Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Opinie o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Mateusz

Nie polecam dużo obiecują a potem zero odzewu

@Mateusz

Panie Mateuszu, Niestety nie możemy się odnieść do Pana wypowiedzi. Bardzo mało konkretów. Przykro nam, że Pana oczekiwania nie zostały spełnione. Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z biurem w Belgii. Pozdrawiamy, Link2Europe

Saw

Pracowałem kilka lat temu za ich pośrednictwem ale zaledwie miesiąc. Tak z perspektywy czasu dużym plusem jest to, że wszystkie warunki zatrudnienia/zamieszkania były zgodne z ustaleniami przed moim przyjazdem.

@Saw

SAW, cieszymy się, że z perspektywy czasu dobrze nas wspominasz. Pozdrawiamy, Link2Europe

Aktualność
Czy dostałeś/łaś już premię na koniec roku?
W naszym blogu piszemy się jakie warunki muszą zostać spełnione żeby nabyć do niej prawo i dostać ją na czas.

seba

jestem zadowolony ze współpracy z tą agecja jak mówili tak bylo jak coś potrzeba pomogą. w jednej pacy tak w drugiej inaczej ale tak jest zawsze . A pani Caroline jest według mojej opinii jajlepsza i najmilsza osoba jaka spotkałem w życiu dziekuje pani za wszystko. PS nigdzie nie jest kolorowo

@seba

Dzień dobry Seba, Dziękujemy serdecznie! Taka opinia to dla nas wspaniały kop motywacyjny do dalszego działania :) Wiadomość została też od razu przekazana do Caroline. Pozdrawiamy i życzymy wielu sukcesów w Belgii. Ekipa Link2Europe

Kierowca

440 euro i 145 za zakwaterowanie to ile jest??? na reke??? 295 euro to na miesiac 1200 euro do reki buahahaahhhaahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahaahhahahahahahhahahahaa

dno !!!!

BardzoRozczarowanaPracownica

Bylam z ta agencja w Belgii i nie polecam. Zostalam (usunięte przez administratora) Stale byly problemy z wysokoscia wynagrodzenia, zglaszane kilkukrotnie i brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony dzialu finansowego. Sam klient zwalnial ludzi z godziny na godzine DOSLOWNIE. Pewnego razu podeszli do nas i powiedzieli "od jutra mozecie nie przychodzic" bez ZADNEGO wytlumaczenia (no ale to juz wina samego klienta, nie agencji) Jedyne co mam do zarzucenia agencji to oszukiwanie z wysokoscia wyplaty. Ale za to kontakt z biurem swietny, zawsze odbieraja i staraja sie pomoc :) Jednak mile Panie z biura nie wynagrodza braku kilkuset euro..

@BardzoRozczarowanaPracownica

Dzień dobry, Dziękujemy za Pani uwagę. Anonimowość jaką zapewnia forum nie pozwala nam sprawdzić czy ta sytuacja miała miejsce. Jest to praktycznie niemożliwe żeby ktoś nie otrzymał należnego wynagrodzenia za wykonaną pracę. W Belgii nie jest legalne płacenie pracownikowi mniej niż wynika to z prawa za określoną funkcję. Takie praktyki podlegają czynności prawnej. Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami w celu wyjaśnienia tej sytuacji: payroll@link2europe.be Zachęcamy również do przeczytania jednego z naszych blogów na temat zarobków w Belgii: https://link2europe.pl/brutto-vs-netto/ Pozdrawiamy, Link2Europe Belgia

Śmieszna firma

Co to za ściema? Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym przecież to u was w firmie nierealne. Chyba że fachowiec to proszę nagle się znajduje pokoik bo dla innych pracowników to cele a nie mieszkania..... Szukacie dobrych pracowników, macie wymagania angielski, doświadczenie i własne auto itp a oferujecie śmieszne pieniądze i pokoje z obcym śmierdzącym chłopem w pokoju. Praca dla desperatów i ludzi bez zasad. Nikogo później nie obchodzi że twój lokator chrapię pierdzi czy śmierdzi ale ty masz codziennie być uśmiechnięty w pracy i dawać z siebie 100 procent ale zapominacie ze w pracy spędzam 1/3 dnia a co z pozostałym czasem? Użerać się z kimś na cel jak w więzieniu za 300 euro tygodniowo w Polsce już się tyle zarabia nie polecam

