Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.

Opinie o Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.

ewcia anonim

anonim - 2010-03-03 20:33:26 mag - 2010-02-16 20:40:40 Pracuje już jakiś czas . Pieniądze zawsze mam na czas. Nieraz [usunięte przez moderatora] ma inne zdanie ale w sumie nie jest taki zły . Jeżeli tak narzekasz to jaka według ciebie firma jest ok. Ta ocena pracownika sama mówi za siebie, jedyny plus to AMEN.

ja:)

Biedni ,uciemiężeni ,bohaterscy (bo przecież uratujecie i ostrzeżecie cały świat przed firmą Eurofirany!)Jeżeli tak bardzo pragniecie sławy ,mediów to przestańcie pisać pod wymyślonymi nickami.Po drugie nie przyszło Wam do głowy,że nam w tej pracy jest OK? Ze nie chcemy żebyście nas ratowali?Ci ,którzy już nie pracujecie -czas pokaże jak odnajdziecie się w kolejnej pracy! Ci,którzy pracujecie ,a czujecie się niedocenieni,umęczeni-droga wolna! Zróbcie miejsce tym,którzy chcą tam pracować i pracować będą choćbyście nie wiem jak szkalowali imię Właścicieli i Ich firmy!Szczególne obrzydzenie żywię do tych ,którzy cały czas mącą, podpuszczają ,wprowadzają niezdrową atmosferę w firmie.(to wy tworzycie złą aurę pracując razem,rozmawiając,wy zwykli ,szarzy pracownicy!Nie wasi szefowie!)Nie mierzcie swoją miarą wszystkich!

Ewa-była pracownica

Dlaczego nikt z Państwa nie potrafi podpisać się imiennie pod swoimi wypowiedziami. Jestem byłą pracownicą Eurofiran, którą los rzucił w drugą stronę Polski. Już nigdy nie spotkałam tak wspaniałych właścicieli i załogi. Jestem cząstką Eurofiran i ludzie, którzy dali mi się poznać i którzy mnie poznali będą nadal w moim życiu i sercu. Eurofirany miały być moją wymarzoną przystanią. Dziękuję, zbieram dobre wspomnienia, a dzięki Eurofiranom poznałam Szefów, którzy zawsze mówią ‘DZIĘKUJĘ’. W tym ich siła. 'Podróżującym' nie należy przeszkadzać w podróży. Dobrze, że odeszli.[usunięte przez moderatora].

do właściciela

Nie ma idealnych pracowników ani idealnych pracodawców. Ty też na sumieniu coś masz, bo tacy już jesteśmy stworzeni. Rozejrzyj się bacznie, nawet nasz Papież ma swoją chamską stronę- On też nie mógł wszyskim dogodzić. To jest KUNDELSIK świat anonimowości- piekło XXI wieku. Każdy, każdego może zniszczyć, jeśli tylko ma internet. A jeśli oceniasz wartość firmy ilością oszczerstw na jej temat, to jesteś fałszywym właścicielem. Po owocach ich poznacie..dzięki WSPANIAŁYM ludziom ta firma odniosła sukces, a to niektórych boli i to jest to nasz piekło. Skreślam się !!

lolek

Marzyciel - 2010-02-19 20:42:02 Ona albo Ja!! DESTRUKCJA DESTRUKCJA DESTRUKCJA. Z terorystami się nie negocjuje. Czy znasz ten kod..? o co biega?

hmm częściowo sie z tym zgadzam że (usunięte przez administratora) ale kto ma prawo stwierdzać że to prawda czy nie prawda ? (czytaj -"wyssane z palca")..

admin - 2010-02-19 13:27:54 Portal jest jak najbardziej wiarygodny...a usuwane są komentarze niezgodne z regulaminem polityką prywatnośći....zachęcam z zapoznaniem się ...ponieważ jak widać nikt nie jest oświecony!!! a ja zachęcam do zapoznania się z przepisami prawa bo jak widać nie zostały dokładnie przeczytane lub zrozumiane.

JEZUSS - 2010-02-18 21:33:16O MÓJ BOŻE....ŻAL,ŻAL,ŻAL....MYŚLAŁEM,ŻE TO JEST PORTAL DLA LUDZI Z KLASĄ, KTÓRY MIAŁ SŁUŻYĆ DO WYGŁASZANIA OPINII NA TEMAT(TYLKO I WYŁĄCZNIE) FIRMY, DO KTÓREJ WYBIERAJĄ SIĘ MŁODZI LUDZIE DO PRACY....ZAPRAWDĘ, POWIADAM WAM, ŻE WSZYSCY, KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB NARUSZJĄ PRAWA OSOBISTE INNYCH OSÓB POKAZUJĄ TYLKO INNYM JAK WIELKIMI SĄ KOMPLETNIE ZAKOMPLEKSIONYMI DNAMI INTELEKTUALNYMI...WASZE WYPOWIEDZI ŚWIADCZĄ TYLKO O WAS, A LOS JEST SPRAWIEDLWY I WRACA DO CZŁOWIEKA ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ!!! APELUJĘ DO WSZYSTKICH: SKOŃCZCIE TE OSOBISTE SPORY I WAŚNIE I POKAŻCIE WSZYSTKIM,ŻE MACIE CHOCIAŻ ODROBINĘ PRZYZWOITOŚCI I GODNOŚCI LUDZKIEJ, PRZESTAŃCIE KREOWAĆ WIZERUNEK LUDZI-(usunięte przez administratora)..PO CO TO WSZYSTKO SKORO WSZYSCY I TAK SPOTKAMY SIĘ NA SĄDZIE OSTATECZNYM, GDZIE KAŻDY OTRZYMA TO, NA CO ZASŁUŻYŁ!!!...nie wypowiadaj imienia Pana swego na daremno ... A portal ludzi z klasą jest na innej http:// Tutaj jest portal ludzi uciśnionych , portal wyznawców taniej pracy , portal nadziei ... aaamenn

poradniki dedykuje komuś co się podaje za nick - " refleksje" ps. Często mów swojemu szefowi jak wspaniale się tu pracuje [porad. życia Tom III ]

