Księgarnia Matras

Gdańsk

Opinie o Księgarnia Matras

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@maksiu a skąd takie informacje posiadasz? Firma Księgarnia Matras nadal działa i szuka pracowników na stanowisko sprzedawcy: http://firma.matras.pl/praca/. Firma oferuje umowę o pracę, możliwość rozwoju i elastyczny grafik, czyli wszytko to na co zwracają uwagę poszukujący pracy.

ponko

@maksiu Ruszą, ruszą. Kwestia restrukturyzacyjna

maksiu

Ej co myślicie o tych plotach, że upadają i że punkty w Gdańsku do zamknięcia? Ja osobiście myślę, że zaraz ruszą dalej, ale jednak ludzie biją pianę...

maksiu

witek
użytkownik zarejestrowany

tak, to prawda, mają naparde dużo promocji traz, poza tym tez na dzień matki wiem, ze coś szykują, wiec bedzie na pewno wszystko dobrze jednak.

konkretna

Stawki są minimalne, na umowie zleceniu ok 7 zł za godzinę, potem już najniższa krajowa czyli 1500 brutto, po odliczeniu składek niecałe 1200. Powodzenia

fan

nowa ksiegarnia w GB, genialna uwielbiam te firmę :)

fan

Widać że się ruszyło coś w tych księgarniach, bardzo pozytywnie. Pozdrawiam.

frrruugo

I love bookstores in Morena.

a.

W sumie to bez znaczenia, jakieś pierdoły znam dobrze księgarnie w Gdańsku i mogę powiedzieć o nich tylko dobre słowo. Cieszy bo się one zmieniają. Bardzo chętnie do nich zajeżdżam jak jestem w mieście, pewnie trochę z sentymentu. Tylko trochę mi szkoda jednej pani w takich czerwonych okularach od dawna jej nie widziałam. Można było sobie z nią pogawędzić o fajnych książkach. Co jednak nie ma znaczenia, ponieważ nowe Panie też sobie radzą. Polecam,

a o której księgarni mówisz? to jakaś nowa księgarnia? w zasadzie to lubię te księgarnie.

[usunięte przez moderatora] nie polecam pracy w Matrasie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Księgarnia Matras - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Księgarnia Matras