Opinie o TECHMAR Produkcja Maszyn w Marklowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TECHMAR Produkcja Maszyn. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TECHMAR Produkcja Maszyn o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHMAR Produkcja Maszyn w Marklowice

BB

No zmieniło się - firma nie istnieje

gagatek

techmar jako firma ok ale kierownictwo to totalna paranoja i ich podejmowanie decyzji

sR

oj jeśli to nie potwierdzone info to nie ładnie tak kogoś oskarżać

Gal Anonim

Powiem tak Firma może i miała problemy z wypłacaniem pieniędzy na czas... Kierownictwo nie zawsze było w porządku co do pracownika... Problemy zaczęły się od złych decyzji dawnych prezesów firmy... teraz wydaje mi się że nowy prezes tworzy ,,nową firmę" jest coraz lepiej... Nowy prezes jest w stanie zapewnić lepszą przyszłość tej firmie... Czego brakuje... docenienia pracownika... podchodzenie do niego poważnie szczególnie przez kierownictwo... Ogólnie polecam tą firmę i myślę że wszytko jest na jak najlepszej drodze do poprawy finansowej firmy... Ekipa niczego sobie sami porządni ludzie... Firma daje tak jak to napisali poprzednicy duże możliwości nauki... Pozdrawiam...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie TECHMAR Produkcja Maszyn? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
tomek D.

O boze nie moge czytac takich bzdur,firma z gigantycznymi mozliwosciami hehe smieszne.Jak ktos pisze takie glupoty to chyba nigdy nie pracowal w normalnej firmie.Techmar to dno i kilometr mulu!!!Nie placa,za moich czasow bylem jednym z lepszych fachowcow,a gowno bylem doceniony,jeszcze o forse musialem prosic,a grubas prezes jeszcze odpowiadal ze on tez musi jesc sucha bulke!zenada,wogole sie dziwie ze to jeszcze istnieje.

nick

Praca w tej firmie to wyzwanie , szcegolnie jesli sie czeka na wyplate tydzien dwa , lub ponad miesiac to bardzo motywujace bylo , jesli chodzi o ekipe to super , z wyjatkiem pana pseudo kierownika zadufanego w sobie.

Edward Zajler ( edi )

Wypowiem się tak w firmie Techmar pracowałem jako ślusarz serwisant i nie powiem czasami były kłopoty z wynagrodzeniem ale zawsze firma potrafiła dać radę i zmobilizować się.Więc narzekanie nic tu nie da lepiej spojrzeć na firmę Techmar z innej strony a mianowicie ,wiele można się nauczyć ,dosłownie doszlifować swe umiejętności a grono pracowników jeśli tylko się spytasz o radę lub o pomoc zawsze są gotowi ci jej udzielić co do serwisów i wyjazdów to wiadomo wszędzie jest inaczej gdzie kraj tam obyczaj nie wszędzie jest wspaniale z strony danej firmy gdzie się serwisuje maszynę.Wracając do tematu to załoga jest naprawdę wspaniała miło i wesoło się pracuje ,kierownik produkcji zawsze udzieli pomocną radą i wspomoże w razie kłopotów.Najlepiej jak jest możliwość zatrudnić się i samemu nabyć doświadczenia zawodowego i wnieść coś dobrego do firmy ,oczywiście Pozdrawiam całą Firmę i Życzę dalszych sukcesów w projektowaniu maszyn i ich produkcji edi

Robert Legutko

Drodzy czytelnicy tej oto opini o pracodawcy. Ja dla odmiany napisze troche inaczej. Firma z bajecznie wielkimi możliwościami jak i rozwoju samej siebie tak i wiedzy pracowników. To czego się tam nauczyłem nie udało mi się przez wszystkie lata pracy u innych. I to właśnie miejśce dla ludzi co chcą czegoś się nauczyć. Problemy finansowe hmmmm, to problemy finasnowe. Można o tej firmie sporo pisać, ja tą wypowiedz traktuje jak pożegnanie i życze tej firmie jak i wszystkim pracownikom samych sukcesów, było CIEKAWIE.

Firma z wypłacaniem wypłat kompletnie do bani ,jakieś śmieszne wypłacanie w kopertach tylko po to żeby pracownikowi zainkasować legalnie za zniszczony materiał lub czyjąś pomyłkę nie zawsze z winy pracownika .Nadgorliwość z strony kierownika małego karakana okropny facet do (usunięte przez administratora)Pracownicy są naprawdę, ok, miło i wesoło Jak ktoś lubi pracować jak pogan i bez wypłat czasowych to polecam

spider

Zgadzam sie w 100% , tez tam kiedys pracowalem, firma nie placi, pozatym dostawalem oficjalnie minimum a reszte w kopercie - moze sie to teraz zmienilo, nie wiem. Glowny "prezes" to furiat, generalnie zarzad w tej firmie to byla parodia. Wiekszosc maszyn byla zerznieta od innych itp itd. Nie polecam tam pracy, teraz mam jak w bajce w porownaniu z Techmarem

alfred

firma do bani nie placi

dosłownie :)

Firma fajna, to znaczy fajna ekipa kolegów ale kierownictwo i zarząd do bani oszukują nie wypłacają pieniędzy na czas (nawet kilku miesięczne opóźnienia) wiem coś o tym bo wytrzymałem tam parę ładnych lat. Więc apeluję do wszystkich-chcesz pracować za pieniądze to NIE w TECHMARZE.

Zostaw merytoryczną opinię o TECHMAR Produkcja Maszyn - Marklowice

TECHMAR Produkcja Maszyn