Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Aktualność
W naszym najnowszym blogu piszemy o zasiłku rodzinnym w Belgii i systemie edukacji. Jeżeli interesuje Cię ten temat lub rozważasz przeprowadzkę do Belgii z całą rodziną to na pewno znajdziesz tu wiele ciekawych informacji. Pierwszy września już tuż tuż!
Michał Kochman

Pracuje już dla Link2Europe 3 rok, aktualnie już dra drugiego klienta firmy. Zdecydowanie polecam tą agencje pracy. Nie dość że są profesjonalistami od spraw administracyjnych, są również przyjaznymi i otwartymi na pracownika ludzmi. Tu nie poczujesz się jak pracownik "nr" i nie pozostaniesz z nierozwiazanym problemem. Pozdrawiam.

Marcin Bogacz

bardzo fajna wspolpraca z osobami w biurze w belgii. Polecam

Anatoliy

Lubię pracować przez Link2. Interim oferuje akceptowalną pracę w Belgii dla obcokrajowców i nie tylko. Firma zapewnia również dobre zakwaterowanie za opłatą oraz zapewnia bezpłatny transport i paliwo do samochodów. W ciągu roku pracy pracownicy otrzymują również różne przyjemne bonusy! Generalnie jestem zadowolony z pracy tutaj.

KaBer

Pracuje w Belgii od dwóch tygodni. Współpraca z link2europe jest naprawdę na wysokim poziomie. Wszystko zgodne z ustaleniami z Polski. Polecam na 100%.

Administrator Nowy wpis

Agencja Rekrutacyjna Link2Europe rekrutowała niedawno na stanowisko Technik. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Paulus Nowy wpis
Kandydat

Jasna, zrozumiała, bez podstępów, po prostu "FAIR PLAY"

Administrator Nowy wpis

Agencja Rekrutacyjna Link2Europe poszukuje osoby na stanowisko Kierowca. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Lael Al-Halawani
Kandydat

Amazing job opportunities in Europe in modern well prospering companies.

Krystyna Nowy wpis
@Lael Al-Halawani

Great! What thing was the best in this job?

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agencja Rekrutacyjna Link2Europe na stanowisko Pracownik magazynowy - brygadzista? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Aplikowaliście na Elektromechanik w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Mariusz

Trochę się tu udzielasz i zastanawiam się dlaczego? O co poszło między Tobą a agencją? Jest tu trochę wpisów, odczucia mieszane, pół na pół. Opinie o ogłoszeniach niezgodnych z warunkami i takie, które twierdzą coś przeciwnego, że wszystkie ustalenia dopełnione. A jak było w Twoim przypadku? Co doradzisz?

W Beveren Agencja Rekrutacyjna Link2Europe poszukuje pracownika na stanowisko Kafelkarz. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Yor
Kandydat

Maja coraz gorsze oferty pracy. Nie wiem na czy chcą zarabiać skoro wciskają oferty których nikt nie chce a później są źli jeśli nie przyjmiesz innej i przez telefon słyszysz z ich strony docinki z tego powodu. Sami jesteście sobie winni że nabraliście śmieciowych ofert pracy których nikt nie chce.

@Yor

Dzień dobry YOR, Co ma Pan/Pani na myśli mówiąc, że mamy coraz gorsze oferty pracy? Pod jakim względem sa gorsze i od których? Z większością naszych klientów współpracujemy już wiele lat a osoby aplikujące na nasze oferty świadomie je wybierają. Nikogo nie zmuszamy do przyjęcia oferty, która mu nie odpowiada. Pozdrawiamy, Link2Europe

W firmie Agencja Rekrutacyjna Link2Europe poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Spawacz MAG. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

STEFAN

Witam nie polecam agencji praca niezgodna z opisem pozniej monolog pani (usunięte przez administratora) Link2europe zakonczony wykrzykiwaniem swoich racji ...

@STEFAN

Dzień dobry Panie Stefanie, odbiorcy czytający Pana wypowiedź niestety nie będą mieli prawdziwego obrazu sytuacji. Czasem w pracy (wszędzie) bywa tak, że pracownik jest proszony o zrobienie czegoś co nie należy do jego standardowych obowiązków. Może być ku temu wiele powodów. Przychylność pracownika do wykonania takiego zadania nazywamy elastycznością. Pan w swoim pierwszym dniu okazał się nie być elastyczny i to jest okay. Nie każdy musi być elastyczny i chcieć wykonać inną pracę. Jasno nas Pan o tym poinformował. Proszę pamiętać, że większość firm w tych czasach oczekuje od pracowników otwarcia na wykonywanie różnych obowiązków. Nie oznacza to, że funkcja całkowicie się zmienia i że zawsze będzie Pan robił coś innego. Jest to rozwiązanie tymczasowe, potrzebne w danym momencie. Przepraszamy jeżeli w jakiś sposób czuje się Pan urażony. Życzymy powodzenia i otwartości. Link2Europe

MARIUSZ B. kierowca

Współpracę z link2europe zacząłem z początkiem 2022 i na podstawie moich osobistych dotychczasowych doświadczeń z czystym sumieniem mógłbym polecić komuś agencję. Konkretnie pozytywnie mogę ocenić: *sprawny proces rekrutacji *ustalenia sprzed wyjazdu pokryły się z tym co spotkało mnie na miejscu *komunikację między mną a agencja (działa w obie strony) *zakwaterowanie *klienta dla którego bezpośrednio pracuję

@MARIUSZ B. kierowca

Panie Mariuszu, dziękujemy! Takie głosy motywują nas do dalszego działania :)

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Agencja Rekrutacyjna Link2Europe? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Wulkanizator?

Mateusz
Kandydat

Nie polecam dużo obiecują a potem zero odzewu

@Mateusz

Panie Mateuszu, Niestety nie możemy się odnieść do Pana wypowiedzi. Bardzo mało konkretów. Przykro nam, że Pana oczekiwania nie zostały spełnione. Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z biurem w Belgii. Pozdrawiamy, Link2Europe

Saw

Pracowałem kilka lat temu za ich pośrednictwem ale zaledwie miesiąc. Tak z perspektywy czasu dużym plusem jest to, że wszystkie warunki zatrudnienia/zamieszkania były zgodne z ustaleniami przed moim przyjazdem.

@Saw

SAW, cieszymy się, że z perspektywy czasu dobrze nas wspominasz. Pozdrawiamy, Link2Europe

Aktualność

Firma Agencja Rekrutacyjna Link2Europe szukała ostatnio kogoś na stanowisko Operator. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Agencja Rekrutacyjna Link2Europe? Na EmploySystem.com jest 16 grudnia kilka ogłoszeń.

seba

jestem zadowolony ze współpracy z tą agecja jak mówili tak bylo jak coś potrzeba pomogą. w jednej pacy tak w drugiej inaczej ale tak jest zawsze . A pani Caroline jest według mojej opinii jajlepsza i najmilsza osoba jaka spotkałem w życiu dziekuje pani za wszystko. PS nigdzie nie jest kolorowo

@seba

Dzień dobry Seba, Dziękujemy serdecznie! Taka opinia to dla nas wspaniały kop motywacyjny do dalszego działania :) Wiadomość została też od razu przekazana do Caroline. Pozdrawiamy i życzymy wielu sukcesów w Belgii. Ekipa Link2Europe

BardzoRozczarowanaPracownica

Bylam z ta agencja w Belgii i nie polecam. Zostalam (usunięte przez administratora) Stale byly problemy z wysokoscia wynagrodzenia, zglaszane kilkukrotnie i brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony dzialu finansowego. Sam klient zwalnial ludzi z godziny na godzine DOSLOWNIE. Pewnego razu podeszli do nas i powiedzieli "od jutra mozecie nie przychodzic" bez ZADNEGO wytlumaczenia (no ale to juz wina samego klienta, nie agencji) Jedyne co mam do zarzucenia agencji to oszukiwanie z wysokoscia wyplaty. Ale za to kontakt z biurem swietny, zawsze odbieraja i staraja sie pomoc :) Jednak mile Panie z biura nie wynagrodza braku kilkuset euro..

@BardzoRozczarowanaPracownica

Dzień dobry, Dziękujemy za Pani uwagę. Anonimowość jaką zapewnia forum nie pozwala nam sprawdzić czy ta sytuacja miała miejsce. Jest to praktycznie niemożliwe żeby ktoś nie otrzymał należnego wynagrodzenia za wykonaną pracę. W Belgii nie jest legalne płacenie pracownikowi mniej niż wynika to z prawa za określoną funkcję. Takie praktyki podlegają czynności prawnej. Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami w celu wyjaśnienia tej sytuacji: payroll@link2europe.be Zachęcamy również do przeczytania jednego z naszych blogów na temat zarobków w Belgii: https://link2europe.pl/brutto-vs-netto/ Pozdrawiamy, Link2Europe Belgia

Aktualność
Od początku istnienia Link2Europe oferuje możliwość wynajęcia pokoju lub miejsca w pokoju w jednym z naszych mieszkań. Jest to rozwiązanie idealne dla osób przyjeżdzających do Belgii. Osoby zaczynające nowy etap w życiu dostają nową pracę i zakwaterowanie. Dzięki temu odpada stres związany z poszukiwaniem własnego lokum i można skupić się na pracy i integracji. Każdego roku staramy się poprawiać standard naszych mieszkań. Mieszkania, które oferujemy znajdują się na terenie Flandrii czyli flamandzkojęzycznej części Belgii. Mieszkania w miarę możliwości położone są blisko firm, w których pracują nasi pracownicy. Oferujemy tez przeróżne środki transportu ale o tym w kolejnym poście.

Załączamy kilka zdjęć jednego z naszych mieszkań. Zapraszamy do sprawdzenia naszych ofert pracy i kontaktu!
Dobry pracownik

Co to za ściema? Takie zakwaterowanie i pokój jednoosobowy przecież to u was w firmie nierealne. Szukacie dobrych pracowników, macie wymagania angielski, doświadczenie i własne auto itp a oferujecie śmieszne pieniądze i pokoje z obcym śmierdzącym chłopem w pokoju. Praca dla desperatów

@Dobry pracownik

Dzień dobry, Pozwolimy się odnieść do Pana uwagi. Ma Pan rację, że pokoje jednoosobowe zdarzają się rzadziej jednak pracujemy nad tym aby były u nas standardem. I tak od 1\10 każdy może poprosić o pokój jednoosobowy. Czynsz za taki pokój rożni się od czynszu za pokój dwuosobowy dlatego większość pracowników wybiera opcję dwuosobową. Nie odpowiadamy za zachowania ludzi, każdego prosimy o traktowanie swojego współlokatora z należytym szacunkiem. My przede wszystkim jesteśmy pracodawcą. Wynajęcie mieszkania przez nas nie jest obowiązkowe. Jest to serwis, który oferujemy dodatkowo osobom chcącym podjąć pracę w Belgii ale nie mającym w danym momencie możliwości wynajęcia mieszkania samodzielnie. Pozdrawiamy, Link2Europe

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe - Opole

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 27 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Liczba opinii klientów firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Rekrutacyjna Link2Europe