Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Asia
10.01.2016 22:59
Inne
Witam.Miałam przyjemność pracować w sezonie przed świątecznym w tej firmie.Muszę powiedzieć że pracodawcy mogliby się uczyć od nich podejścia do pracownika ,szacunku,wynagrodzenia .Eurofirany to firma która dba o pracownika.Dziękuje.