Racja
@Śmieszna firma

Wiadomo że co do mieszkań to zrobiła się śmieszna sytuacja że nikt nie widzi problemu ulokować w małym pokoju dwóch dorosłych obcych dla siebie mężczyzn. Jasne możesz mieć problem w postaci śmierdziela co się nie myje,(usunięte przez administratora) ale czy kogoś z pracodawców to obchodzi? Pracodawca ci powie jak się nie podoba pokoj 2 osobowy to wypad, znajdź sobie prywatne mieszkanie... mamy na Twoje miejsce już następnego więc wychodzi na to że firm a poszukuje desperatow co łapią się wszystkiego. I proponują im te kawalerki dwu osobowe z aneksem kuchennym w pokoju... Whaaaaat??? Smażyć w sypialni??? Jak mam spać jak ktoś mi coś smaży 2 metry ode mnie??? Jak żyć z chłopem na pokoju który wali cichacze i udaje ze śpi a ty musisz czuć ten smród po wypiciu jego 4 browarów (usunięte przez administratora)dla (usunięte przez administratora)ale najważniejsze żebyś mówił komunikatywnie po angielsku miał auto własne woził ludoz do pracy i najlepiej w ogóle robić za pół darmo

@Śmieszna firma

Dzień dobry, Pozwolimy się odnieść do Pana uwagi. Ma Pan rację, że pokoje jednoosobowe zdarzają się rzadziej jednak pracujemy nad tym aby były u nas standardem. I tak od 1\10 każdy może poprosić o pokój jednoosobowy. Czynsz za taki pokój rożni się od czynszu za pokój dwuosobowy dlatego większość pracowników wybiera opcję dwuosobową. Nie odpowiadamy za zachowania ludzi, każdego prosimy o traktowanie swojego współlokatora z należytym szacunkiem. My przede wszystkim jesteśmy pracodawcą. Wynajęcie mieszkania przez nas nie jest obowiązkowe. Jest to serwis, który oferujemy dodatkowo osobom chcącym podjąć pracę w Belgii ale nie mającym w danym momencie możliwości wynajęcia mieszkania samodzielnie. Pozdrawiamy, Link2Europe

Dzień dobry, Bardzo przykro nam jest czytać taką opinię. Niemniej jednak chcielibyśmy odnieść się do kilku kwestii. Proces rekrutacji może trwać od kilku dni do kilku tygodni. Niestety nie pisze Pan o jaką pracę chodziło. Jeśli rekruterzy dzwonili do Pana przez tak długi okres czasu to znaczy, że był Pan kandydatem z odpowiednimi kwalifikacjami. Zawsze podajemy transparentne zarobki. W związku z urlopem – jeśli nie pracował Pan w Belgii w roku poprzednim to zgodnie z tutejszymi przepisami nie ma Pan wypracowanego urlopu na rok 2021. Dotyczy to każdego kto rozpoczyna pracę w Belgii. Jeśli chodzi o Pana uwagę odnośnie mieszkania, ciężko jest nam się do niej odnieść jako, że nie znamy Pana nazwiska. O posprzątanie mieszkania prosimy pracowników tylko po kontroli, która wyjdzie negatywnie lub pracowników opuszczających mieszkanie. Głównym celem Link2Erope jest zapewnienie pracownikowi dobrej pracy w Belgii i zapewnienie niezbędnej opieki podczas zatrudnienia. Istniejemy na rynku już 15 lat i ten cel pozostaje niezmienny. Jeśli ma Pan dodatkowe pytania prosimy skontaktować się osobiście z naszym biurem w Belgii. Pozdrawiamy, Link2Europe

