Duerschlag Jan Eskade-System

Rybnik

Duerschlag Jan Eskade-System

Opinie o Duerschlag Jan Eskade-System

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Eskade System Jan Duerschlag? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na forum o Eskade System Jan Duerschlag w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Maciej
@Administrator 20.02.2018 16:14

Myślę że powinna Pani odwiedzić tą firmę - dużo się Pani nauczy na temat tego co produkują

Mimi

Zgadzam się z moimi przedmówcami; kupiłam poliwęglanowe zadaszenie nad samochód od firmy ESKADE i spisuje się znakomicie. To dość duża inwestycja, jednak zdecydowanie się opłaca, polecam! :D

Mariusz

Wyjątkowo wysoka jakość ich wyrobów - świetliki dachowe eskade mam na swoim obiekcie od prawie dwudziestu lat i nadal świetnie się spisują. Duży plus dla firmy eskade-system Rybnik. Ponadto chciałbym pogratulować firmie sukcesu jakim było odkrycie średniowiecznej kopalni srebra w Srebrnej Górze.

Sławek

Kupiłem u nich daszek przed wejście, w porównaniu do produktów ze sklepów budowlanych daszek oraz wszystkie akcesoria porządnie wykonane i niewiele droższe a jakość zdecydowanie lepsza polecam serdecznie

Zostaw opinię o Duerschlag Jan Eskade-System - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duerschlag Jan Eskade-System