Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Janusz

Witam mam pytanko znalazłem ogłoszenie w Dzień po Dniu na cnc dział nożyczek, ile można zarobić? I jaka panuje atmosfera etc etc bo nie wiem czy warto aplikować.

Kocham łylsona
@Janusz

Panowie, podobno dżordż się zwalnia. Prawda to czy saiens fiction? Mówię z góry że płakać po nim nikt nie bedzie ale i tak myślę ze to bujda. By sie zwolnić to trzeba mieć jaja a tego mu brak

Wpatrzony w prezesa
@Kocham łylsona

Dostałem ostatnio wypłate, no może to zbyt wielkie słowo ale jednak. Na kwitku 2300 zł. Mój kolega jeszcxe mniej. Prezesie Bożek jak żyć no jak żyć?! Proszę o porade jak za tak marne grosze przeżyć i założyć wielodzietną rodzinę jak pan?

Ja i moi ludzie
@Kocham łylsona

Piotrek prosimy Cię nie odchodz...... Nie zwalniaj się...... Nie zostawiaj nas

Puszczający bąki przy maszynie
@Ja i moi ludzie

Widzi, że robi sie gnój to patrzy się teraz ewakułować. Nadal uważam, że blefuje i liczy na współczucie oraz odpuszczenie grzechów.

toolmaker
@Wpatrzony w prezesa

Stań w niedzielę przed kościołem na Chopina z puszką i kartką "pracownik fizyczny Chify, dorabiam do zapomogi". Wszyscy lokalni właściciele nowych audików, beemek, mietków, porszaków i wieśwagenów powinni coś sypnąć. Ze wstydu.

Bbbbb

Kto?

Omnibus

Rozwalić cokolwiek jest łatwo.Dużo gorzej jest zbudować coś dobrego i pożytecznego.

Poważny gośc

Jeszcze w tym roku zostanie jedynie kamień na kamieniu z odcinka cnc p52. Dwóch doświadczonych operatorów już odeszło a nastepni deklarują odejście. Wystarczy, że kolejne dwie osoby odejdą a dział nożyczek leży i napewno tak szybko się nie podniesie. Ze stołów i szlifierni spokojnie można będzie zwalniać po 20 osób na dzieńdobry. Wyszkolenie operatora na nożyczkach to okres minimum 3 do 4 lat i to przy spełnieniu kilku warunków o których nie będę teraz wspominał. Przez głupotę i błędne posunięcia oraz brak dążenia do kompromisu dział p52 będzie miał bardzo poważne problemy. Ktoś kto dobrze zna temat napewno przyzna mi rację a ktoś kto ma mozliwość niech szybko zareaguje bo to nie jest czcze gadanie.

Ciągniczek z wikliny
@Poważny gośc

Polecam Ucho prezesa część 14 warto obejrzeć

Robin Hood
@Ciągniczek z wikliny

Ogladałem ale nie wiem o co ci chodzi. Chyba że nawiązujesz do tego jak wchodzą co niektórzy w du.pę presesowi(kierownikowi) by coś zyskać. Jeżeli tak to powiem ci, że takimi ludzmi gardzę, gdyż to dla mnie nie są ludzie tylko świnie , nic nie warte szmaty i ścierwa którymi można jedynie podłoge przemyć.

Kleszcze

Nożyczki nie rozumieją że są debilami pracując tak jak adasiowi pasuje.Robi z wami co mu się podoba.

Tolek banan
@Kleszcze

Rozumieją , rozumieją aż za dobrze.

Operatorzy cnc p52
@Tolek banan

Do dyrektora: Trzy punkty i odcinek cnc wraca na właściwe tory. 1. BRYGADZISTA KUCHARCZYK NATYCHMIAST PRZENIESIONY!!! 2. Powrót do premii wyrobieniowej sprzed połączenia z mechanicznym. 3. Podwyżka kilku złotowa do stawki zasadniczej.

Łilli

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Nostradamu p52 cdn

Teraz widzę dokładniej. Do końca raku będzie kiepściutko.

Nostradamus p52

Oj! Maj będzie kiepściutki, oj kiepściutki.

Zdenerwowany

Operatorzy cnc jesteście poszkodowani Ale my slusarze w lepszej sytuacji nie jesteśmy więc nie (usunięte przez administratora) ze macie najgorzej!!!!

Zdenerwowany

Za dużo mamy takich gałeczków itp

Podobno nic nie wart- cnc men

To trzeba mieć nas.rane w głowach. Przez połączenie premii operatorzy cnc stracili po parę stów każdy. Skutek był taki, że ludziom zabrano motywację do pracy przy okazji wkurw.iając ich do czerwoności. Kieras Adam zaoszczędził 10 tys zł a stracił jak podejrzewam 300 lub 400 tys zł. Panowie jesteście super. Brawo! Gratuluję przedsiębiorczości.

252 us

BŁAŹEJ BĘDZIE CIĘ BRAKOWAĆ BYŁEŚ JESTEŚ NAJ........ Ekipa cnc

kołek
@252 us

Podobno jeszcze na kolanach wróci....

edek noż

ups... Chytry miało być .

Edek nożycoręki

Hytry traci podwójnie tak mówi stara maxyma. Kilka tysięcy mniej nożyczek to spora strata dla działu i firmy.

Pudzian
@Edek nożycoręki

... to są te super przemyslane koncepcje.

Chifa to teraz w Nowym Tomyślu najgorzej płacący zakład

Obserwator

Kurcze co się tutaj dzieje? Ostro. Ja nie mogę. Chyba jakaś kropla przelała czarę goryczy...

Ginekolog

Wrzód na tyłku po kilku latach w końcu pękł. To było przecież do przewidzenia.

Edek reaktywacja

Kierownik i Łysy ile zaplaciliscie za usunięcie wpisów? Twierdzicie, że Was te wpisy nie obchodzą, a jednak! Tak to jest Prawda Boli! Przypominam co było napisane w usuniętych wpisach: Kierownik nie potrafi docenić swoich pracowników i pozwala im odejść a Łysy się nadaje tylko do tarcia chrzanu.

pozdrawiam Edka

Na tym forum jest sama prawda. To właśnie jest Chifa !

Lodziara

Dobre ha ha.

Manekin w za dużych majtach

A i jeszcze jedno. Już niedługo kolejne odejścia operatorów cnc z nożyczek. Chyba już nikt w to nie wątpi?

Lubię robić loda
@Manekin w za dużych majtach

Macie jaja chłopy. Hi hi ha ha

Niedoszły emeryt Chifoski

Pozdrowienia dla wszystkich Zenków z P-52.

Harry poter

Kieras nigdy by.nie pozwolił odejść takiemu operatorowi jak by to on był właścicielem takiego działu . A tak ty o ma wsxystko w du.pie.

P52

Kierowniku działu P52 czas wielki aby każdy brygadzista rządził swoją zmianą a nie jak teraz jest że brygadzista Rafał.Ł rozdziela pracę ludziom z przeciwnej zmiany (Jasiu też potrafi rozdać ludzią pracę) niech każdy z nich sobie przekazuje informacje co zostało zrobione co jeszcze jest do zrobienia i rządzi swoją zmianą a powinno być dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o