Aktualność
Od dziś na naszej stronie internetowej link2europe.pl nowy blog na temat sektora budowlanego w Belgii.
Miłej lektury!
Link2Europe

Jaki jest styl zarządzania w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Link2Europe jest belgijską agencja pracy tymczasowej, a nie firmą podwykonawczą / delegującą pracowników, dlatego kandydaci podlegają działom HRu naszego klienta, u którego wykonują prace. Informacje na temat tego co Link2Europe oferuje w zakresie wsparcia dla naszych pracowników, można znaleźć na stronie https://link2europe.eu/. Koniecznie proszę sprawdź sekcje „Our promise” i „Q&A”. Tutaj z pewnością znajdziesz niezbędne odpowiedzi na temat tego, co robimy dla naszych pracowników podczas ich zatrudnienia w Belgii. Jeśli ma Pan/Pani inne, bardziej konkretne pytania na ten temat, prosimy skontaktować się bezpośrednio z naszym belgijskim zespołem: +32 03 740 76 76 lub info@link2europe.be Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Pozdrawiamy, Link2Europe

Gregory M

W odpowiedzi na oferte pracy w żywnościówce na terenie Belgii, dzwoni kobieta z tego biura. Z uporem maniaka chce mnie wcisnąć do rozładunku/załadunku TIR-ów. Mówie jej że aplikowałem na inne stanowisko, ona z uporem maniaka dalej wciska mi swoje. Oto profesjonalizm tej agencji. (usunięte przez administratora)Nie liczy sie to, co chcesz robić tylko to że ciebie musza wcisnąć na stanowisko gdzie i płaca jest marna ji nie ma do niej chetnych.

@Gregory M

Panie Gregory, Dziękujemy za Pana uwagę. Nasi rekrutrzy bardzo dokładnie analizują CV i jeśli osoba nie spełnia pewnych kryteriów nie możemy zaoferować jej pracy, którą była zainteresowana. Zadaniem rekrutera jest również propozycja innej pracy jeśli widzi, że kandydat ma odpowiedni zestaw umiejętności. Z tego co Pan pisze właśnie taka sytuacja miała miejsce. Niestety wpis jest anomimowy i nie możemy nic więcej zrobić. Nawet nie wiemy czy Pan z nami rozmawiał. W razie pytań prosimy o kontakt osobisty. Rekruterzy wykonali swoją pracę poprawnie. Nikomu nie „wciskamy” pracy jeśli sobie tego nie życzy natomiast przedstawić alternatywne oferty zawsze możemy. I to wielu kandydatów sobie ceni. Pozdrawiamy, Link2Europe

Gregory Mcyevi
@Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Zatem prosze o numer telefonu do Was, chetnie porozmawiam z tzw. rekrutarką i wtety sie przedstawie ok?

@Gregory Mcyevi

Dzień dobry, Numer do biura to: 0032 3 740 76 76 W menu proszę wybrać dział rekrutacji. Pozdrawiamy, Link2Europe

Gregory Mcyevi
@Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Dzwoniła do mie kobieta z Polski nie Belgii !!

@Gregory Mcyevi

Dane kontaktowe biura w Polsce znajdzie Pan na stronie internetowej: https://link2europe.pl/kontakt/ Pozdrawiamy, Link2Europe

nienormalnie

Kto im pojedzie jak trzeba dzielic pokoj z kim innym. dla mnie to jest nie do pomyslenia. w pl mam wlasny dom a tu jakas klitka jeszcze z kims.(usunięte przez administratora)

@nienormalnie

Dzień dobry, Wszyscy kandydaci zainteresowani pracą w Belgii są informowani o warunkach mieszkaniowych. Każda osoba zaczynająca współpracę z nami podejmuje decyzje całkowicie świadomie. Ponadto nie zmuszamy nikogo do korzystania z naszych mieszkań. Nasze mieszkania są przeznaczone na start w Belgii. Każdy pracownik może wynająć coś swojego w każdej chwili. Pozdrawiamy, Link2Europe

Honorata
@Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Mogłabym się dowiedzieć jak wyglądają warunki mieszkaniowe w Link2Europe? Czy istnieje opcja wyjechania z kimś i czy ma się wtedy zapewnioną wspólną kwaterę? Trzeba wtedy coś dopilnować czy może jest to losowe i nie ma się na to wpływu z kim się trafi?

@Honorata

Dzień dobry Pani Honorato, W zakładce aktualności może Pani zobaczyć przykładowe mieszkanie. Miejsca w naszych mieszkaniach przeznaczone są tylko i wyłącznie dla naszych pracowników. Staramy się lokować osoby w mieszkaniach jak najbliżej miejsca pracy. Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie mieszkała Pani z kimś kto pracuje dla tej samej firmy. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: info@link2europe.be Pozdrawiamy, Link2Europe

kaza instalowac jakies aplokacje logowac sie bo belgia bedzie dzwonic na interviev. Spoko ale takie wymysy to jak bym sie staral o jakas znaczaca prace a nie takie oferty jak oni maja. utrudniaja i brak zakwaterowan pokoi jednoosobowych

Dzień dobry, Zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo frustrujące mogą być klopy z zainstalowaniem czegokolwiek. Myślimy, że każdy to doskonale zna. Jednak dla niektórych firm możliwość porozmawiania z kandydatem w cztery oczy przed rozpoczęciem pracy jest niezmiernie ważna. W dobie pandemii rozmowy online stały się chlebem powszednim. Pewnie właśnie o taką aplikację do rozmów online Panu chodzi. Chcemy podkreślić, że niewielka część naszych klientów przeprowadza rozmowy online. W większości przypadków takie rozmowy nie są przeprowadzane. Tak jak już wielokrotnie pisaliśmy, w większości mamy pokoje dwuosobowe i pracujemy nad tym aby w przyszłości pojawiło się więcej pokoi jednoosobowych. Pozdrawiamy, Link2Europe

Były Pracownik ..

Dla czego zgłaszacie negatywne opinie na wasz temat? Czyli wychodzi na to że wszystko co piszą to prawda . Ha ha Uwaga na to biuro uwaga uwaga .

@Były Pracownik ..

Dzień dobry, Zgłaszamy tylko wypowiedzi niemerytoryczne, wulgarne i naruszające prywatność naszych pracowników. Pozdrawiamy

Czy można liczyć w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe na prywatną opiekę medyczną?

Dzień dobry, Każdy pracownik w Belgii ma obowiązek ubezpieczyć się w kasie chorych. Link2Europe pomaga nowym pracownikom w wypełnieniu niezbędnych dokumentów. Ubezpieczenie jest prywatne i każda osoba pokrywa składki na swoje ubezpieczenie zdrowotne. Jeśli ma Pan/Pani dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu: info@link2europe.be Pozdrawiamy.

Nastepna chora agencja. Skladam CV na kierowce C+E i ciagle im cos nie pasuje.A to ze teraz polakow nie chca a to ze mam prawo jazdy CE a potrzebuja tylko z C,a to ze cos tam i srośtam. Same (usunięte przez administratora)...y agencje bez kitu.

Dzień dobry, Zadaniem naszych rekruterów (jak i rekruterów innych agencji) jest selekcja kandydatów, którzy w jak największym stopniu spełniają oczekiwania naszego klienta. Jeśli Pana doświadczenie czy też wymagane pozwolenia nie spełniają kryteriów to Pana kandydatura najprawdopodobniej zostanie odrzucona. Niemniej jednak nie może zostać odrzucona z powodu narodowości także to co Pan w tej kwestii pisze nie jest zgodne z prawda. Pozdrawiamy, Link2Europe

eeeeeetam
@Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

jest zgodne z prawda poniewaz mieli zle doswiadczenia z polakami i juz nie chca!!!!!!!!!!!!! rowniez to ze posiadam prawo jazdy kat ce a wymagaja tylko c poniewaz kierowcy z ce podobno dlugo tam nie pracuja tylko przechodza na ce.(usunięte przez administratora)

