Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

hihihehe

Co ty chcesz od majstra Rafała? ;) daje dobry przykład swoim 'podopiecznym';) ciekawe czy kieras wyślę go na leczenie, bo przydało by się na pewno, ale przecież gdyby wyjechał na 2 tyg to nożyczki upadają jak to sam kiedyś stwierdził.. Rafi rób tak dalej

absolwentAA

Majster Rafał cug załapał ;D

katie melua

Amadeusz nie cwaniakuj,bo dostaniesz pstryczka w nos.

Amadeusz

Jak coś do mnie macie to zapraszam Cwaniaczki !!

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Tak naprawdę ?

debil

hahaha

katie melua

No to trzeba cwaniaka utemperować!!!

kate perry

Ma na imię Amadeusz nosi okulary i uważa sie za duzego

katie melua

A kto to jest ten koks?Możemy go poznać?

dżedaj

Zapamiętaj że ścierwo jest tylko jedno.

sprawdzacz

Piotr z nożyczek , czy ten młody z kleszczyków? Czy jeszcze inny?

xyz
@sprawdzacz

Jest taki jeden o tym imieniu i lubi pracownice gnębić, mobbingiem to trąca...

inga

jaki Piotr?

Mistrz Jedi

Robimy za śmiesznie małe pieniądze!Proponuje prezesom czy dyrektorom przeżyć miesiąc za 3 tys.Oj wtedy by się oczka otworzyły szeroko.Zapomniało się już jak to jest.A jest ciężko.

star wars

Chifa już dawno przestała być zakładem który oferuje dobre warunki płacowe i takie tam.Dziś z palcem w du_pie lub lepiej zarobisz w każdej innej firmie chyba że jesteś łamagą i nicnierobem.Chifa to same dodatki.Dodatek za drugą zmianę,dodatek za trzecią zmianę.Jedna premia,druga a czasem trzecia premia.Wysługa lat itp.Wtedy po wielu latach pracy na świstku pojawia się cuś ponad 3 tysiące zł na rękę.Czy to są na dzisiejsze czasy jakieś duże kwoty by godnie żyć i zakładać rodzinę?Tyle to ma uczeń w Niemczech czy innym normalnym kraju w ostatniej klasie nauki zawodu.Nikt głupi nie jest bo dobrze wiemy jakie są zarobki tuż za naszymi zachodnimi granicami.Piszę o zachodzie bo ceny mamy w sklepach zachodnie.Z roku na rok widzę coraz większe olewactwo w podejściu do prac które ludzie wykonują.W sumie nie dziwi mnie to.Za wypłatę ledwo mnie stać by przeżyć do końca miesiąca. Nic nie odkładam bo z czego!Do kina czy teatru nie chodzę bo są inne wydatki.Kur_wa jak to długo jeszcze bedzie trwać!

obi_wan
@star wars

Trafiłeś w samo sedno chłopie, jeszcze tylko dodam że po wielu latach pracy ma się jeszcze jeden przywilej. Robienia wałków i fuszerek tak by nikt się nie połapał.

gosia

1800zł brutto na początek.Super fajne warunki .I churra .Umowa o pracę.Wpadłam w pełen zachwyt.

tuptuś

Co to znaczy że mają fajne warunki pracy jak na Nowy Tomyśl? I co to za wielkie zdziwienie oraz zachwyt że chcą na umowę o pracę? Takie rzeczy od lat powinny być normą i nikogo nie dziwić.A co do zarobków jak na nowy Tomyśl to pewnie 1800zł brutto na początek.He he he.Tak są to super warunki jak na NT? Wcale mnie nie dziwi że młodzi uciekają z tego biednego kraju.Przez takie płace zostaną tu tylko stare trutnie na które nie będzie miał kto robic jak przejdą na emeryturę.

tatuś

Fajne tz jakie? 1800zł brutto jak znam chifę.Dlaczego zdziwiona jesteś i wpadasz w zachwyt że chcą na umowę.?Takie rzeczy od dawna powinny być normą.Młodzi nam uciekają na zachód bo tam są zarobki 3 do 4 razy większe za które można godnie życ i założyć rodzinę.Przez taka politykę płacową Zostaną w Polsce tylo stare trutnie na które nie będzie miał kto pracować.

wera

1800zł brutto.Super i umowa o pracę. Sikam ze śmiechu.

jan z bytomia

Mam tylko jedno pytanie retoryczne.Jak to jest, że 100% załogi chętnie dała by mu w (usunięte przez administratora)?

ola

Jest tylko jeden w chifie któremu bez skrupułów można łeb uciąć i nasrać do środka.

darf wejder

Jaki piotr?

kapturek

Piotr stąpasz po miękkim gruncie. Już niedlugo ryj będziesz miał obity. Uwierz mi. Pilnuj się po ciemku.

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o