Opinie o Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Roboty ziemne i przygotowanie terenu pod budowę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawa

Polecam Krus w Krakowie super przygotowani na obsługę klienta. Nie było zbędnego czekania i odsyłania od jednej do drugiej osoby. Sprawa załatwiona bardzo sprawnie

Byłam pracownikiem kilkanaście lat temu, ale dzięki "życzliwej Pani Dyrektor" odeszłam. Mobbing, zawalenie pracą, a pensja to najniższa krajowa. Jak czytam owe wpisy to widzę, że nic się nie zmieniło. Ile razy dziękowałam, że już mnie tam nie ma. Co do "ustawianych procesów rekrutacyjnych" nic się w tym temacie nie zmieniło, oczywiście mają się dobrze.Nadal mam kontakt z osobami, które tam pracują i np. słyszę, że taka osoba (imię, nazwisko pada) zaczyna u nich pracę od tego dnia. Sprawdzam ogłoszenie naboru i widzę że pojawiło się dwa dni temu to jak wiadomo kto wygra ;-) Oczywiście od podanego dnia widzę w urzędzie daną osobę haha. Ludzie generalnie szanujcie się! Rozumiem, że kilkanaście lat temu było ciężko z pracą, zwłaszcza w pewnych powiatach i dlatego takie stanowisko przynajmniej gwarantowało pracę, ale teraz. Naprawdę nie rozumiem dlaczego ludzie chcą tam pracować, po studiach i językami obcymi a pchacie się do pracy za najniższą krajową plus ewentualna marną premia kwartalną. Naprawdę odradzam. PS. Owa "życzliwa Pani Dyrektor" po pewnym czasie została zastąpiona przez innego "życzliwego Dyrektora" ;-)

Renia

czy ktos wie jak przygotowac sie do testu i rozmowy do KRUS w Krakowie?

Były KRUSworker
@Renia

A po co się przygotowywać. Szczerze, to szkoda Twojego czasu. Nawet jak napiszesz test najlepiej na rozmowiw rozwalisz system, to kandydat już dawno jest znany wszystkim zainteresowanym który ma podjąć zatrudnienie. Praca tylko po znajomości

KRUS

Nie polecam. Wynagrodzenia sięgają dna, a wymagania na poziomie Mont Everest. Nikt nie szanuje pracownika. Kadra kierownicza nie przygotowana merytorycznie. Zarządzać też nie potrafią.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko RADCA PRAWNY W PLACÓWCE TERENOWEJ KASY ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO W GRUDZIĄDZU (NR 3064) w firmie Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Aga

Czy ktoś pracował w placówce terenowej w Jarocinie? jaka pensja i ogólne warunki?czy warto pracować w Jarocinie? Proszę o odpowiedź na adres agafilipiak2@wp.pl

Ruda

Dlaczego pracownicy nie dostali jeszcze nagród nawet za IV kw. 2019?

A.kow

Głównie praca po znajomosci, dla prawilnych szeroki zakres obowiązków. Pensja poniżej dna, nadrabiali premiamii, które ciągle odbierają i obnizają. Firma mało rozwijająca, tylko na uzyskanie stażu i przeczekanie.

krusowianka

Czy ktoś wie dlaczego premie i nagrody dla pracownikow zostały wstrzymane?

krusownik
@krusowianka

No własnie dalej nie wiadomo... a to był jedyny prawdziwy dodatek do minimalnej. Teraz dokładają tylko pracy...

Wiecie czy KRUS-Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Były KRUS worker (na szczęści)

(usunięte przez administratora) To nie zagraniczna korporacja tylko PRLowski twór ?(usunięte przez administratora)

Zniesmaczona 15

Praca w Or KRUS Wrocław porażka, (usunięte przez administratora) brak kompetencji kierowników do tego atmosfera tragedia. Szczerze nie polecam. Za tak marne pieniądze szkoda zdrowia. Lepiej iść na produkcję.

Franek

KRUS- Może i dobra instytucja ale dla "fikcyjnych" rolników nie pracowników tam zatrudnionych. Żadnych awansów, docenienia i gdyby minimalna pensja nie rosła człowiek nie doczekałby się na podwyżkę. Jak ktoś ma możliwość zaczepienia się w innej pracy to szkoda się tu marnować (podkarpackie).

