CPL Jobs Sp. z o.o.
counter
3 70 58 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w CPL Jobs Sp. z o.o.? W ogłoszeniu jakie umieścili 4 czerwca na Lento.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

ZbieraczeCV Nowy wpis

Zbieracze CV aby było czym handlować i się chwalić, a Ciebie traktują brzydko i niepoważnie. Odradzam, aplikuj samodzielnie!

Tak3Nie
BBB Nowy wpis

Kłamcy i (usunięte przez administratora) Tworzą fałszywe ogłoszenie o pracę aby tylko zebrać dane osobowe klinetów. Jak się wysyła aplikację np do Krakowa to potem dostaje się maila że już ten projekt jest nieaktywny lub ktoś inny dostał to stanowisko ale proponują np we Wrocławiu a jak się wyśle aplikację do Wrocławia do biura to identycznie też nie ma pracy ale mają coś w Krakowie a jak się powie że ok w Krakowie to jednak że już też nie. Nie moga usunąć danych osobowych. Trzeba pisać osobiście maila. Taką agencją powinna zająć się prokuratura. Jakby było więcej poszkodowanych osób można słożyć grupowe doniesienie na ich działalność. Kłamcy i oszuci którym zależy na wyłudzeniu danych osobowych.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 220 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie CPL Jobs Sp. z o.o.?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bartosz

CPL Jobs to firma która dorobiła się opinii dobrego pracodawcy, potwierdza to bardzo wielu pracowników!

TakNie3
NoMoreRatRace

Pamiętam jak dzisiaj kiedy bardzo brzydko zostałem przez nich potraktowany - obrażony przez rekrutera która nie znał się na moim fachu. Dostała feedback pewnie po rozmowie i przekazała mi w bezpośredni sposób i brzydki. Powiem krótko. Nie po to siedziałem po nocach ucząc się do egzaminów, robiłem kursy i zlecenia żeby ktoś mnie niesłusznie obrażał. Jeśli nie potraficie sobie poradzić ze znalezieniem idealnego kandydata na wymagania stawiane przez waszych klientów. Mam obecnie lepszą pozycję niż to co oferowaliście, nowsze technologie, stabilna praca, ciągłe szkolenia i profesjonaliści dookoła. Przestańcie wreszcie zbierać wszystkich CV żeby klientom się swoim chwalić a nie mając nic w zamian.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 320 dni.

Hej, jakieś info o CPL Jobs Sp. z o.o.? Ogłoszenie Asystent pojawiło się 15 września na Nuzle.pl, ktoś coś wie?

Waldi

CPL Jobs to dobry pracodawca ale wiadomo, że pewnej grupie osób roszczeniowych nie uda się dogodzić!

Tak1Nie5
Karolina

@anonymous, wspominasz o odbyciu stażu, nie piszesz jednak, czym dokładnie się zajmowałeś. Jakie są najważniejsze umiejętności, które zdobyłeś? To dobrze, że pracodawca gwarantuje przyjazną atmosferę, a jak wygląda kwestia późniejszego zatrudnienia? Czy chętne osoby mogą pozostać w firmie? Proszę Cię o więcej konkretów, pomogą one innym osobom, które chciałyby rozpocząć swoją karierę w tym miejscu.

@mat
@Karolina

@Karolina - czy Ty pełnisz rolę którąś z poniższych ról na profilu CPL ? Prowadzący, zapowiadacz , zagajacz , gospodarz programu, wodzirej ?

ka

Zbieracze CV. Nic więcej.

Tak10Nie1
anonymous

[Kraków] Rok temu miałem ogromną przyjemność odbyć staż w CPL Jobs w Krakowie. Postaram się opisać tak szybko jak to tylko możliwe. Nauczyłem się bardzo dużo, zyskałem wiele umiejętności, które już dały bądź dadzą mi dużo w przyszłości. To jest zasługa ludzi w oddziale. Czułem się potrzebny w oddziale. Nie byłem traktowany z góry - ba! Zdanie stażystów na tygodniowych spotkaniach było tak samo ważne i nikt nie linczował nas z tego powodu. Jeżeli mijaliśmy się z prawdą - byliśmy korygowani. Dawano nam sporo miejsca na innowacje oraz próbowanie. Dzięki temu na własnej skórze mogliśmy się dowiedzieć "z czym to się je". Minusy zauważyłem dwa: - zarobki - konsultanci wtedy również narzekali, - kierownictwo z centrali - to taki trochę minus a trochę nie. Kierownictwo jakie być musi każdy wie. Po prostu brakowało trochę chęci, aby zrobić głębszą analizę sytuacji naszego oddziału. Jeżeli jest nadal tak samo jak rok temu to polecam!

