Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Do wszystkich pracowników Chifa

Pracujecie w najlepszym zakładzie na powiat a może Wielkopolska.Macie najlepsze zarobki,najlepszy socjal inajlepsze warunki socjalne czego jeszcze chcecie ? A może chcecie strajku bo jak wam to jes źle w tej fabryce.Poprostu weście sprawy w swoje ręce i otwieracie swoje nowe firmy z tym asortymentem co robi Chifa .POWODZENIA

Anioł

Komu zgłosić zły stan kryeseł na ktorych siedza pracownicy prototypowni?

usa

Byłam jakiś czas temu aby wypisano mi przydział na ciuchy.Nie wiedziałam że są jeszcze miehjsca w chifie gdzie czas zatrzymał sie w latach 70 czy 80 tych. JAk w tym syfie mozna pracować.Waszak i jego pani powinni się wstydzić.Czy prezesowi nie wstyd za taki stan rzeczy?Brakuje tam jeszcze aby na środku zrobic kupę.

Ańioł

Zapraszam na prototypownie pana bhpowca.niech zobaczy na jakich krzesłach musimy pracowac

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
toja

my już tak ciężko pracujemy, nie wiemy czy ktoś zauważył że coraz mniejsza grupa pracowników produkcyjnych musi zarobić na siebie i coraz większą grupę pracowników niby umysłowych więc proszę nie mówić jak ciężko mamy pracować ciężka praca to nie jest błaha sprawa

Oszukany

Na kleszczykach jedna grupa za wyrobienie 120 % dostaje od 500 do 700 zł a druga za takie same wyrobienie 100 do 200 zł Brawo mistrzu Piotrek i niech żyje nam długo twój pan Adam

anioł

Oj,z tym to się nie zgodze,majstrowie rządzą podwyżkami i basta.Kierownik tylko opiniuje ,a majster daje podwyżkę temu kto więcej dziobie i jest posłuszny jak mały piesek-wiedza i fachowość w oczach majstra i kierownika przedewszystkim to coś zupełnie niezwykłego jakby z innej galaktyki,i niech się kierownictwo zastanowi zanim podejmie decyzję o awansie,bo szkoda człowieka -majster niekiedy robi naopak tzn. nie zna się i on nie może ba nie ma takiego prawa aby być wyżej aniżeli kierownik.POZDRAWIAM ANIOŁ.

PS

Moim zdaniem największym problemem jest różnorodność płacowa pomiędzy poszczególnymi działami oraz brak jasno określonych zasad przyznawania podwyżki, ale to tylko moje zdanie.

Wszędzie wam żle.Dali gwiazdkę mało,dali bony mało .Zdzisław wam przeszkadza ....zwolnić .Co wy chcecie .Jak się wam niepodoba to idżcie pracowac do wielkopolski ,kiell,lub BERO

biznysmen
@Plus

albo do Patora Kołchozen Gmbh Co Ltd S.A.!

psikuta

Każdy kto coś powie apropo tego pana Rafała. Kończy na dywaniku u kierownika. Więc (usunięte przez administratora) nie dziwcie się że te tematy są poruszane tutaj. I właśnie kilku osoba z tego działu życzę nieszczęśliwego nowego roku!

kleszczyk

hmm...600+bony to standard od paru lat nic się nie zmienia.Nazwałbym to wegetacją anie dobrą płacą

nozycykasz

Dobre pytanie, bo nieco ponad 600 na rękę od kierownika + bony, to chyba nie dużo ?

katie melua

No to niezły terror na nożyczkach.

anioł

No i widzisz sam z tobą nie idzie narumalnie rozmawiać ,a napewno nie jesteś lepszy.Poprostu bądz sobą ale w realu,ale gdzie tam ty nie masz odwagi albo jesteś za smarkaty.Pozdrawiam.

nozycykasz
@anioł

Masz racje na nożyczkach same tchórze robią, nikomu nic prosto w oczy nie powiedzą tylko w necie się wyżalają, a najlepiej jak kieras coś im powie to tacy malutcy się robią że śmiech na sali. Szkoda gadać

anioł

Pracuje na wydziale p 52,trochę z innej beczki.Panie i panowie jak coś macie do kogoś to zachowujcie się norumalnie a nie jak krety.Masz coś do kogoś to powiedz to prosto w oczy ,bo opisywaniem na forum znaczy to że ty lub ktoś inny zachowuje się nie fer nawet do samej lub samego siebie.Poprostu dla mnie to jesteście malutkimi człowieczkami które są zagubione w swoim otoczeniu i koleżeństwo macie gdzieś-a sami może nie jesteście lepsi.Pozdrawiam i życzę pogodnychi mimo to że nie ma śniegu radosnych świąt.Zpoważaniem wasz kolega ANIOŁ.

katie melua
@anioł

Ańoł zamknij kalafe wazeliniarzu jeden!!!

Oburzony pracownik

Kilka słów do Hani z nożyczek która przeszła do nas z kleszczykow taka pracę jak czubki/blaty zostaw nam a weź się za swoją pracę czyli kleszczyki po to cie tu przeniesli i naucz wpierw się polerowac bo wszyscy wiedzą że ktoś inny za ciebie musi to robic i tracić czas. Bierzesz się za trudniejsza pracę a polerowac nie umiesz

kuba rozpruwacz

Płace i atmosfera to bardzo ważna rzecz, bo przecież w zakładzie spędzamy 1/3 swojego życia i było by dobrze aby z zakładu wychodzić bez niepotrzebnego stresu.Płace jak to płace w małych pipidówach -kiepskie wszędzie.Ludzie siedzą bo vo mają zrobić? Gdzie pójdziesz jak w okolicy zakładów jak na lekarstwo i wyzysk oraz matactwo u prywaciarza.

taka tam

czytam opinie o chifie o phoeniksie w którym pracuję o innych duzych zakładach i wszedzie ludzie marudzą,wszędzie płacą za mało, ludzie wredni, wyzysk itd... a nadal tam tysiace ludzi pracuje i nikt ich do tego nie zmusza, ciekawe to wszystko, a myslałam ze znajdę jakis idealny zakład gdzie wszyscy są szczęśliwi i zadowoleni z wypłąt, sama przyjazna atmosfera i w ogóle ah i oh... ale nie ma nigdzie tak, wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.

zła

Ja się pytam gdzie jest zarząd, dyrekcja, kadry, prawa pracowników i zwykłe serce władz kiedy ludzie są ZMUSZENI z dnia na dzień na półtora tygodnia przed świętami przyjść obowiązkowo do pracy w ostatnią sobotę przed świętami? Ludzie są zmuszeni przyjść do pracy między świętami a sylwestrem pracować po 12 godzin, ludzie dostają nakaz nieprzerwanej 12 godzinnej pracy od 2 stycznia do 9 włącznie (sobota, niedziela i święto trzech króli także!!!)... tak się traktuje ludzi?

x
@zła

na ktorym dziale sie tak dzieje ?

uczulonanajegozapach

Po odstawieniu alko (po tym kilku dniowy meetingu) niech jeszcze weźmie z 2 dni wolnego i to wszystko wypoci, co by nie śmierdział jak swinia po godzinie ' pracy'. I przy okazji nawiązując do twego smrodu panie Rafale kąpiel raz dziennie to raczej obowiązek każdego czlowieczka, to naprawdę nie boli.

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o