Opinie o TECHMAR Produkcja Maszyn w Marklowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TECHMAR Produkcja Maszyn. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TECHMAR Produkcja Maszyn o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHMAR Produkcja Maszyn w Marklowice

Edzia

Wszystkie te opinie to niestety prawda. Ogromna rotacja i przemiał ludzi. Lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem...

@Edzia

Edzia, z tego co pamietam, to zjadłaś dwa kawałki ryby...

Ewka Nierdzewka

Są też tacy którzy wrócili na to stanowisko.Zatoczyli koło szerokim łukiem i po powrocie przykuli się łańcuchem do tokarki.

gosc

Zależy na jakie stanowisko-na CNC od 12zł na godzinę . Ogólnie zarobki średnie, ludzie ok, ale... jakoś dużo osób przychodzi do firmy chwilę, po pracują do 0,5 roku i odchodzą.

CNC

podstawowe pytanie, jak zarobki? Czy są jakieś dodatki, jaki klimat w pracy. Startować tam? czy nie warto? Chęci są, możliwości są, tylko czy tam się wybrać? o to jest pytanie. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie TECHMAR Produkcja Maszyn? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
alleluja

Jest news - kontynuacja Techmaru czyli FDPm właśnie wyp ... się na pysk ! Długi w zus, skarbówce, u dostawców w sumie 3 banie w plecy. Ale nie to jest najśmieszniejsze. Nie tylko są to ludzie spaleni zawodowo. Nie wiadomo co się jeszcze wywali tam prywatnie. I kiedy. A jest co DDD.

@alleluja

Ale karp był dobry;)

ghkj

@paweł ale po co te wulgaryzmy uzywac na forum?> Jestem pewna ze mogłeś w nieco inny sposób wyrazic swoje niezadowoloenie z firmy TECHMAR Produkcja Maszyn

pawel

do Az ,, szanujesz tak jak alfons ..k.u.r.w.e

pawel

smieszna firma ktora wogole nie szanuje pracownika , zlodzieje i oszusci ktorzy pod stolem daja czesc wyplaty ...zlodzieje ... ku.r.wy lepiej zarabiaja

gawel

czy tam dalej pracuje ten po...pierdolony radosław??? a moze mu juz rece polamali

Lninio

Patologia. Rotacja ogromna. Młodzi nawet nie bierzcie pod uwagę. Wypieprzajcie do większych miast lub za granicę.

Sumienie

Żałosna firma która wykorzystuje ludzi pensje pod stołem ogólna frustracja wśród pracowników dużo gadania o zachodnich standardach a zarządzanie jak w albańskiej firmie. Żal mi tych ludzi...

Buzzy

Złotousty szef który traktuje ludzi jak smiecie a kreuje się na surowego ale dobrego ojca a tak naprawdę jest po prostu oszustem i chamem. Panowie ewakuować się!

machinery

Szkoda życia na pracę w firmie w której człowiek i jego prawa pracownicze nic nie znaczą. Tak tej Polski nie zbudujemy... dno i kilometr mułu

gosc

Witam, jak obecnie wygląda praca w ATM? Widzę, że szukają konstruktora

Ziomek

Witajcie jeśli jesteście zainteresowani pracą w ATM-ie zapraszam ! Pracowałem wcześniej w Techmarze. Dosłownie dwa różne światy. Gdy w techmarze tematem tabu były wypłaty to w ATM-ie tematem tabu jest wszystko inne niezwiązane z wynagrodzeniami :) Szefostwo wyrozumiałe z chwilami słabości jeśli zbliżają się terminy wysyłek maszyn. Także jak najbardziej polecam pracę w ATM-ie dużo się zmieniło, nie tylko ekipa a i ATM będzie się rozbudowywał jeszcze w tym roku ! Plany są bardzo ambitne i z biegiem czasu coraz bardziej realistyczne ! Pozdrawiam

mietek

Czy ktoś pracuje obecnie w ATM GROUP, jak się pracuje, pieniądze są wypłacane na czas ?? Warto podjąć tam prace ???

carrs

@tmm, czy Ty przeczytałes powyższe opinie o TECHMAR Produkcja Maszyn? Teraz sprawa jest jasna, wszedzie gdzie sprawdzisz to firma ma status w likwidacji ,także nie ma co interesować się tu praca. Innymi słowy upadli i chyba nie zanosi się, by mieli powstać z martwych. Mnie jedynie ciekawi dlaczego upadli..

sando
@carrs

Techmar jest jedną z nielicznych firm w Marklowicach która trudni się jakąkolwiek formą przemysłu i wiemy wszystko że w tym regionie nie jest łatwo o pracę. Także praca na produkcji w tym zakładzie dla niektórych to może jest być albo nie być, więc nie mogą sobie pozwolić na wybrzydzanie niestety jak niektórzy

trnm

to jak w tej firmie zmieniło sie cos na lepsze kto podpowie na bazie wlasnnych doswiadczen...zależy mi na podjęciu zatrudnienia a rozmowa rekrutacyjna to w wielu przypadkach stres, gonitwa myśli, chęć pokazania się z jak najlepszej strony, ogromna trema, setki celnych, trudnych pytań..jak to jest w tej firmie ...

maro

w internecie nie moge znalezc zadnych informacji na temat firmy wiec to chyba prawda. A ktos pracuje obecnie w ATM? Mozecie powiedziec cos o tej dzialalnosci? Pod jakim wzgledem polepszyla sie jakosc funkcjonowania i ogolnie jakie jest podejscie do pracownikow?? Jakby byl jakis etat to rowniez dajcie znac- jestem chetny!!

jojo

W tej chwili jest ATM Group i dosyć przyzwoita.

Zostaw merytoryczną opinię o TECHMAR Produkcja Maszyn - Marklowice

TECHMAR Produkcja Maszyn