Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

kuba rozpruwacz

NA p52 dzieje się żle od dawna. Całe te niesnaski i nieporozumienia zdarzają się dlatego ponieważ ludzie nie dostają premii na równych zasadach.Na stołach premie mają tysiąc a czasem więcej a na innych odcinkach sporo mniej.Jak to do kur--wy nędzy jest i dlaczego kierownik do tego dopuszcza! Chcesz mieć chłopie spokój na dziale to dziel kasę po równo.

nozycykasz
@kuba rozpruwacz

Ja (usunięte przez administratora) co za debil, przecież wszyscy wiedzą, że premia wyrobieniowa nie jest kwotą stałą tylko jest uzależniona od ilości przepracowanych godzin w miesiącu, dlatego jeden ma np. 700 zł a drugi 1000, stała jest tylko stawka za każdy 1%.

kubuś
@nozycykasz

Naucz sie czytać ze zrozumieniem a póżniej uzywaj inwektyw.

Archi

To pewnie ten pies z lusterkiem przyklejonym do pleksy, nawet się nie musi obracać.

ARCHANIOŁ
@Archi

CZUBY Z P52 OSTRO DZIAŁAJĄ,ABY SAMI SOBIE SZKODZĄ,KTOŚ KIEDYŚ POWIEDZIAŁ Że CZŁOWIEK POCHODZI OD MAŁPY I TO JEST PRAWDA. ZACHOWANIE NIEKTÓRYCH OSÓB JEST PODOBNE, TYLKO ŻE MAŁPY MAJĄ MÓZG A NIESTETY WY NIE. SMUTNE TO ALE PRAWDZIWE. NIE WCHODZCIE W TO FORUM JAK NIE UMIECIE Z NIEGO KORZYSTAĆ, PROSZĘ WAS.DOŚĆ TEGO SARKAZMU , ALBO ZMIEŃCIE PRACE NA WYWIADOWCE I JEDŹCIE DO IRAKU ALBO DO SYRII, MOŻE TAM SIĘ SPRAWDZICIE,A JAK NIE TO POPROSTU WEŹCIE SIĘ DO PRACY I NIE OBRAŻAJCIE KOLEGÓW I KOLEŻANEK. POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

Lol

Nareszcie ktoś napisał prawdę i tak trzymaj

nozycykasz
@ARCHANIOŁ

Polać temu Panu, w końcu ktoś z sensem napisał.

Elka

Dlaczego niektóre osoby z działu P52 mogą sobie wychodzić na papierosa nie odbijając się mało tego robią to notorycznie co godzine ? Czy starsi pracownicy mają jakieś przywileje czy wszyscy traktowani są tak samo?! Mało tego wszyscy o tym wiedzą a nikt z tym nic nie robi !!!!

palacz
@Elka

Tak, tak wiemy elka że dostajesz oczopląsu od ciągłego ruszania głową w prawo i w lewo i w prawo i w lewo i w lewo i w prawo. Gdyby przyszło ci odbijać kartę w czasie gdy szpiegujesz to można by wcale nie przychodzić do pracy.

Endrju

Jak tam działowy kapo zwany Dupą? Nadal wkurza ludzi? Się zastanawiam czy jego obecność na dziale nie jest jednym z elementów "rodzinnej polityki B-Branu, o której wspominał na zebraniu dyrektor produkcji. On + kilka babsztyli ze szlifierni niesamowicie pierdolą atmosferę na dziale.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
traper

Niech każdy robi swoje i nie ogląda się na nikogo.

ruda

Na panią to trzeba jeszcze mieć wygląd.

działu kontroli komisjonowania towaru

czy się stoi czy się leży 7000 się należy :)

kasia i basia

Grażyna świruje bo pewnie andrzejek już nie puka jak dawniej hi hi.

Ola

Tak się zastanawiam od jakiegoś czasu po co Grażyna przyłazi tak wcześnie do pracy i dopiero dziś mnie olśniło. Liczy pewnie, że któryś z chłopaków z cnc ją puknie. hi hi. Grażynka nie licz na to. Znam trochę chłopaków i zapewniam cię, że jak będą sobie chcieli popatrzeć i pomacać antyki to napewno wybiorą sie do muzeum.

stoly
@Ola

pani Grażyna porządek z wami zrobiła to teraz ja obrazacie,dobrze wam tak skończyło się spanie na nockach i wasze nic nie robienie.

ola
@stoly

Na panią to trzeba jeszcze mieć wygląd.

oszukany

Dlaczego na jednym dziale połowa pracowników ma luz i ma dużą premię grupową a druga (usunięte przez administratora) i nie ma tej premii?pytanie do pana Adama.Wiem wiem Radzyń prezes będzie zły itd... proszę pana nie rób tego zebrania - my wydział kleszczyków tego nie chcemy.

WLKP

Siema, jak tam praca na mechanicznym ? Będą przyjmować kogoś ? :)

Kibol

W BERO zrobili strefę kibica .Fajna firma u Nas mogli też coć takiego zrobić.fajnie by było oglądać naszych w kilkaset osób.

majsterek

Na nożyczkach cały czas bez zmian, majster du.. cały czas śmierdzi i okrada z wyrobieniowej poprzez swoje nieróbstwo. Hihi

Okruszek

Hej. A tak właściwie to po co robi się ofertę na stanowisko, które i tak przejmuje syn. Trochę to nie w porządku dla tych którzy przyjadą na rekrutację z wielkimi nadziejami.

@Okruszek

A kto powiedział,że syn przejmuje stanowisko? Czy jakieś "dziedziczenie" stanowisk w tej firmie funkcjonuje? A skoro jest rekrutacja zewnętrzna to może szefostwo nie chce syna?

cnc
@Okruszek

A powiedz o jakim stanowisku piszesz? Powszechnie wiadomo że w Chifie stanowiska rozdaje się po znajomości i przez koligacje. Podaj jakieś szczegóły.

cnc

Czy to prawda ze Nowotomyska Izba Gospodarcza dba o to by firmy do niej należące nie podbierały sobie pracowników? Chifa i wiele innych firm do izby należy więc jeżeli to prawda to będzie problem ze zmianą w pracy w obrębie miasta.

bruce lee

pozdr cnc

szrek
@bruce lee

W chifie zarabia sie marne grosze bo to zakład samych dodatków.Spróbuj tylko zachorować a zobaczysz na kwitku troszkę więcej niż zasiłek. Wszystko jest tak zrobione by pracownik był na każde pierdnięcie i posłuszny jak owieczka. Oczywiście zakład daje poczucie stabilności tz wypłata nawet przed czasem, jakiś tam socjal jest ale atmosfera w zakładzie i podejście do pracownika jest na kiepskim poziomie.Gdyby było w NT czy w okolicy więcej zakładów już dawno przy tym podejściu do ludzi chifa miała by spore problemy kadrowe.

cha cha
@szrek

Chyba jesteś młodym młokosem bo pleciesz bzdury niesamowite takich zarobków jak w Chifie nie ma w pobliżu nigdzie więc przestań płakać tylko weż się do roboty

super_zarobek
@cha cha

No tak niskich nie ma nigdzie, w biurze po studiach 1500 netto, szał macicy na ulicy.

Taki on

JA PRACUJE 30 LAT I SIĘ Z Tobą zgadzam w 100 procentach.

MOLO

JA PRACUJE W CHIFIE PONAD 20 LAT PRZEDTEM PRACOWAŁEM U TAK ZWANYCH PRYWACIARZY I JEDYNE CO WAM MOGĘ POWIEDZIEĆ CIESZCIE SIĘ Z TEGO ŻE PRACUJECIE W TAKIM ZAKŁADZIE DOBRE ZAROBKI NA CZAS, CIEPŁO ,SUCHO,DOBRY SOCJAL ,PEWNA POSADA 8 GODZIN I DO DOMU A JAK NADGODZINY TO W PEŁNI ZAPŁACONE JEŻELI WAM SIĘ NIE PODOBA TO IDZCIE DO PRYWACIARZA I ZAPIEPRZAJCIE PO 12 GODZIN ZA 1200 RESZTA W KOPERCIE ZERO URLOPU ZERO SOCJALU

2 kc

co ty gadasz dziub przecież wisi ogloszenie.. przedstawiciel handlowy. znajomosc farmacji . tyle ze to na gdansk. ale w dzisiejszych czasach akurat to nie ma zadnego znaczenia.

2kc

a ja wam powiem jedno pracuje w tym zakladzie jakies 11 lat.. i moje spostrzezenia sa takie ze chifa w rozwoju zatrzymala sie jakies 15 lat temu. zauwazcie ze 15 lat temu zarabialiscie najwiecej chyba w okolicy a akordzie.. dostawaliscie po piec szesc tysi... minelo 15 lat i ile zarabiacie... ja w chifie tylko poracuje... a kase zarabiam gdzie indziej

ursa
@2kc

Zgadzam się z tobą w pełni.Co drugi gdzieś dorabia więc to mówi o zarobkach samo przez się.

Emeryt

Tak to wszystko prawda.Pracowałem w Chife i to inajlepsze firma..Może teraz inne firmy próbują też w NT coś produkować .Ale pamiętajcie Chifa to podstawa w NT .I jeszcze jedno zarobki to nie wszystko "..............chrońcie zakład ......

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o