Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

ABB

Też tak sądzę.Raczej jest to pewne.

Berger Grinder

Do końca roku będzie wesoło.Oj będzie...

Kojak

Nie ma ludzi niezastapionych.

Wiola
@Berger Grinder

I jest wesoło.

Marynarzyk

Dobrze napisane - polać mu. A w tych odejściach (których jak mi dobrze wiadomo ilość sięga już 70 szt od początku roku) smuci to, że odchodzą prawie sami najlepsi. Co będzie za lat kilka, można się tylko domyślać. Widać gołym okiem że w statku jest dziura i powoli się zanurza - ale tylko bystrzy wsiadają na szalupy...

Wiklinowy traktorek z przyczepą.

Skałdających wypowiedzenia w chifie jak do tej pory jest całkiem sporo a będzie więcej. To pewne! Przez ostatnie lata tręd był odwrotny. Wszyscy pchali sie do chify bo zakład dbał o pracowników, wypłata była na czas, szło dorobić, wczasy pod gruszą, premia roczna itp. Dziś już to nie wystarczy. Każdy ''prywaciarz'' oferuje praktycznie to samo a nawet więcej. Przede wszystkim wyższe stawki godzinowe a co za tym idzie lepszą pensję. 3 tyś i więcej spokojnie można zarobić jeśli coś potrafisz i masz chęci do pracy. W małych zakładach docenia się ludzi którzy coś umieją a w chifie ważne że masz kogoś znajomego i tak to sie kręci. Coraz mniej profesjonalizmu coraz więcej bałaganu. Nie polecam tego zakładu.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Joanna

@Naginacz z p52 Piszesz, że kolejny operator złożył wypowiedzenie. Dużo było takich odejść w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy dotyczą one szczególnie jakiegoś konkretnego działu w firmie?

Olaboganiebaniema

Radzyń Podlaski - tu jak nie robisz nadgodzin albo 200% to dostaniesz 1500zl.

Di dżej

Na PMN czymś nienormalnym byłaby stabilizacja. Zmiany to cecha normalna jak puszczanie bąków. Niby nie chcesz tego robić, a musisz....

Jan Niezbędnik

Siema. Jak tam PMN ? Podobno zmiany u Was ?

Ludzie może wiecie co z, w czasami pod gruszą ??

Joanna

A co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o możliwościach rozwoju jakie Aesculap ChifA oferuje? Czy jest to dobre miejsce na zdobycie doświadczenia?

Pracownik z wieloletnim doswiadczeniem
@Joanna

Firma oferuje bardzo dużo! - umowa na czas nieokreślony (śmiech) - dach nad głową (żal) - nieograniczony dostęp do wody gazowanej Kamena (poraszka)

Edek co zapomniał krerdek
@Pracownik z wieloletnim doswiadczeniem

Oferuje też pracę na używanych maszynach przywiezionych z Niemiec, starych frezarkach które pamietają jeszcze Gierka a może i Gomułkę, 10zł brutto, atmosferę jak z horroru i wypłatę jak z komiksu.Zapraszamy!

Edziu na śledziu
@Edek co zapomniał krerdek

Nerwosol w pakiecie

Naginacz z p52
@Edek co zapomniał krerdek

Kolejny operator złożył wypowiedzenie. Dziękujemy Piotrek.

Hobbit
@Naginacz z p52

Nożyczki przypominają mi Titanica, który już zetknął się z górą lodową.

Dajcie kilka kredek!
@Hobbit

To musiało się tak skończyć.

Bolo
@Dajcie kilka kredek!

A że tak się zapytam....... Integracja p 52 kiedy??

Love
@Hobbit

A mnie WTC World Trance Center. Tylko kto jest zamachowcem??

AMNDRZEJ AAAAAAAAAA.
@Love

Nim się ogień w nas wypali......... Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść....... NIEPOKONANYM...... Pozdrawiam CHŁOPCÓW Z FERAJNY.....szacunnnnnnnmnnnmnnnnm.

Mefedron
@Joanna

Nie

Beka

Ooooooooo jest premia wały ze stołu przy nas wysiadają.Hihihi.

Cnc

Maj premia ok cnc dziękujemy

Fan

Zróbmy reset panowie i uspokujmy się. Nie ma o co kruszyć kopii.

radzyniak

Czy u was też z roku na rok jest co raz gorzej? Zostają podnoszone "normy" , wprowadzane niesprawiedliwe zasady premiowania pracowników, wynagrodzenie bardzo niskie rzędu 1600-2200, śmieszne stawki godzinowe (nie ma nawet 10zł) , do tego beznadziejna atmosfera na każdym dziale, ludzie zaczynają się zwalniać , nawet stażyści rezygnują bo wiedzą jak jest. Dokładnie jak ktoś napisał , wypłatę weźmiesz jak zrobisz 100 nadgodzin!! Tak jest u nas w Radzyniu Podlaskim.

Alkocholik

Godna płaca jak ktoś pytał to minimum 3500zl netto. Jak tego ludie dzis nie mają to szczają na zakład i robote. 8h i do domku.

Zdesperowany

Najgorsze działy P-20 i P-30 po kilku latach pracy 1500zł wypłaty,,BRAWO do szefostwa firmy jak dbają o pracownika,,więc zasada jedna PO CO SIĘ WYSILAĆ ,SKORO I TAK NIKT tego NIEDOCENI !!! POZDROWIENIA DLA TEODORA I DARIUSZA!!!!!!!!!!!!!

Imperator
@Zdesperowany

Nikt nie będzie sie wysilał i przemęczał za jakieś psie grosze. Góra tego nie kuma hi hi. Tylko godna płaca motywuje do dobrej pracy.

Kika
@Zdesperowany

Jeszcze P-40,zgnoił Drewniak a,Kiełek to papierkowicz i bakteriolapacz. Bezsilny.

Nożyczkarzrz

Tak wam źle w Chifie, to do Wielkopolski idźcie, a jak nie chcecie, to strajk urządźcie. Ludzie ogarnijcie się, chcecie kasę za nic, to do polityki, albo zróbcie 5 dzieci i 500+ razy cztery. P.S. Wszyscy tak na Rudego jadą z CNC z P52, ale jak się spytać co komu złego zrobił to nikt nic nie wie. WTF ?

Kowal

Przypominam, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Wszelkie dziwne pytania typu co się stało i dlaczego są zbędne.

Smagaczpipy

Czas pokazać środkowy palec tej firmie. Wymagania coraz większe, część ludzi na P-52 olewa robotę - wcale im się nie dziwię, bo w tak gównianej atmosferze pracować się nie da. Problem w tym, że i tak grupka oszołomów na stołach i szlifierni będzie chodziła na te pieprzone nadgodziny, żeby tylko zadowolić swojego guru. Sami kręcicie na siebie bat, piłujecie gałąź na której siedzimy wszyscy. Kierownik wie, że dopóki ma takie naiwne owieczki będzie mógł nas strzyc. Babrajcie się w tym gównie sami, ja wysiadam. Pozdrawiam serdecznie :)

Przyczepka z wikliny
@Smagaczpipy

A wy jeszcze na integracje idźcie lizusy jedne!

czadomen

Robi się wielki syf w zakładzie i to coraz głosniej słychać wszedzie, gdzie sie tylko ucho przyłoży. Przeczuwam spore kłopoty w chifie.Ponawiam apel do zarządu by natychmiast popodnośił zasadnicze stawki godzinowe bo robi sie wielka kupa. Dziś za 2500zł na rękę to można co najwyżej napic się gorzały z kolegami i zjeść kebaba u turasa bo na resztę już nie wystarcza.

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o