Opinie o CPL Jobs Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CPL Jobs Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CPL Jobs Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CPL Jobs Sp. z o.o. w Warszawa

mariusz

Wyslalem swoje CV do CPL Jobs Sp. z o.o. Po jakims dluzszym czasie zadzwonila do mine pani z dzialu rekrutacji. Ma name imie Maria nazwiska nie bede podawac bo na stronie CPL Jobs w zakladkach z ofertami widnieja jej dane. Rozmowa zostala przeprowadzona nieprofesjonalnie. Po pierwsze brak szacunku do czlowieka. Rozmawiajac ze mna smiala sie do sluchawki i prowadzila rozmowe nie tylko ze mna ale z kolegami po fachu. W sluchawce bylo wszystko slychac. Moim zdaniem szacunek kazdemu sie nalezy, juz pomijm fakt ze ta pani jest duzo ode mnie mlodsza. Niech prezesostwo powaznie sie zastanowi kogo zatrudnia.

jrma

Wysłałem cv i zero odzewu. Najgorsze jest to, że oferta na którą wysłałem cv i list jest ciągle przez nich wystawiana. Dali by chociaż informację typu nie spełnia Pan wymagań albo coś w tym stylu (chociaż to była oferta dla człowieka po studiach i żadnych wielkich wymagań tam nie było także nie wiem czy nie byłem odpowiednim człowiekiem na dane stanowisko czy oni po prostu olewają ludzi).

mariusz
@jrma

Wiekszosc firm dziala teraz w ten sposob ze wystawiaja oferte kilkakrotnie aby pozbierac jak najwiecej CV. W ten sposob buduja sobie baze na ktorej w pozniejszym czasie operuja lub sprzedaja nasze dane innym firma. Wiec nie licz na cud ze dostaniesz w takich firmach jak CPL Jobs prace bez znajomosci i ukladow. Nawet to ze w ofertach nie maja okreslonych zbyt wysokich oczekiwan. Nie poddawaj sie i szukaj pracy nadal. Wiekszosc rekruterow ma gorsze kwalifikacje i mierna wiedze dlatego w ten sposob z ludzmi inteligentnymi pogrywaja.

Kolp

Również nie polecam Warszawskiego Biura. Szkoda czasu. Po rozmowie zero informacji czy w ogóle i co dalej. Domniemuje, że skoro nie dzwonili to nie byli zainteresowani współpracą, ale mogli dać info, żeby człowiek nie myślał.

karina

Nie polecam. Zenada i brak profesjonalizmu

Czy rekrutacja na stanowisko Adobe Solution Architect w firmie CPL Jobs Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Richel

Odradzam. Zero reakcji po wysłaniu CV, chociaż odpowiadałem stawianym wymaganiom. Oczekiwałbym, że firma da mi lakoniczny feedback, tymbardziej że piszę w CV formułkę o wyrażeniu zgody na korzystanie z moich danych również dla innych rekrutacji. P.S. Pracę dostałem, ale bezpośrednio przez ogłoszenie od pracodawcy.

cherri

Rekrutację do CPL Jobs Wrocław oceniam negatywnie, wielkokrotne podkreślanie braku doświadczenia (dlaczego więc zaprosili na rozmowę?), podkreslanie że praca jest frustrująca, spóźnienie rekrutera na rozmowę... niestety ale tak przeprowadzona rozmowa powoduje bardzo negatywne opinie i niechęć do pracodawcy. Więcej profesjonalizmu i przyjaznego podejścia do ludzi życzę Pracodawcy.

Ddfgyhujik

Dramatyczny poziom konsultantów,nieprofesjonalni.

mireda

Uczestniczyłam w rekrutacji dla klienta firmy CPL Jobs od września 2011 r. Najpierw klasycznie: mail z informacją o firmie oraz rekrutacji, która powinna potrwać nie dłużej niż 4 tygodnie. Następnie rozmowa telefoniczna z przedstawicielem agencji, potem rozmowa via Skype z prezesem firmy a na początku listopada spotkanie z nim w siedzibie CPL Jobs. Nazajutrz dostaję informację o tym, że dostałabym tę pracę o ile poczekam jeszcze 6 tygodni czyli do początku stycznia 2012 r. i cisza ... Przed świętami pytam co się dzieje i dostaję informację od CPL, że firma jeszcze nie ma biura we Wrocławiu, święta, blabla. Piszę maile ponaglające co 3 - 4 tygodnie i zawsze jest jakaś wymówka, ale nie ma ani razu jasnej odpowiedzi: "tak" lub "nie". W sumie cały proces trwałby 6 miesięcy gdybym jeszcze czekała. Nie jestem sfrustrowana, bowiem - zapewniam - na brak pracy nie narzekam, ale uważam, że takie sytuacje nie powinny przydarzyć się jakiemukolwiek kandydatowi. Uważam, że CPL Jobs to nieprofesjonalna agencja, a jej etyka działań jest na kiepskim poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o CPL Jobs Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CPL Jobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CPL Jobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CPL Jobs Sp. z o.o.?

CPL Jobs Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 81
    02-001 Warszawa