek, będziemy robić to tak jak dotychczas w Woblinku ???? Dobra i dynamiczna współpraca – wierzymy, że efekty będą rewelacyjne ???? A zatem od dziś będziemy promować i sprzedawać Państwa książki w każdym formacie, za pośrednictwem kilku marek i mam nadzieję robić dla Państwa dobrą robotę ???? Chciałabym jednocześnie podkreślić, że nie przejęliśmy spółki Matras a jedynie prawo do operowania marką Matras (dzierżawimy prawo do korzystania z marki i sklepu internetowego Matras). Oznacza to, że nie odpowiadamy za błędy i postępowanie naszych poprzedników, nie dotyczą nas żadne roszczenia dotyczące działalności księgarni do końca 2017 roku. Wszelkie roszczenia należy kierować bezpośrednio do spółki Matras S.A.

Mama

Ehh..jutro bede dzwonila do pani D.K. w sprawie drukow Z-3...moze sie cos jednak uda zalawic....chodzi przeciez o wyslanie glupiego papierka.

@Mama

Możesz podać numer na jaki dzwonisz?

lili

A co z osobami w ciąży? ja dzisiaj dostarczyłam świadectwo pracy a ostatnio przyszła mi informacja że zus wysłał pismo do Matrasa o druk Z-3 i maja czas do dzisiaj żeby wysłać....Przecież to jakaś kpina....

@lili

Nikt Ci tego nie wysle do zusu ... Mam to samo . tylko ze mi juz poszlo 3 pismo . zus zamyka sprawe . od 3 miesiecy nie mam wyplaty zaleglego macierzynskiego . Nikt nie jest w stanie nam pomoc.

zniesmaczona
@Wkurzona

Mi zalegaja z dwoma ostatnimi wyplatami zasilku macierzynskiego, a w zus tez zadnej pomocy nie otrzymalam bo nie moga nic zrobic to pracodawca musi wyslac dokumenty...nie rozumiem ich mieli by nas z glowy i mniejszy dlug, ale widocznie o to wlasnie chodzi

Smok
@Wkurzona

Rozumiem nikt nam nie pomoże. po 18 latach pracy mam to gdzieś. W (usunięte przez administratora) ich mam niech sobie sakiewki napełnią pieniędzmi o trumny sobie wyłożą to dopiero będzie wyglądało -:(

@lili

Nikt Ci tego nie wyśle bo Matras ma siedzibę firmy w mieszkaniu prywatnym i listów nie odbiera. Ludzie jeszcze zatrudnieni siedzą w siedzibie Konsmetal Concept S.A.

@zniesmaczona

Dokladanie tak a chodzi dokladnie o jeden piep**** dokument zk3 . I strasznie ciezko go wyslac do Zusu. Teraz to tylko zęby w sciane .

Smok

Wszyscy zwolnieni z 28.02.2018 nawet jak się zarejestrują w Urzędzie Pracy to i tak o niczym nie świadczy bo dzisiaj się dowiedziałem że nie należy mi się zasiłek bo miałem skrócony okres wypowiedzenia z 3 do 1. Dopiero dostanę zasiłek w maj 2018 roku bo takie są przepisy nie ważne że pracodawca nie wypłacił nam zaległych pensji. Teraz trzeba iść marzec oraz kwiecień kraść. Takie są chore przepisy a Matras na wydymał na cacy.

Tomas

Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych Dane kontaktowe: Wszelką korespondencję do Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych należy kierować na adres: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie ul. Młynarska 16 01-205 Warszawa Osobiście można składać wnioski jak również zasięgnąć wszelkiej informacji w zakresie zaspakajania roszczeń pracowniczych w związku z niewypłacalnością pracodawcy w Wydziale Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, który mieści się przy ul. Leszno 21 01-199 Warszawa. Informujemy, że w godz. 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku, pod niżej wskazanymi numerami telefonów, dyżurują najbardziej doświadczeni pracownicy, którzy udzielają wszelkich informacji w zakresie możliwości ubiegania się ze środków Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych o wypłatę należnych a niezaspokojonych przez pracodawcę świadczeń pracowniczych. Tel. (22) 571 73 00, Faks (22) 571 73 01 Zespół ds. Wypłaty Świadczeń z FGŚP wew. 101 Zespół ds. Dochodzenia Zwrotu Należności z FGŚP wew. 102 (usunięte przez administratora)

@Tomas

Ale nic nie możemy zrobić dopóki nie zostanie ogłoszona upadłość lub wniosek o upadłość zostanie odrzucony. Jak narazie wyrok o umożenie sanacji jest nieprawomocny od prawie 5 miesięcy!

Mommm

Czy którejś z mam przebywajacych Na macierzyńskim udało się już coś załatwić w ZUSie? Czy komuś Matras przeslal już dokumenty do ZUS?

M.
@Mommm

Bylam w ZUSie w czwartek i złożyłam dokumenty: Ksero wniosku o urlop macierzyński, który wysyłałam, akt urodzenia dziecka, ksero zwolnienia, oraz na miejscu pisalam prośbę o wypłatę macierzyńskiego i rodzicielskiego oraz oświadczenie ze ojciec dziecka nie będzie korzystal z urlopu. Teraz musze tylko podać świadectwo pracy.

Jg
@M.

Ja wczoraj bylam i mi powiedzieli że mam złożyć odpis aktu urodzenia dziecka, wniosek o kontynuacje urlopu, druk z3 i dobrze by bylo gdybym od razu dała świadectwo pracy

@Mommm

Iwona

Jak aktualnie wygląda sytuacja w Księgarnia Matras w Warszawie? Czy jakieś księgarnie jeszcze działają? Czy firma powoli się zamyka, czy zmienia po prostu swojego właściciela i nazwę? Jak wygląda sytuacja u osób, które jeszcze pracują w tym miejscu?

NIE JESTEM ROBOTEM

Cz ktoś dostał dzisiaj jakiś przelew?

@NIE JESTEM ROBOTEM

Jak wynika z pisma przesłanego do pracowników przez pmr nie dostaniemy z matras już raczej żadnych pieniędzy, ta dzierżawa raczej nie dojdzie do skutku bo czy działają gdzieś jeszcze jakieś księgarnie?

s.
@Martis

Ja też się nie łudzę że jakiekolwiek pieniądze przyjdą........

Tak na pewno windykowaliście skutecznie Matras... ha ha śmiech na sali

Lizzie
@Adam

Oni ten tekst wklejają na wszelkie możliwe fora gdzie ktoś skarży się na zaległości płacowe, długi, nieuregulowane faktury itp. Po prostu szukają klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Księgarnie Matras S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Księgarnie Matras S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Księgarnie Matras S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Księgarnie Matras S.A.?

Kandydaci do pracy w Księgarnie Matras S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Księgarnie Matras S.A.
1.9/5 Na podstawie 1699 ocen.

Księgarnie Matras S.A.