Tak4Nie1
Karolina

@iksińsky, z uwagi na to, że była to oferta praktyk, pracodawca nie mógł zaoferować wyższej kwoty, nie mniej jednak rozumiem, że jesteś niezadowolony. A czy miałeś już jakieś wcześniejsze doświadczenie? Zachęcam inne osoby do komentowania. Opiszcie, jaka atmosfera obecnie panuje. Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany?

TakNie2

iksińsky

(opinia dotyczy CPL Jobs SP.z o.o. w Warszawie, ale tutaj obejrzy to więcej osób, więc wstawiam) Zaaplikowałem na ofertę przez portal pracuj.pl, po prawie 2 tygodniach zadzwoniła do mnie miła pani i przedstawiła jak miałyby wyglądać praktyki: miesiąc za darmo, następne 2 miesiące odpłatnie, co najmniej 25h tygodniowo. Jako, że jestem studentem i mam aktualnie wakacje to nie byłoby z tym większego problemu. Część rozmowy po polsku, część po angielsku. Wszystko było dobrze aż do momentu, gdy zapytano mnie o poziom wynagrodzenia. Biorąc pod uwagę, że miesiąc pracowałbym za darmo, to 17 zł netto wydało mi się dość rozsądną kwotą. Wtedy usłyszałem, że to za dużo i czy ta kwota ulega jakiejkolwiek negocjacji. Stwierdziłem, że i tak liczę głównie na zdobycie doświadczenia, więc powiedziałem, że wystarczy te 11-12 zł. I wtedy usłyszałem co następuje: Podana przez Pana kwota jest niemożliwa do osiągnięcia przez co nie mogę skierować do następnego etapu... Proszę mnie poprawić jeśli to ja jestem zbyt roszczeniowy, ale szczerze to co usłyszałem to trochę śmiech na sali (przez łzy)

Tak16Nie
Karolina

@anonymous faktycznie, dobrze brzmią warunki opisane przez użytkownika @TomekBWrocław. Czy te warunki spowodowały, że myślisz nad aplikacją do firmy CPL Jobs lub już to zrobiłeś? Jeżeli tak to podziel się z nami wrażeniami z rekrutacji.

TakNie3

TomekBWrocław

Dopiero miesiąc pracuję, ale już 2 szkolenia mam za sobą, premia świąteczna była, jestem zadowolony. Przynajmniej nikt ode mnie nie egzekwuje nadgodzin

Tak13Nie2
anonymous
@TomekBWrocław

Dobrze to brzmi

Karolina

@nicky czasem, jeżeli nie spróbujesz to się nie dowiesz. Czy od tamtej pory kiedy napisałeś komentarz to coś się zmieniło w tej sytuacji? Zaaplikowałeś? A może byłeś na rozmowie? I co udało Ci się dostać do firmy?

nicky

Witam mam pytanie, widziałem ogłoszenie na stanowisko w hr z ze znajomością języka niemieckiego, mam 35 lat do tej pory brak doświadczenia w pracy biurowej, wykształcenie wyższe humanistyczne, niemiecki znam poziom b2, czy są jakieś szanse na dostanie się do firmy? Bo podejrzewam że bardziej zwierzaków po studiach..

Tak1Nie

nicky
@nicky

Sorki "świeżaków"

Karolina

@Bht proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i nie obrażanie nikogo na forum. Twój może pozostać zmoderowany lub usunięty przez administratora forum, bo łamie Twój wpis regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin

TakNie1

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w CPL Jobs Sp. z o.o. i może wspomóc osoby poszukujące zatrudnienia?

Tak34Nie

Rookie

Od nowego roku będę wymagał od agencyjek jakiejś chociaż symbolicznej rekompensaty, przynajmniej zwrotu za dojazd, bo przyjeżdżając do nich generuje się im zyski umożliwiając rozbudowę baz danych, a oni często nie traktują ludzi z szacunkiem, są chamscy i oszukują. Tak więc będę bardziej biznesowo podchodził do takich spotkań i innym radzę to samo. Jest rynek pracownika i im często bardziej zależy niż nam na odbyciu rozmowy. Jak nic nie będą chcieli dać, to spotkanie może być w siedzibie potencjalnego faktycznego pracodawcy (i to też po wcześniejszym uzgodnieniu pewnych kwestii oraz w sposób niekolidujący z moją pracą), a do tego czasu możemy sobie porozmawiać przez telefon, jeśli akurat będzie mi pasowało.

Tak16Nie

Zostaw merytoryczną opinię o CPL Jobs Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

CPL Jobs Sp. z o.o.