Polski Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o.

Polski Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o.

Opinie o Polski Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o.

Kazimierz

Pracujesz lub pracowałeś/aś w firmie Polski Instytut Rozwoju Biznesu? Zostaw po sobie ślad na forum! Użytkownicy portalu chętnie dowiedzą się więcej o warunkach pracy dla tego pracodawcy. Z pewnością istotną informacją będzie poziom wynagrodzenia i atmosfera.

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Polski Instytut Rozwoju Biznesu? Napisz o tym!

ucz

A może osoba, która imiennie kogoś obraża podpisała by się imieniem i nazwiskiem skoro taka odważna. Zniesławienie jest karalne.

Kiero
@ucz 24.11.2017 15:39

Dobrze że jest na świecie tylko jedna Dorotka????

emo

to ta firma jeszcze funkcjonuje? ktoś tam pracuje? ;o

HHLG

Nie bardzo miły kolektyw, niezrozumiale wymagania stosownie zakresu pracy. Rotacja kadrów niesamowita. Często bywa tak, że oceniana jest nie jakość pracy (wyniki finansowe) a sposób zachowania. Nawiązywany jest bardzo nieformalny styl komunikacji w firmie, ale znaczy to po prostu to, że jeśli nie podobasz się pracodawcę albo skupiasz się na pracę a nie na tym, wysoka jest szansa rozerwania umowy.

Zostaw opinię o Polski Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o.