Jeśli nie grozi to wielką szkodą ,pozwól swoim szefom działać po swojemu, nawet jeżeli wiesz że nie mają racji . Więcej się nauczą na swoich błędach niż na sukcesach . [poradnik życia Tom III]

Pamiętaj , że kiedy szef mówi ci: "Będziesz tego żałował , to zapewne tak będzie " . [poradnik życia Tom III]

żenadka

rozumiem, że ktoś miał dobrą pracę,teraz już nie pracuje i żal serce ściska.No i pokazuje się nam z "najlepszej"strony.

jescze raz

Mam wrażenie, że ktoś was wszystkich wmanewrował w osobistą vendettę. Skoro firma jest taka duża i zatrudnia wielu ludzi i oni nadal tam pracują , sami ,dobrowolnie to chyba nie jest tak źle? I jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała. W mojej firmie (i w każdej innej też tak pewnie jest) jest prawo; 1. Szef ma zawsze racje. 2. Jeśli szef nie ma racji patrz punkt 1. Wnioski; W każdej pracy masz władzę nadrzędną i musisz wykonywać jej polecenia. Eurofirany nie są w tej kwestii dziwolągami. Możesz mieć inne zdanie niż szef, ale musisz wykonywać jego polecenia. Sprawa "kopert"-pewnie jakieś extra kasa. W każdej firmie są premie uznaniowe, w każdej firmie każdy uwielbia je dostawać. Nadgodziny ? Ludzie sami chcą je wypracowywać! Dlaczego? Extra kasa:)

przypomnienie

Firma powstała19-lat temu i tyle ma doświadczenia poprzez tych co ją tworzyli-pracodawców i pracowników. Tych którzy pracują i tych co odeszli . Jeżeli ludzie, którzy dalej pracują się nie zwalniają- tzn., że chcą pracować. Ci ,którzy odeszli ,znaleźli swoje miejsce w innej pracy. Tylko kilka osób nie może pogodzić się, że już nie pracują. Szkoda mi ich, bo to bardzo biedni ludzie. Pracuję w tej firmie i życzę każdemu dobrej płacy i pracy bo ja to mam.

refleksje

Drodzy przedmówcy. Czytam ten blog - bo trudno nazwać to opinią o pracodawcy i jest mi was na prawdę żal. Biedni, rozgoryczeni byli pracownicy dają upust swojej bezsilności... Jestem pracownikiem firmy Eurofirany od wielu lat. Jestem również matka oraz żoną i jakoś nie mam problemu z pogodzeniem tych dwóch sfer życia. Nawet jeżeli pracuję dłużej niż 8 godzin dziennie otrzymuję za to uczciwe wynagrodzenie. Praca daje mi satysfakcję i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego. Jeżeli wymagający szef dbający o rozwój firmy jest problemem, może należałoby zastanowić się nad sobą lub zmianą pracy.Dziwię się że niektórzy "uciemiężeni" wytrzymali tak długo.:-) W Eurofiranach nikt nikogo na siłę nie trzyma !!!. Wypłata na czas, paczki dla dzieci, premia świąteczna, dzień kobiet, imprezy integracyjne, Andrzejki z osobą towarzyszącą no i słynne już na tym blogu koperty na które żaden z was drodzy BYLI koledzy I KOLEŻANKI nie narzekał w momencie ich otrzymywania. Po co to całe wyciąganie czyjegoś życia prywatnego... A MOŻE WAM SIĘ PO PROSTU NUDZI...? Najprościej narzekać na byłego szefa i obsmarować go anonimowo w internecie. Dlaczego żaden z Was oprócz tej wylewnej szczerości nie napisał jak szefowie wam pomagali w trudnych chwilach gdy pracowaliście, a Ci jak ich określiliście beznadziejni managerowie nadstawiali za was karku jak popełnialiście głupie błędy....? Fakt - było minęło, tego pewnie nie warto wspominać...... Reasumując, życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze rozwoju zawodowego. Czas pokaże wasz sukces zawodowy u nowego pracodawcy..... ... lub rejestrację w Rejonowym Urzędzie Pracy . PS drodzy koledzy i koleżanki ...lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. [ Mark Twain ]

ok

tak jest @ powiadasz prawdę zawsze wychodziłem kiedy musiałem. Wypłata była zawsze czas. Do zobaczania rano pozdrawiam was

jk

jejku wielebny , ale wpis ;) ...zapewne się spotkamy powiadam wam ...

wł...

cd.............................. cd.............................. - nieograniczony czas pracy to około (usunięte przez administratora)w zal. od wyk. pracy. Potem dochodzą nadgodziny , plus 100% za soboty i niedziele(wg. kodeksu pracy) To są godne warunki pracy , uczciwych naszych pracowników , i nie ma na tej stronie www naszej firmy jak i ani jednego tak mocno niezadowolonego pracownika jak tutaj widzę . Więc jak tak zarabiacie to dlaczego taka zemsta na pracodawcy ? Prywatna wojna czy co ? Chyba ze wasze wynagrodzenia się troszkę mijaają ze standardami śered. krajowych w zal. od stanowiska no to ..... . Pozdrawiam - wł.

wł.,

cd. ostatnia próba wpisu dalszego -manager (usunięte przez administratora)

cd. - coś lub ktoś blokuje wpis dalszy .... -manager (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. - Żywiec

• Jak się pracuje w Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.?

Kandydaci do pracy w Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.