Katarzyna
@Franek

Dobrze wiedzieć. A jak z Twojego doświadczenia wygląda tam atmosfera między pracownikami? Bo pracujesz w KRUSie w Augustowie, tak?

Lili
@Franek

Całkiem przypadkiem weszłam na forum KRUS ,pracowałam kiedyś w placówce we Wrocławiu - widzę, że nic się nie zmieniło,dalej klika(usunięte przez administratora).Odeszłam sama bo miałam już dość , znalazłam pracę w całkiem innej branży też jrstem inspektorem tylko od kontrolii jakości , praca na zmiany mnie nie przeraża a zarobki zadawalają obecnie zarabiam 3 200 -3 500 na rękę w KRUS było by to niemożliwe ,zmarnowałam tam 5 lat .Podsumowanie- nie należy pracować tam gdzie nie mamy zadowolenia z pracy i płacy nieraz zmiana wychodzi nam na dobre.

b b

Pracowałam w jednym z łódzkich placówek Krusu. Ludzie pracujący w placówce-zloto! Atmosfera świetna. Ale tylko atmosfera i tylko w placówce. Pracownicy oddziału mający głównie stanowiska kierownicze (aczkolwiek nie tylko) to istny dramat. Obsadzanie swoich,chamskie komentarze, wycinanie premii za wszystko... chcesz zostać specjalista? Wstąp do pisu i rozkładaj dyrektorowi ulotki:) nie wykorzystasz urlopu do końca roku? Pozegnaj się z kolejną premia;)

Lovela115

Szczerze nie polecam pracy w tej instytucji. (KRUS we Wrocławiu.) Zarobki marne wprost nieadkwatne do stawianych wymagań i oczekiwań. Zamiatanie problemów (usunięte przez administratora) pod dywan.A problem ten jest naprawdę poważny np. Zakaz kontaktu i rozmów z koleżankami z pracy pod rygorem zwolnienia. Zwolanie za długie L4 z powodu choroby nowotworowej. Młody pracownik traktowany jest tu jak zło konieczne... musi się podporządkować przestarzałemu systemowi i starszym pracownikiom. Wszelkie nowe pomysły i udogodnienia na ułatwienie pracy są nie mile widziane. Załatwianie kolesiom z dawnej branży (bankowość) i ich dzieciom itp. ciepłych posadek do tego daleko idąca niekompetencja tych osób w dziedzinie ubezpieczeń i znajomości podstawowych przepisów z tego zakresu aż razi w oczy. Jednym zdaniem Żenada nie Urząd. Rada zmiana kadry kierowniczej, nich wracają skąd przyszli tj. do Banku. Podwyżki dla pracowników. Szacunek dla każdego. Prawo głosu dla każdego.

Majeczka

A ja bardzo polecam pracę w KRUS-ie. Ja akurat pracuję w małej placówce, atmosfera jest super. Praca też fajna, można się spełniać zawodowo. No jedyny minus to zarobki, niewiele ponad najniższą krajową. Ale są częste premie także się da.????

KRUS OR Wrocław Wydział Finansowo- Księgowy Minusy: ogromny stres, parszywe zarobki, brak rozwoju, postkomunistyczny system pracy- przełożony jest Twoim panem, wszelka inwencja i odmienny sposób myślenia jest źle postrzegany (przynajmniej przez kierowniczkę mojego wydziału), traktowanie młodych osób protekcjonalnie i jako gorszy sort człowieka (przez moją kierowniczkę). Plusy: okazjonalne dodatki do (i tak b. niskiej) wypłaty, godziny pracy 7-15. Ogólnie nie polecam. Moje sugestie dla KRUS-Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego: Zmiana kierowniczki w Wydziale Finansowo- Księgowym. Podwyżki dla pracowników. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić kierowniczkę w Wydziale Finansowo- Księgowym.

Słowa kojarzące się z KRUS-Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w KRUS-Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego: Najbardziej nie podobało mi się w KRUS-Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego:

Zostaw merytoryczną opinię o Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - Warszawa

• Jak się pracuje w Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego?

Zobacz opinie na temat firmy Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego