Opinie o Sej-Mak Sejnowski Piotr w Wodzisław Śląski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sej-Mak Sejnowski Piotr. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sej-Mak Sejnowski Piotr na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sej-Mak Sejnowski Piotr w Wodzisław Śląski

Paweł Nowy wpis

Polecam serdecznie robota wykonana z pełnym profesjonalizmem

Eryk Nowy wpis

Atmosfera wśród pracowników fajna?

Fryderyk Nowy wpis

Dlaczego klienci zamieszczają swoje uwagi na forum dla pracowników?

@Szymon Nowy wpis
@Fryderyk

Bo to chyba jedyne miejsce gdzie można się dowiedzieć prawdy

Szymon

(usunięte przez administratora) STANOWCZO ODRADZAM. Listwa startowa pokrojoną do styropianu zamiast przyjęcia do ściany, styropian miał być 20 cm na całym budynku a są miejsca gdzie były sklejane do siebie 2 płyty 10 cm styropianu. Kołki użyte ale nie w miejscach strategicznych. Płyty styropianowe klejone na placki bez ramki więc mamy mostki termiczne i można powiedzieć , że wyrzucilismy pieniądze w błoto.

Niezadowoleni
@Szymon

Firma Totalna Porażka zleciłam wykonanie elewacji krzywe ściany zapadniete parapety przebarwienia na tynku mozaikowym nie odbiera telefonów nie realizuje reklamacji od 2 lat a to zła pogoda a to nie ma pracowników , jest podwykonawcą firmy Foxcom

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Sej-Mak Sejnowski Piotr? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Bodzio

Wiecie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jak się pracuje i zarabia?

Sami inteligentni do podpisywania :)

Barnaba

W branży budowlanej czeto zmieniają się pracownicy to norma. Niestety wiele zastrzeżeń można mieć do pracowników.

wsumiezadowolona

W sumie trafiłam na te opinie przypadkiem szukając telefonu do Pana Piotra (ocieplał mi dom) - trochę się przeraziłam, ale koniec końców u mnie wszystko zrobione prawidłowo, jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenia to przybrudzona kostka brukowa w miejscu gdzie mieszali klej - nie zauważyli że przedarła się folia podobno, ale doczyścili więc nie mam pretensji

niezadowoleninamaxa

ODRADZAM pod każdym względem - pracownicy co tydzień inni (po każdej wypłacie zmiana - szukani chyba pod pijalnią piwa) p.Piotr wykonał prace ociepleniowe niestarannie - absolutnie nie poczuwa się do obowiązku naprawy - strat i zniszczeń po jego działalności mnóstwo,a kultura osobista tego człowieka pozostawia bardzo wiele do życzenia.FIRMA TO KOMPLETNA PORAŻKA!!!

TyWiesz

Kategorycznie nie!!!Pracownicy to sami pijacy a p.Piotr też za bardzo na robocie się nie zna!!!

SzpaDyzoR

nie polecam jeżeli chodzi o jakość wykonania oraz rzetelność...

Zostaw merytoryczną opinię o Sej-Mak Sejnowski Piotr - Wodzisław Śląski

Sej-Mak Sejnowski Piotr
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Tysiąclecia 44 lok. 5
    44-300 Wodzisław Śląski