Brak pokoi jedynek. (usunięte przez administratora)

Dzień dobry, W większości dysponujemy pokojami dwuosobowymi. Jedynki zdarzają się ale rzadko. Pracujemy nad zwiększeniem ilości pokojów jednoosobowych w przyszłości. Pozdrawiamy, Link2Europe

Viacheslav Ivanovich Ahmetov

Napewno pod jednym względem ta agencja jest na pierwszym miejscu . Długość kontraktu TYDZIEŃ 7 DNI . To jest absolutny rekord na skalę europejską. Tym właśnie pokazujecie szacunek do pracownika więcej w temacie nie trzeba nic dodawać ,ująć można sporo ale po co każdy ma swój mózg, a jak go nie ma to może skorzysta przekona się sam . Jak to mawiają: "Panie zarobki czy to jak pana traktuja to nie ważne ,ważne że robota jest " .

Link2europe
@Viacheslav Ivanovich Ahmetov

Panie Viacheslav Ivanovich Ahmetov, kontrakty tygodniowe są powszechną formą zatrudnienia stosowaną przez Agencje Pośrednictwa Pracy pomagające znaleźć zatrudnienie w Belgii i Holandii. Forma ta jest narzucana przez zagranicznych pracodawców, którzy potrzebują czasu na nabranie zaufania do pracowników. Ponadto kontrakty tygodniowe są jedynie formalnością, ponieważ większość naszych klientów podejmuje pracę na dłuży okres (bardzo często z możliwością przejścia na stały kontrakt). Odnosząc się do fragmentu dotyczącego traktowania pracowników to zapewniamy, że nasi rekruterzy traktują Ich z najwyższym szacunkiem, a koordynatorzy dokładają wszelkich starań do tego, aby podjęcie nowej pracy było jak najmniej stresujące i obciążające dla kandydatów.

Kolo
@Viacheslav Ivanovich Ahmetov

Na wstępie zaznaczę, że nigdy nie pracowałem w Belgii, pracuję natomiast w Holandii. Co ma długość kontaktu do twojej pracy? Jeżeli słabo pracujesz i masz nawet kontrakt na pół roku, to co tobie to daje? Tak na prawdę to jak wszędzie, to od twego bezpośredniego pracodawcy zależy czy ciebie zwolnią, czy nie lub czy dostaniesz bezpośredni kontrakt.

Zachu

Witam, Nie pierwszy raz pracuję poprzez tą Agencję i zawsze współpraca doskonała. Zarówno kontaktu jak i rozliczeń. Wszystko jasne, bez niedomówień. Ludzie bardzo sympatyczni.

@Zachu

Bardzo miło nam to słyszeć. Pozdrawiamy, Link2Europe

Zezon

Super agencja pracy. Z L2E przepracowałem 7 miesięcy i nie mam żadnych zastrzeżeń. Pomoc w otwarciu konta bankowego, wybraniu ubezpieczenia, wypłata na czas, rzetelne odpowiedzi na wszystkie pytania związane z pracą. Nie znam warunków mieszkaniowych oferowanych przez L2E ale nie słyszałem żadnych złych opinii. Szczerze polecam.

@Zezon

Dziękujemy za merytoryczną odpowiedź Zezon. Pozdrawiamy serdecznie, Link2Europe

Kriss

Super agencja pracy wspaniałe panie i profesjonaliści jak i warunki mieszkaniowe

@Kriss

Dziękujemy Kriss. Bardzo miło nam to słyszeć i na pewno przekażemy dziewczynom. Pozdrawiamy, Link2Europe

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe - Opole

• Jak się pracuje w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 34 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Kandydaci do pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Rekrutacyjna Link2Europe